Skaitiniai apie vestuves kauniečiams


VESTUVIŲ ŽAIDIMAI: PABROLIŲ IR PAMERGIŲ ŽAIDIMAI

 
Įvairūs žaidimai labai pagyvina vestuvių eigą. Žaidimai pabroliams ir pamergėms gali būti organizuojami, kol jaunieji fotografuosis po ceremonijos. Taip pat tai bus puikus reginys kitiems šventės svečiams. Žaidimai jaunimui turėtų būti linksmi ir keliantys daug juoko. Jei tai pora ir gyvenime, tai jie puikiai praleis laiką ir dar geriau pažins vienas kitą, o jeigu suporavote savo draugus, tai smagūs žaidimai sušildys atmosferą ir palengvins bendravimą. Pateikiame kelis nuotaikingus žaidimus, kurie puikiai tiks pabrolių ir pamergių linksmybėms.

Aprenk damą

Merginoms duodama po kaspiną, suvyniotą į kamuolį (apie 10 m ilgio). Vaikinai turi kuo greičiau, neliesdami rankomis, o vien lūpomis apvynioti kaspinu savo damą.

Nupiešk

Reikalinga pora – vyras ir moteris. Vyras atsisėda ant kėdės, o mergina jam ant kelių. Vaikinui užrišamos akys. Mergina laiko popieriaus lapą, o vaikinas turi piešti. Tuo metu mergina pasakoja, kaip reikia piešti.

Bučinys

Ant žemės padedami du pagaliukai metro atstumu vienas nuo kito. Prie pagaliukų pastatomi žmonės. Jie, susikibę rankomis turi pasibučiuoti per tokį atstumą, koks yra tarp pagaliukų. Po kiekvieno pasibučiavimo pagaliukai stumiami toliau vienas nuo kito.

Segtukai

Žaidimas žaidžiamas poromis. Vaikinui užrišamos akys, o merginai yra prisagstoma segtukų (įvairiose vietose, pavyzdžiui, ant drabužių, į plaukus ir t. t.). Vaikinas užrištomis akimis juos turi kuo greičiau surinkti. Greičiausiai suradusi segtukus pora laimi žaidimą.
Už žaidimus dėkojame jums, mieli ApieVestuves.lt skaitytojai. Turite žaidimą, kuriuo norite pasidalinti? Siųskite [email protected]
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai
SKAITOMIAUSI
EKSPERTŲ STRAIPSNIAI
KATALOGO NAUJIENOS