M. Tautvaišas apie nuotakos plaukų stiliaus ribas


AR TIK VIENOS VALSAS GALI BŪTI VESTUVINIS ŠOKIS?

Foto: FotoGrafas GIntautas http://g-foto.net
Artėjant gražiausiai Jūsų bendro gyvenimo pradžios šventei – VESTUVĖMS – reikėtų nepamiršti apie jaunavedžių šokį. Tikiu, jog paskendus pasirengimo šventei rūpesčiuose, laiko galvoti apie šokius nelieka, bet Jums ir nereikia apie tai galvoti – kelios linksmos pamokos ne tik leis Jums pailsėti po dienos darbų, bet ir suteiks pasitikėjimo savimi tą svarbią akimirką, kai Jūsų svečių akys stebi tiktai Jus.

Kiek pamokų mums reikia?

Telieka atsakyti į kelis klausimus:kiek pamokų Jūs pageidaujate?
kokią muziką norite girdėti šokio metu?
kokį šokį norite šokti?
Pamokų kiekis priklauso nuo to, kiek liko laiko iki Jūsų šventės, nuo Jūsų užimtumo ir to, kokio pageidaujate rezultato. Pagrindinį Vienos valso žingsnelį išmoksite per vieną pamoką. Jeigu norėsite sudėtingesnės choreografijos, prireiks ir aštuonių pamokų. Optimaliausias pamokų kiekis, kurį rekomenduočiau, – keturios pamokos. Jų metu susipažinsite su pagrindiniais pasirinkto šokio žingsneliais, be to, bus parinkta Jums labiausiai tinkama choreografija.

Šokiui svarbi tinkama muzika

Prieš pradedant mokytis šokti reikia nuspręsti, kokia muzika skambės per Jūsų vestuvinį šokį. Muzikinis kūrinys pirmiausia turi patikti Jums, derėti prie Jūsų šventės temos ir turi turėti aiškų ritmą. Kaip išsirinkti muziką? Galbūt Jūs turite mėgstamą melodiją ir seniai svajojote tą svarbią dieną šokti skambant būtent jai? O gal šventės metu muzikinė grupė atliks tam tikrą kūrinį „gyvai“? O gal paprasčiausiai kartu išsirinksite patinkančią melodiją, kuri derės prie šventės ir patiks Jums.

Vienos valsas

Tradiciškai jaunieji šoka Vienos valsą. Šis šokis jau įprastas, iškilmingas ir daugeliui priimtiniausias. Šiuo metu populiaru sujungti net keletą skirtingų kūrinių ir artimuosius bei svečius nustebinti paruošiant iš kelių šokių susidedantį pasirodymą. Skamba sunkiai įgyvendinamai? Nuraminu – tai nebūtinai turi būti fokstrotas ar samba, galima pasirinkti labai lengvai ir greitai išmokstamus šokius arba tiesiog pritaikyti tam tikrus judesius prie Jums patinkančios muzikos. Išradingumui ribų nėra – linksmas tvistas, pertraukiantis klasikinio valso garsus, peraugantis į graikišką sirtakį, įtraukiant į šokio sūkurį visus svečius... Lezginka, makarena ar lietuviška polka – viskas priklauso nuo Jūsų norų ir nuotaikos...

Šokti su pulku – puiki idėja

Dar viena naujovė – pakvieskite kartu mokytis šokti pabrolius ir pamerges ar draugus. Visiems bus daug linksmiau, o ir šou – garantuotas. Tik jei pasirinksite šokti ne vieni, reikės truputį daugiau laiko, todėl ruoštis reikėtų pradėti ne paskutinį mėnesį prieš vestuves. Pagalvokite apie tai ne kaip apie madingą reiškinį – tai gali būti puiki dovana Jūsų pulkui, o ir kartu praleistas laikas liks ilgai atmintyje.
Šokių akademijoje visi kartu rasime geriausią sprendimą ir padėsime Jums jaustis gerai šokant pirmąjį Jūsų kaip šeimos šokį. Nepamirkite geros nuotaikos, o visa kita – įgyvendinsime kartu.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2010-08-12 20:21
Kornelija
Nesmagu ziureti kai jaunieji nepasiruose sokiui ten kazka trypcioja... Visgi del savo sventes galima ir labiau pasistengti.
2010-03-25 17:27
Eglija
maciau filmuka, kai visas pulkas soka:) Linksma, labai gera atmosfera vyrauja
2010-03-24 23:08
Fyfa
Vienos valsas-grazuuuuuuu!!!!
2010-03-21 14:07
Tomas
Sudetingas, velnias tas sokis.
2010-03-17 15:37
R+V
Svarbiausia moket sokti! Bet kaip priversti vyra nueiti i sokiu pamokas? Jam atrodo kad palingavimo pakaks:))))
2010-03-10 14:32
Alma
Na nebutinai tas Vienos valsas turi buti vestuviu sokis, galima pritaikyti prie vestuviu tematikos, tarkim jei vetsuves pagoniskos, tai sokti kazka pagonisko. Jeigu vestuves retro tema, tai ir sokis kazkoks toks turetu buti. Juk galima nukrypti nuo standartu.
2010-02-17 15:02
Goda
Pritariu, kad pries vestuves butina pasimokinti zingsneliu tradicinio valso, kokio vieno kito sukinio. Nes nera nieko baisiau, kai jaunieji iseina sokti pirmojo sokio, ir bum nieko nesigauna, jaunikis mindzioja jaunajai kojas, jaunoji nespeja, suknele kliuna ir ttt... tada buna katasrofa jauniesiems. O ir sveciams nelabai jauki stebet...