Loveit.lt TOP5: gražiausios vestuvių idėjos Jums


2013 METŲ VASAROS TOP 10

 
Fotografas Eigirdas Scinskas www.e-s.lt
Taigi įsibėgėjant vasarai ir jau dideliu greičiu įsibėgėjus vestuvių puotoms, trumpa apžvalga, kas yra kas ir kokias diktuoja šių metų vestuvių populiariausias (Lietuvoje ir pasaulyje) tendencijas.

Vintažas

Arba viskas, kas sendinta; senoviški akcentai neapleidžia populiariausių pozicijų jau kelis sezonus.

Mėtų spalva

Labai populiari ir gaivi šį sezoną. Šviežiai ir gaivinančiai atrodo toks dekoro spalvinimas.

Vaivorykštė

Žaisminga ir itin populiarus pasirinkimas šią vasarą. Labai praktiška ieškant dekoro detalių, nes kiekviena spalva tinka. Suteikia daugybę laisvės kiekvienam svečiui pasirinkti rūbus (čia jau nebegalios pasiteisinimas „tokios spalvos neturėjau“, nes iš 7 spalvų tikrai ką nors rasite savose spintose).

Paukščiukai

Vis dar labai populiarūs įvairiausi su paukščiukais susiję ornamentai, simbolika, akcentai dekore, narveliai…

Originalus fonas

Dabar ypač populiaru sukurti, suręsti, pagaminti, surasti kokį nors originalų foną, kuris suteiks išskirtinumo santuokai, o gal net visai šventei. Tai gali būti įmantri audinio, šviesų ir stovų konstrukcija, gali būti specialiai nudažyta, išpiešta siena… Tai kone uždavinys – sugalvoti taip, ko dar niekas nedarė, neregėjo.

Narveliai

Labai labai populiarūs narveliai stalo dekore ir juose „įkalintos“ puokštės, žvakės, kiti dekore sumanyti naudoti akcentai. Narveliai populiarumą išlaiko taip kaip ir paukšteliai, kurie turi simbolinę prasmę – simbolizuoja du įsimylėjėlius.

Teminės poilsio zonos

Itin populiarėja ir svečiams tai labai labai patinka, be to, visada pasiteisina. Šventės vietoje, atskirai nuo šventinės salės, kurioje sėdi visi prie stalų, sukurtos tokios tartum intymesniem pokalbiam skirtos, kviečiančios atsipalaiduoti, cigaro dūmo ir konjako paragauti erdvės. Neįpareigojantys foteliai, staliukai – visi nuo skirtingų stalų gali sėdinėti kur patinka ir plepėti. Labai labai populiaru.

Mini kąsneliai

Ar tai būtų desertai, ar rimti užkandžiai, dabar itin populiarios vieno kąsnio mini porcijytės – gražu patiekti, smagu ir patogu visiems visko paragauti, patogu paimti ir įsidėti į burną, nereikia lėkštučių, šakučių, ypač jei tai furšeto tipo vakaras arba lengvas aperityvas.

Alus

Taip taip, neapsirikote, alus kerta populiariausių gėrimų topus. Ypač kai vasara tokia karšta, kas gali būti smagiau už mažą buteliuką gaivinančio putojančio alaus (lengvo!) su citrina ar nebūtinai. Pasirūpinkite gera alaus rūšimi, bet ne įmantriu pateikimu – tiesiog didžiuliame metaliniame dubenyje su daugybe ledo susmaigstykite buteliukus.

Mūsų vestuvės – mūsų tradicijos

Taip pat dabar labai populiaru kurti savas tradicijas ir taisykles. Pavyzdžiui, gal jūs norite švęsti visą dieną prie ežero su draugais, o vakare, kad jus sutuoktų tėtis? Iš ryto tik dviese važiuoti į bažnyčią? O gal trokštate tuoktis abu apsirengę pliušiniais žaislais ir namie? Populiaru sugalvoti bet ką, kad tik tai būtų neregėta negirdėta ir labai originalu, pradedant raudona vestuvių suknele ir baigiant tuoktuvių vieta ir trukme.
Sėkmės kūryboje!
Daugiau Editos tekstų jos ekspertų skiltyje.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2013-07-10 12:23
Edita
Nera labai grieztu vestuviu simboliu ar dekoro madu.. Tiesiog sutampa, kad vienais ar kitais metais zmones daugiau renkasi viena ar kita spalva (gal kiek itakoja rubu mados taip pat..), simbolius... Siulyciau buti tiesiog originaliais, nes galimas dalykas, kad siais metais jau daugelis draugu bus pabuvoje draugu/giminiu/savose vestuvese, kuriose vyravo sios ar kitos "mados" ir simboliai ir kitais metais vel ta pati isvysti tiesiog nebus originalu.. tik tiek. Bet jei kas nors, is paminetu akcentu, yra itin jums prie sirdies arba yra jusu poros simbolis, tuomet nerekomenduoju sekti jokiomis madomis, o tiesiog ji naudoti. Sekmes!
2013-07-05 16:28
Olga
o tas pats galios ir kitai vasarai? as jau dbr planuoju sav svente
2013-07-04 15:17
Edita
Vaiva, prasau parasykite man el pastu [email protected] : ) Iki malonaus!
2013-07-04 09:33
Vaiva
edita kokios jusu paslaugu kainos?