Nuotakos Šarūnės rankų darbo idėjos vestuvėms


NETRADICINĖ NUOTAKOS PUOKŠTĖ

 
Jaunosios puokštė yra vienas iš tų vestuvinių atributų, kuriuo tenka pasirūpinti iš anksto – apsispręsti dėl žiedų, spalvų, dydžio, puošybos elementų. Tačiau į šią puokštę, lydinčią nuotaką beveik visą dieną, galima pažvelgti originaliai ir netradiciškai.

Pasidaryk pats puokštę

Norėdamos džiaugtis išskirtine puokšte, galite ją pasigaminti iš įvairiausių detalių ir smulkmenų. Svarbiausia, kad tokia puokštė nebūtų vienintelis „pasidaryk pats“ elementas vestuvėse ar kad jos motyvai daugiau niekur nesikartotų. Tinkamai pasirinkite medžiagas, priderinkite spalvas, naudojamas detales prie vestuvių stiliaus.

Jei mėgstate siūti ar megzti, galite puikuotis medžiaginių, veltinio, megztų gėlių puokšte. Papildomu puošybos arba vieninteliu elementu puokštėje gali būti skirtingų dydžių ir spalvų sagos ar siūlų kamuoliukai. O gal turite daug rečiau naudojamų, bet dieviškai gražių segių ar kitų papuošalų? Iš jų galite sukomponuoti tikrai tviskančią puokštę. Pasitelkusios įvairias popieriaus lankstymo, karpymo, klijavimo technikas, galite sukurti paprastą, bet šiltą popierinių gėlių kompoziciją.

Svajojate apielengvą it pūkas puokštę?

Trapaus įspūdžio puokštę galite pasigaminti naudodamos plunksnas, vatos gumulėlius, nėrinių juostas, kaspinus. Jei mėgstate saldumynus, galbūt neatsispirsite iš ryškiaspalvių saldainių sukomponuotai „puokštei“? Tik, žinoma, saugokitės smaližių ir karšto oro. Na, o ypač originaliai atrodys nuotakos puokštė iš dirbtinių margaspalvių drugelių, kuriuos galite įsigyti specializuotose gėlių parduotuvėse. Jose rasite ir puokštėms tinkamų įvairių laikiklių, sutvirtinimo elementų.

Apie temines puokštes

Tokios neįprastos puokštės gali būti sezoninės, teminės: rudens ar kaimo vestuvėse tiks rugių ar lapų puokštė, perrišta natūralia virvele ar nėriniuotu kaspinu, žiemą smagiai atrodys kankorėžių ar eglutės žaisliukų puokštė, vestuvėms prie jūros tiks „puokštė“ iš kriauklių ir pan.

Gyvų gėlių puokštės

Jei visgi nenorite atsisakyti gyvų gėlių, jų kompoziciją irgi galite paįvairinti visomis išvardytomis „pasidaryk pats“ smulkmenomis arba atvirkščiai – dominuojančius dirbtinius elementus papildyti gyvais žaliais lapais ar smulkiais žiedeliais.
Gamindamos puokštę, nepamirškite iš tų pačių puošybos elementų pagaminti ir jaunojo puokštelę. Smagia vestuvių pasiruošimo detale gali tapti vakaras, kai nuotaka su pamergėmis gamina puokštes iš vienodų elementų.
DIDELĖ NUOTRAUKŲ GALERIJĄ RASITE APIEVESTUVES.LT FACEBOOK PUSLAPYJE
Daugiau Linos straipsnių skaitykite: Ekspertė Lina
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2012-04-19 10:43
Driu
Mano puokste ziemos vestuvems buvo is sermuksniu ir rojaus obuoliuku. Gera prisiminti :)
2011-06-28 18:14
As
ir as maciau FB puokstes, man ta su kriauklem kaip cia pasakius, tokia negrazi, megztos ar nertos ten geles man labai patiko
2011-06-28 18:11
Gugucia
Na ir galerija Facebook, nesitikejau,kad drugeliai gali taip atrodyt. Mano suknele puosta drugiais, cia ideja puokstei. Aciu