2015 m. sezono įspūdingiausi tortai


KAIP PULKE IŠSISKIRTI PABROLIUI? P.S. TIK VYRAMS.

Foto: R. Steponavičius www.fotor.lt
Mada madą veja. Šiuo metu vestuvių pulko požymis – būti visiems vienodiems. Niekas nepaprieštaraus – gražu. Bet ką padaryti, kad tavo pulko vyrai išsiskirtų iš kito pulko, kuris, tau ištarus didįjį „Taip“ Santuokų rūmuose ar Kauno Rotušėje, mina Tau ant kulnų su kita nuotaka?
Yra kelios stiliaus gudrybės, kurias galbūt „Didysis Mantas“ pavadintų „stilingomis detalėmis“. Kiek tos detalės stilingos, kiek ne, spręsti Jums.

Kostiumas

Tradiciškai juodas, baltas ar kuris nors šių dviejų spalvų atspalvis, nesvarbu, koks sezonas. O kodėl nepriderinus pulko prie sezono? Žiemą – žydras, pavasarį – geltonas, vasarą – žalias, rudenį gražiai derėtų rudas. Kaip gražiai atrodo vyrai, vaikštantys podiumu spalvingu kostiumu. Drąsu? Taip. Gražu? Taip! Juk nuo tokių spalvų ir šventė labiau švyti. Žinoma, pabrolys turi dar kitokių įsipareigojimų – derėti prie pamergės suknelės. Dažnai nuomos punkte merginos gauna kaklaraiščius iš tos pat medžiagos, kaip jų suknytės, ir užriša juos pabroliams. Tačiau juk ir juos galima priderint prie spalvingo kostiumo, ar ne?
GĖLĖS. Kokie vyrai per vestuves be gėlių. Viena seniausių pulko tradicijų – merginos sega gėlytes vyrams į atlapą. Dažnai gėlės būna tokios pat, kokias mergina turi rankoje. Kokia šios tradicijos istorija? Nežinau. Gal merginos bijojo tarp kostiumuotų vyrų pamesti savąjį ir todėl pažymėjo? Juokauju…

Kojinės

Šios puotos jaunikis tikrai pasistengė papuošti savo pabrolius – padovanojo jiems spalvotas kojines. Tik va apie save nepagalvojo, nes pabroliai, pasipuošę trispalvėmis kojinaitėmis, senąsias padovanojo jam! Toks atributas tinka linksmoms vestuvėms, nes pedantiškai ir be galo organizuotai nuotakai toks aprangos keitimas vidury šventės gali sukelti šoką. Tačiau ko nepadarysi, kad Tavo šventė turėtų nors vieną unikalią detalę?

Kaklaraiščiai, kaklaskarės

Daikčiukai, simbolizuojantys vyriškumą. Atrodytų, kas čia išskirtinio? O tai gali būti pagrindinė detalė, išskirianti pabrolį iš visų pabrolių ir kitų šventės vyrų. Tereikia šiek tiek pažaisti: išsirink kaklaraištį, kuris reprezentuotų Tavo pomėgius, charakterį (jei esi žvejys – rinkis žuvį, jei ypač mėgsti moteris – rinkis „O lia lia“ tipo kaklaraištį, jei labai myli pamergę arba... nuotaką – gali pasidaryti kaklo raištį su Jos nuotrauka! ); gali sužaisti spalvomis ar net kaklaraiščio forma; rankdarbiais prekiaujančiose galerijose gali rasti kaklaraiščių, ant kurių dailininkas užrašys Tavo vardą, palinkėjimą (vėliau galėsi jį padovanot jaunikiui) ar Tavo statusą šventėje (pvz.: „Vyriausias bernas“; „Laisvas“ ar pan.). Kaip jau nekartą sakiau – išradingumui ribų nėra!

Kitos smulkmenos, kurios gali Jus paversti stiliaus ikona

Pabrolys eina į vestuves nežinodamas, kokią pamergę gaus, – dažna situacija. Puiku! Atsiranda teorinė galimybė sužavėti damą ir teoriją paversti praktika! Teks būti pranašesniam už kitus, tad reikės išskirtinių stiliaus detalių.
Cigarai – labai vyriška, egzotiška, rimta, sudaro solidaus ir turinčio gerą skonį vyro įvaizdį. Pabrolys su cigaru kišenytėje – stilingų vestuvių atributas.
Varlytė – ne kaklaraištis, ne kaklaskarė, o ta visiems juokingai atrodanti „varliukė“. Tačiau iki juoko čia toli. Tai labai žavinga stiliaus detalė, atspindinti žaismingą ir romantišką vyro pusę, kuri, beje, moterims labai patinka.
Ženkliukai gali tave atskleisti kaip asmenybę. Žmonės, kurių Tu šventėje nepažinosi, galės apie tave susidaryti tikresnį įspūdį: „Kuris pabrolys? A, tas su linksmu ženkleliu – lakūnas“. Beje, kartais vaikiški vyrai taip pat patinka merginoms.
Tad kaip pabroliui būti išskirtiniam? Susiorganizuok unikalią stiliaus detalę ir šypsokis! Juk kiekvienas turim tokią išskirtinę šypseną, kad ji bus gražiausias atributas bet kuriose vestuvėse.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2010-07-27 19:16
tapati
as uz ryskias isskirtines varlytes.
2010-04-02 20:41
Toma
Koks smagus tekstukas :)
musu pabroliai tai bus su vienodom kojinem ;) mes jiems padovanosim kaip padeka :) kiekvienam su ju vardais :)
2010-03-17 14:53
Linas
O kur gavot tu varlyciu? gal netycia parduodat:)
2010-03-14 19:50
Ginte
Musu pabroliukai buvo labai grazus ir isskirtiniai visi devejo raudonas varlytes:)
2010-03-08 12:59
Vita
Taip, pakankamai sudetinga... o taip noretusi ko nors KITOKIO. Mes buvom sumaste tiesiog viena spalva, nesvarbu, kad atspalviai skirtingi, tai visai smagiai gavosi, nesinuomavo kostiumu o pirkosi :)
2010-02-16 15:17
Aurelija
Kad labai sudetinga rasti spalvotus vienodus kostiumus. Nuomos punktuose labai jau mazas pasirinkimas buna.