Gražiausi biblijos tekstai


KAIP PAŽYMĖTI VIDURNAKTĮ?

 
Ne tik vestuvių diena, bet ir vidurnaktis turi didelę reikšmę. Jis žymi, kad jau visą dieną esate vyras ir žmona, o išaušusį rytą pasitiksite kaip šeima. Įprastai vidurnaktį keliamos šampano taurės, pjaustomas tortas, bet vis daugiau porų nori jį įprasminti papildomais elementais.

Žibintai nuspalvina dangų

Išdalykite visiems svečiams po dangaus žibintą, idealiausia, kad vienas žibintas tektų porai. Pradėkite degti visi vienu metu ir, suskaičiavę iki trijų, drauge paleiskite. Dangus nusispalvins baltomis liepsnelėmis, žibintai kils į aukštyn, o svečiai kartu su jumis grožėsis puikiu reginiu. Šis malonumas nėra pigus. Vieneto kaina nuo 4–6 Lt. Rekomenduojame sekti akcijas grupinių pirkimų portaluose, kartais taikomos didelės nuolaidos.

Balionai su šaltosiomis liepsnelėmis

Nupirkite kiekvienam svečiui po vieną helio balioną, pasirinkite vestuvėse vyraujančią spalvą. Kol lauksite vidurnakčio, jie bus puiki interjero puošmena. Tinkamoje vietoje padėti balionai gali dailiai atrodyti prabangiame restorane ar sodyboje. Prie balionų pririškite šaltąsias liepsneles. Išmušus dvyliktai, visiems svečiams išdalykite po vieną balioną ir leiskite uždegti liepsneles. Lai visi tyliai sugalvoja po linkėjimą jaunavedžiams, garsiai suskaičiuoja iki trijų ir paleidžia balionus į orą. Vienas balionas kainuoja 3–8 Lt, rekomenduojame sekti grupinio apsipirkimo portalus ir tikrai nusipirksite pigiau.

Fejerverkai

Fejerverkai – vienas gražiausių šventės atributų. Jei norite įspūdingo efekto, jums reikės išleisti nemažai pinigėlių. Jokiu būdų patys neleiskite fejerverkų, pasamdykite specialistus: ir saugiau, ir gražiau. Šią vasarą teko matyti išties įspūdingų fejerverkų. Tinkamą muziką parinkęs šventės vedėjas Mindaugas Krasauskas ir fejerverkų specialisto Bliko profesionalumas padėjo sukurti tokį šou, kad svečiams skruzdėlytės oda bėgiojo. Rekomenduojame informuoti savo šventės vedėją apie fejerverkus, kad jis viską suderintų su didžėjumi ir fejerverkų meistrais. Ne visur galima leisti fejerverkus, būtinai to pasiteiraukite šventės vietos savininkų.

Ugnies šou

Pastaraisiais metais daugelis porų pageidauja ugnies šou. Komanda atvyksta prieš vidurnaktį, pasiruošia įspūdingą pasirodymą skambant muzikai. Stulbinamas šou vyksta apie pusvalandį. Tikrai yra į ką pasižiūrėti. Kaina nuo 1000 Lt.

Mėgstamo muzikos atlikėjo pasirodymas

Teko dalyvauti vestuvėse, kuriose jaunikis vidurnaktį nuotakai padovanojo jos mėgstamos grupės pasirodymą. Nuotaka buvo be žado, o svečiai šoko trypė kaip pašėlę, rodos, antras kvėpavimas atsirado. Galima grupę ar atlikėją samdyti vienai dainai, vienam pasirodymui, kuris trunka 20–30 min. Pagalvokite ir apie operos solistus, jie palinkės ilgiausių metų taip, kad nepamiršite visą gyvenimą. Kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų litų iki kelių tūkstančių.
Na, o jei nuspręsite, kad vidurnaktį jums pakaks šampano ir torto, – jūsų šventė netaps blogesnė. Linkime gražaus vidurnakčio per vestuves.

Daugiau idėjų vestuvėms www.loveit.lt

Idėjos iš www.loveit.lt
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2012-08-31 22:55
laima
Faina ideja su solistu