Kaip greitai ir paprastai sudėlioti svečių sėdėjimo planą?


PASIDARYK PATI ORIGINALIAS STALO KORTELES

Gintarės Lukšytės nuotrauka
„Grožis slypi paprastume“ – dievinu šią frazę. Ją galima pritaikyti ir kuriant šventinius papuošimus, juk dažnai norint sukurti ką nors ypatinga mėgstame persistengti. Tačiau iš tiesų tereikia geros idėjos ir žinoti keletą gudrybių, padėsiančių nepriekaištingai tą idėją įgyvendinti. Pažvelkite, ką galima pasigaminti panaudojus paprasčiausią butelio kamštį.

Nuo ko pradėti?

Iš pradžių reikia apsispręsti, kokias spalvas norėsite akcentuoti savo šventėje. Yra daugybė gražių derinių, tačiau patariu rinktis tas spalvas, kurios asmeniškai jums yra gražiausios, tik nesivaikykit madų arba, dar blogiau, nedarykite taip pat kaip darė Jūsų bendradarbė ar kaimynė. Jeigu neturite mėgstamiausios spalvos, gal turite mėgstamiausią gėlę? Svarbiausia turėti prie ko, liaudiškai tariant, „prisirišti“, kad būtų išlaikytas vientisas stilius, viskas tarpusavyje derėtų. 
Nuotrauka Gintatės Lukšytės
Šiuo atveju aš pasirinkau šokoladinę ir medaus auksinę spalvas ir norėjau atkreipti dėmesį, kad geriausia, kai spalvos yra kontrastingos, viena – šviesi, kita – tamsi. Kaip matote, mums prireiks keleto įprastų priemonių: popieriaus, pieštuko, rašiklių, žirklių ir klijų, taip pat kelių skirtingo dydžio ir formos trafaretų, o slaptas ingredientas – butelio kamštis.
Nuotrauka Gintarės Lukšytės

O kodėl taip?

Jau seniau pastebėjau, kad darbeliuose iš popieriaus labai svarbus sluoksniškumas. Patariu naudoti bent jau du skirtingus popieriaus sluoksnius, nes taip papuošimas atrodo turtingesnis. Gamindama šią kortelę dariau tris sluoksnius, tačiau pirmas ir trečias sluoksniai iš to pačio popieriaus.
Gintarės Lukšytės nuotrauka
Man labai patinka ovalas, todėl pirmoji detalė būtent tokios formos, tačiau gali būti ir kvadratas arba apskritimas. Antroji detalė padaryta naudojant rankdarbių parduotuvėje pirktą trafaretą. Gal kiek per dažnai ši forma visur naudojama, tačiau ji vis dar man graži. Ant trečiosios detalės tiesiog užrašiau stalo numerį ir iškirpau užapvalintus kraštus, kad derėtų prie kitų dviejų detalių.

Ir viskas?

Jau beveik baigta, tik dar viena maža gudrybė: kai iškirpsite detales, patariu nuspalvinti kraštelį rašikliu, priderintu prie bendros spalvinės gamos, pamatysite, vaizdas iškart pagyvės. Viską suklijuojate ir įsmeigiate į įpjautą butelio kamštį. Kaip matote, gražiai atrodo ir vertikali, ir horizontali kortelės.
Gintarės Lukšytės nuotrauka
Pasidaryk pati
Daugiau idėjų ką galime pasidaryti patys vestuvėms atskiroje RUBRIKOJE PASIDARYK PATS
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2013-02-06 09:21
Ruta
man tai grazu - jei ruda spalva dominuoja vestuvese bet as noreciau ryskiau dar idomu zinoma butu pamatyti kaip jos dekore atrodo gal kaip tik labai narturaliai
2013-02-06 09:20
Stela
Fainos fotkes ir aprasas bet pati ideja labai jau simple pritariu Gretai
2013-02-06 09:20
Greta
man tai labai jau paprastos nebent kokioj kaimo sodyboj manau tiktu