Vestuvių fotosesija ne vestuvių dieną


ŠIS TAS MĖLYNO, SKOLINTO, SENO IR NAUJO

FOTO: Paulius Rakštikas
Sakoma, kad nuotaka turi turėti ką nors naujo, seno, dovanoto, skolinto ir žydro arba mėlyno. Kas nors naujo ir mėlyno tebūnie per mergvakarį dovanotas keliaraištis, seno – mamos ar močiutės brangenybės, pavyzdžiui, žibantys auskariukai su deimantais, kurie ne tik gražiai žibės, bet ir apsaugos nuotaką, o skolinto – ir dailus žiogelis, įsegtas į suknelės vidinę pusę, o gal kuri nors iš draugių turi dieviško grožio delninuką ar pirštinaites. Taigi, mergaitės, kaip supratote, šįkart apie keliaraištį, papuošalus ir kitas stiliaus detales nuotakai. 

Deimantai, perlai, krištolai...

Mielosios, nepamirškite – sutuoktuvių žiedas yra pagrindinis papuošalas tądien ir visai nesvarbu, ar Jūs segite deimantinį vėrinį ir mūvite prie jo derančią apyrankę, skaisčiau už žiedelio metalą niekas nešvies. Bet jei vis dėlto nusprendėte, kad suknelė yra per kukli ir norite pasipuošti, šaunu. Deimantai saugo nuo visų negandų ir simbolizuoja tvirtybę, todėl šie akmenukai suteiktų ne tik išskirtinumo, bet ir neštų laimę. Iš tiesų nepatarinėsiu, kokiais papuošalais Jums puoštis, nes kiekviena derinate prie savo ir  stiliaus ir žinote, kas yra Jūsų geriausi draugai. Kaklo papuošalai, auskarai, apyrankės – kas yra geriau, tai jau Jūsų pasirinkimas. Tik, mergaitės, nepersistenkime, nes tikrai keistai atrodo nuotaka su prabangia vestuvine suknele, tviskančiais auskarais, keliomis apyrankėmis, penkiais žiedais ir dar grandinėle ant kojos. Tiaros ir diademos gali būti šauniu papuošalu arba prilaikyti nuometą. Neatsisakykite jų pasimatuoti, galbūt jos kaip tik Jums. Vestuvės – ta diena, kada gali sau leisti būti karaliene. Tiaros suteikia elegancijos, prilaiko plaukus ir puošia nuotakas. Tad kodėl gi jų nesidėti

Keliaraištis

Tai subtilus stiliaus elementas, kurio spalvų, medžiagų ir puošybos elementų gausa gali apsukti galvą kiekvienai. Nuotakoms gerai, nes dažniausiai keliaraiščius dovanoja draugės per mergvakarį, todėl pačioms jo paieška rūpintis tenka retai. Bet, mielos pamergės, žinau, kaip sunku rasti jį tobulą. Parduotuvėse modelių gausos nerasime, ten jie visi standartiniai, o siūti, na taip, ne kiekviena ryžtumėmės. Bet yra žmonių, kurie tai daro ir Jūs galite savo draugei padovanoti išskirtinį. Netgi siūloma pramoga – mergvakario metu nuotakai pačiai jį pasisiūti. Nors tai ir iš už jūrų marių atėjusi tradicija, bet ji, kaip ir puokštės metimas, suteikia žaismingumo mūsų šventei. Netekėjusios merginos laukia puokštės, o vyrukai – keliaraiščio, kurį nuėmus moteriai nuo kojos reiškia jos sąjungą su vyru.

Ar reikalinga nuotakai rankinė?

Kaipgi moteris be rankinės? Kasdien mes einame užkariauti pasaulio, savo stilingose rankinėse nešinos visa amunicija, pradedant lūpų dažais, baigiant kompiuteriais ir telefonais, keliais raktų ryšulėliais ir kt. Netgi tokią dieną kaip vestuvės, manau, kiekviena rastume ką į ją įsimesti. Tačiau pirmiausia savęs paklauskite, ar tikrai norėsite rūpintis rankinės ar delninuko buvimo vieta? Tada susidarykite sąrašą daiktų, kurių Jums būtinai tądien reikia. Padėsiu. Manau, tai turėtų būti: šukos, vienkartinės nosinaitės, kosmetikos krepšelis, veidrodėlis, adata su įvertu baltu siūlu, išjungtas mobilusis telefonas. Tuomet, kai nuspręsite, kokie daiktai Jums būtini per vestuves, sudėkite juos į rankinę, o ją patikėkite atsakingiausiai pamergei. Jį tą įvertins ir tikrai visad bus šalia Jūsų. Bet jei vis dėlto norite turėti rankinę su savimi, paieškokite permetamų per petį, jų būna labai stilingų, kartais jos atrodo net kaip suknelės dekoras. Gražu, patogu ir praktiška.

