Pakvietimas būti pamerge


VESTUVINĖS SUKNELĖS: PRABANGI ELEGANCIJA IR KOKETIŠKAS MINIMALIZMAS

Kiekviena maža mergaitė svajoja apie savo vestuves. Vienos vestuvių dieną nori puoštis trumpute suknele, kitos žavisi princesėmis ir svajoja apie pūstą, ištaigingą vestuvinės suknelės modelį. Visos būsimos nuotakos, ketinančios susituokti šiais metais, turėtų pasidomėti naujausiomis tendencijomis, o mes trumpai papasakosime apie tai, ką įvairūs mados namai pristatė parodoje „Mūsų vestuvės“.
Mergaitės užauga ir tampa nuotakomis. Artėjant vestuvių dienai kiekviena būsima nuotaka susimąsto, kokio suknelės modelio norėtų ir koks tiktų. O kokią spalvą pasirinkti? Ar rinktis tradicinę baltą? O gal nebijoti ekstravagancijos ir pasipuošti įspūdinga kelių spalvų vestuvine suknele? O koks modelis? Juk ne kiekvienai tinka pieštuko formos suknelė ir ne kiekviena nori puoštis baroko stiliaus vestuvine suknele.

Nėriniuotos ar atviros?

Nuodėmingai gundančios ar subtiliai kuklios? Ko reikia nuotakai, kad vestuvių dieną ji atrodytų pribloškiamai?

Tinkamiausias modelis

Nekyla abejonių, kad svarbiausia – idealiai tinkantis modelis ir profesionalai, gebantys papuošti nuotaką didžiajai šventei. Šiemet garsieji WAMP mados namai siūlo nėrinius ir atvirumą. Šiemet karaliauja nuodėmingai atviros iškirptės! Itin dailiai atrodo lengvai krintančios suknelės su nedideliu šleifu. Vyraujanti balta spalva. Salonas „Santa“ paklusta baroko stiliui ir vestuvių dieną siūlo nuotaką paversti princese – jai parinkti prašmatnią pūstą suknelę. Šiemet taip pat karaliauja raukiniai ir romantiški kaspinėliai, be kurių neapsieina nė vieni mados namai!

Stiliaus viršūnė ryškumas ir prabanga

Itin stilingai atrodo suknelės, puoštos keliomis spalvomis! Drąsios nuotakos gali rinktis baltas sukneles su juodais raišteliais ir juodomis skrybėlėmis! Įspūdingas galvos apdangalas puikiai atspindės išskirtinį nuotakos stilių. Šiemet gana didelė suknelių, puoštų nėriniais, pasiūla. Kai kurios suknelės primena senus kino filmus, subtilią romantiką ir perdėtą kuklumą, o kai kurios žaižaruoja seksualumu ir įspūdingomis dekoltė. Nepamirškite, kad didelis dėmesys turėtų būti skiriamas bateliams. Norite avėti aukštakulnius? O gal rinksitės žemakulnius, su kuriais puikiai jausitės šokių salėje? Batelių modelį turėtumėte derinti prie suknelės. Jei rinksitės mini vestuvinę suknelę, tada bateliams turi būti skiriamas didžiausias dėmesys, nes jie taps nuotakos aprangos akcentu.

Apie ką svajojate Jūs?

Parodos dalyvių klausiame apie vestuvines sukneles ir svajonių modelius:
Kamilė: „Ilga pūsta suknelė su daug daug raukinukų! Nuometo nenorėčiau, idealiai tiktų plaukuose įsegtos gyvos gėlės.“
Rūta: „Nėriniai nėriniai ir dar kartą nėriniai. Modelis? Vienareikšmiai pieštuko formos suknelė. Juk ji tobulai pabrėžia moteriškumą, būtent to aš ir noriu.“
Austėja ir Linas: „Vestuvėms rinkausi mini suknelę, tačiau dabar gailiuosi, nes jaučiausi gana nepatogiai. Jei būtų galima atsukti laiką atgal, rinkčiausi ilgą suknelę. Juk svarbu, kad būtų patogu šokti, dalyvauti fotosesijoje, o aš komforto nepajutau.“
Pakalbinti vestuvinių suknelių salonų atstovai vienareikšmiai teigia, kad svarbiausia yra ne suknelių mados ar vyraujančios tendencijos, bet būsimos nuotakos figūra. Itin svarbu pabrėžti moteriškas linijas ir nepamiršti, kad vestuvių dieną ne suknelė turi puošti nuotaką, o nuotaka suknelę. Šiuos žodžius patvirtina ir dauguma parodos lankytojų. Jie teigia, kad svarbiausia – gera nuotaika ir patogumas vestuvių dieną.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2011-05-05 20:53
Sigita
klaidas ištaisykite... ne Wamp, o VAMP... :)
2011-02-24 12:58
Gretux
Mergos, facebook ju daugiau, visa kruva
2011-02-24 12:58
Zoska
Fainos foto, noriu daugiau ir as
2011-02-18 11:32
Leja
Noriu daugiau foto
2011-02-18 10:44
Edita
gražiai susisiejanti straipsnio pradžia ir pabaiga, o nuotraukos straipsnio iliustracijai taip pat labai iškalbingos, gaila neteko pabūvoti parodoje