IDĖJA: MEGZTOS VESTUVĖS

Begalvodama apie temas žiemos vestuvėms, visada pirmiausia susimąstau apie šiltus, minkštutėlius, baltutėlius, lengvus baltus mezginius. „Megztos“ vestuvės – kodėl gi ne?

Jaunieji

Megzta ar tiesiog megztomis detalėmis puošta nuotakos suknelė yra ne vienintelis šios temos atributas, bet tikrai vienas svarbiausių. Įsivaizduokite daugiasluoksnę balto moherio suknelę, plazdančią tarp sniego pusnių (ar iš tolo spindinčią žiemiškos darganos pilkumoje). Ar nuotaką, susisupančią į šiltą skraistę ir rankas slepiančią minkštutėlėse pirštinėse. Tokią viziją turėtų papildyti ir kitos detalės vestuvių šventės dekore.
Nuotakos puokštę gali atstoti megztų gėlių ar burbulų iš siūlų kompozicija. Tokią „puokštę“ galima pasidaryti pačiai ar paprašyti kūrybingos draugės, močiutės, sesers... Mažą megztą žiedelį reikėtų į atlapą įsegti ir jaunikiui.
Ant megztos pagalvėlės, puoštos gėlėmis ar atlasiniais kaspinais, gali savo akimirkos laukti jaunųjų žiedai.

Šventės dekoras

Megztos detalės kuo puikiausiai pagyvins šventinį stalą. Įrankius galima suvynioti į megztą servetėlę ar voką. Stalų numeracijai ir centrinėms kompozicijoms galima panaudoti siūlų kamuolius, rites, storais siūlais apvyniotas vazas, žvakides, tūrines raides ar skaičius. Megztomis „kojinėmis“ sušildykite puodelius, gėrimų stiklus ar butelius.
Saldus stalas taip pat gali pasipuošti mezginiais – įsivaizduokite keksiukų dekorą, imituojantį šalikus ir bumbulus, ar megztas torto viršūnės figūrėles. Neįprasta, bet originalu. Po padėklais ir lėkštėmis patieskite platų mezginį.
Vardų korteles prikabinkite prie megztų dovanėlių svečiams, pavyzdžiui, mažos širdelės. Arba paprastą dėžutę su skanėstu perriškite tiesiog storesniu mezgimo siūlu. Daug darbo pareikalautų, bet svečių būtų įvertintos, personalizuotos – su siuvinėtu svečio vardu – dovanėlės. Na, o šventės vietai jaukumo ir šilumos galima suteikti sukuriant kampelius iš pagalvių ir pledų. Nepamirškite ir plazdančios žvakių šviesos!
Prie mezginių galima derinti kaspinus, sagas, smulkučius karoliukus ir pan., tačiau pasirinkite tik vieną papildomą elementą, kad akys nepasiklystų detalių gausoje.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2011-12-11 10:33
TIna
Grazios idejos :) Maciau Facebook dideli albuma suknele megzta super. NOreciau Juozo S sukneles
2011-12-05 22:18
do
žiema+mezginiai=super!!!:)))