Ar pirštinaitės tinka tik aristokratėms?

Jei Jūsų vestuvinė suknelė labai atvira ir tiesaus silueto, ilgos atlasinės pirštinės labai pagyvins ją, o rankos taps grakščios. Tačiau jei vestuvinė suknelė pūsta ir gausiai dekoruota, geriau pagalvokite apie kitas stiliaus detales. Pirštinės labai tiks toms nuotakoms, kurių suknelė tiesi, ilga ir vienos spalvos, o jos nori išsiskirti, tad kodėl gi neužsidėjus juodų, rugiagėlių mėlynumo, raudonų ar dviejų skirtingų spalvų pirštinių? Jas galima derinti prie jaunikio kaklaraiščio arba atvirkščiai. Dizaineriai siūlo pirštines iš įvairiausių audinių, pradedant šilku, gipiūru, baigiant oda. Pirštinės gali būti įvairių ilgių: trumputės iki kauliuko, ilgesnės iki alkūnės ir labai ilgos – iki pat pažastų. Su jomis galima žaisti ir atlenkti, suraukti, pasiūti įvairaus pločio. Jei jau nusprendėte mautis pirštines, nepamirškite, kad į bažnyčią ir santuokų rūmus eidamos jas turėtumėte nusimauti. Nepatartina jų mūvėti ir tekančiosioms vasarą, tačiau plono gipiūro pirštinaitės nepamaišys.
Pasiskolinai blizgantį segtuką iš sesers, mėlynas pirštinaites iš tetos, nusipirkai žėrinčius auskarus – galima sakyti, kad išpildei straipsnio pradžioje iškeltą sąlygą ir gali jaustis tikra nuotaka. Kaip pasipuoši tądien, priklauso tik nuo tavęs, o mano tikslas Tau patarti – gražiausia nuotaka ta, kuri daug šypsosi ir yra tikrai laiminga, net nesvarbu, ar ji karūnuota tos dienos gražuolė, ar ne.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2016-01-30 12:11
To Brigita
Man kaip tik keliaraiščio prasmė patinka. Kas kaip nori tas taip perfrazuoja. Visos nepatenkintos, kad būtent prostitutėms nuimdavo vyras keliaraištį kaip ženklą, kad ji nebeparduodama. (O juk mes ne prostitutės!). Na jeigu jūsų artimieji dėl jūsų keliaraiščio pagalvos kad jūs prostitutė tai gaila... Bet aš įžvelgiu kitą prasmę - daugiau jokių kitų vyrų! Tas išrinktasis visų akivaizdoje parodo, kad ta moteris nuo šiol JO žmona, kad jis ją ima su visais trūkumais į savo globą ir rūpinsis visą gyvenimą. Taip pat vyras parodo, kad jis priima moters intymaus gyvenimo istoriją ir vis tiek ją myli (manau tai labiau nuoširdu, negu rūtų vainikėlis ant galvos). Gal kiek erotiškai ir intymiai tai atrodo šventės metu, bet manau būtent dėl to ši tradicija taip įsišaknijo. Vis tiek gražiau, negu persirengėlių striptizai ir visos kitos nepadorios pramogos vakarėlio metu, o ir prasmę turi...
2010-07-14 13:35
Brigita
bet ar Jus zinote tikraja keliaraiscio prasme? as suzinojusi jau nebenoriu jo. o yra taip, kad jis reikalingas prostitutems uzsikisti pinigams gautiems is klientu, tai kuriai tenka laime isteketi ir atsisakyti sio amato, vyras nuima keliaraisti ir ismeta. tai amerikietiska tradicija, o as manau, kad neverta pataikauti prastam skoniui.
2010-03-31 17:30
tapati
As pritariu, kad rankine nuotakai tikrai nereikalinga.
2010-03-24 22:32
Agne
Kai reikejo kazka susirast seno, skolinto ir naujo, tai galvos skausmas buvo.. bet kazkaip issisukau:) suknele buvo numota-tai beveik kaip skolinta:) nauji buvo bateliai, ir seni papuosalai:)
2010-03-22 17:12
lietus
man irgi tie papuosalai nelabai..
2010-02-28 21:16
Gandrute
Ka Jus manot apie papuosalus, kurie nuomojami is vestuviniu sukneliu salonu? As turiu savo nuomone ir neigiama:(
2010-02-16 21:12
SSS
As manyciau, kad rankine nebutina, aisku tuo atveju jei salia visada buna drauge, kuri rankineje nesiojasi veidroduka ir lupu blizgesi. O va pirstinaites, suteikia elegancijos ir zaismingumo:)