PAVARTYK įspūdingą „Pūsta suknelė“ darbų knygą


PASIDARYK PATS: POPIERINĖ GĖLĖ

Gražių popierinių gėlių galite pasidaryti ir pačios, juolab kad jas pasigaminti visai nesunku. Būreliui merginų tai gali būti ir puikus būdas drauge praleisti vakarą ne tik čiauškant, bet ir rankeles miklinant. Jums reikės:z
1. Popierinių servetėlių. Jų galite nusipirkti bet kuriame prekybos centre, nebūtina eiti į specializuotų prekių parduotuves. Nesunkiai pasirinksite norimą spalvą ar motyvą, nes servetėlių pasiūla labai plati: nuo pastelinių ar sodrių vienspalvių iki retro, Provanso ar bet kurio kito stiliaus. Iš storesnių servetėlių išeis stipresnės gėlės, iš plonesnių – gležnesnės. Gėlių dydis priklausys nuo servetėlės dydžio.
2. Žirklių. Jei turite, galite naudoti figūrines žirkles, tačiau tinka ir paprastos, tada tiesiog ranka „išraitysite“ gėlės kraštelius.
3. Plonos lanksčios vielutės gėlės koteliui. Jos rasite bet kurioje rankdarbių parduotuvėje ar net dideliame rankdarbių skyriuje prekybos centre.
Darbo eiga labai paprasta:
paimkite servetėlę ir visus keturis jos šonus apkirpkite taip, kad jie būtų ne lygūs, o banguoti. Užapvalinkite ir kampelius (žr. pirmus 4 pav.).
Tada apkirptą servetėlę sulankstykite kaip vėduoklę (žr. 5 ir 6 pav.).
Gautą vėduoklę per viduriuką perriškite vielute – būsimu gėlės koteliu (žr. 7 pav.).
Suglaudus abi puses, gausite gėlės žiedą (žr. 8 pav.).
Kad gėlė būtų graži, buvusios vėduoklės perlenkimus atsargiai atskirkite vieną nuo kito – papurenkite žiedą (žr. 9 pav.).
10 paveikslėlyje Jūs matote rezultatą – gėlės žiedą su koteliu. Jei sudėsite kelias servetėles, gėlės žiedas bus pilnaviduris.
Tik nepersistenkite, pasirinkite, kokio žiedo norite, bet nepridėkite per daug servetėlių, nes tada žiedas primins popierinį burbulą, o ne gėlę.
Tikiu, kad jums pasiseks ir turėsite ne tik rudeninių, bet kokių tik panorėsite gėlių – jūsų fantazija ir galimybės neribotos, tad linkiu gerai praleisti laiką gaminant popierinę gėlę.
Daugiau pasidaryk pats idėjų PASIDARYK PATS rubrikoje
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2013-09-19 05:48
Violeta
koki popieriu geriau naudoti?
2013-09-17 18:42
Ineta
faina rubrika, galima daugoau visko ko pasidaryti pacios galime?