2016 m. vestuvių planavimo horoskopas nuotakoms


PASIDARYK PATS: PAPUOŠIMAI IŠ POPIERINIŲ SERVETĖLIŲ

 
FOTO: Paulius Rakštikas
Kartais ir kasdien naudojami dalykai gali virsti pačiais įvairiausiais puošybos elementais. Šįkart trumpai pristatysiu kelias idėjas, kurias galite pritaikyti vestuvių šventei puošti naudodami servetėles iš popieriaus.

Stiklainio puošimas

Sulaukę rudens, vestuvių svečius galime nustebinti maloniomis dovanėlėmis – stiklainiuku medaus, riešutų, sausainių ar kitų skanėstų. Dangteliui puošti tinka „nėriniuota“ servetėlė, perrišta paprasta virvele ar atlasiniu kaspinu. Galima priderinti jums labiausiai patinkančius padėkos žodžius, simbolius dangtelio viršuje arba priklijuoti pačių gamintą etiketę stiklainio šone. Greita ir paprasta, bet jauku ir nuoširdu.

Gėlės

Iš tokių servetėlių labai lengvai, naudojant tik siūlą su adata, galima pagaminti gėlytę. Jos panaudojimas priklauso tik nuo jūsų fantazijos! Tokia popierine gėle galima puošti kvietimus, vokus, vardų korteles. Pagaminę jų keliasdešimt (jei netingėsite – ir kelis šimtus) vienetų, galite suverti į girliandą ir naudoti kaip užsklandą erdvėms atskirti ar jaukesnėms zonoms sukurti. Gėlės girliandoje gali būti viengubos arba dvigubos, jei sukabinsite po dvi iš abiejų pusių. Klijuodami gėles ant baliono ar kamuolio vieną šalia kitos, pagaminsite originalius papuošimus.

Žodžiai

Iš šių servetėlių galima sukurti ir kitokią girliandą – su raidėmis. Ant kiekvieno apskritimo priklijuokite iš margo, spalvoto popieriaus iškirptą raidę ir sudėliokite norimą žodį. Servetėles suverkite ant kaspino. Tokios raidžių girliandos ypač pagyvina fotosesijas. Girliandas galima pritaikyti ir puošiant saldųjį ar užkandžių stalą. Vietoj atskirų raidžių galite priklijuoti po trumpą sakinį, sentenciją ir tokiomis servetėlėmis puošti šventinį stalą, maloniai nustebinti svečius.
Popierinių servetėlių būna įvairaus dydžio ir spalvų, tad jų pritaikymo galimybės tikrai plačios. Linkiu sėkmės užsiimant maloniais kūrybiniais darbais!
Daugiau Linos idėjų ieškokite jos rubrikoje ApieVestuves.lt
Ir jos asmeniniame bloge LiDesign.lt
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai