ApieVestuves.lt – jau ketveri (atsisiųskite dovanas)


SMART AUTOMOBILIUKAI SMAGIOMS VESTUVĖMS

Fotografas Sivakoff Photography
Įsimintiniausios vestuvės būna tos, kurios nuo pradžių iki galo yra personalizuotos, t. y. prasmingos tuo, kad atspindi porą, jų pažinties istoriją, bendrus pomėgius, charakterius ir net požiūrį į vestuves. Šįkart rašome apie transportą, ir ne bet kokį, o tokį, kuris puikiai atitiktų smagią, pašėlusią ir stilingą porą. Šis tas apie stilinguosius smartus vestuvėms.

Originalumas traukia akį

Išties vargu ar yra kitas toks automobilis, priverčiantis tiek šypsotis praeivius. Automobiliai vestuvėms tiesiog privalo atrodyti įspūdingai, traukti žvilgsnį ir kelti šypseną, juk ši diena nepakartojama. Beje, mažiukai automobiliai yra išties apgaulingi. Nors ir atrodo visai nedidukai, iš tikrųjų juose yra erdvu ir patogu, daug patogiau nei daugelyje kitų lengvųjų automobilių. Vietos yra kaip tik porai, argi nesimboliška vestuvėms? Jaunųjų pora, liudininkų pora, pamergės su pabroliais. Kortežas atrodo tikrai įspūdingai. Net neverta minėti, kad kelionė bus komfortabili, neteks spraustis ir vorele, tikrąja to žodžio prasme, lįsti į automobilį. Tos, kurioms teko su progine suknele lipti į limuziną, mane puikiai suprato.

Plačios dekoravimo galimybės

Be to, kad smartai atrodo itin smagiai ir žaismingai, jų dekoravimo galimybės labai plačios. Dekoravimas gėlėmis smartui suteiks elegancijos ir puošnumo. Puošdami šį vestuvinį automobiliuką balionais paversite jį dar puošnesniu ir žaismingesniu. Smartai vasarą puikiai atrodo be stogo. O ką jau kalbėti apie vestuvinių smartukų vizitinę kortelę – specializuotą dekorą jaunavedžių automobiliams: nuotaka į ceremoniją atrieda sidabro spalvos smartu, kurio priekinius žibintus puošia blakstienos, piekyje – žavingos raudonos lūpos, o ant stogo puikuojasi didžiulis nuometas su diadema. Tuo tarpu jaunikis ceremonijos vietą pasiekia juodu smartu su balta varlyte priekyje ir elegantišku cilindru ant stogo.

Prieinami ir nedidelio biudžeto vestuvėms

Be to, kad šie automobiliukai yra puiki vestuvinė transporto priemonė dėl savo žaismingos išvaizdos, komfortabilumo ir plačių dekoravimo galimybių, jie yra ir labai ekonomiški. Paprastas pavyzdys, 10 automobiliukų kortežas parai kainuoja tiek pat, kiek vidutinės klasės limuzino nuoma. Taigi, kiekviena Jūsų pulko pora turės galimybę važiuoti patogiai, erdviai ir tikrai nekils bėdų dėl bagažo. Neminint to, kad drąsiai laviruosite miesto gatvėmis, nebijodami, kad siaura senamiesčio gatvelė, kurioje taip norėjote nusifotografuoti, greičiausiai taps nepasiekiama, dėl to, kad limuzinas negalės išsukti. Beje, kaimo turizmo sodybas pasieksite be problemų, neteks baimintis dėl kaimo kelių ir žvyrkelių.
Taigi, smartas – stilius, komfortas ir praktiškumas vienoje vietoje.
Išsinuomoti SMART savo vestuvėms galite: www.smartnuoma.lt ir www.smartreklama.lt
Tel.: +370 611 00123
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2013-03-16 10:42
Vetra
eina sau kaip fainai - tik as nenoreciau tu lupu ir skrybeliu kazkoks kicas - bet ideja super :) galvojau apie mini cooperius bet ju kaina nesveika, parasyt reikia SMARTininkams
2013-03-15 20:57
Ieva
to Inciux- 2 žmonės telpa smarte :)
2013-03-15 20:46
Inciux
eina sau kaip graziai :) o kiek zmoniu telpa i sia masinele?
2013-03-15 18:36
gret
faina ideja kazin kiek kainuoja?