ŽAIDIMAI VESTUVĖMS: LINKĖJIMŲ ŽAIDIMAI

 
 
Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Linkėjimai yra labai svarbi vakaro dalis. Jums brangūs žmonės linki viso ko geriausio iš širdies gelmių ir tai šventę daro itin prasmingą. Kartais žmonėms pritrūksta drąsos ir žodžių išreikšti, ką jie jaučia. Tam puikiai pasitarnaus linkėjimų žaidimai. Linksmi, originalūs ir nuoširdūs linkėjimai nuskambės tokių žaidimų metu.

Siūlas apie pirštą

Kiekvienam dalyviui duodamas siūlas arba virvutė. Kokio ilgio siūlas bus, nusprendžia tik pats dalyvis – tai tik jo sprendimas. Kiekvieną kartą, kai žaidžiantysis apsuka siūlą apie pirštą, turi ką nors palinkėti jauniesiems. Kuo ilgesnis siūlas, tuo daugiau reikia papasakoti apie save. Įdomumas tame, kad „gobšieji“ turės daug linkėti, o pasiėmusieji nedaug siūlo galės ištarti vos kelis žodžius.

Vienas žodis

Kiekvienas svečias turi palinkėti jauniesiems tik vieno dalyko. Tas dalykas būtinai turi prasidėti jo vardo raide. Pasikartoti negalima. Garantuojame, kad išgirsite labai originalių ir negirdėtų linkėjimų.

Eiliuotas linkėjimas

Svečiai vienas po kito tęsdami tą patį linkėjimą turi surimuoti savą eilutę su ankstesne. Bus labai linksma, nes kartais stengiantis surimuoti teks nukrypti nuo temos. Išgirsite nuotaikingą, improvizuotą bendrą visų svečių linkėjimą, ir nė vienas nežinos, kuo šios eilės baigsis.
Už žaidimus dėkojame jums, mieli skaitytojai. Jei norite pasidalinti savo žaidimu, siųskite el. p. [email protected]
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai