2014 vestuvių tendencijos: vintažo detalės ir sezoninis meniu

Vestuves užsienyje

Viskas apie vestuves užsienyje.

Svajonių išsipildymas Mauricijaus saloje

„Mūsų meilės istorija prasidėjo prieš 9 metus“, – taip istoriją apie tobulas vestuves pradeda Dovilė. Klausantis jos pasakojimo galima jausti, kaip ji vis dar gyvena ta nuostabia, intymia akimirka, kai su vyru tapo viena šeima. Šiomis dienomis darosi populiaru pabėgti dviese ir daryti šventę tik sau, švęsti meilę dviese.

Dideles vestuves iškeitė į jaukią šventę dviem Jamaikoje

Kristina ir Saulius amžiną meilę vienas kitam prisiekė Jamaikos paplūdimyje: ošiant jūrai, vėjui kedenant plaukus, skambant „Christina perri - A thousand years“ dainai ir sakant parašytus savo pačių įžadus. Vaizdas tarsi iš romantiškiausio filmo, kurio scenarijų susikūrė patys jaunieji. Pagalvosite: brangus filmo pastatymas? „Tokios vestuvės mums kainavo daugiau nei du kartus pigiau, negu būtume organizavę šventę Lietuvoje“, – atvirauja Kristina.
 

Svajonių vestuvės už 2 milijonus eurų

Neseniai Maskvoje įvyko prabangiausios vestuvės šio miesto istorijoje. Susituokė garsaus armėnų milijardieriaus Samvelio Karapetjano sūnus Sarkio ir gruzinė Salomė Kincurašvili. Vestuvėms buvo išleista apie 2 mln. eurų. Garsiausi viso pasaulio atlikėjai, žymiausi ir turtingiausi vestuvių svečiai, ypatinga prabanga pasižyminti šventės programa – tuo mažų mažiausiai galėjo pasigirti jaunieji.

Egzotiškos vestuvės su „Barefoot Bride Tenerife“

Vis daugiau porų svarsto apie galimybę vienas kitam amžiną meilę prisiekti svečioje šalyje. Ypač patrauklus atrodo toks kraštas kaip Tenerifė, kuris apdovanotas nuolatiniu šiltu klimatu. Tačiau nepaisant noro, poras pristabdo tai, jog nesusidoros su įvairiais rūpesčiais – juk ten jie nieko nežino! Tokiu atveju, tarsi gerąją fėją krikštamotę, kuri gali išpildyti norus, pagalbon galima pasikviesti Dovilę Urbanaitę. Dovilės „sąskaitoje“ tiek patirtis, tiek entuziazmas, tačiau – apie viską nuo pradžių.

Vestuvės bažnyčioje po atviru dangumi

Šių metų ankstyvą pavasarį susibūrusi profesionalų komanda – „Nakutis Photography“ fotografai, vestuvinių suknelių dizainerė Ingrida Žitkuvienė, makiažo ir šukuosenų meistrė Tatjana Kaminskienė, vestuvių planuotoja Italijoje Olga Raškauskienė – nusprendė būsimom jaunosiom atskleisti, kad vestuvių šventė bažnyčioje gali būti ir netradicinė.

Privaloma informacija planuojantiems tuoktis užsienyje

Kuo toliau, tuo madingiau tampa savo vestuves atšvęsti ne gimtojoje šalyje, o kur nors svetur – egzotiškiau, savo svajonių šalyje... Taip puikiai suderinami du pagrindiniai vestuvių atributai – šventė ir povestuvinė kelionė! Tai toks patrauklus šventės ir kelionės derinys. Taigi, ką reikia žinoti planuojant vestuves svetur?

Vestuvių užsienyje planavimas. Nuo ko pradėti

Iš pirmo žvilgsnio vestuvės užsienyje daugeliui sudėtingumu prilygsta savarankiškos kelionės organizavimui, tačiau vos tik pradėjus jas planuoti susiduriama su daugybe klausimų, į kuriuos neradus atsakymų, galima lengvai sugadinti šią svarbią progą.

Vestuvės užsienyje: paslaugų tiekėjai pataria

Destination weddings – visame pasaulyje labai populiarios. Lietuvoje ši idėja įsibėgėja ir randasi naujų paslaugų teikėjų. Prieš šešerius metus tokias paslaugas pradėjo teikti kelionių agentūros, t. y. perparduoti jų siūlomų viešbučių vestuvių planuotojų paslaugas kartu su vietiniais fotografais, grožio specialistais, vaizdo medžiaga ir t. t. Na, o jau treti metai kaip Lietuvos vestuvių planuotojos teikia tokias paslaugas. Džiugu, kad daug porų domisi vestuvėmis užsienyje. ApieVestuves.lt pradėjo straipsnių ciklą apie vestuves Italijoje ir kitose šalyse. Šiandien kalbamės su destination weddings planuotoja Olga Raškauskiene ir renginių vedėju Mindaugu Krasausku, fotografu Redijumi Anikanovu ir vaizdo meistru Rimantu Navicku apie vestuves užsienyje ir kaip jiems sekasi ten dirbti.

