Vestuvių liudininkai


PASIPIRŠIMO SCENARIJUS NR.1

Aukso gija

Pasipiršimo scenarijus Nr. 1

Laba diena, draugaujame jau ketvirti metai, be galo vienas kitą mylime. Jau vasarą norėjau pasipiršti, bet tiesiog neužteko laiko nupirkti žiedelį (esu labai užimtas). Išvyktume į Palangą, o svajonių sužadėtuves įsivaizduoju tokias: Palangoje, mudviem atsibudus viešbutyje, mylimąją stebinčiau nuo pačio ryto: atneščiau kavos į lovą su jos taip mėgstamu pyragėliu ir įteikčiau raudoną rožę. Papusryčiavus kavinėje nueitume prie jūros, kur praleistume visą pusdienį, bet romantiškai, o ne taip kaip įprasta; jai patinka ramybė, klausytis bangų ošimo. Tai ir darytume, susirastume atokiau kopose vietelę, kur būtų ramu ir galėtume kalbėtis niekieno netrukdomi, norėčiau visą dieną kalbėtiapie tai, kaip ją myliu, prisiminti mūsų draugystę nuo pat pirmos dienos, prisiminti mūsų susipažinimą, kaip viskas prasidėjo tobulai ir tęsiasi lig šiol, po pietų vėl grįžtume į viešbutį, pasakyčiau, kad susiruoštų, nes eisime į kavinę susitikti su draugais, o iš tikro nusivesčiau ją kitur, ten iš kur mes pakiltume oro balionu, kur matytųsi jūra ir graži mūsų Palanga. Oro balione lauktų didelė puokštė raudonų rožių, o pakilus aukštai aukštai savo mylimajai prisiekčiau amžiną meilę ir paklausčiau, ar tekės už manęs (manau sutiks) :) Toks būtų tobuliausias mano pasipiršimas.O po tokio skrydžio jau iš tikrųjų eitume susitikti su draugais ir atšvęsti mūsų sužadėtuvių :)
 Dalyvis J. A.

Apie konkursą

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!
Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Meilės konkurso receptas:

1. Sukurkite ypatingą sužadėtuvių scenarijų (svarbu scenarijaus apačioje parašyti inicialus) LABAI SVARBU - antrajai pusei tai turi būti siurprizas!!!
2. Jūsų meilės laiškų laukiame nuo 2011 m. sausio 12 d. iki 2012 m. vasario 9 d. (imtinai). Visus sukurptus scenarijus galėsite pamatyti www.apievestuves.lt internetinėje svetainėje
3. Siųskite el. paštu info@musuvestuves.eu pavadindami laišką „Sužadėtuvių konkursui“
4. Būtina nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, miestą, kuriame gyvenate, bei telefono numerį (šią informaciją žinos tik konkurso organizatoriai - nebus atskleista tretiems asmenims ir antrajai pusei).
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai