Svajonių išsipildymas Mauricijaus saloje


PRIPUČIAMAS KVIETIMAS (INSTRUKCIJA)

Nuotrauka iš www.pinterest.com
Sveiki, būsimieji jaunavedžiai. Jei sukate galvą dėl originalaus kvietimo į vestuves, štai Jums viena idėja – pripučiamas kvietimas.
Jums reikės: pasirinktos spalvos voko, figūrinių žirklių, dvipusės lipnios juostelės, spalvoto popieriaus lapo atvirukui ir kitos spalvos lapelio pagrindui.
1. Pripūskite balioną ir ant jo gumai atspariu rašikliu (pvz., teksto žymikliu) užrašykite kvietimą į šventę. Jei patys nenorite rašyti, galite paprašyti tokio pobūdžio paslaugas teikiančios firmos (pvz, „Balionų šalis“) pagalbos.
2. Kai jau turėsite balioną su tekstu, gražiai užlenkite jo kaklelį į tą pusę, kuri be užrašo. Perlenktą baliono kaklelį dailiai kartu su balionu perriškite gražia virvele ar juostele, kuria vėliau svečiai užriš jau pripūstą balioną.
3. Paimkite didesnį spalvoto popieriaus lapą ir iškirpkite atviruko dydžio stačiakampį. (Jei norite, galite lapą perlenkti pusiau – turėsite atviruką. Tuomet teks pagalvoti, kas bus to atviruko viduje.) Prie jo per vidurį priklijuokite mažesnį spalviškai derantį popieriaus lapelį, apkirptą figūrinėmis žirklėmis. Jis bus baliono „fonas“. Virš mažesniojo lapelio galite užrašyti: „Pripūsk mane“ / „Pripūskite balioną“... Apačioje gali puikuotis užrašas: „Ak, perskaitei...“ / „Sužinojai naujieną“ ar koks kitas sakinukas. Ką užrašyti, spręskite patys.
4. Dailiai perrištą balioną dvipuse lipnia juostele pritvirtinkite prie spalvoto popieriaus lapelio – savotiško fono. Žinoma, nepamirškite derinti spalvų, kad kvietimas atrodytų efektingai ne tik dėl idėjos, bet ir dėl spalvingumo.
5. Originalų atviruką kvietimą įdėkite į voką ir siųskite adresatui.
Čia pateikiama instrukcija, kurios nebūtina griežtai laikytis, žiūrėkite į ją kaip į idėją, o kaip viską pateikti geriausiai nuspręsite Jūs patys. Sėkmės kuriant originalius oro pilnus kvietimus.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2013-11-12 04:20
Molekule
merginos as siunciausi is amazon ar ebay angliskus tokius balionus be datos tik su kvietimo tekstu :) data mes pridejome atspausdine ant atviruko. buvo uber super nice
2013-11-09 18:18
Skaiste
o kazkur maciau arba sapnavau kad dezuteje buna balionai su tekstu ir kai dezute atsidaro jis prisupucia - gal kazkas mate irgi ir gali nuoroda pasidalinti?
2013-11-09 18:13
Viktorija
o gal zinote kas spauda ant baliono daro?