Dovanų tėveliams idėjos


VYRIŠKOS TENDENCIJOS: RUDUO-ŽIEMA 2011-2012 M.

TEDDY BOYS nežada pasitraukti

Teddy Boys, užgimę kosmopolitiškame Londone 5-ajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, vėl atgyja perfiltruoti per modernaus žmogaus dvasią. Tendencija, beveik prieš metus su trenksmu pasirodžiusi ne tik ant podiumų, bet ir įžengusi į gatves, nežada užleisti savo pozicijų. 2011-aisiais šie „stiliagos“ skyla į dvi kryptis: „moksliukus“ (school boy) ir rokerius (rocker). Praėjusio sezono tendencijose labiau jautėsi „grunch“ prieskonis, o šiemet ieškoma rafinuotesnių būdų, kaip moderniai perteikti klasiką.

Karaliauja trumpi šonai ir kirpčiai

Vyriškuose kirpimuose išlieka gan daug praėjusio sezono momentų, ypač kalbant apie trumpai kirptus šonus ir pakaušį. Kita vertus, antakius siekę kirpčiai šiemet ilgėja, o tai leidžia žaisti ir ieškoti įvairių formavimo variantų, taikant ilgį prie individualių veido bruožų. 2011 metais taip pat keičiasi Teddy Boys propaguotas taip vadinamas anties uodegos (duck arse) šukavimas, kai ant kaktos vidurio buvo paliekami nuo šonų suvestų kirpčių galai. Šį sezoną ilgi kirpčiai bus šukuojami nuo kaktos į viršų, sukuriant tarsi mini „čiubą“ - lengvai atgal krintančią bangą. Tiesa, tai gali būti itin paranku vyrukams, norintiems vizualiai atrodyti bent keliais centimetrais aukštesniais.

Tekstūra ir formavimas

Trumpai tariant, šiandieninių šukuosenų mados dėka vyrai bus priversti išmokti naudotis plaukų formavimo priemonėmis ir džiovintuvu, nes, deja, įprasta stiprios fiksacijos želė čia nebepadės. Kirpčių ar vidutinio ilgio kirpimo tekstūra bus pati įvairiausia - nuo lengvos, natūralios bangos, iki tiesių kaip styga, sušukuotų ant šono, lengvai susivėlusių, bet išlaikančių kirpimo formą plaukų. Labai svarbi ir madinga išlieka natūraliai pabrėžta tekstūra, o stebint rinkos pokyčius darosi akivaizdu, jog ši tendencija išliks dar ilgai.
Vyrai, neišsigąskite: mados guru ir plaukų priežiūros priemonių gamintojai tikrai nėra atsilikę nuo šiuolaikinių tempų ir supranta klientų norą viską atlikti greitai ir gerai , tad siūlo įvairiausių priemonių - tereikia pasidomėti, kuri iš jų tinkamiausia būtent jums.

Aiškus sklastymas

Dar vienas svarbus momentas norintiems atrodyti rafinuotai ir stilingai - tai šukavimas ant šono, paliekant aiškiai „šviesti“ šoninį sklastymą. Toks šukavimas tinka tiek jau minėtiems populiariems šonuose gerokai patrumpintiems kirpimams, tiek pusilgiams klasikiniams kirpimams. Svarbiausias momentas šukuojant sklastymą - matinė plaukų formavimo priemonė, suteikianti reikiamą fiksaciją, bet ne per daug blizgesio. Išlaikyti gražų ir ryškų sklastymą visą dieną gali padėti drėgnų plaukų formavimas džiovintuvu, džiovinant juos ne uraganu, bet kryptingai pučiant orą į norimą pusę. Galiausiai, norint užfiksuoti sklastymą, reikia greitai karšto oro srove brūkštelti skyrimu ties plaukų šaknimis ir prispaudus pirštais palaikyti tol, kol plaukas atvės ir užsifiksuos.
Idėja, įgyvendinimas ir tendencijų apibendrinimas: Kūrybinė komanda A-Twins (www.atwins.co.uk).
Foto: Tomas Kauneckas (Ciklopas) ir Rimantas Steponavičius (FotoR).
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2011-11-15 07:27
Laisve
Vakar jau facebooke maciau grazu tik matyt ne musu visuomenei ;(
2011-11-15 07:13
Laima
Grazus poziuris
2011-11-14 22:56
Feja
Grazu kai vaikinai rupinasi savimi, kaip priversti vaikina stilingai rengtis?