ApieVestuves.lt – jau ketveri (atsisiųskite dovanas)


VESTUVIŲ ŽAIDIMAI: JUDRŪS VESTUVIŲ ŽAIDIMAI

Vestuvių svečiams įsidrąsinus ir įsiaudrinus tinkamiausi yra judrūs žaidimai. Tokie ne tik padovanos daug juoko, azarto ir gerą nuotaiką, bet ir suartins svečius. Idealiausia žaisti vakarui įpusėjus, o geriausi žaidėjai – energingi, entuziastingi ir azartiški svečiai. Pateikiame kelis pavyzdžius žaidimų, galinčių tapti vakaro vinimi.

Limbo šokio konkursas

Kiekvienas dalyvis bando atsilošęs pralįsti per palaipsniui žeminamą kartelę. Iš pradžių kartelė (arba virvė) laikoma gana aukštai. Kai visi pralenda, kartelė šiek tiek nuleidžiama. Taip kartojama tol, kol pasiekiama riba, kurią įveikia tik patys lanksčiausi.

Rungtis vyrams

Į sceną pakviečiami trys vyrai. Kiekvienam iš jų paskiriama apibrėžta vieta, į kurią per nustatytą laiką (1–2 min.) reikia atnešti kiek įmanoma daugiau merginų. Laimi daugiausiai merginų atnešęs dalyvis.

Kėdė

Žaidimas tinkamas nuo trijų iki aštuonių žmonių grupėms. Jeigu žaidžia trys žaidėjai, tuomet padedamos dvi kėdės. Jeigu žaidžia keturi žaidėjai, tuomet reikia padėti tris kėdes ir t. t. Kėdės sudedamos ratu. Tuomet groja muzika. Kai ji nustoja groti, visi turi atsisėsti. Kas nespėja, tas iškrenta iš žaidimo.
Už žaidimus dėkojame jums, mielieji, mūsų skaitytojai. Norite pasidalinti savo žaidimu ir jūs? Siųskite jį el. p. [email protected]
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai