KAIP PAPUOŠTI AUTOMOBILIUS PER VESTUVES?

Tikriausiai neįsivaizduojate vestuvių be puošnios ir triukšmingos automobilių palydos ar bent jau išskirtinio jaunųjų automobilio. Tačiau dažnai transporto priemonės atrodo perkrautos, per daug rėžiančios akį ir pasidaro aišku, kad norėta daug, visko ir būtinai geriau nei pas kaimynus. Tereikia nepamiršti kelių pagrindinių taisyklių ir jūsų vestuvių automobiliai atrodys skoningai ir subtiliai.

Kaip puošti automobilį, kad jis nebūtų panašus į tortą?

Lietuvaičiai automobilius mėgsta puošti gėlėmis, juostomis, kaspinais, balionais. Kompozicijos būna įvairiausios, papildytos dar tokiais simboliais, kaip žiedai, masyvios širdys, pliušiniai žaislai, gulbės... Mašina tampa panaši į dar vieną vestuvinį tortą. Puošiant išvardintais elementais, reikia juos derinti prie visų vestuvių spalvų paletės ir automobilio spalvos, dydžio, stiliaus.

Svarbiausia išlaikyti proporcijas

Puošdami automobilį kaspinais, rinkitės kontrastą – šviesių spalvų automobilį dekoruokite tamsesnėmis, ryškesnėmis juostomis ir kaspinais, o tamsų – šviesiomis. Taip pavyks pasiekti iškilmingumo ir puošnumo efektą.
 
Naudodami tokius simbolius, kaip žiedai ar širdelės, rinkitės lengvesnes medžiagas, mažesnį dydį. Kompoziciją įrėminkite gėlėmis. Svarbiausia, išlaikyti proporcijas tarp puošybos elementų ir automobilio dydžio. Subtiliau atrodys ketvirtadalio kapoto dydžio gėlių kompozicija nei per visą kapotą išsikerojęs krūmas.

Puošyba pagal sezonus

Puošdami vestuvinį transportą, nepamirškite ir sezoniškumo ar pasirinktos vestuvių temos. Pavasarį ir vasarą gražiausia puošti gyvomis gėlėmis, žiemą dailiai atrodys kankorėžių ir visžalių augalų kompozicijos, o rudenį automobilį spalvinkite naudodami auksinių lapų paletę. Puošti galima ne vien kapotą, bet ir veidrodėlius, dureles ar jų rankenėles. Papuošimų dydis turi būti priderintas prie puošiamos vietos. Ant veidrodėlių, rankenėlių užteks vos kelių žiedų ar kaspinų, pritvirtintų specialiais laikikliais. Jaunųjų automobilis turi išsiskirti labiausiai, o kiti palydos automobiliai gali būti papuošti tik simboliškai – po mažą puokštelę, kaspinėlį ant veidrodėlių.

Jei automobilis senovinis

Svarbus yra ir automobilio stilius – jei pasirinkote senovinį, antikvarinį, išskirtinio modelio automobilį, jis savaime gražus. Jį galite puošti simboliškai, kad papuošimai neužgožtų subtilių transporto priemonės linijų, dailaus silueto.
Puošiant vestuvių automobilius, svarbu ant vieno nesukrauti ir gėlių, ir kaspinų, ir balionų, ir širdelių. Tereikia tinkamai parinkti spalvas, dydžius, temą ir automobilis taps dar vienu gražiu jūsų vestuvių akcentu.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2011-03-22 20:37
Giedriux
man tie seni kvietkai ir wisos kitos nesamones taip igrise. Mes padarem paprastai - nuprausem masinas ir viskas :)

viena is pamergiu pagamino numerius jaunavedziams, bet irgi ne butaforinius, o normalius. Stai ir visa puosmena
2011-03-22 12:04
AiAiAi
na zinot, man tas masinu puosimas toks atgyvena, kad feeeee
eikit pestute visi ir maziau tersit gamta
nesamoniu kampelis su vestuviu karavanu
2011-03-22 12:03
Zojka
Man grazu gyvos geles
2011-03-22 12:03
Tomux
mes puosiam kaspinais
2011-03-22 11:24
do
trumpai ir aiškiai :)