Vaidos ir Pauliaus sužadėtuvių istorija: vandens paveikslas


Į TUOKTUVES PORA PAKVIETĖ VISUS LIETUVOS ŽMONES

Norintys teigiamų emocijų kviečiami jų pasisemti vasario 9-10 Vilniuje, „Radisson Blu Hotel Lietuva“ viešbutyje vyksiančioje parodoje „Mūsų vestuvės’2013“ ir sudalyvauti vienos išradingos ir drąsios porelės vestuvėse, kurie su šokių studija šokiai.lt ruošia įspūdinga šokį su savo 10 porų palyda. Ar dar vieni jaunieji susituoks parodos metu, vis dar nežinoma, bet norinčių yra net kelios poros.
Jau penktus metus iš eilės rengiama didžiausia vestuvių paroda šiemet pristatys dar daugiau pramogų ir konkursų, todėl atveria duris visiems vilniečiams ir miesto svečiams. Tiems kas atvykti į parodą negalės, bus galimybė parodos programą stebėti gyvai internete tv.vestuviu.lt.
Parodos organizatoriai kaip ir kasmet, dovanoja viešą tuoktuvių šventę, kurioje galės sudalyvauti bet kuris lietuvis ir pasigrožėti ne tik prabangia ceremonija, bet ir kitais parodos dalyviais. Šiemet viešai besituokiantys ir atsakingai planuojantys savo vestuves Auksė ir Rimvydas į savo tuoktuvių šventę kviečia visus, kurie tiki meile ir kartu norėtų pasigrožėti originalia vestuvių ceremonija.
Parodoje bus pristatomos vestuvių bei krikštynų organizavimo madų tendencijos, o šventės svečiai galės susipažinti su vestuvinių suknelių, grožio salonų, švenčių organizatorių ir profesionalių renginių vedėjų veikla, o gal net išsirinkti pagalbininkus savo šventės organizavimui.
Dvi dienas vyksiančioje parodoje dalyviai taip pat galės pasimėgauti įspūdingu lazerių šou, o norintys sužinoti daugiau apie nėrinių tradicijas, kviečiami dalyvauti vasario 9 dieną, 12 valandą Gamma konferencijų salėje organizuojamame seminare „ŠIMTAMETĖS TRADICIJOS ŠIUOLAIKINIAME KONTEKSTE“.
Šventės rėmėjas putojantis vynas „Selavi“ kartu su kitais parodos rėmėjais taip pat kviečia iki vasario 1 d. dalyvauti specialiame konkurse mažylės tėvelius, kurie šventės organizatoriams atsiuntę savo dukrytės nuotrauką turi puikią galimybę laimėti prabangią krikštynų suknelę iš Le Rina Fashion Studio ir pakvietimus į parodą.
Taip pat džiaugiamės galėdami pranešti, kad prie aukcione parduodamos Viktorijos Macijauskienės vestuvinės suknelės, prisijungė ir prabangus penkių žvaigždučių viešbutis „Ramada“, fotografas Andžej Davydenka, o aukcione gauti pinigai bus skirti Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų gerovei.
Daugiau naujienų apie parodą rubrikoje Vestuvių paroda 2013
Pirmosios dienos programa
Antrosios dienos programa
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2013-02-05 16:23
nelaiminga
tokia grazi suknute, ir kam i skelbima idejot?? :(((
2013-02-05 11:53
Goda
hmz... o mes tai nenoretume, kad visi matytu viska cia intymi svente
2013-02-04 22:08
Evelina
Noretume ir mes tokiu gan neiprastu vestuviu,pavydim baltai:)
2013-02-04 11:26
Silvuks
aciu kad pasidalinot nuorodom kur programa nes niekur nebuvo imanoma rasti