Stiliaus patarimai besilaukiančiai nuotakai


SIMONOS IR SAULIAUS VESTUVĖS

Nuotrauka iš poros asm. archyvo
Mielieji, džiaugiamės besibaigiančiu vestuvių sezonu ir dalijamės Jūsų vestuvių nuotraukomis, vaizdo įrašais ir pasakojimais. Šįkart Simonos ir jos vyro vestuvių pasaka. Nori pasidalyti ir Tu? Rašyk: [email protected]

1. Kada ir kur susipažinote? Kiek laiko draugavote, kol nusprendėte kurti šeimą?

Susipažinimo istorija niekuo neišsiskirianti iš visų kitų. Tiesiog pažintis užsimezgė internetu, nors vienas kitą buvome pastebėję ir klube, kur grodavo Saulius. Simpatiją vienas kitam pajutome per patį pirmą susitikimą, o toliau viskas savaime labai lengvai klostėsi. Nė metams neprabėgus jau žinojome, kad norime kurti šeimą.

 2. Kaip įvyko piršlybos? Po kiek laiko įvyko vestuvės po piršlybų?

Tų tikrųjų piršlybų su žvakėm ir muzika nebuvo. Tuo metu atostogavome Ispanijoje, kai Saulius užmovė žiedelį prie baseino ir tiesiog juokų forma pasiskelbėme internetiniame tinklapyje, kad esame jau susižadėję, kaip tik dėl to žiemą skridome į Lietuvą – paduoti pareiškimus santuokai. Vestuves šventėme lygiai po pusės metų nuo dokumentų pateikimo 2012 rugsėjo mėnesį. Buvo nemažas iššūkis.

3. Kaip sekėsi planuoti vestuves? Kas buvo sunku? Kas labiausiai patiko. Trumpai papasakokite apie planavimą.

Vestuvių planavimas buvo tikrai didelis iššūkis, nes gyvename ne Lietuvoje, o tuoktis norėjome gimtinėje ir dar prie jūros. Atsisakėme vestuvių planuotojos ir patys ėmėme kurti šventę, tokią, kokios norėjome. Labai spaudė laikas, nes, pasirodo, pusmetis sukurti svajonių šventei iš tiesų mažoka. Kadangi vestuves kėlėm su visomis tradicijomis, tai mūsų rankos ir kojos buvo, aišku, tėveliai; ypač Simonos mama, gyvenanti Palangoje, kur ir vyko mūsų šventė, taip pat patys nuostabiausi piršliai bei draugai. Smagiausia buvo per patį pasiruošimą, tas malonus jaudulys, kuris buvo juntamas visą pasiruošimo laikotarpį.
 

4. Kaip šventė prabėgo? Ką dabar darytumėte kitaip? Ar nieko nekeistumėte? 

Šventė prabėgo pernelyg greitai. Net nepastebėjom, kaip išlydėjimą iš namų pakeitė bažnyčia, paskui susirašymas parke, fotosesijos ir galiausiai šventės puota. Galima kiekvienoje šventėje ieškoti minusų ir surasime. Tuo metu atrodė, kad tai idealiausia šventė, tai turbūt nieko nekeistume. Nebent dar labiau didintume svečių skaičių, kad būtų dar daugiau draugų bei giminių šalia.

5. Jūsų linkėjimas būsimiems jaunavedžiams.

Linkime, kad aplink Jus būtų geri žmonės, kurie stengtųsi padaryti taip, kad Jūsų įsivaizduojama šventė būtų dar tobulesnė ir nepamirškite, kad čia yra Jūsų diena, tad mėgaukitės ja. Svarbiausia – linkime, kad visą gyvenimą abiejų pilvuose skraidytų mažyčiai drugeliai, neleisiantys pamiršti, kaip mylite vienas kitą, kokie laimingi esate ir dėl ko sukūrėte šeimą.
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2013-10-08 09:50
Giedre
Ar kas nors gali pasakyti kokia mintis yra jaunuosius fotkinti ir filmuoti griuvesiuose, ar kokiame vos ne siukslyne...?

Nuotaka tokia grazi, jaunikis su kostiumu .. ir tie griuvesiai... ??? Prie ko cia..? :))))))
2013-10-05 12:12
Gretusha
nuotaka video failo stop kadre nerealiai grazi :) vauuuu
2013-10-05 12:10
Vaidootia
grazus jaunieji ir mano vestuviu fotosesija bus prie juros melynos :) oje
2013-10-04 23:44
birutele
labai grazus ir emocionalus filmukas