„Švenčių Miestas“ – geriausias pagalbininkas organizuojant vestuves

Informacija vyrams

Apie vestuves vyrams: patarimai ir idėjos vestuvėms.

Kur pirkti kostiumą jaunikiui 2017 m.

Kur pirkti kostiumą jaunikiui 2017 m. - vis dar nežinai? Dalijamės dailiais atradimais

Garsaus kirpėjo patarimai jaunikiams vestuvių dienai

Vasara − vestuvių metas. Daugelis su manim sutiks, kad šukuosena vestuvėse tampa svarbia įvaizdžio detale. Įprasta girdėti kalbas apie nuotakos įvaizdį, joms yra begalė pasirinkimų: surišti, paleisti, tiesūs ar garbanoti plaukai – tik spėk išsirinkti. O vyrų šukuosenos vis tik yra mažiau aptariama tema. Todėl nusprendžiau pakalbinti savo srities profesionalą, žinomą vyrų stiliaus namų „Woxx Barbers“ savininką Raimondą Pasternackį, kuris su mumis pasidalino, koks dažniausias jaunikio įvaizdis dominuoja vestuvėse.
 

Netikėtas pasipiršimo būdas

Romantiškas pasipiršimas – kiekvienos merginos svajonė. Būtent taip nusprendė pirštis ir vienas vaikinas, tačiau neįtikėtina tai, jog tai jis darė net ne kartą, o visus 365 kartus! Vaikino sumanyta idėja tiesiog nepakartojama – norėdamas parodyti, kaip myli merginą ir kokia ji jam yra brangi, vaikinas nusprendė visus metus kiekvieną dieną filmuotis kartu su lentele, kurioje jis prašo savo mylimosios už jo tekėti. Žavu ir tai, jog įsimylėjėlis šio dalyko prašo užsiimdamas įvairiomis kasdieninėmis veiklomis – valgydamas, sportuodamas ar dirbdamas namų ruošos darbus – taip parodydamas, jog, kad ir ką bedarytų, jo mylimoji visada yra ne tik širdyje, bet ir mintyse.

Vestuvinis kostiumas – nuomotis, pirkti ar siūtis?

Jeigu šią vasarą bus jūsų vestuvės, o spintoje nėra nei vieno kostiumo, tai šis klausimas, tikėtina, jau dabar sukasi galvoje ir jūs klausinėjate draugų ir pažįstamų, kurį sprendimą pasirinkti. Lygiai taip pat, tikėtina, kad atsakymų iš jų jau gavote, tačiau jie tokie įvairūs, jog priimti teisingą sprendimą nepasidarė lengviau, todėl ir toliau krapštote galvą, panikuojate, baratės su savo būsima žmona ir nežinote, kaip, visgi, reikėtų daryti – kostiumą nuomotis, pirkti ar siūtis?

A. Dalikas: nepalik tos dienos planuoti tik sužadėtinei

Paprastai Aidį Daliką seminaruose pristatau kaip pavyzdinį jaunikį, kuris visą vestuvių planavimo laikotarpį buvo ne tas, kuris pritaria viskam, kas patinka nuotakai, bet tvirtai sakantis, ko reikia ir ko ne. Jis net fotografę rinkosi ir tortus ragavo, vestuvių vakarą dainavo žmonai dainą ir niekas jo nevertė to daryti. Aidžio ir Giedrės vestuvės vyko 2014 08 02 ir buvo tikrai pavyzdinės. Dabar su jais bando susisiekti būsimi jaunavedžiai prašydami pagalbos ir patarimo, o aš pas šį jaunikį nusiųsčiau visus Lietuvos jaunikius smegenų praplovimui. Kodėl? Nes jis nevynioja žodžių į vatą ir tiesiai šviesiai pasakys: jei jaunikis viską atiduoda daryti nuotakai, vadinasi, jam nusispjauti į savo vestuves.

Verta pamatyti šiuos pasipiršimus per Kalėdas

Idėjos kaip pirštis per žiemos šventes

„Tugy“ aksesuarai išskirtiniams vyrams

„Tugy“ aksesuarus nufotografavau „Mano tobulos vestuvės“ parodoje Kaune ir pasidalinusi nuotraukomis „Facebook“ gavau keliasdešimt klausimų, kieno čia peteliškė ir kaklaraištis, iš kur tos kojinės, kas čia per pakuotė ir t. t. Grįžusi į parodą pakalbinau merginas ir štai pristatau visiems. „Tugy“ – tai dekoratorių komanda, kuri idealiai pajausdama kiekvieną porą dekoruoja ir planuoja šventes. Tačiau šiandien norime pasidalinti informacija išskirtinai vyrams apie „Tugy“ aksesuarus.

Fantastiška reklama su pasipiršimo scenarijumi

Viena gražiausių reklamų su nerealiu pasipiršimo scenarijumi.

Pradžiamokslis nuotakai apie jaunikio kostiumą

Pamirškite įvairių jaunojo ir jaunosios išvaizdos detalių ir akcentų derinimą tol, kol būsimasis vyras nevilkės kostiumo, kuris jam gulės kaip nulietas. Pagrindinis, tačiau labai dažnai pamirštamas patarimas yra tinkamo dydžio ir kokybiškas kostiumas, kurį reikėtų parūpinti jaunajam vestuvių metu.

Išskirtinės piršlybų idėjos

Vėl kreipiamės į vyrus, kurie su jauduliu nekantrauja pasipiršti savo išrinktajai. Jau pateikėme patarimų, kaip išsirinkti tinkamą sužadėtuvių žiedą, o juk tai tik pirmasis žingsnis. Kai žiedelis jau saugiai paslėptas, atėjo metas laukti tinkamos akimirkos, o dar geriau – nieko nelaukti ir suplanuoti ypatingą pasipiršimą.

Piršlybos per diplomų teikimo ceremoniją

Universiteto baigimas daugumai žmonių yra ypatingas tarpsnis, kai įvertinamos ilgametės pastangos ir visa tai, kas buvo nuveikta iki šiol. Tačiau 25 metų vaikinas nusprendė diplomų teikimo ceremoniją paversti dar ypatingesne ir pasipiršti savo mylimajai.

Geriausi stiliaus patarimai jaunikiams

Vestuvės. Tai šventė, kuomet kiekvienas jaunikis nori atrodyti stilingai ir gražiai. Noras iš tiesų yra labai pagirtinas, tačiau jo įgyvendinimo procentas yra panašus į Angolos krepšinio komandos koeficientą pasaulio čempionatui laimėti.

Piršlybos per vestuves

Nuostabios piršlybos vestuvių dieną. Viskas taip nuoširdu, paprasta ir jauku. Naujieji būsimi jaunavedžiai nei kiek neužgožia vakaro jaunavedžių, juk po vienų vestuvių ateina kitos. Super piršlybos.

Patys originaliausi pasipiršimai (video)

Daugybė jaunikių savo išrinktajai planuoja įspūdingą, įsimintiną ir kuo originalesnį pasipiršimą, kad šis įvykis įstrigtų mylimosios atmintyje visą gyvenimą. Lietuvoje tampa populiarūs masiniai pasipiršimai su dainomis, šokiais. Dalijamės įdomiais pasipiršimais, kuriuos radome internete. Tikimės tai įkvėps ir jus.

Įdomioji statistika apie piršlybas

Jei tu esi svajonių jaunikis ir dar tik planuoji pirštis... Dalijamės SUPER VAU idėjomis ir tikromis istorijomis tikrų vyrų žygdarbiais

Frazės, pakeičiančios „Ar tekėsi už manęs?“

Vyrams, planuojantiems pirštis visuomet kyla dilemų kaip tą padaryti, kad išrinktoji prisimintų tą dieną visą gyvenimą. Kaip suderinti tokį jautrų momentą su visur dažnai girdimais žodžiais, kurie, rodos, yra tokie paprasti, bet reiškia labai daug. Dalijamės frazėmis, kurios gali pakeisti tradicinį „Ar tekėsi už manęs?“.

Kaip teisingai rištis peteliškę

Dalijamės super stilingu video, kuris padės kiekvienam vyrui užsirišti peteliškę teisingai.

Kitokios atlapo puokštelės

Atlapo puokštelė – jaunikio išskirtinumo ženklas jau nuo senų laikų. Nuotakos gėlės žiedas jaunikio atlape visada buvo tarsi būdas derėti porai tarpusavyje. Mados keičiasi ir atlapo puokštelės tapo labai svarbiu jaunikio aksesuaru. Tad šiandien apie kitokias atlapo puokšteles.

Idėja kaip pasipiršti

Kai buvome maži, greičiausiai ne vienas sėdėdamas mokyklos suole svajodavome, kad kas nors atsitiks, suvažiuos daug gaisrininkų ir pamokos nebevyks. Tačiau ši vidurinės mokyklos mokytoja kaip tik tokio gaisrininkų atvykimo nesitikėjo.

Įdomūs faktai apie sužadėtuves

Internetinės svetainės yra pilnos įvairių idėjų, kaip pasipiršti. Juk tai pirmasis ir, pripažinkime, labai svarbus žingsnis link ilgai svajotų ir planuotų vestuvių. Šį kartą nekalbėsime apie būdus ar patarimus, kaip pasipiršti savo mylimajai. Galbūt paskaičius keletą įdomių faktų apie sužadėtuves, patiems kils geniali idėja, kaip paklausti to vienintelio klausimo.

Kaip Marius pasipiršo Donatai?

Tinklalapis ApieVestuves.lt ir šiais metais tęsia piršlybų istorijų pasakojimo tradiciją ir toliau savo skaitytojus supažindina su įvairiausiais būdais ir idėjomis, kaip pasipiršti, publikuoja nuotakų laiškus, kuriuose jos atskleidžia, kaip išradingai, šiltai ir jausmingai pasipiršo jų mylimieji.

Idėja kaip pasipiršti: per koncertą

Idėja kaip pasipiršti: per koncertą

Kaip pasipiršti? Įdomūs būdai

Prišlybos – reikalas rimtas, negalite klysti, turite būti nuoširdus ir parodyti mylimajai, kad ne tik šią minutę geidžiate jos, bet ir visą likusį gyvenimą ją mylėsite, gerbsite, saugosite... Vienas iš būdų pasakyti daugiau nei tik paklausti: „Ar tekėsi už manęs?“ yra pasipiršti neįprastai, įdomiai, originaliai. Štai keletas idėjų.

Ypatinga piršlybų istorija (video)

Jūs to dar nematėte. Verta pažiūrėti iki galo. Ypatinga piršlybų istorija. Idėja kaip pasipiršti.

Jaunikio apranga 2014

Praūžusios populiariausios Niujorko ir Londono vestuvių parodos, pristačiusios garsiausių dizainerių kolekcijas, tapo atspirties tašku 2014 m. besituokiančioms poroms, juk pristatytos kolekcijos daro stiprią įtaką viso sezono madoms ar tendencijoms. Taigi apžvelgus 2014 m. vyrų kolekcijas labai ryškiai išaiškėja penkios 2014 m. jaunikių aprangos tendencijos.

TOP 10 būdų, kaip jaunikiui atrodyti stilingai

Šįkart rašau tiems būsimiems jaunikiams, kurie nori atrodyti išskirtinai ir įdomiai. Akcentai, pabrėšiantys Jūsų originalumą ir išskirtinumą.

Nuostabi jaunikio kalba

Dalinamės nuotabia jaunikio kalba. Tikimės Jus įkvėps.

Idėja kaip pasipiršti: per Naujuosius metus

Idėja kaip pasipiršti: per Naujuosius metus. Artėja gražiausios metų šventės ir puiki proga pasipiršti savo mylimajai. Galima tai padaryti labai paprastai, skaičiuojant paskutines minutes iki naujų metų pradžios.

Idėja kaip pasipiršti: per Kalėdas

Dalinamės idėjomis kaip pasipiršti. Artėja gražiausios metų šventės - Kalėdos. Kodėl gi ne per jas? Kartais ir nebylus pasipiršimas gali būti efektingas.

Viešos piršlybos: aš pasipiršau prekybos centre!

Mielieji, savaitgalį dalinomes įspūdingų piršlybų filmuku, o šiandien dalinamės interviu su Šarūnu, kuris trumpai papasakojo apie tai kaip planavo viešas piršlybas, kas padėjo, kaip jis pats jautėsi ir ką galvojo laukdamas savo mylimosios.

Viešos piršlybos Kaune

Kaune gyvenantis elektros sistemų specialistas Andrius Padegimas, panoręs nustebinti savo būsimą sužadėtinę Ievą,vakar pasipiršo jai surengdamas jausmingą reginį prie aukščiausio Baltijos šalyse akvariumo prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Netikėtame merginai pasirodyme dalyvavo ir akvariumo narai, kurie po vandeniu iškėlė plakatą – „Ievukai, ar tekėsi už manęs“?

Kaip pasipiršti? Gal prekybos centre?

Štai ir dalinamės šaunaus vyruko piršlybų scenarijumi. Pasirodo ir Lietuvoje esame labai kūrybingų vyrų. Žiūrim video ir braukiam laimės ašarą. Šaunuolis!

Pasipiršimo scenarijus Nr.11

Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Pasipiršimo scenarijus Nr.10

Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Pasipiršimo scenarijus Nr.8

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!

Pasipiršimo scenarijus Nr.9

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!

Pasipiršimo scenarijus Nr.5

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!

Pasipiršimo scenarijus Nr.6

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!

Pasipiršimo scenarijus Nr.7

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!

Pasipiršimo scenarijus Nr.3

Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Pasipiršimo scenarijus Nr.2

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą!

Pasipiršimo scenarijus Nr.4

Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Pasipiršimo scenarijus Nr.1

Vestuvinių paslaugų šventė - paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia visus įsimylėjelius dalyvauti sužadėtuvių atrankos konkurse ir laimėti sužadėtuvių žiedą! Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso.

Vyriškos tendencijos: ruduo-žiema 2011-2012 m.

Teddy Boys, užgimę kosmopolitiškame Londone 5-ajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, vėl atgyja perfiltruoti per modernaus žmogaus dvasią. Tendencija, beveik prieš metus su trenksmu pasirodžiusi ne tik ant podiumų, bet ir įžengusi į gatves, nežada užleisti savo pozicijų. 2011-aisiais šie „stiliagos“ skyla į dvi kryptis: „moksliukus“ (school boy) ir rokerius (rocker). Praėjusio sezono tendencijose labiau jautėsi „grunch“ prieskonis, o šiemet ieškoma rafinuotesnių būdų, kaip moderniai perteikti klasiką.

Didžioji Britanija žavisi originaliomis piršlybomis

Dažna mergina svajoja apie ypatingą ir nepamirštamą piršlybų akimirką, o vaikinai suka galva, kaip labiau nustebinus mylimąją. Britas siuvėjas Adamas Kingas sugebėjo ne tik įtikti savo merginai, bet ir romantiška nuotaika užkrėsti internautus.

Idėja kaip pasipiršti Nr. 5. Vaikų stovykla

Mielieji, tęsiame idėjų kaip pasipiršti video filmukų kolekcijos pildymą. Šįkart Jūsų teismui idėja kaip pasipiršti vaikų stovykloje.

Papuošalai – ir jaunikiui

Kas sakė, kad vyrai nemėgsta puoštis? Dar ir kaip mėgsta! Todėl per vestuves (ir ne tik per jas) vyrai turi pasirūpinti papuošalais. Jie taip pat gali būti puiki dovana nuo jaunosios ar jos tėvų.

Kodėl vyrai vengia santuokos?

„Myliu ją, gyventi kartu man patinka, jau dabar jaučiuosi šeima. O ji spaudžia tuoktis?“, – sako vienas portalo skaitytojas. Kita skaitytoja užima moteriškąją šios situacijos poziciją: „Gyvename kartu trejus metus. Daug laiko leidžiame kartu, atrodo, lyg ir esame šeima, tačiau man reikia santuokos, žiedelio. Kai pradedu šnekėti ta tema, jis sunerimsta ir sako, kad jis nepasirengęs. Tačiau ateity... Ką man daryti?“ Jai pritaria kita skaitytoja: „O kas būtų, jeigu mergina pasipirštų savo vaikinui? Drauge esame ilgai, o jis niekaip nesiryžta šiam žingsniui? Ką manote?“

Kaip pasipiršti? Idėjos Nr. 4

Mielieji, dalinamės įdomiomis piršlybų istorijomis. YouTube pilna gražių pasipiršimų, o merginos mums rašo laiškus, kad mūsų jaunikaičiai, princai ant baltų žirgų dvejoja ar bijo pirštis. Taigi, ApieVestuves.lt komanda skuba į pagalbą ir dalinasi įdomiais atradimais.

Kaip pasipiršti? Idėja Nr. 3 kinas

Mielieji, dalinamės įdomiomis piršlybų istorijomis. YouTube pilna gražių pasipiršimų, o merginos mums rašo laiškus, kad mūsų jaunikaičiai, princai ant baltų žirgų dvejoja ar bijo pirštis. Taigi, ApieVestuves.lt komanda skuba į pagalbą ir dalinasi įdomiais atradimais.

Kaip pasipiršti? Idėja Nr. 2 Piršlybos ir vestuvės

Mielieji, dalinamės įdomiomis piršlybų istorijomis. YouTube pilna gražių pasipiršimų, o merginos mums rašo laiškus, kad mūsų jaunikaičiai, princai ant baltų žirgų dvejoja ar bijo pirštis. Taigi, ApieVestuves.lt komanda skuba į pagalbą ir dalinasi įdomiais atradimais. Sėkmės

Kaip pasipiršti? Idėja nr. 1 neišsigąsk

Mielieji vyrai, pradedame straipsnių ciklą, kuriame dalinsimės idėjomis kaip pasipiršti.

Pasakiška piršlybų istorija

Dvejoji kaip pasipiršti savo mylimajai? Galvoji apie pasakišką žiedą, romantišką vakarienę, bet... Esi drąsus ir beprotiškai ją myli, tad nori nustebinti ir pasipiršti būtent taip, kaip ji niekad nesitikėjo iš tavęs. Dalinamės viena internete rasta idėja - kino teatras.

Naujausios vyriškos mados tendencijos

Išrinkti tinkamą vestuvinį kostiumą jaunajam kartais sunkiau nei vestuvinę suknelę nuotakai. Juk vyriškų vestuvinių drabužių madai skiriama kur kas mažiau dėmesio nei moteriškų. Rinkdamiesi vestuvinį kostiumą derinkite jį prie vestuvių stiliaus, nuotakos suknelės.

Ką vilkėti per vestuves vyrams?

Pagrindiniai vestuvių dalyviai – nuotaka ir jaunikis. Nieko nestebina, kai nuotakai skiriamas dėmesys per vestuves ir rengiantis joms. Tačiau kaip būsimi jaunikiai? Ką jie turėtų rengtis per vestuves? Pasidomėkime stipriajai lyčiai skirtų vestuvinių drabužių tendencijomis.

Patarkit, kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Šį straipsnį dedikuojame išskirtinai vyrams. Mielieji, jį būtina perskaityti prieš einant pirkti nuostabiausio sužadėtuvių žiedo savo merginai. Nei tavo ar jos mama, nei draugai nepatars tau taip, kaip tavo širdis ir profesionalas. Taigi, kaip sužadėtuvių žiedą rinktis ir su kuo - jums pataria ekspertė Julija.

Jaunikio stiliaus tendencijos 2010 m. ruduo-žiema

Pagaliau džiaugiamės pristatydami jaunikio stiliaus kodą 2010 m. rudeniui ir žiemai. Mieli jaunikiai, šis tekstas sukurtas jums, tačiau tinka skaityti ir jūsų išrinktosioms. Taigi, naujausios tendencijos: retro stilius ir prabangūs audiniai. Kaip būti stilingu jaunikiu ar pabroliu šiais metais? Skaitykite.

Idėja jaunikiui kaip nustebinti nuotaką

Vestuvių dieną reikia stebinti ne tik svečius, bet ir vienas kitą. Puiki idėja mėgstančiam šokti jaunikiui - šokis savo išrinktajai.

Būk išskirtinis su Charismus varlyte

Kiekvienas vyras vestuvių dieną nori būti išskirtinis, originalus ir atskleisti savo asmenybę. Dažnai aksesuarai padeda nuspėti daugelį asmenybės bruožų. Vienas ryškesnių aksesuarų – varlytė, pagal jos spalvą, modelį galima spręsti, ar vyras yra konservatyvus, o gal vėjavaikis arba mėgstantis iššūkius. Apie šiuos vėl populiarumo viršūnėje esančius aksesuarus pasakoja Charismus kolektyvas.

Kaip Marius pasipiršo Donatai?

Tinklalapis ApieVestuves.lt ir šiais metais tęsia piršlybų istorijų pasakojimo tradiciją ir toliau savo skaitytojus supažindina su įvairiausiais būdais ir idėjomis, kaip pasipiršti, publikuoja nuotakų laiškus, kuriuose jos atskleidžia, kaip išradingai, šiltai ir jausmingai pasipiršo jų mylimieji.

TOP 10 jaunikiui reikalingų daiktų per vestuves

Pirmieji trys daiktai yra privalomo būtinumo ir juos pasitikrinti reikėtų pirmiausia. Jie visuomet turi būti šalia. Visi kiti daiktai yra reikalingi dėl atsargos. Jų nederėtų laikyti kišenėje. Geriausia saugiai sudėjus į dėžutę ar maišelį laikyti užrakintoje automobilio, kuriuo važinėsite vestuvių dieną, bagažinėje. Skambučius vestuvių dieną galima peradresuoti vestuvių koordinatorei, kuri maloniai praneš, kad šiandien yra Jūsų vestuvės ir kalbėti Jūs negalite, o svečiams atsakys į iškilusius klausimus.

Kiek ir už ką mokame didžėjui per vestuves?

Ką samdyti vestuvių vakarėliui - didžėjų ar muzikantus? Gauname daug Jūsų laiškų, prašančių rekomenduoti puikų didžėjų vestuvėms. Kiek ir už ką mokame DJ? Ką jis veikia per vestuves?

Brangioji, tuokimės užsienyje

Nusprendėte, kad tuoktis Lietuvoje ne Jums? Šaunu! Sveikiname ir linkime romantiškų, o gal ekstremalių vestuvių. Bet.. Ar žinote, kur galite tuoktis? Kokią šalį rinktis ir ko ten tikėtis? Apie visa tai Jums pasakoja kelionių ekspertė Inesa.

Patarimai kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Mieli vyrai, džiaugiamės publikuodami šį straipsnį. Žiedų ekspertė Julija dalinasi patarimais kaip išrinkti tobulą sužadėtuvių žiedą mylimajai. Keli triukai kaip pamatuoti jos piršto dydį, pasakoja apie spalvas ir stilius. Mielos merginos, keli sakinukai skirti ir jums.

Kas yra santuoka?

Mielieji, kas yra santuoka? Ar prieš tuokdamiesi mes pagalvojame apie tai? ApieVestuves.lt skaitytojos dalyvaudamos konkurse bandė pasakyti, kas joms yra santuoka. Mintys išties jausmingos, o ką manote Jūs? Komentarų skiltyje parašyk savo nuomonę.

Kaip pasiruošti būti pamerge ar pabroliu?

Esate pakviesti būti pamerge ar pabroliu? Sveikiname, jūs dalyvausite gražioje šventėje, tačiau teks ir padirbėti. Apie ką reikėtų susimąstyti? Kaip padėti ir prisidėti prie draugų ar artimųjų vestuvių? Kokios pareigos tenka pamergei ir pabroliui? Šis straipsnis padės atsakyti į šiuos klausimus.

Idėja bernvakariui: misija - dažasvydis

Planuojate ar organizuojate bernvakarį? Reikia idėjų bernvakariui? Šiandien Tomas dalinasi savo benrvakario nuotraukomis ir video. Tikimės,kad šis straipsnis pažers jums idėjų. Tavo bernvakaris ar mergvakaris buvo įspūdingas taip pat? Atsiųsk nuotraukų ir trumpai papasakok apie jį el. p. [email protected]

DJ rekomenduoja: vestuvių vakarėlio dainos

Kokios dainos turėtų skambėti vestuvių vakarėlyje, kad svečiams ir jums būtų linksma? Kokių dainų prašyti DJ? Kokias dainas groti vakaro pradžioje, o kokias pabaigoje? DJ SImple, tik ApieVestuves.lt skaitytojams surinko gražiausias dainas ir sudėliojo jas pagal vakaro eigą. Įdomu? Skaitom ir klausom.

Kaip rengtis per vestuves 2012 m.?

Ateinantį sezoną į madą vėl sugrįžta pūstos suknelės, bet ne lankais, o šimtais metrų sluoksniuoto tiulio, pučiamos ne tik viršuje minėtu tiuliu, bet ir organza, kai kada pridedant ir šifono. Logiška, kad tokiose suknelėse bus mažiau blizgučių ir siuvinėjimų, tačiau madingais išliks ploni it voratinkliai prancūziški nėriniai, šilko gėlės. Šilkinėmis gėlėmis bus kuriami tik atskiri akcentai, bet finansams leidus ir šleifas ar visa suknelė

Pirmos viešos piršlybos Lietuvoje

Vakar, vasario 12 d., 14 val. parodoje „Mūsų vestuvės“ įvyko spontaniškos viešos sužadėtuvės. Vilnietis Vaidas (22 m.) pasipiršo savo mylimajai studentei Jolantai (22 m.). Pora drauge jau ketverius metus. Užsienyje savo mylimąsias vyrai stebina sumaniomis piršlybomis dažniau, o lietuvaičiai vis dar santūresni. Šios pirmos viešos piršlybos suvirpino ne tik Jolantos širdį, bet ir visų parodos dalyvių, kurie jas stebėjo.

Parodoje „Mūsų vestuvės“ mažai dėmesio vyrų garderobui

Šiemet į parodą „Mūsų vestuvės“ kai kurie vyrai atvyko be savo išrinktosios. Gal dairosi sužadėtuvių žiedo? Keista, bet šiemet renginyje panoro dalyvauti ne daug vyrišką garderobą siūlančių įmonių. O kokios vestuvės be naujo ir stilingo kostiumo? Apie tai, kokie mados „vėjai“ sklando kostiumų rinkoje ir kokius kostiumus renkasi būsimieji jaunikiai, kalbamės su olandų įmonės „Suitsupply“ atstovu Elvijumi Keršuliu.

Pasipiršimo scenarijus Nr.10

Originaliausio scenarijaus autorius laimės tik jų porai suorganizuotą sužadėtuvių ceremoniją įvyksiančią 2012 metų vasario 12 dieną ir nuostabųjį vokiečių kompanijos "Breuning" sužadėtuvių balto aukso (585' prabos) su 0.10 ct W/SI brangakmeniu žiedą, kurį dovanoja "Aukso gija“, vestuvinių paslaugų parodoje - šventėje „Mūsų vestuvės“.

Mano sužadėtuvės danguje (skaitytojos laiškas)

Mielieji, dalinamės ApieVestuves.lt skaitytojos laišku, kuriame ji dalinasi piršlybų istorija. O kaip Jums pasipiršo Jūsų mylimasis? Papasakokite savo istoriją el. p. [email protected] ir atsiųkite nuotraukų. Mes mielai su visais pasidalinsime gražiais Jūsų prisiminimais.

Švelnumas – savitarpio santykių rišamoji medžiaga

Knygą „Jo norai, Jos norai“ pavadinčiau vadovėliu sutuoktiniams. Ji turėtų būti kiekvienos šeimos bibliotekoje. Juk santuoka – vienas sudėtingiausių uždavinių, kuris tenka Jai ir Jam. Lengva susižavėti, įsimylėti, galiausiai pasižadėti būti kartu „džiaugsme ir varge“. Nepalyginti sunkiau – gyventi ir mylėti tą patį žmogų visą likusį gyvenimą.

Kaip pasipiršti? Idėjos Nr. 4

Mielieji, dalinamės įdomiomis piršlybų istorijomis. YouTube pilna gražių pasipiršimų, o merginos mums rašo laiškus, kad mūsų jaunikaičiai, princai ant baltų žirgų dvejoja ar bijo pirštis. Taigi, ApieVestuves.lt komanda skuba į pagalbą ir dalinasi įdomiais atradimais.

Svarbūs patarimai vestuvių dienai

Mielieji, štai pagaliau išaušo vestuvių diena. Sveikiname! Kaip skubėti lėtai? Kaip viską spėti laiku ir nuo ko pradėti džiaugtis savo vestuvėmis jums pataria geroji vestuvių fėja Renata. Šie patarimai stebuklingi, netikite? Paskaitykite ir su šypsena veide nubusite bei užmigsite savo vestuvių dieną.

Šeimos psichologė Giedrė atsako: kodėl bijau tuoktis?

Šeimos psichologė Giedrė atsako į Jūsų atsiųstus klausimus. Taigi, kodėl nors ir mylime, bet bijome tuoktis? Kodėl būsimoji žmona planuoja vestuves ištisą parą ir kodėl taip dažnai pykstamės planuodami vestuves ir prieš pat jas? Jei turi klausimų ir Tu, siųsk el. p. [email protected]

Kaip pasipiršo Linai?

Sveiki mielieji, siunčiate mums laiškus pasakodami ne tik apie vestuves, bet ir apie piršlybas. Šįkart dalinamės ApieVestuves.lt skaitytojos Linos istorija. Jūsų istorija ne ką prastesnė? Siųsk ją ir keletą nuotraukų el. paštu [email protected]

Šeimos psichologė atsako: kodėl vyrai vengia planuoti vestuves ir kas yra santuoka?

Šeimos psichologė Giedrė ir toliau atsakinėja į Jūsų klausimus. Šįkart Martos ir Egidijaus klausimų atsakymai. Turi klausimų ir Tu? Siųsk elektroniniu paštu [email protected]

Šeimos psichologė atsako į Jūsų klausimus

Mielieji, džiaugiamės pristatydami naują ApieVestuves.lt ekspertų komandos narę - Giedrę. Šeimos psichologė atsakys į visus Jums iškilusius klausimus ir patars. Siųskite klausimus Giedrei el. paštu redakc[email protected] O šįkart ji atsako į klausimus: kas yra santuoka, žmona, vyras? ir kt. Įdomu?

Nauja tendencija: makiažas tinka ir jaunikiams

Ar kada nors pagalvojote, kad vestuvėms ir jaunikiui gali būti daromas makiažas. Tai tikrai nereiškia, kad vyras taps panašus į moterį. Subtilus makiažas kiekvieną jaunikį papuoš dar labiau. Drąsiai bandykite naujoves. Karolinos straipsnis subalansuotas vyrams, bet tinka ir merginoms.

Kavos puodelis su ApieVestuves.lt

ApieVestuves.lt kolektyvas vieną gražų vasaros vakarą, leisdamas prie vyno taurės ir kalbėdamas, kiek daug visko suprato, pamatė, išgirdo, atrado, susipažino ir sukaupė, nusprendė pasidalinti savo sukaupta patirtimi ne tik portale, bet ir gyvai su kiekvienu iš Jūsų. Mes nesuplanuosime vestuvių nuo A iki Ž, bet pasistengsime, kad laikas iki didžiosios šventės praeitų be bemiegių naktų.

Vestuvių vedėjas ar piršlys?

Nesate apsisprendę, kam patikėti savo šventės dirigento lazdelę? Tam, žinoma, yra vestuvių vedėjai ir piršliai. Tačiau kuriuos rinktis? Pasirinkimas priklauso nuo jūsų pačių norų, svečių amžiaus, pažiūrų bei vestuvių tematikos (ar ketinate rengti tradicines vestuves, ar norėtumėte itin modernių). Tad viską gerai apsvarstykite.

Sutuoktiniais ne gimstama, o tampama

Santuoka, tai svarbus laimės ir gerovės šaltinis, tačiau apytikriai pusė jų išyra. Kas gi įvyksta, jog pradžioje džiaugęsi savo ryšiu sutuoktiniai nusprendžia skirtis? Kviečiame į seminarą pakalbėti būtent apie tai, kad sutuokniais tampama, o ne gimstama. Sėkmės.

Kaip įkalbėti mylimąjį lankyti šokių pamokas?

Nuotaka svajoja apie nuostabų vestuvinį valsą arba kelių šokių junginį, o būsimasis jaunikis vis dar galvoja, kad šokti gali tik profesionalai. Ką daryti? Profesionali šokių mokytoja pataria, Jums, mielosios, kaip pakviesti mylimąjį šokti kartu. Juk mokytis šokti smagu, o per vestuves visi bus sužavėti. Patikėkite.

Kaip ir nuo ko pradėti planuoti vestuves?

Sulaukėme daug skaitytojų laiškų, klausiančių vienintelio klausimo. Nuo ko pradėti planuoti vestuves – štai kur klausimas, vertas milijono. Paprašėme ApieVestuves.lt ekspertės Viktorijos padėti Jums. Taigi, skaitykime apie pirmuosius penkis žingsnius.

Ar gali užsienietis mano vyras gauti Lietuvos pasą?

ApieVestuves.lt skaitytoja atsiuntė laiškutį, kuriame klausia: ar gali jos užsienietis sutuoktinis gauti Lietuvos respublikos piliečio pasą? Šiame tekste - mūsų teisininkės Gintos atsakymas. Turite klausimų ir Jūs? Rašykite mums: [email protected]

Ko reikėtų paklausti kai nuomojiesi vietą vestuvėms?

Išsirinkote vestuvių vietą? Nepamirškite pasinaudoti ApieVestuves.lt eskpertės Viktorijos patarimais. Ji Jums pateikia svarbiausių klausimų sąrašą, į kuriuos gavę atsakymus jau pirmo susitikimo metu, per vestuves tikrai nenusivilsite.

Love story fotosesija

Ar kada nors girdėjote apie prieš vestuvinę fotosesiją? Ne, šįkart ne apie mergvakarį ar bernvakarį. Ar matėte fotografuotą Love story? Naujais ir gražiais mūsų atradimais šiandien dalinamės su Jumis. Mes dievianame fotografiją, o Jūs?

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

1000 kostiumu