Vestuvių vedėjo patarimai jaunavedžiams


PASIPIRŠIMO SCENARIJUS NR.11

FOTO: Auks Gija
Minutei nusikelkim į gūdžius tarybinius laikus: nebuvo galima net pagalvoti apie bendrą gyvenimą kartu nesusituokus… Vyresniųjų akimis mes labai smarkiai nusidėjome: jau dvylika metų kartu keliamės, dvylika metų glostome tą patį veidą ar bučiuojame tas pačias lūpas. Gink Dieve, jos tikrai nenusibodo: tokios skanios, tačiau norisi liesti ranką, kuri įgavusi naują spalvą. Spalvas mes labai puikiai pažįstame, nes kartu turime bendrą reklamos agentūros verslą! Tik šiais metais nusprendėme, jog mums reikia ofiso, nes dirbdavome namuose: keldavomės iš lovytės, bendri pokalbiai valantis dantis, laukiant, kol kavos aparatas paruoš garus kavai, tačiau vėliau darbas. Nors ir sėdime šalia, bendraudavome net „Skype“, o pokalbiai prasidėdavo taip :
– Brangioji, pakalbėkime po 15 min. Noriu susikaupti.
Kai kurie vadina tai rutina, tačiau mes tai vadiname mūsų bendru gyvenimu, kuris tikrai džiugina.
Atėjo laikas tiesiog atverti dar vieną gyvenimiškąjį lapą ir suartėti dar labiau. Minėjau, kad mėgstame spalvas, dieviname jų kuo daugiau įsinešti į savo gyvenimą, mėgstame laisvalaikiu žaisti tokį žaidimą: suvaidink spalvą… Tad noriu, jog šį kartą ta spalva būtų kitokia, kad ji turėtų ne tik kitokią reikšmę, bet ir kitokią formą: šį kartą balto aukso žieduko formą…☺
Mano manymu sužadėtuvės yra taip pat labai intymu kaip ir vestuvės, tačiau turi būti labai paprasta, tai ypatingo scenarijaus nereikalaujantis šou. Mano vienintelis noras yra susižadant „naudoti“ mūsų hobius: t. y. suvaidinti spalvą, kad mano meilė atspėtų, jog ta spalva reiškia, kad ji tuojau Dievo akivaizdoje taps mano gyvenimo moterimi! Ši spalva bus išreikšta mūsų dar vienu dievinamu pomėgiu – kulinarija. Ir jos mėgstama daina bei šalia šokančiais šokėjais mūsų mylimiausią šokį – SALSĄ ☺ Nes mes taip pat lankome ir šokius... :)
Aš tikiuosi galutinai Jus įtikinęs, kad Ji to norėtų... O Jis dar labiau...:)
Dalyviai A. ir K. 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai