Svečių tipai, kuriuos sutinkate vestuvėse


MAŽOS JAUKIOS VESTUVĖS

 
Svajodama apie vestuves turbūt nė nesusimąstei apie svečių skaičių, kol nepradėjai iš tiesų rengtis savo šventei. Bet kokiu atveju – didelė ar maža – Tavo šventė bus dieviška, tačiau šį kartą pasvarstykime apie mažas vestuves...

Mažos  vestuvės – vieni pliusai!

Viską arba didesnę dalį šventei reikalingų atributų galite pasidaryti patys ir taip susikurti itin asmenišką ir jaukią šventę! Dovanėlės svečiams, vardo kortelės, dekoras, tortas ir net maistas – viską galite pasigaminti savo rankomis ar pasinaudodami bičiulių pagalba. Įsivaizduokite, kad didelėms vestuvėms pagaminti 100 ar ar net daugiau dovanėlių svečiams, iškepti dešimties kilogramų tortą arba 100 keksiukų ne taip jau paprasta. Na, o kuomet kiekiai mažesni – visai kas kita! Kuri močiutė neiškeptų dviejų kilogramų torto? Kiekviena! Arba kvietimai į vestuves... Kai tereikia 20 vienetų – kiekvieną jų galite parašyti ranka! Kaip asmeniška ir jauku!
Galite sutaupyti. Kalbame, žinoma, apie pinigus. Elementaru – kuo mažiau visko reikia, tuo mažiau ir išleisime :) O kad išlaidos dar sumažėtų, gerai pagalvokite, gal jūsų draugų kompanijoje yra daug išradingų, charizmatiškų ir veiklos prašančių asmenybių. Kodėl nepaprašius jų visų vietoje brangių vestuvinių dovanų prisidėti prie šventės organizavimo? Geriausia draugė fantastiška konditerė? Kodėl jos nepaprašius iškepti vestuvinį tortą? Draugas barmenas? Sesuo verda skanias uogienes..?
Dėmesys svečiams. Kiekvienam svečiui galite skirti daugiau dėmesio. Kalbėtis, dovanoti, dėkoti, juoktis, dalintis. Kuomet tiek nedaug žmonių aplink, kiekvienas yra itin svarbus.
Didesnis šventės vietų pasirinkimas. Rinkdamiesi vietą didesnėms vestuvėms dažnai susidursite su svečių skaičiaus problema, nes vis bus nepakankamai vietos tai vakarienei, tai šokiams, arba nakvynei. Rengdami mažą šventę tilpsite visur, kur tik sugalvosite!
Išvažiuokite! Susituokti užsienyje skamba daug realiau, kai svečiuose dešimt ar keliolika artimiausių žmonių, nei 100 draugų ir giminaičių :) Nebijokite!

Minusai

Minusas tėra vienas vienintelis – veikiausiai negalėsite pakviesti visų žmonių, kuriuos norėtumėte, todėl teks rinktis. Tačiau tiems, kurių negalėjote pakviesti, dėmesį  visuomet galite parodyti kitais būdais. Ir jeigu jie tikri draugai – supras!
Sėkmės
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2011-11-27 14:07
Ugne
O kiek kainuoja Jusu paslaugos viktorija? Prasau parastykite
2011-11-26 15:18
Karolina
O kiek kainuoja mazos vestuves?