Megztos dekoro idėjos žiemos vestuvėms


NUOTAKOS BATELIAI

Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Kiekviena mergaitė svajoja būti princese ir kaip pasakoje gyventi ilgai ir laimingai. Kiekviena savotiškai ja tampa savo vestuvių dieną. Šiandien Apievestuves.lt padės princesėms rasti savo kurpaites.

Mados

Šiais, kaip ir praeitais, metais dizaineriai išsijuosę kuria batus ne mažesne kaip 15 cm aukščio pakulne ir poros centimetrų aukščio platforma priekyje. Dabina batus kaspinais, „Swarovski“ kristalais, nėriniais. Nuotakos mielai renkasi spalvingus batus ir derina juos ne prie baltos suknelės, o prie kitų vestuvių kolorito spalvų.

Batai turi atspindėti asmenybę

Svarbu vestuvėse išlikti savimi. Kas sakė, kad sportbačiai negali būti nuotakos apavas? Jei tai patogu ir gražu pačiai jaunajai, tai puiku. Be to, pasitelkus dizainerius juos galima paversti tikrai „vestuviniais“. Nėra nieko, kas būtų netinkama.

Patogumas

Išsirinkti batus vestuvėms – atsakingas darbas, nes jie turi būti ir gražūs, ir patogūs. Būtent patogūs. Dažnai nuotakos pamačiusios įspūdingus aukštakulnius pamiršta, kad stovėti, vaikščioti ir šokti su jais reikės keliolika valandų. Merginos, kurios įprastai nenešioja aukštakulnių, turėtų gerą mėnesį prieš vestuves pasitreniruoti. Ir tam, kad nekrypuotų juokingai, ir tam, kad nepavargtų nei kojos, nei struburas.

Paruošimas naudojimui

Kad ir kokie patogūs atrodytų batai, vis tiek juos reiktų bent vieną dieną pranešioti (žinoma, geriausia namuose). Tam, kad jie prisitaikytų prie kojos, netrintų ir nespaustų. Nors batai jau ir pranešioti, į pamergės rankinę šalia atsarginių pėdkelnių įdėkite porą pleistriukų, jeigu visą dieną praleidus ant kojų batai imtų ir pritrintų. Ir dėl viso pikto patartina pasiimti atsarginių batų porą.
Idėjų tiems vieninteliems ir gražiausiems vestuvių bateliams rasite Loveit.lt albume
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2012-12-08 20:29
Dal
Oranzines. Bet ne apelsino, o kiek prigesintos. Taip pat jie verstos odos. Viskas tvarkoje su spalvom, geliu tokiu ar koki kita akcenta surasiu, bet man svarbiau pats sukneles stilius. Perziurejau nemazai nuotrauku, ketinu siustis is uzsienio ir nesu tikra del stiliaus pacios sukneles. Nenoriu princesiskos :) Pati esu gan auksta, liekna, standartines figuros, tinka visos sukneles :)
2012-12-07 17:25
to Dal
Sveika Dal,

labai idomu kokios spalvos?
2012-12-07 13:07
Dal
Klausimėlis - prie kokio stiliaus suknelės derinti spalvotus batelius neaukšta (3 cm) pakulne?