Pasipiršimo scenarijus Nr.9


VESTUVIŲ IDĖJOS SU RETRO AUTOMOBILIAIS

Daugelis vestuvėms skirtų leidinių ir internetinių tinklalapių dar praėjusių metų pabaigoje prognozavo, kad šis 2014 metų vedybų sezonas bus pilnas nėriniuotų suknelių, vintažo detalių bei trečiojo dešimtmečio žavesio. Šie stiliai yra gana populiarūs šiuolaikinėse šventėse, nes dauguma nuotakų vestuvių dieną nori jaustis sentimentalios ir romantiškos. Tačiau nepamiršk, kad visos detalės turi derėti tarpusavyje, taip pat ir transporto priemonės.
Šiomis dienomis jau niekas nesirenka banalaus limuzino, o su šiuolaikiniu aukštos klasės automobiliu, panorėjusi gali važinėti ir kasdien. Pripažinkime, Tavo vestuvės nėra įprasta diena, taigi, kodėl nepasirinkus klasikinio automobilio? XX amžiaus antros pusės automobiliai Tavo šventei suteiks išskirtinį stilių ir taps pagrindiniu jos akcentu. Klasika niekada nemiršta!

Jums – visų dėmesys ir nekasdienė patirtis

Klasikiniai ar retro automobiliai – išskirtinės, ne visiems pasiekiamos transporto priemonės. Kodėl gi tą vienintelę dieną sau neleisti kai ko neįprasto ir įdomaus? Tu ir Tavo mylimasis turėsite progą nustebinti ne tik giminaičius ar šventės svečius, bet ir visą miestą. Žmonės būtinai pastebės išskirtinį automobilį, važiuojantį miesto gatvėmis. Visų akys bus nukreiptos į Jus, o Jūs jausitės tarsi svarbiausi žmonės visame mieste!
O ką kalbėti apie tai, kai sėdėsi raudonu kašmyru apsiūtame automobilio salone su ilga nėriniuota suknele ir baltomis pirštinėmis, susikibusi rankomis su mylimuoju? Galbūt jis norės atsisėsti prie klasikinio automobilio vairo ir pavežioti Tave miesto gatvėmis? Galėsi visiems praeiviams šypsotis ir mojuoti kaip tikra retro laikų dievaitė, o jis – būti Tavo samdytu vairuotoju ir išbandyti technines automobilio savybes. Pro važiuojančio automobilio langą matysite šiuolaikinį miestą, bet širdyje jausitės kaip filmo „Didysis Getsbis“ herojai. Meilės bei svajonių išsipildymo troškimas ir sklindanti romantika – retro dvasia garantuota!

Fotosesijos akimirkos ilgai išliks atmintyje

Dauguma būsimų nuotakų sutinka, kad vestuvių fotografijos yra vienas svarbiausių šventės akcentų. Taigi čia gali tau padėti ir neįprastas automobilis. Iš anksto su fotografu suderinkite, kokia Jūsų šventės tema, ir pasakykite, kokį automobilį turėsite. Fotografas tikrai ras tinkamą vietą ir sugalvos būdą, kaip fotografijomis sukurti ilgai nepamirštamą kadrą.
Fotosesija su senoviniu automobiliu miesto širdyje – senamiestyje, senus laikus menančių pastatų apsuptyje Jus nukels į laikus, kai mobilieji telefonai ar bevielis internetas dar neegzistavo. Kai važiuosi įspūdingame kabriolete, o vėjas plevens Tavo ilgą nuometą, fotografas bandys pagauti geriausią kadrą, tapsiantį Tavo autoportretu. Su sutuoktiniu galėsite eksperimentuoti ir sukurti šmaikščių kadrų, keliančių juoką. Su klasikiniu senoviniu automobiliu ir kūrybingu, nestokojančiu gerų idėjų fotografu galite sukurti kuo įvairiausių, ilgai įsimintinų kadrų.
Tavo vestuvių diena verta neįprastų ir visų dėmesį patraukiančių sprendimų. Kodėl gi kelioms valandoms nepabėgus nuo šiuolaikinio ir modernaus miestiečio gyvenimo? Įgyvendinti idėjas ir svajones jums padės RetroRent.lt kolektyvas – jaunasis gali sėsti prie Linkolno, Kraislerio ar net 1954 Biuiko vairo, o šalia jo – stilinga mylimoji. Apsilankę RetroRent.lt svetainėje, išsirinksite Jūsų skoniui tinkantį automobilį. Maloniai nustebsite, nes RetroRent.lt komanda Jums pasiūlys ne tik įvairių automobilių, bet apie juos ir papasakos. Senoviniai automobiliai RetroRent.lt komandai – pomėgis, aistra ir laisvalaikio praleidimo būdas, taigi išgirsite ne tik apie automobilių technines savybes, bet ir jų istoriją. Pavyzdžiui, 1971 m. „Citroen DS“ ypatingas tuo, kad pirmą kartą pasaulyje masiniame modelyje panaudota hidraulinė pakaba, priekiniai diskiniai stabdžiai, kartu su ratais pasisukantys priekiniai žibintai ir daug kitų, tiems laikams revoliucinių, sprendimų. Kaip tik šiuo automobiliu po pasikėsinimo į saugią vietą buvo vežamas generolas de Gaulle.
Savo šventei norite išskirtinio automobilio su odiniu, jaukiu salonu? Jums bus pasiūlytas 1954 metų „Buick Special“, atrodantis tikrai įspūdingai. Važiuodami 1971 m. „Citroen DS“ automobiliu jausitės ypač elegantiški, šiuo automobiliu važinėjo tų laikų Prancūzijos prezidentai ir aukštuomenė. Ne menkesnė ir spalvinė gama – nuo baltų, pastelinių iki rožinės ar sodriai mėlynos. Retro automobiliai puikiai atrodo gatvėje, suteikia stilingumo vestuvėms, o nuotraukose primins jums malonias akimirkas, kai tapote išraiškinga pora su senoviniu automobiliu. Tereikia žinoti, ko norite, ir išmėginti naują vaidmenį prie retro automobilio vairo ar keleivio sėdynėje. Važiuodami klasikiniu automobiliu tą svarbią dieną pasijuskite garsia pora. Juk svarbiausia, kad Jūs tą dieną jaustumėtės ypatingai ir būtumėte pilni naujų įspūdžių!
Daugiau informacijos ir galerija  retro automobiliai 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2014-03-14 22:30
Arūnas
Su jais galima susisiekti telefonu 8-620-87200. Sėkmės!
2014-03-01 21:29
Toma
kokios kainos ju?
2014-02-28 12:52
Vincas
Savo vestuvių šventei pasirinkau Citroen DS. Automobilis suteikė labai įdomų atspalvį šventei. Daugelis aplinkinių nesitikėjo, kad Lietuvoje galima gauti tokį automobilių.
Vairuotojas ir automobilio savininkas labai įdomus žmogus ir visad būna savo vietoje. Beje jis pats dar ir fotografuoja, tad keli jo kadrai parodė šventės akimirkas dar kitu kampu.
2014-02-24 11:53
Gogo
omg tas baltas koks fainas
jau matau kaip Eigirdas Scinskas fotkina mane jame