Kokio metalo vestuvinius žiedus rinktis?


TOP 7 VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KŪRĖJŲ LIETUVOJE

Nuotraukoje R. Piekautaitės suknelė
Vestuvinių suknelių salonų gausu, tačiau kartais norisi ko nors daugiau išskirtinio ir kurto tik Jums. Tad į pagalbą skuba dizaineriai. Kokie populiariausi ir geriausiai žinomi Lietuvoje, pamatysite mūsų sąraše. Tik primename Jums, tai sąrašas ne pagal eiliškumą, tad tik Jūsų pasirinkimas, kuris iš kūrėjų Jums patiks labiausiai.

1. Liutauras Salasevičius

Liutauro vizijos stebina jau ne vienus metus. Tai jau seniai kuriantis vestuvines sukneles dizaineris. Jis turi savo suknelių kūrimo manierą, žino, ko reikia moterims, ir yra labai sentimentalus nuotakų norams. Jis yra pasakęs: „Vestuvinių suknelių kolekcija man tolygi savotiškam fantazijų išsipildymui – juk dauguma nuotakų jau nuo pat vaikystės žinojo, kaip atrodys šią ypatingą dieną.“ Todėl jo kolekcijos vis dar nenuvilia gerbėjų.

2. „Vamp“ mados namai

Šie gerai žinomi daugumai nuotakų namai – išskirtinio ženklo atstovai. Jų siekiamas rezultatas – pateikti patį geriausią variantą nuotakoms. Kaip teigia patys mados namai, jų kūrinius renkasi viliojanti ir nepaprastai moteriška nuotaka, žinanti, kaip derinti stiprų charakterį ir rafinuotą eleganciją. Mes tuo nė kiek neabejojame. Visos kolekcijos, taip pat ir šiuometinė, išties prikausto dėmesį.

3. Egidijus Rainys

Tai dizaineris, kuriam svarbi romantiška klasika. Jis – klasikos šalininkas. Nuotakos jį renkasi ir dėl klasikos, ir dėl ypatingo Egidijaus pojūčio, ko reikia nuotakoms. Daugelį metų kūręs dizaineris lieka ištikimas savo principams, kaip yra teigęs: „Tikslas – rasti ne patinkančią, o tinkančią suknelę.“ Turbūt todėl nuotakų, pasirenkančių Egidijų, nemažėja.

4. Ramunė Piekautaitė

Dizainerė, kurianti ne tik nuotakoms. Tačiau todėl jos matymas – platesnis. Lengvai krintanti prabangi medžiaga, detalių panaudojimas, bet tuo pačiu minimalizmo išlaikymas. Tai ne tik ilgos suknelės vizija, bet ir trumpo derinio pergalė. Ramunės Piekautaitės suknelės – miesto nuotakai.

5. Juozas Statkevičius

Dizaineris, turintis išskirtinį braižą. Jį dažnai renkasi pramogų pasaulio žvaigždės. Juozo vizija – ne tik ilgos, klasiškos suknelės, bet ir kitokie žaidimai su faktūromis, ilgiais ir detalėmis. Tačiau dizaineris būtinai išklauso nuotakos norus, visų pirma – jos vizija, tada Juozo patarimai. Kad ir kaip būtų, jo kurtos suknelės visada priverčia aiktelti aplinkinius, nes tai tikrų tikriausias gero skonio pliūpsnis.

6. „InŽi“ mados namai

Šie mados namai – aukštos klasės kūrėjai. Prabangus audinys, netgi vienetinės suknelės ir femme fatale jausmas. Nėriniai nuo lino iki šilko, žaismingos detalės – tokia pasirinkimo gausa „InŽi“ namuose. Juos renkasi net žvaigždės. Sunku perteikti išbaigtumo ir tobulumo jausmą žiūrint į mados namų kūrinius, tad siūlome ir Jums pasižvalgyti po kolekcijos nuotraukas.

7. „Tiulio fėja“

Šių mados namų dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės kūryba pulsuoja lengvumu ir tyrimu. Kuo įvairiausi suknelių modeliai – nuo romantiško iki ekstravagantiško. Taip pat „iššokama“ iš standartinių rėmų ir kuriamos trumpos suknelės. Čia rasite ne tik vestuvinį, bet ir antrai dienai tinkamą apdarą.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2016-01-17 20:06
Rimante
O man labai patinka Aidos Kapočiūtės, Rainio ir WAMP suknelės.
2014-05-26 00:27
GV
Tiulio Fėja, vienareikšmiškai :) Maloni, miela, draugiška :) super :)
2014-05-25 13:24
Apie VAMP
VAMP gal ir gražu, bet arogancija aukščiausio lygio. Panašu, klientūros turi daugiau nei jiems reikia ir jie nori...
2014-05-18 08:27
Ausra
Gaila bet tik vienas Juozukas nekopijuoja,o visi kiti tragedija ,o ne dizainieriai.1 tas narko is gariunu neislenda,o kainas plesia ziaurias
2014-05-16 14:10
Skaistė
Na aš siuvuosi InŽi ir nepasakyčiau, kad labai brangu, geriau jau sumokėti keliais šimtais daugiau, bet turėti vienetinę suknele pasiūta Tau, o ne iš nuomos punkto blizgancio atlaso, kurią jau nežinia kelinta nuotaka vilkės, nes iš naujos kolekcijos kaina beveik tokia pat kaip siūtis pas dizainerį.
2014-05-13 17:53
Julija
Kad mūsų lietuvių dizainerių suknelių kainos nenormalios, dėl to ir dairomės užsienyje suknelių.
2014-05-12 16:38
juozo fane
nu man juozas ir ramune tai faini
bet jau ne liutauras ir tiulio feja