Apkūni ir tuo patenkinta nuotaka

Tikros vestuvės

Mielieji, šioje rubrikoje dalinsimės tikromis vestuvių istorijomis. Turite ką papasakoti ir parodyti jūs? Laukiame jūsų laiškų ir nuotraukų el.p. [email protected]

Stilingieji jaunavedžiai Giedrė ir Paulius: ar tavo vyras taip išdrįstų?

Gražiausios šventės mes nepatikėjome vestuvių planuotojai ir džiaugiamės savo sukurta pasaka. Pagrindinis pasakos herojus buvo mūsų sūnus Vincentas, kuriam netrukus sukaks metukai.

TOBULŲ VESTUVIŲ IDĖJA SLĖPĖSI VIENAME JAUNŲJŲ PRAŠYME

Visiems jau tapo įprasta, kad jaunieji kvietimuose į vestuves nurodo ne tik aprangos stilių, gėlių spalvas, bet dažnai ir sąrašą daiktų, kuriuos nori gauti dovanų. Ir nors tai nieko nestebina, kauniečių pora tą sugebėjo padaryti labiausiai neįtikėtinu būdu... Bet apie viską nuo pradžių, ši istorija tokia įkvepianti, kad nekantraujame ja pasidalyti su Jumis!
 

Sandros sukurta ZOOMBOOK knyga vestuvių metinių proga (video)

Sandra ir Tadas kartu jau ketverius metus. Jie skaičiuoja darnaus gyvenimo akimirkas ir vienas kitam negaili rankų darbo staigmenų. Šįkart laukdama pirmų vestuvių metinių Sandra neiškentė ir vyrui padovanojo vestuvinių nuotraukų fotoknygą draugystės metinių proga. Kur dabar ši knyga ir kokias naujas staigmenas planuoja moteris, skaitykite trumpame Sandros interviu ir pasižvalgykime po Sandros knygą ApieVestuves.lt kartu su VANILINIS DANGUS sukurta vaizdo medžiaga.

Ypatingos savomis rankomis sukurtos Dalios ir Artūro vestuvės

Vieną vakarą peržvelgus feisbuko grupė NUOTAKŲ NAMUČIAI srautą pamatėme Dalios (31 m.) įkeltą įrašą su komentarais ir nuotraukomis iš vestuvių, kurios vyko 2017 06 09, negalėjome atitraukti akių nuo žiedo, nuotakos suknelės ir sklindančios bendros emocijos. Iškart parašėme Daliai prašydami interviu, kad ta šiluma ir paprastumu užkrėstume ir jus. Dalia pasakoja apie savo ir vyro Artūro (30 m.) vestuvių planavimą.

Amelijos ir Vitalijaus vestuvės

Akimirka, kai tau pasiperša, yra stebuklinga. Man nutiko taip, kad iš jaudulio nebeprisimenu, ką vienas kitam sakėme, tačiau puikiai pamenu tą jausmą, didžiulę mus jungiančią meilę ir suvokimą, jog priešais tave klūpintis žmogus dovanoja tau savo gyvenimą, mainais tikėdamasis gauti tą patį.

Neįprasta vestuvių tematika: „Medžioklės sezonas baigėsi“

Šį kartą su ApieVestuves.lt skaitytojais savo istorija dalijasi pora, kuri vestuvių šventę pavertė tikra medžiokle. Jaunavedžiai vestuvėms pasirinko labai neįprastą, bet jiems artimą medžioklės temą.

Svaiginančio grožio nuotaka Ciara, idealus jaunikis ir pilis

„Tai, ko kiekvienas ieško... Aš radau. Man pasisekė ir esu palaimintas, o maloniausia dalis buvo stebėti, kaip ji žengia prie altoriaus“, – taip nuoširdžiai apie savo žmoną kalbėjo Rusellas. Prieš savaitę Anglijoje įvykusios tradicinės dainininkės Ciaros (30 m.) ir amerikietiškojo futbolo žaidėjo Russello Wilsono (27 m.) vestuvės stebina subtiliu stiliumi ir prabanga.

Ingos ir Deivido romantiškos ir gėlėtos vestuvės rugsėjį

Vestuvės rudenį – neigiame stereotipus, kad rudens vestuvės būna šaltos, šlapios ir dekorui naudoti būtina tik nukritusius pageltusius lapus...

Ievos ir Mato meilės pasaka Nidos mieste

Kauniečiai Ieva (28 m.) ir Matas (32 m.) amžiną meilę prisiekė svajonių kurorte – Nidos mieste. „Pirma kelionė kartu prie jūros, piršlybos, o galų gale ir Jurevičių pavardė įpareigojo prisiekti pajūryje“, – pasakojo Ieva. Pamanysite: tokios vestuvės kainavo brangiai. Nesuklyskite – pastangos, kūrybiškumas ir artimųjų pagalba – didžiausi pinigai planuojant vestuves. Paslaptis, kaip pavyko realizuoti idėją ir atšvęsti vestuves pajūryje, atskleidžia nuotaka Ieva.

Nauja vestuvių svečių išdaiga: tušti vokeliai

Taip taip perskaitėte teisingai. Šiuolaikiniams svečiams etiketo taisykles apie elgesį, aprangą ir kt. ApieVestuves.lt rašo jau trejus metus. Deja, šįmet gavome nemažai klausimų iš planuojančių ir ką tik savo vestuves atšventusių asmenų: AR NORMALU, KAD VOKELIS TUŠČIAS?

Neįprastos Dovilės ir Gyčio vestuvės: vietoj vakarinės dalies – iškyla

Jokie nesklandumai negali sugadinti ypatingos vestuvių dienos, juk visada yra išeitis, kad ir kokia sunki padėtis būtų. Net jei ir plyšta bateliai prieš pat ceremoniją, net jei ir vestuvinio torto nėra ant stalo laiku. Bet tai tik mažytės smulkmenos, keliančios juoką. Su tokiomis nuotaikomis savo vestuves atšoko Dovilė ir Gytis Mickai. Nuostabiais patarimais, kaip neprarasti optimizmo, ir įspūdžiais apie neįprastą tematiką dalijasi nuotaka Dovilė.

Monikos ir Tautvydo vestuvės: „Viską planavome patys“

Raudoni sportbačiai, trumpi pamergių sijonai ir juodi balionai vestuvėms? Kodėl gi ne? Taip savo vestuves atšventė nuostabi pora – Monika ir Tautvydas Girdziušai, kurie sutiko su APIEVESTUVES.LT skaitytojais pasidalyti savo įspūdžiais ir patarimais.

Lietuvos ir užsienio žvaigždžių 1-ojo šokio dainos

Klasikiniu vestuviniu šokiu laikomas valsas, tačiau ne tik valsas gali tapti pirmuoju pono ir ponios pasirodymu šokio aikštelėje. Jaunavedžių pirmajam šokiui dažniausiai pasirenkama ta daina, kuri sukelia nostalgiją ir šiltus jausmus mylimųjų širdyse.

Novilės ir Roberto vestuvės, vertos žurnalo viršelio

„Tai buvo kvapą gniaužianti diena, kurią norėtųsi kartoti ir kartoti nekeičiant nė vienos detalės...“ – taip apie savo vestuves sako Novilė (28) ir Robertas (30). Gyvendami Nyderlanduose jau 6 metus, jie ilgai svarstė, kur norėtų atšokti vestuves. Svajojo būti apsupti mylimiausių, brangiausių ir ištikimiausių draugų, giminaičių bei šeimos narių ir dalytis tuo džiaugsmu su visais, tad nusprendė, kad vestuves kels Lietuvoje, Kauno rajone, Žemaitkiemio (Babtyno) dvare. O dabar savo įspūdžiais ir emocingomis vestuvių fotografijomis jie sutiko pasidalyti ir su ApieVestuves.lt skaitytojais.

KAUBOJIŠKOS VIKTORIJOS IR NERIJAUS VESTUVĖS LIETUVOJE

Kai besižvalgydama „Facebook" pamačiau visai kitokią vestuvių fotosesiją, iš karto nusprendžiau sužinoti apie ją daugiau, todėl parašiau Viktorijai. Ji sutiko papasakoti apie jos vieną laimingiausių dienų.

Vestuvinė fotosesija prieš vestuves: patirtimi dalinasi Simona

Simona Dainelytė Aleknavičė (25) yra viena iš nedaugelio nuotakų, kurios pasirinko vestuvinę fotosesiją pasidaryti prieš vestuves. Kol kas ši idėja nėra populiari, bet galbūt be reikalo? Simona sutiko pasidalinti tiek savo mintimis ir patirtimi, tiek nuotraukomis – kviečiame skaityti, o vėliau paganyti akis.

Pamatyk vestuves po vandeniu!

Vieni tuokiasi bažnyčioje, kiti gamtos apsuptyje, o yra ir tokių, kuriems norisi kažko visiškai neįprasto, pavyzdžiui, vestuvių po vandeniu. Panašu, jog šie žmonės vadovavosi pasakymu „jei labai nori tai reikia“ ir įvykdė savo norą. Kviečiame pasižiūrėti!

Turite tai pamatyti – 38-ųjų vestuvių metinių fotosesija!

Ar fotosesija per vestuves yra vienintelė proga profesionaliai įsiamžinti vilkint vestuvinius rūbus? Tikrai ne! Edita ir Lajos yra puikus pavyzdys, kaip nuostabiai gali atrodyti įamžinta meilė po vestuvių praėjus net 38-iems metams.

Pasakiškos Kristinos ir Dominyko vestuvės

Praėjusią vasarą savo vestuves atšventė Kristina ir Dominykas. Būtent jaunikio vardas ir poros mėgstamiausia pasaka „Arklio Dominyko meilė“ tapo šventės temos įkvėpimu.

Lietuvaitės Miglės ir Carloso vestuvės Ekvadore

Miglė ir Carlos. Ji iš geografinio Europos centro, jis iš geografinio pasaulio centro. Ji iš Lietuvos, jis iš Ekvadoro. Ji tarptautinės humanitarinės teisės specialistė, jis Ekvadoro armijos pilotas. Ir viskas dėl to, jog atsitiktinumai kartais būna stebuklingi, o diskusijos apie parašiutus gali baigtis vedybomis.

Nuotaka Indrė pasakoja apie planavimą ir nuojautą, kad laimės batelius

Indrei Žiupkaitei (28) sekasi tiek meilėje, tiek konkursuose: ji išteka už savo ilgamečio draugo Ovidijaus Rimkevičiaus (30), o vestuvių dieną pasipuoš „ESTE“ bateliais, kuriuos laimėjo „ApieVestuves“ ir „ESTE“ rengtame konkurse. Indrė mums papasakojo ne tik apie tai, kaip sekėsi rinktis savo prizą, bet ir apie tai, kaip planavo vestuves. Kviečiame skaityti.

Indrė + Nikolaj = „Vest Fest“

Tai buvo unikalios vestuvės, kurių pagrindinis akcentas – neįpareigojanti, laisva aplinka bei hipiška atmosfera. Šią šventę vadinome „Vest Fest“ – vestuvių festivaliu – kadangi šios šventės konceptas sunkiai tilpo vien į „vestuvių“ pavadinimą.

Vis dar neįprasto formato Eglės ir Manto vestuvės

Eglė (28) ir Mantas (36) – du žmonės, kurie vos susipažinę suprato, kad tos pačios krypties vėjas pučia į jų bures ir kartu jie pasieks meilės uostą. Tokie apibūdinimai jiems parinkti ne veltui, kadangi Eglės ir Manto istorijai Trakai ir pasiplaukiojimas Galvės ežere turi ypatingą reikšmę. Kokia ji? Jaunavedžiai tuo mielai pasidalino su ApieVestuves.lt skaitytojais. Taip pat jie atskleidė, kaip jie sukūrė savo šventę: vis dar neįprasto formato, bet patenkinusią visus lūkesčius.

L. ir T. Rimgailos parodė artimiesiems, kad vestuvės gali būti kitokios

Liucina ir Tadas Rimgailos susituokė 2013 m. birželio 1 d. Vilniuje, Dievo Gailestingumo bažnyčioje, o vakarinė dalis vyko restorane „Terrazza“ taip pat sostinėje. Pora bičiuliavosi ganėtinai ilgai, nes kartu dalyvavo Liucinos sesers ir Tado geriausio draugo vestuvėse, tačiau tik po daugiau kaip 3 metų pradėjo draugauti ir tada jau po 4 mėnesių Tadas pasipiršo, o po nepilnų metų jie susituokė. Šventėje dalyvavo beveik 50 asmenų. „Per vestuves jaučiausi pasakiškai gerai! Vyras irgi . Diena praskriejo kaip viena akimirka ir tik to gaila. Paryčiais važiuodami namo jau kalbėjome, kad būtinai kartosime“, – pasakojo Liucina.

Facebook daugiausiai idėjų radusios Monikos vestuvės

Ketverius su puse metų iki vestuvių draugavusių Monikos ir jos sužadėtinio šventė vyko nuostabiu metų laiku – rudenį. „Rugsėjo mėnuo buvo pasirinktas visiškai atsitiktinai. Tiesiog norėjosi auksinių spalvų, bijojom, kad spalis bus per šaltas, o medžiai rudenį būna pasakiškai gražūs. Deja, bet šiluma užsitęsė ilgiau ir mūsų išsvajoti lapai dar net nebuvo pradėję keisti spalvų. Prieš kelis metus teko dalyvauti vestuvėse Mažojoje Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje, Kaune. Kadangi ji mus sužavėjo paprastumu, abu gyvename per kelis šimtus metrų nuo jos, be didelių apmąstymų, bendru nutarimu pasirinkome šią bažnyčią...“, prisiminimais dalijosi Monika.

Justės ir Audriaus vestuvės įkvėps paprastumu

„Mes, kaip ir priimta Lietuvoje, devynis kartus apgalvoję, sėkmingai adaptavęsi prie naujos valiutos ir išmokę savo finansus skaičiuoti eurais, po dešimties metų draugystės galiausiai nusprendėme, kad džiaugsme ir varge visgi norime būti kartu“, – mintimis apie savo vestuvių planavimą dalijosi Justė (30 m.) ir jaunikis Audrius (35 m.). Vestuvės įvyko 2015 08 15, pati santuokos ceremonija – Vilniuje (Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje), o linksmiausiai (vakarinei daliai) pasirinkome kaimo turizmo sodybą „Kaimas Kryžkelėje“ Jonavos rajone.

ApieVestuves.lt nuotakos dienoraščio autorės Donatos vestuvės

Šiandien kalbame su jaunavedžiais Donata ir Edvinu. Ne visuomet jaunavedžiai yra tokie ramūs ir optimistiškai į viską žvelgiantys. Na, o šiai naujai sukurtai šeimai vestuvių planavimas buvo tokia pat didelė šventė kaip ir vestuvių diena. Nuotaka Donata su mielu noru dalijasi visais planavimo darbais. Tad domimės, kas jauniesiems padėjo sklandžiai suplanuoti balčiausią šventę.

Giedrės ir Vytenio sparnuotos vestuvės

Šią vasarą savo santuoką įteisino dvi beprotiškai žavios ir kūrybingos asmenybės. Tai puikus pavyzdys to, kad vestuves reikia daryti būtent tokias, kokių trokšta Jūsų širdis. Daug patarimų, idėjų ir įkvėpimo bei visais maloniais planavimo vargais su mumis pasidalino Giedrė. Šie meile spinduliuojantys paukšteliai savo svečius pakvietė į bendro gyvenimo pradžios skrydį, kuriame laukė tikrai kosminė atmosfera, kaip sakė pati pašnekovė – esame tikri kosmonautai.

„Dega Rūtos“ geresnės už „Pinterest“ idėjas

Dar daugiau nuostabių ir akį traukiančių "Dega rūtos" vestuvių idėjų!

FB istorija: tobulai gražias vestuves sukūrė patys

Pasiruošimo nuotraukos sukėlė Facebook susižavėjimą, o tikros vestuvės tapo gražiu pavyzdžiu kitiems. Todėl mums didelė garbė papasakoti apie Monikos ir Svajūno vestuves nuo to kaip viskas buvo planuojama iki Monikos patarimų nebijoti svajoti virš galimybių ribos ir viską įgyvendinti.

Įkvėpiančios Julijos ir Igorio vestuvės

Artėjant vasaros sezonui, norime pasidalinti ypač gražiomis Julijos ir Igorio vestuvių akimirkomis. Labai graži meilės istorija, daug idėjų būsimiems jaunavedžiams ir, žinoma, beprotiškai graži šventės fotogalerija.

Facebook susižavėjimo bangą sukėlusios vestuvės

Kasdien stebiu jau įvykusias vestuves, kurias visus metus merginos planavo kartu su Facebook nuotakomis. Pačioms įdomiausioms, gražiausioms ir labiausiai įkvepiančioms iškart rašau su prašymu papasakoti apie savo vestuves ir su visais pasidalinti savo šventės planavimo darbais, atradimais ir nuotraukomis. Šįkart dalinuosi dar viena Facebook istorija, kuri sužavėjo ne tik mane.

Lietuvaičių vestuvės tarsi iš „Pinterest“

Kaskart radę gražias vestuvių nuotraukas „Facebook“ skubame susipažinti su jaunavedžiais ir pakalbinti juos apie vestuvių planavimą, pačią šventę, idėjas ir jų jausmus. Šįkart kalbamės su ką tik susituokusiais Gintare ir Kęstučiu apie jų vestuves tarsi iš virtualios „Pinterest“ galerijos, kurios galėtų tapti įkvėpimu visiems.

Pasakiškos Rūtos ir Edgaro vedybos

Kasdien vis peržiūriu naujas nuotakų nuotraukas ir vis ieškau kažko, kas įkvėptų ne tik mane, bet ir kitus. Rūtos įkeltos nuotraukos buvo tarsi „Pinterest“ paveiksliukai – gėlių vainikas, tvirtovė tolumoje ir šypsenos ne tik lūpose, bet ir akyse. Pirma mano mintis – fotografui be galo pasisekė, nes jaunavedžiai myli vienas kitą ir kūnu, ir akimis, ir jausmais. Iškart paprašiau Rūtos pasidalinti vestuvių planavimo džiaugsmais ir štai interviu su ja dalinuosi ir su jumis. Skanaus skaitymo, nes man tai labai saldu

Pasigrožėkime: žymių žmonių vestuvės 2015 metais

Šių metų vestuvių maratonas jau įgavo didelį pagreitį. Matome vis daugiau porų, kurios savo vestuves suplanavo būtent šiais ožkos metais. Na, o kol kiti tik planuoja, nemažai žymių porelių jau suteikė mums galimybę pasigrožėti ir pasidžiaugti tiek kukliomis, tiek ir didesnėmis puotomis. Tuokiasi krepšininkai, verslininkai, atlikėjai, menininkai, televizijos veikėjai. Visi jie tikrai skirtingi, todėl galime pasisemti nemažai žavių idėjų ir savo vestuvėms.

„Nuotakos biblijos“ viršelio merginos vestuvės

Apie savo nuostabias vestuves pasakoja „Nuotakos biblijos“ viršelio mergina Simona Siegė. Jos žavingos suknelės paslaptys ir naudingi bei įdomūs patarimai būsimiems jaunavedžiams sklinda mums iš „Skype“, o mes iškart pasakojame jums ir dalijamės žavingomis poros nuotraukomis, kurias padarė vienas geidžiamiausių šios vasaros vestuvių fotografų Linas Dambrausas.

Provansu kvepiančios vestuvės Paryžiuje

Šiltą ir saulėtą pavasario popietę kalbamės su labai gražias ir romantiškas vestuves Prancūzijoje atšventusiais jaunavedžiais Viktorija ir jos vyru.

Įkvepiančios Agnės ir Edvino vestuvės

Šiandien, antrą pavasario dieną, sau jaukiai sėdime ir geriame Latte su ne taip ir seniai savo vestuves atšventusia nuotaka Agne. Jos vestuvių nuotraukas radome internete ir negalėjome nepakviesti Agnės papasakoti, kaip jie viską planavo ir darė, kad net peilis tortui pjaustyti buvo graviruotas, šuniukas su peteliške, Deivis atliko dainą bažnyčioje, ant prabangaus automobilio atsirado monograma ir visose nuotraukose švente džiaugėsi besišypsanti pora.

Jurgitos ir Šarūno vestuvių planavimo istorija II dalis

Dalijamės jaunųjų Jurgitos ir Šarūno vestuvių istorijos tęsiniu.

Jurgitos ir Šarūno vestuvių planavimo istorija

Prieš mane – Jurgita, Šarūnas ir jų katė Katastrofa. Prieš mažiau nei metus susituokusi pora dalinosi savo patirtimi apie pasiruošimą savo vestuvių šventei. Arbata, fone grojanti muzika ir jaukus pokalbis – nuoširdžiai atrodo, kad iš pažiūros santūrus Šarūnas ir pozityvumu sproginėjanti Jurgita tikrai turi ką papasakoti.

Nuotaka Aušra: kaip suplanuoti vestuves patiems

Saulėtą popietę leidžiame kartu su nuostabia pora, kurios vestuvės įvyko dar visai neseniai, o įspūdžiai tokie jaukūs ir švieži, kad atrodo, jog viskas buvo dar tik vakar. Aušra pati su vyru per pusę metų suplanavo svajonių vestuves, o dekoracijų grožis prilygo profesionalų darbui. Jų vestuvių nuotraukas pamatę žmonės kreipiasi į nuotaką dėl puošybos darbų. Taigi apie tai, kaip viskas vyko, kalbamės su Aušra.

Vaidos ir Pauliaus sužadėtuvių istorija: vandens paveikslas

Dalijamės nerealia, ir kol kas labai originalia idėja, kaip pasipiršti savo mylimam žmogui.

Simo ir Agnės jaukios vestuvės

Vedybos yra atsakingas žingsnis, o kaip jos bus pažymėtos priklauso nuo poros norų. Vieniems patinka didelė šventė su artimaisiais ir draugais, kiti nori tokią dieną pažymėti tik su keliais brangiausiais žmonėmis. Jaunieji Simas ir Agnė savo jungtuvių dieną nusprendė paminėti artimiausių žmonių rate. Domimės, kaip jiems sekėsi.

Vilija ir Dario: sicilietiška pasaka

Kiekvienos vestuvės yra tarsi pasaka jauniesiems. Tačiau pasaka daug stebuklingesnė, kai moki džiaugtis visais mažais tos dienos stebuklais. Nuotaka Vilija mums papasakos apie išskirtines, su daug meilės ir šilumos, vestuves, vykusias Sicilijoje. Dar kartą tenka patvirtinti, kas vestuvių šventę būtina rengti sau, o ne kitiems. Taigi, nuostabi Vilijos ir jos vyro Dario diena.

Eglės ir Domanto drąsios vestuvės

Eglės ir Domanto vestuvės Šešuolėlių dvare – drąsi, spalviškai neįprasta, labai kūrybinga ir iki paskutinių detalių išpuoselėta šventė. Šią malonią kombinaciją lydi puikios jaunųjų būdo savybės: nuolatinis idėjų generavimas, ryžtas, pasitikėjimas mano patirtimi, draugiškumas, supratimas. Į šventę persikėlė vieneri metai minčių, planavimo, ruošimo ir visa tai vainikuojantis apogėjus, kai idėjos įgavo materialų pavidalą, o ore tvyrojo tik šypsenos ir teigiamos emocijos.

Charizmatiškos Natalijos ir Andriaus vestuvės

Vestuvių planavimas gali suteikti be galo daug džiaugsmo, kaip ir pasiruošimas Kalėdoms. Jaunieji Natalija ir Andrius savo vestuves norėjo „pasigaminti“ patys, tad kartu viską planavo ir rūpinosi, kad jų šventei nieko netruktų. Charizmatiškoji pora papasakojo apie visus savo vestuvių planavimo džiaugsmus ir rūpestėlius.

Kaip Šarūnas Aistei per šventes piršosi

Kalėdos yra labai jaukus ir žmonių širdžių sušildytas metas. Visi rūpinasi vienas kitu, o kai kurios poros šį meilės ir rūpesčio laikotarpį pagalvoja ir apie piršlybas. Mylimieji Aistė ir Šarūnas yra kaip tik tokie. Piršlyboms Kalėdinis laikotarpis gali suteikti tikrai ypatingą reikšmę, o ir šventę kiekvienais metais sutiksite su ta mintimi, kad artėja diena, kuomet didelis gyvenimo žingsnis buvo žengtas.

Renatos ir Vytauto didžioji diena

Dauguma porų vyksta į užsienį darbuotis, gyventi, tad nusprendus kelti vestuves gimtoje šalyje gali kilti problemų. Dažniausiai jos kyla todėl, jog esate toli, negalite patys visko organizuoti, ieškoti paslaugų tiekėjų ir pan. Jaunavedžiai Renata ir Vytautas, savo vestuves atšokę vasarą, dalijasi patirtimi, kaip jiems pavyko iškelti smagias, šiek tiek tradicines su šiuolaikiškumo prieskoniu vestuves. Tačiau pradėkime nuo mylimųjų meilės istorijos.

Naujametinės Ingos ir Antano piršlybos

Piršlybos per šventes visuomet atrodo kai kas tokio, kas kiekvienais metais privers prisiminti visas gražias ir šiltas akimirkas. Jaunieji Inga ir Antanas po ilgų draugystės metų nusprendė įtvirtinti savo santuoką bažnyčioje. Tačiau piršlybos vyko Naujųjų metų išvakarėse. Kokios jos, klausiame nuotakos Ingos.

Pašėlusios Simonos ir Viliaus vedybos

Tamsų lapkritį kalbamės su optimizmu spinduliuojančiais Simona ir Vilium. Jie save apibūdina kaip linksmą, pašėlusią ir be galo romantišką jaunavedžių porelę. Ir sako, kad jiems labai malonu, jog gali savo patyrimu bei puikia nuotaika pasidalyti ir su kitais. Ši pora iš tikrųjų prašviesina apniūkusią dieną, ir labai tikimės, kad jums persiduos jų puiki nuotaika, o patirtis ir patarimai bus naudingi.

Karinos ir Modesto kelias nuo susipažinimo iki vestuvių

Mūsų puslapio skaitytoja bei aktyvi forumo dalyvė Karina dalijasi didžiosios dienos įspūdžiais. Kaip diskotekoje gimusi meilė gali išaugti iki nuostabiausios gyvenime dienos.

Raganiškos Ingos ir Andriaus vestuvės

Inga ir Andrius – dar viena pora, savo santykius įteisinusi 2014 vasarą. Ši pora išsiskiria originalumu, taigi ir jų vestuvės buvo netradicinės. Apie pažintį meilę, idėjas, šventės organizavimą ir vestuvių savitumą nauja šeima kalba noriai. Taigi dalijamės jų mintimis – galbūt rasite idėjų ir įkvėpimo savo šveitei.

Gitana ir Romanas „Si“ ištarė Italijoje (tikros vestuvės)

Gitanos ir Romano vestuvės Italijoje, Ravello mieste. Dalinamės gražia meilės istorija ir fotosesija. Vestuves Italijoje planavo vestuvių planuotoja Italijoje O. Raškauskienė.

Kaip galima dukrą palydėti prie altoriaus (vaizdo reportažas)

Vestuvių dieną norisi, kad šalia būtų patys artimiausi žmonės, juk jie TOS dienos liudininkai. Rodome jums, kaip tėtis savo dukrą lydi prie altoriaus.

Gintarės ir Kazio meilės istorija

Dar neišblėsus įspūdžiams kalbiname Gintarę apie neseniai įvykusias vestuves. Nori papasakoti ir Tu? Siųsk mums laišką el. p. [email protected]

Netikėtos Jolitos ir mylimojo vestuvės

Pasakojame apie netikėtas ir įspūdingas Jolitos vestuves. Nori papasakoti ir Tu? Siųsk mums laišką el. p. [email protected]

Garsių Lietuvos porų vestuvės 2013–2014 metais

Pastaraisiais metais šeimas sukūrė nemažai garsenybių. Vienos rodėsi viešai, kitos norėjo privatumo, tačiau visų šventės buvo įspūdingos, taigi garsių Lietuvos porų vestuvės 2013–2014 metais.

Jaukios Alinos ir Justino vestuvės

Pasakojame apie tikras Alinos ir Justino vestuves. Nori papasakoti ir Tu? Siųsk mums laišką el. p. [email protected]

Kūrybingos Monikos ir Donato vestuvės

Pasakojame apie tikras vestuves Monikos ir Donato. Nori papasakoti ir Tu? Siųsk mums laišką el. p. [email protected]

„Ar tekėsi už manęs... šiandien?“ (video)

„Žinojau, kad noriu vesti Amandą Roman, tą pačią sekundę, kai susipažinome“, – taip savo istoriją pradeda Rajanas Likas. Vaikinas liepos 6-ąją ne tik pasipiršo, bet ir iškėlė mylimosios svajonių vestuves, būsimai nuotakai net nežinant. Majamyje vykusios vestuvės buvo tokios, kokias įsivaizdavo mylimoji savo Pinterest skiltyje.

Laurijanos vestuvės

Sveiki, dalinamės dar viena meilės istorija. Nori pasidalinti ir tu? Siųsk mums laišką el. p. [email protected]

Simonos ir Sauliaus vestuvės

Mielieji, džiaugiamės besibaigiančiu vestuvių sezonu ir dalijamės Jūsų vestuvių nuotraukomis, vaizdo įrašais ir pasakojimais. Šįkart Simonos ir jos vyro vestuvių pasaka. Nori pasidalyti ir Tu? Rašyk: [email protected]

Louise ir David vestuvės Lietuvoje

Mielieji, džiaugiamės besibaigiančiu vestuvių sezonu ir dalijamės Jūsų vestuvių nuotraukomis, vaizdo įrašais ir pasakojimais. Šįkart Louise ir David vestuvių įspūdžiais dalinasi vestuvių planuotojos Linksmadieniai.lt. Nori pasidalyti ir Tu? Rašyk: [email protected]

Tikros vestuvės: Martynos ir Vytauto vestuvės

Mielieji, džiaugiamės besibaigiančiu vestuvių sezonu ir dalijamės Jūsų vestuvių nuotraukomis, vaizdo įrašais ir pasakojimais. Šįkart Martynos ir jos vyro vestuvių pasaka. Nori pasidalyti ir Tu? Rašyk: [email protected]

Eglės ir Tado vestuvės Ispanijoje

Mielieji, dalijamės mūsų skaitytojos Eglės ir jos vyro Tado meilės istorija, kaip jie pamilo vienas kitą, kokios gi buvo piršlybos ir pagaliau kokios buvo jų vestuvės. Taigi apie viską iš pradžių skaitykite toliau ir žavėkitės nuotraukų galerija. Na, o jei patys norite pasidalyti savo meilės šventės akimirkomis – laukiame Jūsų laiškų su nuotraukomis [email protected]

Deimantės ir Kęstučio beprotiškos vestuvės

Mielieji, dalinamės Deimantės (27) ir Kęstučio (27) meilės ir vestuvių istorija bei nuotraukų galerija.

Dvigubos vestuvės

Visad kartu... Visad šalia... Mylintys, liūdintys, pykstantys ar besidžiaugiantys... Visad susikabinę rankom, širdim, jausmais... Kad ir kur būtumėm... Nusprendėm – VESTUVĖS. Kalbu ne tik apie savo vyrą ir save... Mano vyras, aš, vyro brolis ir vyro brolio žmona – DVIGUBOS VESTUVĖS! Originalu, gražu ar net vaikiška... Visokių nuomonių girdėjom, tačiau mes žinojom: visi esam tokie artimi, kad net šitą svarbią gyvenimo šventę švęsim kartu. PAVYKO! Buvo nerealu.

Giedrės ir Tado prancūziškos vestuvės

Pažintis su šia pora prasidėjo prieš dvidešimt penkerius metus, kai būsima vestuvių planuotoja Jūratė, tuomet jau ūgtelėjusi „auklė“, vežiojo būsimą jaunikaitį Tadą vaikiškame vežimėlyje. Draugystė atsinaujino, kai Tadas ir Giedrė nusprendė tuoktis.

Ekologiškos žalios vestuvės Kaune

Jaunieji pademonstravo meilę savo gimtajam miestui, savo šventei pasirinkdami ekologiškiausią transporto priemonę – dviratį… Fotoreportaže šventės akimirkos.

Skaitytojos laiškas: kiek kainuoja geras oras?

Lietuvoje po truputį baigiasi taip ir nespėjusi prasidėti vasara, o kartu su ja ir vestuvių maratonas. Tiesa, Lietuva dar turi auksinį rudenį ir sunkiai prognozuojamą bobų vasarą, tačiau dažniausiai poros santuokai renkasi birželio–rugpjūčio mėnesius. Nėra daug avantiūristų, pasiruošusių prisiekti amžiną meilę stebint seniui besmegeniui, o norinčių tuoktis per škvalą turbūt dar mažiau, kad ir kaip romantiškai tai skambėtų... O ką daryti, jei ypatingoji data nesuderinama su geru oru Lietuvoje?

Fantazijose skendinčios Valentinos ir Vadim vestuvės

Mielieji, dalinamės tikromis vestuvėmis. Fantazijose skendinčios Valentinos ir Vadimo vestuvės jums. Grožėkitės, gėrėkitės, semkitės idėjų.

Diena su planuotoja I. Klimiene: šiltas priėmimas ir užburiantis dekoras

Diena su planuotoja, tiksliau, diena nuostabioje pasakoje! Liepos 22 dieną turėjau galimybę stebėti planuojamas vestuves ir pati patirti, kas vyksta užkulisiuose, ruošiantis vestuvių šventei. Ne tik stebėti, bet ir įsijausti į pasiruošimo darbų šurmulį. O kaip kitaip sužinoti, ką reiškia planuotojos/dekoratorės darbas, jei ne minutėlei pačiai įsijausti į tą „vaidmenį“. Kadangi ne visi turi galimybę praleisti dieną su vestuvių planuotoja, floriste ir dekoratore, pasistengsiu perteikti tai, ką pajutau, pamačiau ir patyriau. Skaitom!

KAUBOJIŠKOS VIKTORIJOS IR NERIJAUS VESTUVĖS LIETUVOJE

Kai besižvalgydama „Facebook" pamačiau visai kitokią vestuvių fotosesiją, iš karto nusprendžiau sužinoti apie ją daugiau, todėl parašiau Viktorijai. Ji sutiko papasakoti apie jos vieną laimingiausių dienų.

S. Urbonas: apie šeimos puoselėjimą ir laiką vienas kitam

Gyvenimo tempas – vis greitėja, laiko – mažėja. Kai atrodo, kad jo nedaug, kam svarbiausia jį skirti? Šis Simono Saimio Urbono parašytas tekstas gali padėti rasti atsakymą.

Nuotakos Karinos idėjos pamergėms

Vieniems jaunavedžiams patinka tradicinės vestuvės, kiti nori ko nors išskirtinio, nepaprasto. Tačiau tradicijas galima derinti su originaliomis vestuvių idėjomis. Mūsų puslapio skaitytoja, dabar jau buvusi nuotaka, Karina pasakoja, kodėl nusprendė vestuves kelti su pulku, su kokiais iššūkiais teko susidurti ir kas verčia šypsotis, kai šalia pabroliai ir pamergės.

Bangos ir Viliaus vestuvės

Mielieji, dalinamės Bangos ir Viliaus vestuvių planavimo ypatumais bei didele galerija.
Mielieji, šioje rubrikoje dalinsimės tikromis vestuvių istorijomis. Turite ką papasakoti ir parodyti jūs? Laukiame jūsų laiškų ir nuotraukų el.p. [email protected]

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja