Top 10 „Pinterest“ kūrėjų, kuriuos privalai sekti!


KARALIŠKAS KATE IR WILIAMO SAPNAS

FOTO: AFP/„Scanpix“
Balandžio 29-oji į pasaulio istoriją bus įrašyta kaip pasakiškų vestuvių diena. Susituokė viena gražiausių pasaulio porų – princas Williamas ir gražuolė Kate Middleton. Jaunavedžiams ši diena buvo tarsi sapnas, o visiems pasaulio gyventojams – graži pasaka. Apie šią pasaką pasikalbėjome su ApieVestuves.lt ekspertais.

Apie karališkuosius žiedus

Dar prieš mėnesį princas Williamas pareiškė, kad nemūvės vestuvinio žiedo ir tuo daugelį nustebindo. „Tai jo sprendimas, nors asmeniškai aš tam nepritariu“, – teigė juvelyrinio salono „Fashion Gold“ direktorė Julija Gerlich. Anot specialistės, tai ne šiaip žiedas, bet pagarbos ženklas žmonai ir tradicijoms.
Kate Middleton žiedas pagamintas iš karalienės Williamui padovanoto aukso, kuris rastas Velso kasyklose, gabalėlio. Kokio modelio žiedas – kol kas neskelbiama, bet neabejojama, kad kai tik bus išplatintos nuotraukos, tokių žiedų norės dauguma jaunavedžių. Žiedą princesei pagamio Wartski šeimos juvelyrai, kurie gamino žiedus ir princo tėvui princui Charlesui ir jo antrajai žmonai Camillai. „Galima pastebėti užsienyje gaja tradiciją, kad juvelyrai yra lyg asmeniniai konsultatai visai šeimai. Jie pažįsta jūsų šeimos narius, pataria, kokį juvelyrinį dirbinį dovanotį, taip pat konsultuoja investiciniais brangiųjų metalų ar brangakmenių klausimais. Tai Lietuvoje siekiame padaryti ir mes“, – paaiškino J. Gerlich.
Apie sužadėtuvių žiedą skaitykite J. Gerlich straipsnyje „Būsimos princesės žiedas. Ir jūs norite tokio?“

Apie princesės suknelę

Kate pasirinko modernesnę išvaizdą nei pastarojo meto karališkosios nuotakos. Įliemenuotą ir neriniuotą suknelę sukūrė Alexandero McQueeno mados namai. Neriniuotą dramblio kaulo vestuvinę suknelę kūrė dizainerė Sarah Burton. Spėjama, kad suknelė – bendras nuotakos ir profesionalios dizainerės kūrinys. Užsienio ir Lietuvos žiniasklaida mirga nuotraukomis ir straipsniais apie Kate išvaizdą, o ApieVestuves.lt kalbina Lietuvos nuotakų geidžiamiausių vestuvinių suknelių mados namų „Vamp“ dizainerį Arvydą, kurio teigimu, nuotaka buvo karališka. „Nesitikėjome, kad būsima princesė šokiruos išvaizda. Kate vilkėjo karališką, tradicinę suknelę, kuri pabrėžė jos figūrą, – teigė Arvydas. – Gal tik žavinga maža puokštytė paskendo visame įvaizdyje.“ Nuotaka nepamiršo ir kažko skolintio, nes jos dėvėta tiara buvo skolinta karalienės, Wiliamo senelės. Ji puikiai tiko prie viso Kate stiliaus, tiesa? 

Pakalnučių puokštė – sezono tendencija

Westministerio abatija skendėjo džiaugsme, o nuotakos pageidavimu abatija buvo dekoruota gyvais medžiais. Raudonas kilimas, medžių žaluma, pakalnučių puokštė… „Prie elegantiško, subtilaus silueto suknelės priderinta ir sezoninių gėlių pakalnučių puokštė. Smulkūs žiedai tinka prie ažūrinio suknelės dekoro ir dar labiau pabrėžia, papildo lengvumo ir paprastumo įspūdį“, – sako ApieVestuves.lt dizaino ir stilistikos ekspertė Lina.

Kate Middelton makiažas

Žavingoji princo Wiliamo sužadėtinė pasipuošė rafinuota suknele, kuri pabrėžė puikias jos formas, tačiau ne kaip visos Mc Queen’o suknelės ji nebuvo ekstravagantiška. Makiažas taip pat buvo nebuvo šokiruojantis. „Kate pasirinko jau kelintą sezoną iš eilės madingą nesendinantį dūminį akių makiažą, kurio lietuvės nuotakos prisibijo ir renkasi natūralesnį“, – sako ApieVestuves.lt makiažo ekspertė Giedrė. Toks jos pasirinkimas išties nebuvo klaida, nes visose nuotraukose net iš toli matyti Kate akių spindesys. Vizažistė giria Kate veido odos skaistumą ir gaivumą ir visoms Lietuvos nuotakoms rekomenduoja tuo pasirūpinti taip pat.

Svečių apranga

Didžiojoje Britanijoje protokolas itin griežtas – moterims atvykti į vestuves būtina su skrybėlaitėmis, bet svečių minioje buvo galima pamatyti ir neskrybėlėtų damų. Vienas ryškiausių pavyzdžių – šalies premjero Davido Camerono žmona Samantha, vestuvėse pasirodžiusi palaidais plaukais su gėle juose. Būsimoms vestuvių viešnioms buvo pranešta, kad balta ir kreminė spalvos jų aprangoje nepageidautina. Daugelis lažybų punktų ir mados žurnalų spėjo, kokios spalvos drabužiais vilkės karalienė. Pamatę ją dauguma patvirtino spėjimus – geltona spalva jai puikiai tinka.
Vestuvės baigėsi, jaunavedžiai laimingi, apie juos dar kalbės ilgai... Na, o mes jaunavedžiams linkime jaukaus medaus mėnesio ir laimingos santuokos.

Susiję straipsniai

Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2011-04-30 13:27
DAIVA
NA MA NAU BUVO GRAZU ,BET NE TAIP ISPUDINGAI KAIP SAKOMA .NEGI SAKYS KAD NEPATIKO AR SUKNELE BUVO NEGRAZI .MAN ASMENISKAI SUKNELE NEKOKE ..... NEBUTU PRINCAS TAI BUTU EILINES VESTUVES