2017 m. vestuvėse žaluma privaloma. IDĖJOS


5 ŽAIDIMŲ PASIŪLYMAI LINKSMAM MERGVAKARIUI

Džemeperį galite įsigyti www.e-vestuves.lt
Visos žinome, kad suorganizuoti šaunų mergvakarį sudėtinga. Štai kodėl mes jums siūlome 5 pasakiškus žaidimus, kuriuos galėsite žaisti per mergvakarį ir taip šauniai praleisti vakarą, kad jis dar ilgai išliks jūsų prisiminimuose, o jūs pasijusite šauniausiomis mergvakario dalyvėmis.

1. Vestuvių žodžių žaidimas.

Visoms susirinkusioms merginoms išdalykite plastikinius žiedelius ir pasakykite, kad per visą vakarą negalima vartoti kurio nors žodžio (ar žodžių junginio, jei norite, kad užduotis būtų sunkesnė). Draudžiamas žodis gali būti bet koks: jaunikio vardas/vestuvės/nuotaka... bet kas, ką sugalvosite. Iš ištarusios draudžiamą žodį paimamas plastikinis žiedelis, žiedelį pasiima ta, kuri prigavo tariant neleistiną žodį. Laimi mergina, daugiausiai surinkusi plastikinių žiedelių.

2. Meilės receptai.

Išdalykite medinius šaukštus ar menteles bei markerius ir paraginkite merginas užrašyti ant jų patarimus jaunajai ir jaunikiui. Paprašykite, kad patarimo autorius nepasirašytų. Dabar linksmoji dalis – surinkite šaukštus ir įteikite jaunajai – tegu ji garsiai perskaito, kas parašyta. Jaunoji gali pamėginti atspėti, kas parašė patarimą. Pasijuokite klausydamos vedybinės išminties žodžių. Garantuojame, kad ir raustelėsite, ir pasiginčysite, ir pritarsite viena kitai! Tegu jaunoji išsirenka šaukštą ar mentelę su jai labiausiai patikusiu patarimu, o išmintingąją patarėją galite apdovanoti iš anksto paruoštu prizu.
Siurprizas! Surinktus šaukštus ar menteles galite gražiai įrėminti ar įpakuoti ir padovanoti jaunajai – tai bus sentimentali dovana, vėliau priminsianti mergvakarį.

3. Slaptas žiedas.

Į keksiukų tešlą įmaišykite žiedą. Visos susirinkusios kepkite keksiukus kaip visada, bet niekam nesakykite apie žiedą. Drauge puoškite keksiukus vestuvine tematika. Tegu būsimoji nuotaka išsirenka jai labiausiai patikusį keksiuką. Jį puošusi mergina gauna prizą. Tačiau čia dar ne visos linksmybės. Prieš pradedant gardžiuotis keksiukais įspėkite, kad vienas jų yra ypatingas, nes jo viduje paslėptas siurprizas. Mergina, radusi žiedą, kaip ir mergina, sugavusi nuotakos puokštę, yra kita, kuri ištekės netolimoje ateityje.

4. Atvirukų linkėjimai.

Visoms merginoms išdalykite atvirukus. Juose gali būti nupieštas peizažas, tačiau dar geriau, jei atviruke vaizduojamas koks nors veiksmas. Atviruko tematiką merginos turi susieti su ikivedybiniu būsimos nuotakos gyvenimu, o pabaigti mintimi, kaip tas gyvenimas pasikeis po vedybų. Reikia ne nukrypti nuo atviruke vaizduojamo vaizdo, o kuo įvairiau jį interpretuoti. Linksmos ir prasmingos interpretacijos ne tik nudžiugins, bet ir atskleis jūsų kūrybingumą.

5. Drabužių dizainerė.

Nėra merginos, kuri negalvoja apie savo vestuvinę suknelę. Šis mergvakario žaidimas leis kiekvienai pabūti drabužių dizainere. Žaidimui reikės daug tualetinio popieriaus ir chronometro. Galite žaisti komandomis arba kurti savo vestuvinį ansamblį. Kūrybiniam procesui skirkite penkiolika minučių. Lai siautėja beprotybė – popierinių nuotakos drabužių kolekcijos pristatymas. Būsimoji nuotaka tegu išsirenka labiausiai patinkantį modelį, suknelės autorę galima apdovanoti prizu.
Išbandykite žaidimus, gerai pasilinksminkite ir pasidžiaukite, kad per mergvakarį gerai laiką praleido ne tik būsimoji nuotaka, bet ir jos draugės.

Idėjos 

Idėja mergvakario aprangai
Kur įsigyti? Nuoroda: www.e-vestuves.lt
Dovana būsimai nuotakai
Kur įsigyti? Nuoroda: www.e-vestuves.lt
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-03-16 05:28
Vestute
dizaineres - faina ideja :D