Vestuvinio manikiūro tendencijos


VESTUVINIŲ ŠUKUOSENŲ TENDENCIJOS 2010 METAMS

Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt
Nenumaldomai artėjanti vestuvių diena verčia tave vis labiau nerimauti. Juk taip norisi, kad viskas būtų tiesiog tobula. Nors ir supranti, jog tobulų dalykų nebūna, tačiau kai kalba pasisuka apie tai, kaip atrodysi per savo vestuves, šios nelemtos dvejonės dingsta. Stengtis susapnuoti ar kur nors pamatyti savo būsimą vestuvinę šukuoseną gali būti nelengva, nes pasirinkimo yra devynios galybės: žurnalai, stilistų patarimai, televizija, naujausios dizainerių mados – gali galutinai susukti galvą. Bet nėra ko nerimauti – bandysiu kaip galima aiškiau perteikti tai, kas madinga 2010 metais.
 

Kaip išsirinkti tinkamą šukuoseną?

Išsirinkti tau labiausiai tinkančią šukuoseną yra keli būdai: pirma, perversk visus moterų žurnalus, panaršyk internete, pakalbėk su draugėmis, o galiausiai susitik su savo plaukų stilistu. Jeigu dar gerai nepažįsti ir nepasitiki, pasikviesk jį/ją puodeliui kavos. Labai svarbu užmegzti ryšį, nes tik tuomet abi pusės liks patenkintos. Tuomet išsiaiškinkite, kokia šukuosena labiausiai derėtų prie tavo suknelės. Jeigu kasdieniame gyvenime dažniausiai nešioji palaidus plaukus, per vestuvių ceremoniją su aukštai iškeltu kuodeliu gali jaustis nejaukiai, todėl rinkis tokį šukuosenos variantą, kuris neverstų tavęs jaustis nepatogiai. Eidama darytis bandomosios šukuosenos būtinai pasikviesk draugę su fotoaparatu ir paprašyk, kad ji tave nufotografuotų ne tik iš to kampo, iš kurio gražiausiai sau atrodai, bet taip pat ir iš visų kitų įmanomų perspektyvų. Be to, daugelis grožio salonų jau bendradarbiauja su fotografais ir suteikia šią paslaugą. Grįžusi namo galėsi atidžiai išanalizuoti nuotraukas ir nuspręsti, ar išrinkta šukuosena tau tinka ir patinka. Taip pat rekomenduočiau šukuoseną rinktis pagal savo plaukų tipą: jeigu tavo plaukai yra tiesūs, bangos gali greitai išsileisti, o jeigu plaukai garbanoti – tikėtina, jog ištiesinti gali pradėti suktis ir raitytis.

Madingi stiliai

Madingiausias ir labiausiai „ant bangos“ esantis vestuvinių šukuosenų stilius – vintage, retro. Vyrauja stambios, lengvo kritimo garbanos, kurios padeda sukurti patrauklios bei romantiškos moters įvaizdį. Nuotakos, norinčios džiaugtis susegtais plaukais, gali rinktis populiaraus „prancūziško kuodo“ (angl. French twist) šukuoseną. Ne veltui Prancūzija siejama su elegancija, o ši šukuoseną tai tik dar kartą įrodo. Susisukti tokio tipo kuodą nėra sunku, nes nėra vieno nustatyto būdo, kaip tai padaryti, – gausu įvairių variantų bei vietos savai interpretacijai.

Plaukų papuošalai

Prieš pradėdama domėtis šukuosenų madomis tikrai nesusimąsčiau, kad plaukų papuošalai yra labai madingi. Įvairios gėlytės, plunksnos, lankeliai – vieni pagrindinių akcentų, sukuriančių stilingos moters įvaizdį. Kokių spalvų plaukų papuošalus rinktis? Tikrai nebūtinai baltus. Gali rinktis įvairių spalvų ir dydžių papuošalus. Dėvėdama lengvo stiliaus laisvai krintančią suknelę, plaukus papuošk stilingu plaukų papuošalu. Su tokiu aprangos kostiumu tikrai susilauksi daug komplimentų. Šiuo atveju svarbiausia nepersistengti puošiantis: jeigu vestuvinė suknelė yra pakankamai puošni ir joje gausu įvairių detalių, tuomet plaukai turėtų būti elegantiškai sušukuoti, o plunksnų ir gėlyčių geriau neprisegti. Kaip ir visur gyvenime, taip ir per vestuves, svarbiausia harmonija, o jei dar pridėsime subtilumo ir elegancijos – būsi pati gražiausia nuotaka.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
12
Komentarai
2010-08-13 21:25
Gabija
Labai straipsnis patiko.
2010-05-14 09:20
Jonė
Man labai patiko straipsnis. Išsamus, kiekviena gali kažką sau pritaikyti. Daugiau tokio stiliaus straipsnių. Šaunu....
2010-04-02 18:06
TaPati
nebent nori atrodyti kaip velykinis margutis :) is tiesu svarbiausia saikas ir skonis.
2010-03-29 14:28
Vilma
na svarbu kad saikas butu :) nes as dbr pati kaip ruosiuosi vestuvems, tai prisiziuriu visokiu grozybiu ir noriu tai to ir to ir ano :D tik zinau kad tikrai viskas netilps ant galvos ir bus negrazu :)
2010-03-25 13:35
Maikla
Baisokai baisokai atrodo ne tik slapias efektas, bet ir dirbtines geles plaukuose.
2010-03-23 17:27
enter
jau slapias efektas, jeigu garbanoti plaukai tai is vis tragedija!!!!kaip slapios vistos atrodo nuotakos.
2010-03-19 17:33
TaPati
Svarbiausia kad plaukai nebutu suakmeneje stagarai nuo lako gausybes :) ir dar slapio efekto :) va tada tai tikrai baisu!
2010-03-17 15:21
Inga
Vintage - retro, tai man nerealus sukuosenu stilius:) Galetumet vien apie ji koki straipnsiuka padaryt su foto:)
2010-03-14 19:00
Rasa
Teisingai, sukuosena reikia derinti ne tik prie sukneles, bet ir prie veido bruozu, formos. Na ir kas, kad sukuosena idealiai tinka prie retro stiliaus suknytes, bet visiskai netinka prie dideles nosies ir mazu ausu.
2010-03-10 13:48
Vilija
Oij tie kuodai, kurie buvo daromi pries 10 metu tokie jau...TRAGISKI! Bet kaip bebutu keista, juos dar darosi nuotakos, suka, raito garbanas, jas sega prie kuodo, tada "grazina" dirbtinom gelem... Bet kiekvienam savo, joms grazu, jos laimingos. Tad tegul daro, jei jos nuo to jausis geriau:)