Kaip abipusis sąžiningumas gali išgelbėti santuoką?


VESTUVIŲ MAGIJĄ KURIAME KARTU

 
Fotografas Eigirdas Scinskas
Išskirtinis interviu su mados ir vestuvių fotografu Eigirdu Scinsku, šiuo metu gyvenančiu Italijos ritmu, apie tobulų vestuvių planavimą, apie nuotakų portretus ir apie tai, kaip gera kurti ir gyventi ten, kur įkvėpimas visai šalia. 

Kas yra WHITE fashion photographer?

Tai naujas mūsų (Eigirdas ir Monika Scinskas) vardas tarptautinėje rinkoje. Kūrėme grožį ir vestuvių magiją Lietuvoje, dabar dirbame Italijoje, Prancūzijoje ir ten, kur mūsų klientai laukia ir nori. Niekas nepasikeitė ir Lietuvos neiškeitėme – kitais metais per sezoną rugpjūčio mėnesį fotografuosime vestuves ir Lietuvoje. Tačiau šiuo metu pagrindiniai mūsų klientai yra iš viso pasaulio: nuo Niujorko iki Sidnėjaus, nuo Londono iki Maskvos, nuo Honkongo iki Šveicarijos... Klientai savo vestuvių dienai renkasi Italiją ir Prancūziją. Pasikeitė žmonės – visi išdrąsėjome, tapome pasaulio piliečiais, ne tokiais sėsliais, visi keliaujame ir stengiamės pažinti kitas kultūras, kitus kraštus, galų gale stengiamės sušilti ir įkvėpti pasaulio skonio. Taigi pasikeitė ne tik sužadėtuvių, bet ir vestuvių vieta.

O kodėl šiuo metu taip populiaru žavėtis Italija ir vykti ten susituokti?

Mes ne kelionių agentūros atstovai, kad gilintumės, kodėl Italija tokia nuostabi. Yra dvi žmonių grupės – vieni myli Italiją, kiti nekenčia; šiai šaliai abejingų nėra. Pirmieji vadovaujasi jausmais. Galima teigti, kad jie mėgsta meną ir kūrybą, žavisi mada ir išpuoselėtu stiliumi, jausmingai reaguoja į architektūrą, dievina maistą ir puikiai derantį skonį, gali neskaičiuodami laiko klaidžioti siauromis gatvelėmis, nebijo pasiklysti, mėgaujasi gyvenimo malonumais šokinėdami iš laimės, netramdo savo emocijų ir laisvai kalba gestikuliuodami rankomis, jiems glėbesčiavimasis viduryje gatvės nesukelia nepatogumų, jie dievina tikrą espresso kavą... Ir taip galima tęsti dar ilgai bet nenuobodžiai. Tačiau yra ir kita žmonių kategorija – juos tiesiog sukrečia italų gyvenimo ypatumai, jie negali išlikti ramūs matydami per pietus uždarytą banką, neveikiantį centrinio pašto skyrių, protu nesuvokia mėgavimosi vakariene keturias valandas. Tokie žmonės dažniausiai mato purviną Italiją, ypač pietinę šalies dalį. Jie nepastebi Italijos architektūros grožio, nejaučia šviežių produktų magijos, neskanauja ką tik išspausto alyvuogių aliejaus, nesižavi aplinkinių reiškiamomis emocijomis. Italija – jausminga šalis. Taigi Italiją ir reikia pajausti. Kaip? Visais penkiais jutimais: – akimis (pamatyti), nosimi (užuosti), oda (paliesti), burna (paragauti) ir ausimis (išgirsti itališkas melodijas). Ir privalote mėgautis tuo ilgai ir maloniai, be skubėjimo, be sutrikimo, be panikos. Italijoje galioja taisyklė – gyvenk čia ir dabar. Jau įtikinome?
Šiandien labai populiari vestuvių tema – „rustic and vintage“. O kurgi kitur labiau tai derėtų jeigu ne Italijoje? Kur dar galime įsivaizduoti stiliaus, maisto, kraštovaizdžio ir vilų grožio harmoniją? Gerai gerai, nebent dar Prancūzijoje, kur taip pat labai populiarios „destination“ vestuvės, bet vis tiek Italija laimi – juk čia visi vietiniai produktai aukščiausios kokybės, juk čia vilos savo amžių skaičiuoja šimtais metų, čia klimatas puikus ne tik žmonėms, bet ir gėlėms, vaismedžiams, vynuogėms ir t. t. Tikriausiai šis sąrašas niekada nesibaigtų.
Italijoje kiekvienos vestuvės ypatingos ir išskirtinės. Skiriasi ne tik vieta ir vilos, tačiau ir žmonės, atvykę iš įvairiausių pasaulio vietų, tradicijos ir vestuvių ceremonijos. Rutinos čia nėra, nors dažnai grįžtame į populiariausius vestuvėms miestus, tačiau jie kiekvieną kartą vis kitokie, vis geresnis jausmas apima grįžtant ir vėl iš naujo pažįstant. Grįžti į pamėgtą restoranėlį ar vynuogyną... Ir tai įkvepia ne tik gyvenimui, bet ir kūrybai. Visada malonu, kai klientai džiaugiasi, kai gauname padėkos laiškus, kai esame tie, kurie su precizišku skoniu ir stiliaus supratimu perteikėme vestuvių dienos tobulumą, emocijas, meilę ir nuostabius nuotakos portretus. Gera, kai sugebame atskleisti nuotakos grožį ir tą meilės jaudulį, kurį galima pajusti būnant šalia. Aš ir toliau esu perfekcionistas – ir Italijoje negaliu fotografuoti nesusikaupęs. Daugelis klientų pastebi, kad mano nuotraukos kitokios, jose nėra nieko nereikalingo, jos sukelia ne chaotiškas, o subtilias emocijas. Tai mes ir vadiname „balta mada“. Svarbiausi mums tą dieną – nuotakos portretai, ne keksiukų fotografavimas, ne stilingai išdėliotų puodelių rinkinys, o mylinčios akys ir tikros emocijos.
Per šiuos paskutinius metus įgavome nuostabios patirties, kuria galime ir norime pasidalyti. Taigi, jeigu svajojate susituokti Italijoje, mes galime būti ne tik tie, kurie įamžins vestuvių šventę, tačiau gyvendami čia esame susipažinę su Italijos regionais ir vestuvių rinka, taigi supažindinsime su profesionaliais vestuvių planuotojais, su nuostabiausiais vilų atstovais, kad vestuvių šventė taptų nepamirštama. Daugelis mano, kad brangu tuoktis Italijoje, o mes manome, brangu tuoktis ne tik Italijoje, bet ir bet kurioje Lietuvos sodyboje. Mes patys susituokėme nuostabiame Portofino, Italijoje. Ir dar dabar negalime pamiršti, kokia nuostabi ir jausminga buvo diena, kokie nepamirštami vaizdai – jūra, palmės, sodas, vila su vaizdu į lagūną – mus supo. Visiems linkime susikurti tokią dieną, apie kokią svajojate. Juk tai ne tik balta suknelė, tai meilės šventės emocijos. O kur, kada ir kaip, tai priklauso tik nuo Jūsų svajonių ir noro jas įgyvendinti.
Linkėjimai iš Italijos, 
Monika ir Eigirdas
WHITE fashion photographer
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2014-01-09 04:07
Tommute
nu faini jus :) fotografsvot mano seses vestuves Kaune jus tobuli. taip noreciau jusu savo sventei bet deja ji jau buvo dar anksciau :D juokauju - linkejimai jums Monika ir Eigi :)
2014-01-08 23:55
Edita
Kaip gera skaityti tokios grazios sekmes istorijos... :)))
2014-01-08 22:44
Auste
kokia jusu kaina rugpj?