Kiekvienas svečias tampa fotografu: INSTAGRAM


VESTUVĖS PENKTADIENĮ

Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Rašėme, kad nebijotumėte organizuoti savo vestuvių penktadienį. Dalinamės idėjomis, kaip švęsti penktadienio vestuves.

Atsikelkite išsimiegoję ir skaniai papusryčiaukite

Pasirinkite nakvynę ne namie, tai bus abiem šventiškas rytas. Išsimiegoję viešbučio pataluose, papusryčiaukite drauge. Kadangi penktadienis nėra tradiciškiausia vestuvių diena, tai jums nereikės skubėti į grožio saloną. Mieli ir šilti pusryčiai nuramins. Pasimėgaukite SPA ar kitomis atpalaiduojančiomis procedūromis. Po jų jau įdienojus galite pradėti ruoštis šventei.

Santuokos registravimui rinkitės popietinį laiką

Registruokite santuoką gerokai popiet, taip ir artimieji bei draugai spės sudalyvauti jūsų šventėje. Po santuokos registracijos leiskitės dviese į svaiginančią fotografijos kelionę. Šventė Jūsų – tad ir fotosesija Jūsų. Metas pamiršti, kad visi svečiai įsižeis, jei nedalyvaus fotosesijoje. Visa šventė tik Jūsų ir Jums, darykite, ką norite. Jei norite, kad visi draugai ir artimieji dalyvautų Jūsų priesaikos ceremonijoje, darykite oficialią dalį per pietus 12–13 val. Visi tikrai išbėgs iš darbų.

Vakarinė dalis

Vakarinę dalį pradėkite 19 val. Svečiams kvietimuose rašykite, kad pradžia 18 val. Jie pradės rinktis, vedėjas ir DJ juos užims, o jūs galėsite šiek tiek vėluoti ir atvykti apie 19 val.
Visa kita planuokite pagal savo norus ir galimybes. Sėkmės
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2013-02-12 19:30
Inga
Musu vestuves buvo penktadieni. Specialiai taip darem. Viska gavom ko norejom, ir dar pigiau. sveciai labai dziaugesi ryte pabude, kad dar bus sekmadienis atsigavimui :))
2013-02-12 14:37
Gabija
mes planavom sestadieni bet nieko negavom ko norim tai darom penktadieni kazkaip neliudina kad ne sestadienis bet ir dziugina kad mus maziau zmoniu visur ceremonija daorm vakare, diena bus mums skirta, grozio proceduros, pasiruosimas, fotosesija, ceremonija 17 val. o po jos sveciai iskart i vakaro vieta o mes dar val pasifotkinsim ir pas svecius. turim vedeja kuris uzims svecius kol musu lauks kazkaip nesijaudinu jei ir ilgiau fotkinsimes.... cia gi musu svente tai darom kaip norim
2013-02-12 14:30
Pasakele
musu vestuves buvo penktadieni. kas norejo tas dalyvavo kas nespejo i vakara atvaziavo - viskas buvo super.
2013-02-11 13:48
Laisve
musu vestuves penktadieni :)