VAMP mados namų 2015 kolekcija


PUOKŠČIŲ TENDENCIJOS 2011 M.

Puokščių tendencijos

Šiandien labai populiaru puokštes skirstyti į dvi kategorijas. Pirma kategorija – puokštės iš vienos rūšies gėlių. Spalva gali būti nuo ryškiai violetinės iki švelniai kreminės. Svarbiausia – vienos rūšies augalai. Tokios puokštės PAKEISK MANE
Puokštės skirtomos į dvi kategorijas: vienos rūšies gėlių ir vienos spalvos gėlių.
labai originaliai atrodo su moderniomis ir klasikinėmis suknelėmis. Jos dažniausiai daromos iš lelijų, kalijų arba orchidėjų. Turėkite omenyje, kad tiek puokštės, tiek dekoravimas vien orchidėjomis dažniausiai būna labai brangus. Dėl šios priežasties Lietuvoje orchidėjos derinamos su kitomis gėlėmis. Nauja šio sezono tendencija – romantiška puokštė iš bijūno žiedų arba prancūziškų tulpių, kurios turi išskirtinį bruožą – garbanotus kraštus. Ši daugialapė gėlė simbolizuoja tyrą meilę ir laimingą likimą. Taip pat negalime nepaminėti, kad ryškios spalvos vis dar dominuoja vestuvių dekoravimo tematikoje. Pasirinkta viena ryški spalva tampa puikiu visos šventės akcentu, susiejančiu atskiras detales (stalus, kėdes, puokštes) į harmoningą visumą. Tačiau pavojinga eksperimentuoti ryškiomis spalvomis per vestuves. Norint, kad vaizdas būtų harmoningas ir neerzintų, reikia specialistų pagalbos. Dekoravimas ryškiomis spalvomis reikalauja ypatingų žinių ir įgūdžių.
Antra kategorija – šviesios spalvos puokštės iš bet kurios rūšies gėlių. Svarbiausia, kad puokštė būtų balta, romantiška ir lengva. Manome, kad tokios puokščių rūšies mados viršūne greitai taps „Yves Piaget“ rožės. Jos kaip ir tulpės išsiskiria garbanotais kraštais. Darant tokias puokštes dažniausiai derinami keli baltos atspalviai. Nepaprasta gėlės tekstūra ir šviesi spalva suteikia puokštei prabangos bei elegancijos. Labai dažnai šios ypatingos rožės derinamos su kitomis gėlėmis. Rezultatas būna stulbinantis. Jaunoji, kuri pasirenka šviesių spalvų puokštę dažniausiai nori, kad patalpų, automobilių ir kitos vestuvinės atributikos spalva taip pat būtų šviesi, dažniausiai balta.

Žymiausių vestuvių apžvalga

Kalbant apie pramogų, verslo, sporto arba politikos pasaulių atstovus negalime nepastebėti vienodos tendencijos. Visi jie renkasi šviesias puokštes. Žinoma, jų stiliai ir dydžiai skiriasi, tačiau spalvų tendencija labai aiški. Turbūt visi žino, kad laukiamiausios ir žiūrimiausios šio dešimtmečio vestuvės buvo Princo Williamo ir Kate Middleton. Šią šventę stebėjo 24,5 milijono žiūrovų. K. Middleton vestuvinės suknelės dizainerė Sarah Burton džiaugėsi vaizdu. Pasak jos, viskas atrodė labai subtiliai: ir suknelė, ir nuometas, ir puokštė. Princesės Dianos vestuvinė puokštė buvo prabangi, didelė ir svėrė net 2,5 kg. Tuo tarpu naujosios kunigaikštienės puokštė buvo nedidelė ir labai kukli. K. Middleton vestuvių puokštė – klasikinė ir santūri. Ji buvo kuriama atsižvelgus į jos asmenybę, būdą ir charakterį. Puokštė labai taikliai perteikė jaunosios nuotaikas ir skonį. Ji buvo padaryta iš mirtų, lelijų ir hiacintų. O tai tik dar kartą įrodo, kad subtilios, mažos ir šviesios puokštės dar ilgai bus populiarios.
Monako princo Alberto ir Charlene Wittstock vestuvių dekoracijos buvo tradicinės. Jose taip pat dominavo šviesios spalvos. Princesės suknelę kūrė garsus dizaineris Georgio Armani. Nuotakos rankose švytėjo krioklio formos baltų irisų puokštė. Nesenai įvykusiose žinomos manekenės Kate Moss ir muzikanto Jamie Hince vestuvių dekoracijos buvo labai natūralios, tradicinės ir šviesios. Senovinę K. Moss vestuvinę suknelę kūrė susikompromitavęs dizaineris G. Galliano. Vintažinio stiliaus suknelė, puošta blizgiais žvyneliais, ir rankoje laikoma minimalistinė puokštė užbūrė susirinkusius ceremonijos dalyvius paprastumu, romantiškumu, nepriekaištingu skoniu.
Apžvelgus neseniai vykusias visame pasaulyje susidomėjimą sukėlusias vestuves galime teigti, kad  ateityje vis dar bus populiarios šviesių spalvų puokštės. Tokios kompozicijos visuomet tiks prie vintažinio, klasikinio arba modernaus stiliaus nuotakos suknelių. Gėlių rūšis nėra labai svarbu. Gėlės gali būti parenkamos pagal nuotakos charakterį, skonį ir pageidavimus. Svarbiausia, išlikti ištikimiems klasikinei baltai spalvai, kuri dažniausiai laikoma pagrindine vestuvių spalva.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2013-03-07 12:39
Aiste
Idomus stripsnis daugiau tokiu, retai cia toku buna, vis buna brunkama reklama
2011-08-05 07:50
Zoja
Merginos, o mano geles bus labai smulkios ir mazos ir puokstele bus maza. Kartais pagalvoju , as auksta jis aukstas ir puokstele tokia smulki :) Neatrodysim kaip nors ne taip?
2011-08-05 07:49
Xloja
grazi puokste nuotraukoje. is kur gauti tokios spalvos kaliju?