Idėja kaip pasipiršti: per Kalėdas


DEIMANTĖS IR KĘSTUČIO BEPROTIŠKOS VESTUVĖS

Nuotrauka iš poros asm. archyvo
Mielieji, dalinamės Deimantės (27) ir Kęstučio (27) meilės ir vestuvių istorija bei nuotraukų galerija. 

1. Kur, kada ir kaip susipažinote? Trumpai papasakokite savo meilės istoriją.

Klubas „Cozy“. Jauku. Tamsu. Daug gražių žmonių ir garsų.
Pirmas kadras. Damai iš rankų iškrenta telefonas. Nesutrikusi nakties balerina viena ranka grakščiai surenka pabyrėjusias dalis, o iš kitos rankos nepaleidžia martinio taurės.
Antras kadras. Netoliese stovi džentelmenas, skoningai gurkšnoja viskį ir ramiu žvilgsniu stebi keistus aplinkinių nutikimus, išskyrus vieną incidentą su telefonu.
Trečias kadras. Damos telefone „nebeliko laiko“. Ji pamato nepastabų džentelmeną, prieina ir užklausia: „Kiek dabar valandų?“
Tokia buvo istorijos pradžia, kita dalis liko už kadro.

2. Kada pirmąkart pagalvojote apie vestuves? Kada įvyko piršlybos? Kokios jos buvo?

Abu esame audringo naktinio gyvenimo besočiai, todėl visi svarbiausi įvykiai niekaip nepabėga nuo šios silpnybės. Sužadėtuvės įvyko paryčiais Vokiečių gatvės fontane, grįžtant namo po naktinių maršų. Sportinukai, baltos kojinės, džinsai, blizgančios timpės ir indėniškos basutės mirko iš laimės fontano vandeny, kai Kęstutis pasipiršo.

3. Apie kokias vestuves svajojote? Kur? Kada? Suknelė? Žiedai? ir kt. detalės. Trumpai papasakokite savo viziją. Kas buvo sunkiausia? Dėl ko dvejojote? Kuo labai džiaugiatės? Papasakokite plačiau :)

Svajojome apie „Baltą puotą. Nuogomis. Užmerktomis akimis.“ Tokią ir turėjome. Ją geriausiai turbūt apibūdintų kitų žmonių (dalyvavusių ir ne) komentarai.
...kokiam čia jūs ištvirkėlių vakarėly / kas čia dabar, kur tu čia kažkokioj sektoj / va čia tai jo jo jo / wow / Atrodo kaip scena iš filmo / Ooooo / pasaka! / you are crazy / Oooo kaip kietai, kur čia taip? / Kur tu čia buvai ??? / o įsivaizduojat, čia buvo vestuvės!!! / Ir aš noriu, kad per mano vestuves taip būtų!!! / šimtmečio puota... legendos sklinda....!!!! / wild! / tobula naktis!

4. Kada, kur ir kaip vyko Jūsų vestuvės? 

Nebuvo jokių išankstinių pasiruošimų prieš metus. Anksčiausiai išsirinkome vestuvių datą, prieš pusę metų, apie visus kitus reikalus pradėjom galvoti prieš 3 mėnesius iki vestuvių. Puotos vietą radome likus mažiau nei mėnesiui iki šventės. O šiaip, kaip visada, „gazo pedalą“ spaudėme paskutinę minutę.
Vestuvių fotosesijos tarp medžių be lapų neturėjome. Juos iškeitėme į svarbiausias mūsų vietas – legendinį „Cozy“ ir betoninę pakrantę po Žvėryno tiltu, kur leidome pirmuosius pasimatymus prieš „Gravity“ vakarėlius. Fotosesiją užbaigėme svečių „paskraidymais“ ant batuto virš Taurakalnio.

5. Jūsų palinkėjimas visiems 2013 m. jaunavedžiams :)

Kartais pamirštame, kad vestuves keliame ne dėl tėvų ar giminių. Svarbiausia, kad jūs patys turėtumėte, ką papasakoti savo vaikams ir anūkams, o ne jūsų tėvai kaimynams ar giminėms.
Nebijokite svajoti savo svajones.
Norite ir Jūs papasakoti savo vestuvių istoriją bei pasidalinti nuotraukomis siųskite mums laišką el. p. [email protected]
Daugiau istorijų skaitykite ČIA. 
Fotografai: dieninės dalies Kristijonas Čėsna, vakarinės Paulius Staniūnas.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2013-01-18 23:44
asta
Jega!!! Saunuoliai. ;))
2013-01-16 10:01
agne
Labai smagiai atrodo. Sveikinimai :)
2013-01-15 20:57
Batlaziede
geruliai abu, matos kad nuciuoze menynikai :)
2013-01-15 20:57
Saulene1
KAI FAINUMO :D bet su tom kaukem nesuprantu kas ten
2013-01-15 20:56
Ciuvas
pasiseke ciuvakui kad crazy zmona gavo as saviskes merginos negaleciau priversti taip fotkintis
as buciau uz
2013-01-15 20:56
Gabuks
Kai FRYKAI :) bet FAINAI uzskaitau