Amžinos meilės simbolis - vestuvių žiedas iš meteorito


TOBULOS VESTUVĖS IŠTISUS METUS ITALIJOJE, AMALFYJE

 
Nuotrauka iš Olga Studio archyvo
Vis daugiau porų svajoja apie vestuves svetur, tik bijo imtis tokio milžiniško plano įgyvendinimo. Beje, tuoktuvės užsienyje gali būti tiek tradicinės, tiek laisvesnio formato – kaip jaunieji pasirinks. Dažnai poros atsisako kelti vestuves užsienyje, nes šeima ir artimi draugai negali dalyvauti. Šiandien vestuvių planuotoja Olga Raškauskienė („Olga Studio“) papasakos apie vestuves užsienyje. „Olga Studio“ pasiūlys Jums ne šablonišką organizatorių paketą, o galimybę iškelti tokias vestuves, apie kokias svajojate. Dėl atsiradusių pigių oro linijų ir „Olga Studio“ teikiamų paslaugų, vestuvės kainuos kiek pigiau, taigi galės prisijungti ir Jūsų artimieji bei draugai. „Olga Studio“ bendradarbiauja su italais, kurie jau 20 metų dirba šiame versle ir puikiai išmano rinką. Tačiau šįkart apie vestuves Italijos regione Amalfyje. Tai Unesco saugoma viena gražiausių pakrančių pasaulyje, idealiai tinkanti poilsiui, sielos ramybei ir vestuvėms kartu su artimaisiais.

Kaip prisijaukinti įspūdingą gamtą?

Italijos pietuose, visai netoli Vezuvijaus ugnikalnio, Sorento pusiasalyje slypi vienas gražiausių pasaulio kampelių – Amalfis. Šis Italijos regionas apdovanotas visais gražiausiais gamtos ir civilizacijos stebuklais: žali kalnai, įspūdingi vandens telkiniai, išskirtinė architektūra, gurmaniška virtuvė ir pietietiškas svetingumas. Amalfis pakeri regiono gamta – citrinų plantacijomis. Jų dieviškas kvapas, o žalių kalnų ir gėlo vandens vaizdai nuostabiai dera. Lekiant kabrioletu, dviračiu ar tiesiog vaikštant mažomis ir jaukiomis miestelių gatvelėmis, kurios driekiasi kalnais, svaigsti nuo kvapo ir grožio. Rodos, visos vietovės gali tapti Jūsų meilės priesaikos vieta. Klimato sąlygos čia stabilios – visada šilta ir saulėta. Vidutinė temperatūra Italijoje apie 20 laipsnių šilumos, todėl vestuves čia galima kelti ne tik vasarą, bet ir žiemą, rudenį bei pavasarį. Stiprus espresso, geras vynas, gurmaniški patiekalai tik papildo gamtos skonių dermę.

Amalfis – viskas, ko reikia Jūsų vestuvėms

Nebijokite imtis planuoti savo vestuvių Italijoje. Kartu su planuotoja ir jos komanda jūs susikursite svajonių šventę ir išvengsite šabloniškų kelionių organizavimo agentūrų pasiūlymų. „Mūsų jaunavedžiai žino, kad nori tuoktis užsienyje, pvz., Italijoje, bet dažniausiai nežino visų šios šalies galimybių, todėl mes stengiamės jiems būti patikimu partneriu, kuris su kaupu išpildo jų svajones“, – sako vestuvių planavimo „Olga Studio“ siela Olga Raškauskienė. Planuotoja išspręs daugelį problemų, tokių kaip kalbos barjeras, tradicijų skirtumai, sutvarkys visus reikiamus dokumentus ir užtikrins, kad kaip bus suplanuota, taip ir įvyks.

Vestuvių planavimas Amalfyje

Atsiradus tiesioginiams skrydžiams į Italiją, atsirado ir ideali galimybė tuoktis saulėtoje vyno, sūrio ir tobulos gamtos žemėje. Vestuves Amalfyje galima iškelti išties įspūdingas. Planuotojo paketas: sutuokiančio asmens paslaugos (civilinės metrikacijos biuro darbuotojas ar kunigas), vieta, makiažas, šukuosena, gėlės dekorui, puokštė, atlapo puokštelė, muzikantai, fotografai, dokumentų sutvarkymas ir vertimas bei kitos paslaugos, susijusios su vestuvių organizavimu. Tokioms vestuvėms suorganizuoti reikia mažiausiai dviejų mėnesių. Skristi ten nebūtina, viską galima suderinti planuotoja. Olga Raškauskienė puikiai kalba itališkai, taigi jokių problemų dėl kalbos barjero nekyla; ji gali susikalbėti ir suorganizuoti vestuves bet kuriame Italijos regione. Ceremonijos laiką galite rinktis – ar tai bus saulėlydis ar aušra, viskas priklauso tik nuo jūsų. Įsivaizduokite, stovite vienas prieš kitą, tariate priesaikos žodžius, o salsvas aromatas kutena nosis, švelnus vėjelis kedena plaukų sruogas ir džiovina mamų laimės ašaras... Visa šeima ir artimieji kartu su jumis pasiners į jūsų meilės šventę. Vestuvių scenarijus – pasiruošimas, ceremonija, judviejų fotosesija ir galiausiai šventė jaukiame restorane ar parke su artimiausiais žmonėmis. Visiems tai bus lyg mielos trumpos atostogos, o jums nereikės ieškoti rojaus žemėje medaus mėnesiui, nes jame jau tuokiatės. Na, o jei svajojate tik apie tuoktuvių ceremoniją su vaišėmis, bet be pokylio – šventę Jums galima suorganizuoti ir per mėnesį. „Reikalingi keli susitikimai akis į akį, o paskui viską deriname internetu“, – sako vestuvių Italijoje planuotoja Olga.
Švęskite gražiausią savo gyvenimo dieną Amalfyje be rūpesčių. Gamta Jums dovanos saulėtą dieną kerinčiuose kalnuose ar miestuose, vestuvių planavimo komanda – dieną be rūpesčių ir, žinoma, medaus mėnesį rojaus kampelyje žemėje.
Straipsnį parengė ir į visus klausimus, susijusius su vestuvių planavimu Italijoje, atsakys
Olga Raškauskienė
Olga Studio
Tel. nr. +370 682 25 334
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2016-02-21 14:19
jurate
Vestuviu organizatoriai Tenerifeje


https://m.facebook.com/Vestuviu-organizatoriai-Tenerifeje-667067326734229/
2013-12-05 09:59
Olga Studio
Mielosios panelės dėl išsamesnės informacijos kreipkitės tesiogiai telefonu arba rašykite laiškučius, mielai atsakysiu!
2013-12-05 09:57
Olga Studio
Mieloji Ineta suprantu jog savo švente norisi pasidalinti su visais draugais ir artimaisiais, bet susituokdami dviese ar padarydami švente tik patiems artimiausiems Italijoje yra būdų kaip tos dienos nuotaikas perduoti kitiems ir pasidalinti džiaugsmų jau čia Lietuvoje.
Taip pat yra galimybė sususituokti nuskridus tik dviem, praleisti ten medaus menėsį, nes liudininkai nėra būtini!
2013-12-05 05:46
Ineta
mes irgi svajojame apie vestuves uzsieny, italija kaip tik ta salis kur man irgi kvepia kaip cia parasyta taip skaniai tik man idomu ar nesupyktu musu visi artimieji ir draugai jei tik su keliais nuskristume nes galimybes visu pakviesti tikrai neturiu. o kazin ten daro ceremonijas tik dviems? reikalingi liudininkai?
2013-12-04 09:47
Olga Studio
Sveiki! Smagu, jog domitės netradicinėmis vėstuvėmis. Manau kai yra noras susituokti svetur visada atsiranda ir tokia galimybė.Siūlau pirmiausiai išsiaiškint kokių būtent jūs norite tuoktuvių, o vėliau spręsti ar tą viziją galima įgyvendinti su jūsų esamų biudžetų!
2013-12-04 07:03
Vaiva
mane domina kaina jei vestuves su 16 zmoniu. norime netradiciniu vestuviu ir tikrai ne lt turime max 25 000 lt - ar tilpsime su suknelem ziedais ir italija?