VAMP mados namai: 2013 m. kolekcija


ELIS SAABAS PRISTATĖ NAUJĄ KOLEKCIJĄ

 
Visos suknelės pinterest galerijoje spausk nuorodą ir atrask gražių suknelių KOLEKCIJA
Elis Saabas yra vienas laukiamiausių dizainerių Paryžiaus mados savaitėje. Dizainerio kurtų suknelių elegantiškumas, dominuojantis daugumoje kūrinių, buvo pastebėtas ir naujoje kolekcijoje „Pažadas pavasariui“. 2014 metų pavasario–vasaros kolekciją pristatęs E. Saabas nustebino švelnia spalvine gama, blizgesiu bei moterišku trapumu.

Gėlių žiedų spalvų paletė

Nauja vakarinių suknelių kolekcija pasižymėjo romantiška palete, nuo švelniai rožinės iki koralų mėlynos, violetinės ir juodos atspalvių. Visos spalvos buvo įkvėptos sero Lawrence‘o Alma- Tadema paveikslų. Įdomesnis spalvų maišymas: nuo viršutinės dalies juoda iki baltos spalvos, pereinant visą dominavusią spalvų paletę kolekcijoje; ir dizainerio taip mėgstami gėlių motyvai.

Audinių trapumas, išryškinęs moterų figūras

Lengvi perregimi audiniai buvo nusagstyti kristalais, siuvinėti gėlėmis. Suknelių modeliai išryškino dailius moteriškos figūros linkius, o plonas dirželis ant juosmens, dominavęs visose suknelėse, – liemenį. Princesiškai pūstos, lengvos kaip pūkelis, perregimos bei nusagstytos kristalais suknelės manekenes pavertė tikromis nimfomis.
„Moterys dažnai manęs prašo suknelės, tokios, kaip šį vakarą pristačiau vestuvinę. Jos nori, kad jų svajonės išsipildytų, tai mes ir bandome padaryti“, – sakė Elis Saabas po pasirodymo.

Nemirštanti elegancija įvertinta mados kritikų

Žymiausias mados žurnalas, daugumos vadinamas mados biblija, „Vogue“ įvertino šią kolekciją, kaip nemirtingą: „Tai buvo svajinga mada, peržengusi žemynus, laiką, tendencijas ir sezonus.“
Internetinis tinklapis wwd.com straipsnyje rašė: „Šį sezoną daugumos dizainerių kolekcijose galima matyti jaunatviškumą, bet Saabas tvirtai laikosi tradicinio požiūrio, tai atsispindi jo kūriniuose. Tačiau taip pat parodo lanksčią discipliną ir dizainus, kaip aguonų spalvos tiulio kokteilinė suknelė.“
„Now Fashion“ internetinis puslapis išskyrė dominuojantį švelnumą: „Apskritai ši kolekcija buvo sukurta švelniu dizainerio prisilietimu, kuris neseniai buvo pastebėtas ant Elio Saabo podiumo.“
Visą kolekciją galite peržiūrėti čia:
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2014-02-25 00:09
Inga
Nežinau, man, asmeniškai, negražu. Per daug blizgučiu ir tokių detalių, kurios atrodo kaip atplaišėlės ant suknelių. Patiko tik kelios visai lengvai krentančios šilkinės suknelės. Žiūrint į šias sukneles atrodo, kad dienos pabaigoje (visą dieną panešiojus), rankos ir mano ir jaunikio būtų subraižytos nuo viso to "grožio".
2014-02-24 12:22
Feja
jau man jo sukneles tobulos visu noreciau