Patarimai: renkamės vestuvių tortą


IDĖJOS VESTUVĖMS: VAIŠĖS PRIE BAŽNYČIOS

Nuotrauka A photo www.a-photo.lt

Šių laikų vestuvių mados kasdien žengia pirmyn ir vis daugiau smulkmenų tampa labai svarbiomis. Tai, kas anksčiau buvo paliekama savieigai arba tuo pasirūpindavo „kas nors iš svečių“, dabar reikalauja kur kas daugiau dėmesio. Šiandien apie vaišes prie bažnyčios.
Poros rūpinasi ne tik, kad būtų KUO pavaišinti prie bažnyčios ar santuokų rūmų atėjusius artimuosius, tačiau suteikia labai daug reikšmės KAS TAI BUS, KAIP TAI BUS PATIEKTA IR KAD TAI BŪTŲ ĮMANTRU, ĮDOMU…
Svarbu, kad būtų patiekta grakščiai, iš tikrų stiklo taurių ir indų ar bent jau labai aukštos kokybės vienkartinių indų. Regis, šių laikų visko persisotinusius žmones svarbu stebinti.
Tad kai svečiai tikisi, kad gaus geriausiu atveju po plastikinę taurę šiltoko šampano ar kito gėrimuko iš kieno nors mašinos bagažinės, jūs tikrai galite nustebinti pasisamdę profesionalų padavėją su visu staltiese užtiestu stalu, ant kurio puikuosis šilti močiutės pyragėliai ar sausainiai su šaltu pienu; šaltas šampanas ir saldainiai bei uogos. Galite išnuomoti visą kukurūzų spragėsių ar cukraus vatos furgoniuką. Kol visi sveikins jus, turėsite smagaus laiko dalydami spragėsius ir įspūdingų fotografijų su susivėlusios vatos kupstais… Dar įmantriau ir smagiau gali būti pramoga su vaflių kepimo furgoniuku. Tik pamanykite: išeinate iš bažnyčios, o čia visur sklinda vanilinis kepamų vafliukų kvapas… Jauki naujos šeimos pradžia ir skanūs vafliukai įtampai malšinti. Ypač toks variantas tiktų vėsiu metų laiku. O jei dar suorganizuotumėte arbatos – sensacija! Tikrai visi nepamirštų.
Elegantiška ir spalvinga svečius vaišinti prancūziškais putėsiais ar gražuoliais keksiukais su prosecco vynu.
Labai neįprasta būtų, jei svečius pasitiktų nuklotas stalas spalvingomis citrinų ir mėtų gėrimui paruoštomis taurėmis – kitaip dar vadinamam limonadui.
Kita visada džiuginanti pramoga vasarą – ledų furgoniukas, iš kurio draugiškai visiems pasiūloma po ragelį ledų. Jei furgoniuko negalite išsinuomoti arba tai kelia per daug sunkumų, galima su padavėju susitarti, kad elegantiškai visus pavaišintų.O įmantriausia ir mano mėgstamiausia sensacija yra dailus vyrukas arba mergina su ant kaklo kabinamu retro stiliaus padėklu, ant kurio prikrauta jūsų pasirinktų skanėstų arba gėrimų. 
Daugiau straipsnių www.vysnios.com ir dar daugiau įdėjų [email protected]
Daugiau apie idėjas vestuvėms skaitykite Editos eksperto skiltį
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2013-09-03 00:40
Edita
Cukraus vata gali kainuoti, priklausomai nuo kiekio ir atstumu Vilniuje, nuo 100 lt iki 200 lt. Ledu stilingas furgoniukas su ekologiskais gurmaniskais nekasdieniskais ledais - kiek brangiau -nuo 300 lt iki... 1000lt jei tai pajuris! Taciau rinka yra , tad laukiamejau sia ziema daugiau startuosianciu su ledu furgoniukais :) kainos turi kristi. O stala su stiklo tauremis ir saltu prosecco ar kitais pasirinktais gerimais + uzkandziais pristatyti gali nuo 300 lt. Viskas priklauso nuo jusu noru, gerimu pasirinkimo ir sveciu gausos -skaiciuokite paprastai: jei tikites , kad ateis apie 70 sveciu pasveikinti prie baznycios, reiskia reikia minimaliai atsivezti isnuomotas 75 stiklo tauriu. Nuoma... gali buti pvz. 1 lt (plovimas, duziai...ir tt), atvezimo kuras apie 50 lt, stalo nuoma 50) lt, staltieses nuoma apie 70 lt (skalbimas, lyginimas...), zmoniu darbo valandos pvz 3 ( susikrauti, isikrauti, aptarnauti...) ir jusu pasirinkti gerimai..sveciu 70 tai jei kiekvienam pilsime po 100ml...reikes apie 10 buteliu minimum. O jei butelis kainuoja 17 lt tai x 10 vnt = 170 lt. Plius braskes ir keksiukai... Brangu? Taip, nepigu. Verta? Labai. Stilinga ir niekas is artimuju neapkrauti buteliu atkimsimu, pilstimu apsipilstymu ir siuksliu surinkimu. Va taip :)
2013-09-02 08:44
Gretux
man tai tos vaises prie baznes papildomi 500 lt is biudzeto
2013-09-02 08:42
Vera
Labai geras straipsnis, merginos!!! sveciavomes vestuvese, kur vaises po baznycios atrode kaip sampanas (stiklines pasirinktos siek tiek grazesnes, bet vis dar plastikines) + kazkoks sveciu atnestas staliukas su vaisiais - na, kaip ir iprastas variantas. o salia musu keli oficiantai ruose stala kitoms vestuvems su balta staltiese, tikrai saltais gerimais, graziomis tauremis, uzkandziais ir elegantiska lubinu puokste... ir salia dar ruosesi groti smuikininkas. zinokit, man, kaip sveciui ir busimai nuotakai, tai padare dideli ispudi. supratau (ir mylimasis sutiko), kad savo vestuvems butinai skirsime pinigu ir padarysime kazka tokio. man atrimesnis yra klasikinis vaisiu ir sventes stilius (sampanas ir braskes, o ne ledai arba saldi vata), bet noriu, kad butu kilnu ir grazu. aciu autorei uz straipsni. as uz!!!
2013-09-02 04:47
Coliuke
mes UK sedim ir prisiskaiciau apie ledu vagonelius, cukraus vatos vezimaicius - noriu ju. kazin kokia nuomos kaina?