Frazės, kurias galima graviruoti žieduose (atsisiųsk)


VESTUVIŲ KOORDINATORĖ BŪTINA KIEKVIENOSE VESTUVĖSE

Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Prieš ketverius metus labai populiarios tapo vestuvių planuotojos, kasmet jų vis daugėja. Vieni dirba profesionaliau, kiti kūrybingiau, treti – … Paklausa yra pagal pasiūlą. Vis dar yra labai daug porų, kurios pačios nori ir planuoja savo šventę, tačiau tądien nenori jokių derinimo rūpesčių užkrauti nei sau, nei artimiesiems, todėl jau kelerius metus labai populiarios yra vestuvių koordinavimo paslaugos. Ši paslauga skirta poroms, kurios nori daugumą organizacinių bei vestuvių palnavimo darbų daryti pačios, tačiau joms reikia profesionalo vestuvių dienai koordinuoti ir užtikrinti, kad viskas eitųsi sklandžiai.
Suplanavote vestuves, telieka laukti tos dienos, bet ramybės neduoda klausimas, kas rūpinsis Jūsų šventės dieną Mama, draugė, pusseserė ar kiti svečiai – jei jie yra organizuoti, žinoma, gali padėti, bet pagalvokite, ar Jūs norėtumėte, kad per artimiausio žmogaus vestuves reikėtų spręsti visas problemas. Jei galvojate, kad viskas vyks savaime, turime nuvilti – daug dalykų vyks ne pagal planą. Todėl Jums, mielieji, teks rūpintis šiais reikalais. Jei neturite vestuvių planuotojo, rekomenduojame pasisamdyti vestuvių dienos koordinatoręių.

Kas yra vestuvių koordinatorė ir ką ji veikia?

Viską suplanavote, laukiate vestuvių dienos ir visai nenorite, patys ar kad Jūsų mama, ar draugė taptų vestuvių koordinatore ir spręstų visas problemas, vestuvių koordinatorės Jums padės. Patyrusių merginų komanda gali tapti Jūsų geriausiomis draugėmis ir viską išspręsti taip, kad Jūs ir Jūsų svečiai net nepastebėsite, kaip svečių dovanotos gėlės nukeliavo į šventės vietą, dekoras buvo atliktas laiku ir vietoje, svečiai džiugiais žvilgsniais Jus sveikino ir susidaužė taurėmis putojančio vyno, dovanos atsidūrė vienoje ir saugioje vietoje, jei svečiai pasiklydo – jie buvo grąžinti į reikiamą kelią, jei kam kilo klausimų – į juos buvo atsakyta. Juk nenorite, kad mama nematytų Jūsų džiaugsmingų akimirkų, nes pilstys šampaną ar dalins braškes svečiams prie bažnyčios, o geriausia draugė nedalyvautų fotosesijoje, nes dėlios keksiukus ant desertų stalo.
Vestuvių koordinatoriais dažniausiai dirba tie asmenys, kurie puikiai geba organizuoti veiklą, yra punktualūs, atsakingi, kuriuos „veža“ stresinės situacijos, jie džiaugiasi derindami net ir menkiausias smulkmenas. Tai vestuvėmis ir kitais renginiais gyvenantys žmonės, kurių tikslas – ideali šventė.

Kaip vyksta darbas su vestuvių koordinatore?

Vestuvių planuotojai, idėjų generatoriai, griežėjai pirmuoju smuiku, žinoma, esate Jūs, o vestuvių koordinatorės padeda įgyvendinti Jūsų norus pagal Jūsų reikalavimus. Kai turite vestuvių planą, kad ir preliminarų, būtinai susitikite ir kalbėkitės. Visą informaciją gauname iš Jūsų ir kartu rūpinamės šventės diena. Per vestuves Jūs linksminatės ir mėgaujatės savo švente, o vestuvių koordinatorius sprendžia visus klausimus. Netgi svečius galite informuoti, kad visais klausimais turi kreiptis į Vardenį Pavardenį, pavyzdžiui, telefonu +370 123 45 678. Koordinatoriai su Jumis susitiks keletą kartų prieš vestuves, kad kuo smulkiau išsiaiškintų, ką esate numatę savo balčiausiai dienai, perims visus kontaktus bei suformuluotas užduotis ir leis Jums atsipalaiduoti ir mėgautis švente.

Kiek kainuoja vestuvių koordinavimas? 

Vestuvių dienos koordinavimas – 1000–2500 Lt (priklausomai nuo vietos, trukmės bei užduočių skaičiaus).
Jei nusprendėte, kad Jums reikalinga tokia paslauga, susisiekite:
Tel. nr. 8 618 01 806
Vestuvių dienos koordinavimas gali vykti ir Skype programa, jei gyvenate užsienyje, prieš tai iš anksto suderinus telefonu arba el. laiškais.
Jei Jums reikalinga vestuvių planavimo konsultacija daugiau info rasite KITAME STRAIPSNYJE
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2013-03-02 13:13
Ilona
pas mus dirbo vestuviu koordinatores dvi - buvo viskas super ;)
2013-03-01 08:46
greta
mes irgi turesim. dirbs dvi merginos - padarys visus juodus darbus kuriems reikia laiko streso ir t.t. nors mama su sese sake viska padarys bet jau ne - uosviene su baltom pirstinaitem stoves o maniske piulstys sampe ir pan. pasamdem labai faians mergaites tai viskas bus ok.
2013-02-28 14:07
Izabele
mes turejom koordinatore ir ji puikiai dirbo :) as uz lengvas ir puikias vestuves. mes viska susiorganizavom patys o jos abi padare viska kad visi butu laimingi. sveciai pasiklydo - jos kelia joms rado, geles nesuvokiau kaip atsirado ten kur reikia - zaibiskai, sveciai ir mes laimingi. rekomenduoju