DJAGENTŪRA.LT REKOMENDUOJA DAINAS VESTUVĖMS

 
Nuotrauka iš asmeninio archyvo. Nuotraukoje Marius iš www.djagentura.lt
Sveiki, esu Marius iš www.djagentura.lt ir šiandien su jumis dalinuosi mano mėgstamomis ir per vestuves grojamomis dainomis. Visos šios dainos nėra būtinos vestuvių grojaraštyje, tačiau tinkamu laiku sugrotos gali jūsų šventę paversti tikra euforija. Emocijų kūrimas yra labai svarbus darbas, o jį dirba visi: DJ, vedėjas ir svečiai. Klausydamiesi dainų pastebėsite, kad neegzistuoja viena muzikos stilistika, vestuvių vakarėliui tinka įvairios dainos. Svarbiausia, kad DJ sugebėtų jausti, kada ir kokia daina turi skambėti. Na, o dabar apie dainas...
Frank Sinatra New York
Kol renkasi svečiai, dažniausiai grojame ramią, lėtą muziką, tai gali būti lengvas džiazas arba net ir didingasis Frank’as Sinatra ir jo „New York“.
Parama Būkim draugais
Parama „Būkim draugais“. Šita daina išties puikiai veikia, kai reikalingas emocinis fonas, pvz., jūsų draugai jums surengė puikų pasirodymą arba padovanojo videofilmuką. Kaip padėką jiems grojame šią dainą ir, patikėkit manim, visi šoka. Prisipažinsiu, mačiau tūkstančius apsikabinimų skambant šiai dainai.
Anatolijus Nežinau kodėl
Anatolijus „Nežinau kodėl“. Šią dainą groju, kai reikia lietuviškos muzikos.
Bloodhound Gang The Roof Is On Fire
Bloodhound Gang „The Roof Is On Fire“ grojama dažniausiai po vidurnakčio, kada žmonės išties jau įsisiautėję. Daina skirta tikrai išskirtinei publikai, tačiau patikėkit manim, šokių aikštelė šėlsta. Jei paleistume šią dainą vestuvių pradžioje, liktume nesuprasti, bet jei jau po vidurnakčio, tikrai galime sukelti šėlsmą.
Robbie Williams Angels
Robbie Williams’o „Angels“. Per vestuves visi jaučiasi itin laimingi, todėl Robbie Williams’o dainos visada tinka. O publikos mėgstamiausia, žinoma, yra viena.
Loreen Euphoria
Loreen „Euphoria“ dažniausiai grojama vestuvėms įpusėjus. Dažniausiai ją grojame, kai publika nekonservatyvi.
Vytautas Kernagis Širdele mano
Vytautas Kernagis „Širdele mano“. Mūsų komandai labai patinkanti daina, tačiau labai retai grojama vestuvėse. O gal be reikalo?
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai