Labiausiai norima šio fotografo paslaugų

Pasidaryk pats

Šioje rubrikoje mes pristatysime visas idėjas, ką galite pasidatyti patys savo vestuvėms. Sėkmės

ZOOMBOOK eksperimentas: padėkos atvirukas po vestuvių

Eksperimentas su ZOOMBOOK prasidėjo gegužės mėnesį, kai kartu su jaunavedžių mylima fotografe Jurgita Lukos surinkome įdomias nuotraukas, kurios tiktų padėkoms po vestuvių. Itin šilta ir miela parodyti dėmesį ir po šventės. Tikime, kad turite daug darbų ir norite pailsėti, bet per kelias minutes mes parengėme skirtingas padėkas – pamergėms ir pabroliams, svečiams, vestuvėse dirbusiems asmenims.

Dovanos idėja: laimingų namų taisyklės

Jaunavedžiai apsigyvena kartu pilni optimizmo ir idėjų, kaip sukurti kuo jaukesnius pirmuosius namus kartu. Kodėl nesukūrus kažko labai asmeniško ir jautraus, to, kas visada primintų apie judviejų svajones ir siekius. Pažadai vienas kitam, taisyklės ir norai – viskas gali atsidurti ant jūsų namų sienų ir kiekvieną dieną džiuginti akis. Pabandyk!
 

Vestuvių planuotojų žaidimas: kuriame kvietimus į vestuves

Įkvėpta vestuvėms planuotojos Agnė Martinkėnė, Liucina Rimgailė, Vyšnios.com kūrėja Edita Skruibienė ir „Pūsta suknelė“ sumanytoja Laima Griciūtė – tai keturių žavingų planuotojų būrys, kurios su Simona Krasauskiene, ApieVestuves.lt redaktore, susiruošė kartu pažaisti ir su „ZOOMBOOK“ sukurti pavyzdinį kvietimą į vestuves, save the date ar AČIŪ tipo korteles. Pažiūrim kokie rezultatai?

ZOOMBOOK ir 12 Lietuvos vestuvių fotografų sukūrė 2017 metų kalendorių

Artėjant metų pabaigai, visad susimąstai, kas gražaus per juos įvyko ir ką norėtum prisiminti. Uždarai vieną vestuvių sezoną ir, tyliai planuodamas, laukdamas kito, grožiesi tuo, kas dar šildo ir yra taip artima bei nepamirštama. Daugelis Lietuvos vestuvių fotografų prisipažįsta, kad vėlyvais vakarais kompiuterio ekrane varto mėgstamiausias savo nuotraukas ir glosto jas akimis, džiaugiasi ir didžiuojasi. Tikiu, kad ir jau oficialiai vyru ir žmona tapę vyras ir moteris, gavę savo vestuvių nuotraukas, pirmais savo santuokos metais dažnai varto albumą, žiūri į savo prisiminimus kompiuterio ar telefono ekrane, tačiau vis norisi kažką su tom nuotraukom padaryti...

Kišenei draugiškos originalios idėjos vestuvėms

Kartais pigios ir visai paprastos idėjos būna ne tik ne prastos, bet net ir labai simpatiškos, kitaip sakant, labai dažnai paprastume slypi visas žavumas. Visgi, ruošiantis vestuvėms taupymas, atrodo, misija neįmanoma, tačiau galime pasiūlyti keletą gana originalių ir visai nebrangių idėjų vestuvėms.

Susižavėjimo bangą sukėlusi vestuvių metinių dovana vyrui

Ar kada pagalvojote apie tokią dovaną vestuvių metinių proga, kuri turėtų didelę išliekamąją vertę? Ieškome originalumo, skaitome ilgiausius forumus internete, nuodugniai naršome „Pinterest“ galerijas. Tačiau pasitelkę savo kūrybiškumą, slypintį kiekvieno viduje, galime sukurti kai ką labai neįprasto ir artimo širdžiai net ir neįdėję labai daug pastangų ir lėšų! Nepaprastai kūrybinga Natalija, „Zoombook“ pagalba sukūrė nerealią knygą vestuvių metinių proga. Bet tai ne bet kokia knyga! Kodėl? Kviečiame paskaityti Natalijos pasakojimą apie tai, kaip kilo ši idėja ir kaip sekėsi ją įgyvendinti.

Rustic stiliaus pakvietimai

Nemažai nuotakų kraustosi iš proto dėl rustic stiliaus. Jūs taip pat? Tuomet jums turėtų tikti ir patikti ši pakvietimų idėja!

Sukūrėm geresnę dovaną nei gėlės per vestuves

Anksčiau buvo įprasta, jog vestuvių svečiai dovanoja didžiules gėlių puokštes, tačiau vis daugiau jaunavedžių nebenori to. ApieVestuves.lt siūlo unikalią dovanos idėją, kuri gali pakeisti gėles.

Kukli, bet šventiška vestuvinė vakarienė

Vestuvės dažniausiai asocijuojasi su didele, prabangia švente, kai susirenka gausus būrys giminių ir draugų. Tačiau kaip vakarienę padaryti paprastą ir stilingą, jei jūs norite tik šeimyniškos šventės po ceremonijos civilinės metrikacijos skyriuje? Pateiksime kelias patiekalų ir detalių idėjas.

Fotografams patiktų išskirtinė suknelės pakaba (pasidaryk)

Kaip personalizuoti ir papuošti nuotakos ir pamergių pakabas. Puikus būdas pradžiunginti nuotaką ir jai brangias merginas, o taip pat ir nuostabus būdas pagyvinti nuotraukas bei vestuvių filmą.

Nuostabi popierininių varpelių užuolaida

Jūsų pasirinktas popierius, siūlas, virvelė, truputis klijų, žirklės, laikas bei noras, o gal dar ir viena kita papildomų rankų, ir štai turite nuostabią dekoraciją, kurią galite panaudoti net kaip fotosieną! Kaip ją pasidaryti galite pamatyti žemiau.

Elegantiški gėlių burbulai

Smulkūs, dailūs ir nenuvystantys – tokie yra popieriniai žiedeliai, kuriais dekoruoti putplasčio burbulai tikrai papuoštų bet kurias vestuves. Tam, kad būtų labai paprasta pasidaryti juos, reikia įsigyti dekoratyvinį skylamušį. Pateikiame jums gamybos eigos iliustraciją.

Kaip pasidaryti ombre stiliaus rožių puokštę

Kas yra ombre, ko gero, nereikia nė sakyti. Šį spalvų perėjimo būdą galima pritaikyti kone visur: dažant plaukus, nagus, sienas, drabužių stiliuje... Sąrašas labai ilgas, o jį jį patenka ir puokštės. Kaip sukurti tokią puokštę? Pasižiūrėkite šį video ir sužinosite.

Ypatingas būdas pakviesti pamerges: kvietimas ir dress code viename

Kai kurios nuotakos rūpinasi ne tik kaip pakviesti svečius į vestuves, bet ir kaip pasiūlyti tapti pamerge. Žinoma, norisi, kad būdas būtų pakankamai originalus ir asmeniškas. Siūlome Jums štai tokį būdą.

Stalo puošmena su bijūnais

Bijūnai, bijūnai, bijūnai... Ar jie kada nors išeis iš mados? Galbūt. Tačiau tikrai ne šį sezoną, todėl dalinamės su jumis būdu, kaip lengvai, be floristų pagalbos, pasidaryti iš tiesų gražią stalo puošmeną.

Pasidaryk svečių susodinimo planą su „All Seated“

Turbūt esate matę filmų, kuriuose nuotakų bandymai sudaryti svečių susodinimo planus labiau primena žaidimus – ant stalo krūva skirtingų spalvų ir formų popierėlių, su užrašais ir be jų, figūrėlių. Skamba sudėtingai, tiesa? Patyrusi vestuvių planuotoja Inga Klimienė mums atskleidė mažą gudrybę, kaip padaryti, jog viskas būtų gerokai paprasčiau. Ji pasiūlė išbandyti „All Seated“ – svetainę, kurioje galite sukurti svečių susodinimo planą. Papasakosime jums daugiau.

Programėlės skaičiuojančios kiek liko laiko iki Jūsų vestuvių

„Iki mano vestuvių liko 65 dienos, 22 valandos, 34 minutės“, – galbūt yra tekę išgirsti panašų minučių tikslumu pasakytą laiką, likusį iki vestuvių ceremonijos? Galbūt toks atsakymas galėtų nuskambėti kiek keistai, tačiau, visgi, ar kas nors galėtų kaltinti nuotakas, kad joms norisi skaičiuoti kone kiekvieną minutę iki tos akimirkos, kai žengs prie altoriaus? Dažniausiai iki vestuvių yra pakankamai darbų, tad kam apsikrauti dar ir skaičiavimu, kai tai gali padaryti išmanioji programėlė telefone? Pateikiame sąrašą programėlių, kurias galėsite naudoti telefono darbalaukyje, kadangi, kaip pačios nuotakos teigia, jos patogiausios.

Kaip pasidaryti gėlių vainiką

Galbūt esate iš tų, kurioms ne blizgančios akutės, o gėlių žiedai arčiau širdies. Jei taip, siūlome jums apsvarstyti galimybę pasipuošti gėlių vainiku savo vestuvių dieną!

Susikurk savo kvietimą pats nemokamai

Atradimas!!! Nauja programa, kuri nemokamai arba už kelis eurus gali jums leisti susikurti savo kvietimą naudojant savo nuotraukas ir kitus paveiksliukus. Programą valdyti labai lengva. Išbandykite.

Pasigamink pati – 10 nemokamų idėjų dekoracijoms

Stalo papuošimai, padėkos dėžutės, žaismingos girliandos ir ne tik! Tai tikrai padės sutaupyti, nes visas šias idėjas galima įgyvendinti namuose. Viskas, ko reikia – popierius, spausdintuvas ir šiek tiek darbštumo bei rankų darbo. Tai ypač patiks toms, kurios visuomet norėjo savo rankomis prisidėti prie vestuvių dekoravimo.

Kaip užimti vaikus vestuvių šventėje?

Kartais išlaikyti savo mažąsias atžalas netriukšmaujant yra sudėtinga užduotis, juk jiems oficialioji vestuvių ceremonija atrodo mažų mažiausiai nuobodi. Tam, kad mažieji nenuobodžiautų, o ir suaugusieji atrastų valandėlę ramybės, siūlome pasidaryti labai nuotaikingus spalvinimo segtuvus.

PASIDARYK PATS: STALO NUMERIS ANT DROBĖS

Jeigu savo šventėje nusprendėte naudoti natūralias medžiagas ir stalus dekoruoti lino drobe, jums puikiai tiks toks stalo numerio variantas – skaičius ant drobinio maišelio, į kurį galėsite įdėti vazą ar butelį su gėlėmis arba žvake.

Pakvietimas būti pamerge

Smagus savaitgalio projektas besirengiant vestuvėms – paruošti temines dėžutes draugėms, kurias kviesite būti savo pamergėmis. Tokia dėžutė – tai originalus kvietimas, į kurį galite sudėti visą svarbiausią informaciją ar bent užuominas apie vestuves, linksmai papasakoti apie būsimą šventę ar tiesiog jaukiai priminti apie savo draugystę.

Svečių knyga - dviratis (Atsispausdink)

Dar viena smagi idėja svečių knygai naudojant svečių pirštų antspaudus. Dviratis gali simbolizuoti ne tik jūsų su mylimuoju asmenybes, bet ir požiūrį į gyvenimą.

Nuotakos Šarūnės rankų darbo idėjos vestuvėms

Kiekviena nuotaka į vestuvių planavimą žiūri labai rimtai, juk tai bene svarbiausia šventė gyvenime. Vienos samdosi dekoratorius, floristus, o kitos nori savo šventę puošti pačios. Šarūnė yra viena iš tų nuotakų, kurių galvoje sukasi begalė idėjų ir minčių apie tai, kaip pačiai papuošti savo vestuves. Domimės, iš kur būsima nuotaka semiasi idėjų ir kaip jai sekasi jas įgyvendinti.

Lipdukai Jūsų vestuvių stalui

Organizuojant vestuves viskam norite atiduoti širdį ir meilę, juk kiekviena detalė reiškia jums tiek daug. O ką pasakytumėte, jei kiekvieną svarbią detalę pažymėtumėte, kad visi svečiai žinotų jog geria meilės eliksyrą arba vailgo jūsų su mylimuoji meilės vaisius? Šią labai šaunią idėją galima lengvai įgyvendinti, jums tereikia įgyvendinti tris žingsnius: ATSISPAUSDINTI, IŠKIRPTI ir KLIJUOTI.

Svečių knyga - automobilis (Atsispausdink)

Kiekviena pora vestuvėse nori įgyvendinti kuo originalesnius norus, kad tai būtų nepamirštama diena ne tik jiems, bet ir jų šventės svečiams. Svečių sveikinimams turime puikią idėją, kurią galite įgyvendinti kiekvienas - svečių knyga automobilis su pirštų antspaudais. Jums tereikia prirašyti vestuvių datą bei savo ir mylimojo vardus, tokia svečių knyga suteikia gerų emocijų ir į ją rašantiems svečiams.

Pasidaryk pats: drobinė girlianda

Fotosesijoms paįvairinti ar tiesiog jaukiai papuošti šventės vietą, akcentuoti fotozoną, saldų stalą ar kitas vietas, tiks girlianda iš drobės su jūsų norimu užrašu. Kaip tokią pasigaminti pasakoja ekspertė Lina.

Pasidaryk pats: medinis saldumynų stovelis

Pasirinkusiems gamtos temą ar tiesiog nusprendusiems naudoti natūralias medžiagas savo šventėje, puikiai tiks saldumynų stovelis iš medinių ritinių. Jį susimeistrauti ne taip sunku, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio!

Vestuvėms dekoracijas pasidarykite patys (Nuorodos)

Štai artėja jūsų vestuvių šventė. Nusprendėte vestuves planuoti patys ir visą vargą paversti įdomiu laiko leidimu? Planavimas gali būti puiki jūsų ir vyro bendradarbiavimo terapija, pasiruošimas bendram gyvenimui bei bendrų sprendimų priėmimui. Internete knibždėte knibžda gausybė idėjų, kaip ir kuo galima puošti vestuves, tačiau galima ir sutrikti, nes atsirinkti sunku. Keletas puošybos idėjų jūsų vestuvėms.

Pasidaryk pats: popierinė gėlė

Jau turbūt kiekvienas, besiruošiantis savo šventei, išmoko pasigaminti popierinius burbulus – pomponus – tad pats metas kiek paįvairinti šias dekoracijas. Naudodamos tuos pačius principus, labai lengvai ir greitai pasigaminsite įvairaus dydžio ir spalvų derinių gėlių žiedus.

Sutikimo krepšeliai svečiams

Sutikimo krepšeliai (angl. Welcome bags) Amerikoje yra itin reikšminga ir populiari staigmena. Jaunieji svečius pasitinka su šiais krepšeliais, kuriuos dažniausiai palieka viešbučio kambariuose, prie įėjimo ar ant kėdės prie vakarienės stalo. Šių krepšelių paskirtis – atsidėkoti, nustebinti svečius.

Kaip pasidaryti piltuvėlius žiedlapiams?

Viskas yra daug paprasčiau, nei įsivaizdavote, ir kas svarbiausia – neužima daug laiko.

Idėjos nuotraukoms: ūsų trafaretai (išsikirpk)

Idėjos nuotraukoms: ūsų trafaretai. Atsispausdink ir išsikirpk.

Atisiųsk ir išsikirpk ūsų, akinių, lūpų trafaretus

Mielieji, dalinamės trafaretais, kuriuos atsispausdinę galėsite naudoti ir patys pasigaminti žavingus akcentus vestuvių fotosesijai. Linkime sėkmės.

PLAKATAI VESTUVĖMS (atsiųskite plakatus)

Vis labiau populiarėja tendencija fotografuotis su tam tikrais atributais, dekoruojant erdves įvesti personalizuotų detalių – idealiai tam tinka gražiai įrėmintos įvairios frazės, pavadinimai ar tiesiog jums reikšmingi keli žodžiai.

Pripučiamas kvietimas (instrukcija)

Sveiki, būsimieji jaunavedžiai. Jei sukate galvą dėl originalaus kvietimo į vestuves, štai Jums viena idėja – pripučiamas kvietimas. Jums reikės: pasirinktos spalvos voko, figūrinių žirklių, dvipusės lipnios juostelės, spalvoto popieriaus lapo atvirukui ir kitos spalvos lapelio pagrindui.

Pasidaryk pati: dekoruotos žvakės

Jei savo šventę įsivaizduojate su daug daug žvakių arba tiesiog norite keleto akcentų ant šventinio stalo, tam puikiai tinka mažos arbatinės (tabletė) žvakės, tiesa? Bet tam, kad jos atrodytų dailiai ir estetiškai, reikia ir joms žvakidžių. Tačiau ne visada žvakidės yra pirmo būtinumo pirkinys, tad puiki išeitis yra tiesiog pačiam tas žvakes padailinti ;)

Dovanėlė svečiams – kvapnus rankų darbo dekoratyvinis muiliukas

Mažos mielos dovanėlės kiekvienam svečiui yra puiki padėka už tai, kad svečiai buvo su Jumis svarbiausią Jūsų gyvenimo dieną. Dailia smulkmena parodote dėmesį kiekvienam asmeniškai. Dabar populiarios įvairiausios dovanėlės, bet šilčiausios bus tos, kurias pasigaminote patys. Šį kartą siūlome pasigaminti labai dailią, kvapnią ir naudingą dovaną – kvapnų rankų darbo, dekoratyvinį muiliuką.

Pasidaryk pats: popierinė gėlė

Gražių popierinių gėlių galite pasidaryti ir pačios, juolab kad jas pasigaminti visai nesunku. Būreliui merginų tai gali būti ir puikus būdas drauge praleisti vakarą ne tik čiauškant, bet ir rankeles miklinant.

Pasigaminti popierinį burbulą (pom pon‘ą) galite ir pačios

Pasigaminti popierinį burbulą nesudėtinga, tik reikia noro. Sėkmės .

Pasidaryk pati pavasariškus kvietimus

Norėtųsi greičiau prišaukti pavasarį, todėl pamėginkime kartu pasigaminti šiluma dvelkiančius kvietimus. Tam mums prireiks kelių pastelinių spalvų popieriaus lapų, o grožį padės atskleisti dekoratyviniai skylamušio išmušti drugeliai ir gėlės. Yra šimtai įvairiausių formų tokių aparačiukų, todėl galima pasigaminti tikrai unikalius darbelius.

Pasidaryk pati originalias stalo korteles

„Grožis slypi paprastume“ – dievinu šią frazę. Ją galima pritaikyti ir kuriant šventinius papuošimus, juk dažnai norint sukurti ką nors ypatinga mėgstame persistengti. Tačiau iš tiesų tereikia geros idėjos ir žinoti keletą gudrybių, padėsiančių nepriekaištingai tą idėją įgyvendinti. Pažvelkite, ką galima pasigaminti panaudojus paprasčiausią butelio kamštį.

Saldžios dovanėlės svečiams

Mielos smulkmenos svečiams gali pakelti nuotaiką. O jei jos pagamintos Jūsų pačių rankomis, tuomet jie jas saugo, patikėkite, labai ilgai. Šįkart Viktorija Jums pasakoja kaip pagaminti saldžias dovanėles svečiams. Patikėkite, tai nėra taip sunku, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Sukurkite nepakartojamą šventę su Party Inbox

Norite žaismingos šventės, bet nenorite didelių išlaidų? Nepatikėsite, bet ir be vestuvių planuotojos galite sukurti nuostabią šventę, o tai padaryti padės žaismingos detalės iš „Party Inbox“. Tad dalijamės atradimais iš www.partyinbox.lt.

GARBANOS YPATINGAI ŠVENTEI

Artėja šventė, kai norisi pasitikėti savimi ir jaustis ypatingai ir laisvai. Ir tikriausiai nesuklysiu pasakiusi, kad nuostabios, lengvai krintančios garbanos suteiks laisvės pojūtį.

Rustic stiliaus pakvietimai

Nemažai nuotakų kraustosi iš proto dėl rustic stiliaus. Jūs taip pat? Tuomet jums turėtų tikti ir patikti ši pakvietimų idėja!

Ryčio ir Rimos kvietimai į vestuves – atvirlaiškiai

Rytis ir Rima yra ypatingi jaunavedžiai, iki kurių vestuvių liko visai nedaug, o jie įdomiais sprendimais nenustoja stebinti ne tik vienas kito, bet ir savo svečių. Jų kvietimais į vestuves tapo atvirlaiškiai, kuriuos pora išsiuntė visiems svečiams ne tik Lietuvoje, bet ir Italijoje bei Norvegijoje. Šiandien gerdami saldžią „Latte“ Kaune kalbamės su vietoje nenustygstančiu Ryčiu apie jo idėjas vestuvėms, begalinę meilę Rimai ir artėjančias vestuves. Smagus klegesys įsivyrauja, kai prie mūsų pokalbio ką tik baigusi spektaklį prisijungia Rima. Kas, kaip, kodėl ir su kuo? Skaitom.

Įdomios idėjos, galinčios pakeisti linkėjimų knygą

Smagu po keleto metų, kai įspūdžiai išblėsta, pavartyti savo vestuvių linkėjimų knygą… arba nebūtinai knygą. Idėjos ieškantiems ko nors originaliau nei tradicinė balta vestuvinė linkėjimų knyga

Kuo pakeisti kuoduką

Jei esate ilgaplaukė ir ilgai sukate galvą, bet niekaip nesumąstote, kuo pakeisti kuoduką, tai ši idėja kaip tik Jums.

R. Kulvinskytė moko pasidaryti gėlių vainiką (video)

Ech, tie lietuviški mergvakariai: su prisegamomis kojinėmis, “Gelbėkit mane, aš išteku/šiandien dar laisva” marškinėliais, lengvai įkaušusių arba nekokių (nes kitokie nepasirašo) nepažįstamųjų Pilies gatvėje bučiavimais, striptizo šokėjo pasirodymu skambant AA batareikomis sukamam magiukui, valanda limuzino (dviem, jei su vairuotoju susitari vemt lauke), naktį darytomis nuotraukosmis su raudonom fosforinėmis akimis ir Kamasutra ypatingam vakarui atminti…

Pasidaryk stilingą kuodelį pati

Klausimas “kaip čia padaryta?” – viena mano mėgiamiausių. Šie žodžiai rodo, kad žmogus bent trumpam stabteli, įdėmiau pažiūri ir paminko savo fantaziją. Kadangi sustojame vis rečiau, norisi, kad pasaulyje būtų kuo daugiau progų, daiktų, reiškinių, kurie priverstų užsiduoti šį klausimą.

Kelios idėjos, kaip nevargstant patiems pagaminti kvietimus

Vestuviniai kvietimai gali būti labai originalūs ir netikėti, tokie, kurių niekuomet nesupainios su niekieno kito, nes jie bus gaminti jūsų pačių rankomis! Tai visiškai nesudėtinga ir, priklausomai nuo turimo tam laiko bei kantrybės, galima išsirinkti vieną iš mūsų pateikiamų variantų arba pažadinti savo kūrybiškumą ir drąsiai improvizuoti.

Pasidarykime kvietimus patys

Vestuvių kvietimai reprezentuoja jus ir jūsų vestuves. Tai pirmoji žinutė apie būsimą šventę jūsų svečiams. Pirkti? Užsakyti pas dizainerius? Gaminti netradicinius? O gal vis dėlto pasigaminti patiems?

Ką galime vestuvėms pasidaryti patys?

Esame tikri, kad ruošiantis šventei jums ne kartą kilo žavingiausios ir netikėčiausios vestuvių idėjos, kurias tučtuojau išmetėte iš galvos manydami, kad yra žmonių, kurie tame specializuojasi ir viską padarys daug geriau už jus. Tačiau galbūt vertėtų įdėti dalelę savęs į tokią svarbią (tik judviejų) šventę ir bent keletą dalykėlių pasidaryti patiems.
Šioje rubrikoje mes pristatysime visas idėjas, ką galite pasidatyti patys savo vestuvėms. Sėkmės

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja