Vestuvinės suknelės internetu (skaitytojų patirtis)


SKAITYTOJOS JURGITOS LAIŠKAS: ĮSPĖJIMAS JAUNAVEDŽIAMS APIE R. BYČIŲ

Nuotrauka iš shutterstock
Mielieji, apievestuves.lt skaitytojai,
mūsų redakcija šį Jurgitos ir Henry laišką gavo dar liepos mėnesį, bandėme padėti nelaimingai porai atgauti jų vestuvių filmuką ir nuotraukas, bendradarbiaudami su fotografu, tačiau iki šiol situacija tokia, kad p. R. Byčius po vienerių metų porai išsiuntė nuotraukas, o video vis dar mistiškai nėra, o pats fotografas nekomentuoja šios situacijos. Pasakojame apie viską iš pradžių. Pirmiausia, poros laiškas: 

Kaip viskas prasidėjo?

Mūsų vestuvių data 2011 m. liepos 9 d., Radviliškis. Kaip ir buvo sutarta žodžiu (pasirašyti sutartį fotografas atsisakė ir dar pasišaipė, kad nepatiklus mano vyras! Deja, vėliau paaiškėjo, kad mano vyras teisus!) su fotografu p. Remigijumi Byčiu, atvykti į mūsų namus filmuoti ir fotografuoti jis turėjo apie 12 valandą. Žmona Skaidra jam padėsianti filmuoti ir fotografuoti per ceremoniją Šv. Jurgio bažnyčioje Šiauliuose.
Viskas vyko sklandžiai: kaip ir buvo aptarta ankstesnio susitikimo metu. Nufotografuota keletas fragmentų išvykstant 13:30 iš namų su svečiais, kelionės bažnyčios link įamžinimas (atstumas 18 km nuo namų iki bažnyčios) ir pagrindinis filmavimas bažnytinės ceremonijos metu, kurios trukmė buvo 30 min.
Po šventinės ceremonijos, keliolika minučių trumpų pasveikinimų ir momentų bažnyčios prieigose: su kunigu Tadu bei svečiais.
Vėliau vykome į šventinės vakarienės vietą Šeduvoje (apie 37 km nuo Šiaulių), kur ivyko trumpa fotosesija. Graži aplinka, puikus oras, tad dziaugėmės, kad viskas gražiai klostosi.
Vakarienei besibaigiant (ji buvo uzsakyta iki 19 val.), ponas Remigijus Byčius su žmona Skaidra paklausė, ar dar ko nors pageitume, ar jų paslaugų jau nebereikės. Mes atsakėme, kad jų darbas baigtas ir pokalbis pakrypo apie atsiskaitymą. Mano vyras buvo jau paruošęs sutartą sumą: 1500 Lt už filmavimo paslaugas bei 150 Lt uz fotografo transporto išlaidas, taigi iš viso 1650 litų. Aš paklausiau, kada galime tikėtis filmuko ir nuotraukų. Remigijus Byčius atsakė, kad savaitei jis su žmona išvažiuoja pailsėti, o kai grįš, ims montuoti filmuką ir atsiųs mums paštu (mes gyvenam užsienyje). Mes sutikom palaukti. Patikėję fotografo žodžiais, atsisveikinome.

Mėnesių mėnesius laukėme filmuko ir nuotraukų, bet nesulaukėme

Po savaitės mes paskambinome iš užsienio p. R. Byčiui ir pasiteiravome, kaip sekasi montuoti mūsų vestuvių filmuką ir kada laukti siuntinio. Jis atsakė, kad poilsiaus dar mėnesį, o po mėnesio ims montuoti filmuką. Mes nuliūdome, bet sutikom laukti. Po mėnesio vėl skambiname į Lietuvą, ir vėl klausiame, kada gausime siuntinį. Remigijus Byčius atsako, kad montuoja ir jau prie pabaigos. Po poros savaitėlių vėl skambiname. Atsakymas – jau visai baigia, liko „uždėti“ muzikinius fragmentus. Ir vėl laukiame. Teiraujamės p. R. Byčiaus kiekvieną savaitę jau elektroniniu paštu – kada? Atsakymai paprastai tie patys: „baigiu montuoti“, „jau visai mažai beliko“ ir t. t.

Mūsų viltys užgeso...

Staiga sausio mėnesį (2012 m.) gavom laiską iš Remigijaus Byčiaus su atsiprašymais ir supratimo prašymu, kad buvo sugedusi jo kompiuterinė aparatūra, tad prireikė daugiau laiko atstatyti visą mūsų vestuvių informaciją, tad artimiausiu metu pasistengs viską kuo greičiau baigti ir mums atsiųs taip lauktą siuntinį.
Gaila ir liūdna, nes mums būtina turėti šį filmuką ne tik kaip prisiminimą – dėl jo mes pakeitėme ir savo planus: atsisakėme didesnių vestuvių ir apsiribojome tik šventine vakariene, nes mano vyro tėvai gyvena Amerikoje (mes gyvenam Prancūzijoje) ir dėl sveikatos negalėjo atvykti tokį tolimą kelią, tikėjomės, kad jie mūsų vestuvėmis galės bent virtualiai pasidžiaugti. Šis DVD būtų buvęs vienintelis tiltas i mūsų šventę... Deja, jau pavėluota.
Tenorime pasakyti, kad fotografas Remigijus Byčius peržengė visas moralines ribas!!!

Taigi visus, planuojančius vestuves, norime įspėti:

1. NIEKADA NETIKĖTI ŽODINIU SUSITARIMU. VISADA SUDARYKITE RAŠTIŠKĄ SUTARTĮ.
2. NIEKADA NEMOKĖKITE PINIGŲ UŽ NEATLIKTUS DARBUS AR PASLAUGAS! Avansas negarantuoja, kad bus suteikta paslauga!
3. Rinkitės tik žinomus ir patikimus specialistus, kurie tikrai gebės kokybiškai atlikti savo darbą!
4. BŪKITE NE TIK ĮSIMYLĖJĘ, BET IR BUDRŪS – NORINČIŲ NESĄŽININGAI PASIPELNYTI VISADA ATSIRAS!
Su pagarba
Jurgita ir Hany

Remigijaus Byčiaus komentaras

Su p. Remigijumi kalbėjome telefonu apie šią situaciją. Jis aiškino, kad tokia nedėkinga situacija įvyko, nes po minėtų vestuvių jo kompiuteris sugedo, dėl to, teko laukti kol bus atstatyti failai. Tačiau kaip supratote, failai buvo atsatinėjami daugiau nei metus. Po mūsų pokalbio p. Remigijus garantavo, kad atsiųs redakcijai siuntos kodą ir tai įrodys, kad siunta jau pakeliui pas jaunuosius. Apsidžiaugėme, kad pavyko sklandžiai bendradarbiauti, kompiuteris sutvarkytas ir fotografas iri video meistras nusiųs porai visa tai, ką yra skolingas. Tačiau po savaitėlės gavome laišką iš Jurgitos ir Henry, kad siuntinyje buvo tk keletas nuotraukų, o video vis dar nėra. Pasiteiravome fotografo apie šią situaciją, gavome štai tokį atsakymą:  Šiuo metu neesu Vilniuje. 
Mielieji, pasimokykite iš kitų klaidų ir paisykite Jurgitos patarimų. 
Sėkmės visiems planuojantiems vestuves
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
16
Komentarai
2013-04-19 11:31
Lina
Aš apie ŠIAURĖS PAŠVAISTĘ... Manau, kad mums turėtų rūpėti kaip jis atlieka savo darbą, o ne šeima ar pats žmogus. Man teko juos girdėti porą kartų ir galiu tik pagirti už jų šaunų vedimą ir dainų atlikimą, ir čia ne vienos mano nuomonė. Kiek žinau jis dainuoja ne su žmona, o su kompanjone, tad...
2013-04-07 16:10
lenaaaa
....na nezinau ...nezinau...agneee....gal vieniems patinka,kitiems nepatinka...juk daug priklauso ir nuo kompanijos,kaip priima ju paslaugas....
2013-04-06 21:12
agneee
as noriu truputi apieSIAURES PASVAISTE.tai buvo is paziuros sauni seima,graziai dirbo...graziai ir zmona dainavo ir atsidavusiai dirbo...bet pats vadovas-toks pagyrunas!!!kad net nebesinorejo klausytis jo dainuojamu ir dainu....kas per daug-tas jau slykstu!bet kaip girdejau kad ji ir zmona netgi paliko.....:(((
2012-12-05 10:32
Tiesa
Valentinas Luza tas pats pazadu daug , o is jo nieko gero.Geriau rinktis kita nei ji
2012-12-03 05:40
kira
na...labai gaila,bet apie SIAURES PASVAISTE to nepasakyciau....tikrai gerai dirba kompanija! mes buvome labai patenkinti ir ne vieniems dar prirodeme...sory...as tik uz juos!!!IR NUOTRAUKOS PUIKIOS IR FILMUKAS -LIUKS!
2012-09-21 01:03
liudna zmona
Mums irgi teko nusvilti panasiai, tik tiek kad pas mus buvo tai atsitike su operatoriumi, likus 20 min. iki vestuviu pradzios suzinome kad operatoriaus nebus, nes jis pakeite i kita zmogu, o tam zmogui buvo pasakyta ne ta diena. visa laime kad tas zmogelis sureagavo zaibiskai ir musu vestuves atvyko, nors praradome 2 val. nenufilmuotas sutikimas ir islidejimas is namu ir t.t. Aciu dievui kad nors baznycia iamzinta, bet del to nukentejo musu filmukas, nera norimos pradzios, filmuota ne viskas iki galo, nes pastovei issikraudavo kamera, nes zmogus buvo tikrai nepasiruoses buten tai dienai. gaila,kad per kitu zmoniu neapdairuma tenka nukenteti tokia svarbia diena :(
2012-09-20 23:23
ineta
man rodos tikrai kad vienas zmogus negali dirbti dvieju darbu gerai nes viena daro blogai o ta kuri moka gerai nespeja daryti nes bando antra daryti mes turejom ir video ir fotografa viska turim sutartim pasirase, fotografas foto jau atidave laukiam video
2012-09-20 23:10
kipras
o tai ko tikėtis iš žmogaus, kuris vienu metu ir filmuoja ir fotografuoja..
2012-09-20 22:38
viki
Mes nukentejome del vestuviu filmo ,PAULIUS ZABIELA filmavo ir sutarti rodos pasiraseme bet jau daugiau kaip metai neatgauname pinigu ,siaip ne taip juoda medziaga pasiemem sumiksuota su kitomis vestuvemis.
2012-09-20 22:36
Traku slenis!
Baisiausios sventes neteko patirti, gaila kad ta svente buvo musu vestuves! Siaubingai aptarnavo, maistas neskanus, sale netvarkyta, ir dar daug baisiu dalyku kuriu nesinori prisiminti... Pinigus ismetem kaip i bala!