Rojaus kampelis vestuvėms – Ravelo miestas (Pietų Italijoje)

Pietų Italijoje, beveik 50 km nuo Neapolio ir tik 20 km kylant serpantinais į kalną įsikūręs Ravelo miestelis. Jam apibūdinti turistai dažnai neranda žodžių savo gimtojoje kalboje, bet vienas (kilęs iš lotynų kalbos) idealiai tinka – MAGNIFICENT. Tai kultūros paveldas – maistas, gėrimai, architektūra, žmonės.

Laimėk bilietą į vestuvių planavimo seminarą ITALIJOJE dviems

Vis daugiau porų svajoja apie vestuves svetur, tik bijo imtis tokio milžiniško plano įgyvendinimo. Nebijantiems svajoti vestuvės Italijoje išties puiki išeitis. Šiandien dalinamės seminaro programa, kurį rengia ItalianWeddings.com kartu su savo partneriais nuostabiame Ravello mieste. Tai pažintinė kelionė tiems, kas svajoja tuoktis būtent Italijoje ir nori sužinoti viską nuo A iki Ž. PATI NUOSTABIAUSIA ŽINIA, KAD APIEVESTUVES.LT SKAITYTOJAI GALI LAIMĖTI BILIETĄ Į SEMINARĄ SAU IR SAVO DRAUGEI.

Vestuvių šventė Italijoje: nuostabioji Toskana

Daugelis jaunavedžių tik tyliai pasvajoja apie vestuves svečioje šalyje. Ten, kur šilta, įspūdinga gamta, nepažįstama kultūra. Tačiau kartais be reikalo nesikliaujame savo širdimi – vestuvės užsienyje sparčiai populiarėja. Šalių įvairovė traukia, tačiau būna be galo sunku išsirinkti, maža to, trūksta paskatinimo ir patarimų. Tačiau bene Italija dažnai tampa ta vieta, kurioje jaunieji randa savo rojų, o jiems dažna pagalba tampa „Olga Studio“ komanda. Tad šį kartą rašome apie vestuves Italijoje, konkrečiai – mus pakerėjusioje Toskanoje. Kuo ir kodėl mus stebina šis kraštas, sužinosime pažvelgę į „Olga Studio“ atradimus Italijoje.

Tobulos vestuvės ištisus metus Italijoje, Amalfyje

Vis daugiau porų svajoja apie vestuves svetur, tik bijo imtis tokio milžiniško plano įgyvendinimo. Beje, tuoktuvės užsienyje gali būti tiek tradicinės, tiek laisvesnio formato – kaip jaunieji pasirinks. Dažnai poros atsisako kelti vestuves užsienyje, nes šeima ir artimi draugai negali dalyvauti. Šiandien vestuvių planuotoja Olga Raškauskienė („Olga Studio“) papasakos apie vestuves užsienyje. „Olga Studio“ pasiūlys Jums ne šablonišką organizatorių paketą, o galimybę iškelti tokias vestuves, apie kokias svajojate. Dėl atsiradusių pigių oro linijų ir „Olga Studio“ teikiamų paslaugų, vestuvės kainuos kiek pigiau, taigi galės prisijungti ir Jūsų artimieji bei draugai. „Olga Studio“ bendradarbiauja su italais, kurie jau 20 metų dirba šiame versle ir puikiai išmano rinką. Tačiau šįkart apie vestuves Italijos regione Amalfyje. Tai Unesco saugoma viena gražiausių pakrančių pasaulyje, idealiai tinkanti poilsiui, sielos ramybei ir vestuvėms kartu su artimaisiais.

Vestuvės užsienyje. Kaip?

„Nesu šiltų kraštų mėgėja ir vestuvių pajūryje neįsivaizduoju, tačiau mintyse kažkur šmėžuoja kitoks vaizdelis. Daug kas nori tuoktis pajūryje, tai labai populiaru ir yra daug informacijos. O mane domina vestuvės Niujorke, tačiau sunku susigaudyti, kokių dokumentų reikalauja valstybė santuokai įteisinti. Pasilikti ten neplanuojam, tiesiog būtų smagu susituokti Centriniame Parke. Aš esu amžina romantikė… “

Vestuvės užsienyje. KUR?

Ar žinojote, kad susituokti užsienyje nieko nekainuoja? Be abejo, šį sakinį derėtų pažymėti žvaigždute, o po straipsnio pateikti paaiškinimą vos įžiūrimu šriftu, tačiau svarbiausia tą neįžiūrimą šriftą paversti aiškiai matomu, puikiai suvokiamu ir lengvai įgyvendinamu.

Svaiginančio grožio nuotaka Ciara, idealus jaunikis ir pilis

„Tai, ko kiekvienas ieško... Aš radau. Man pasisekė ir esu palaimintas, o maloniausia dalis buvo stebėti, kaip ji žengia prie altoriaus“, – taip nuoširdžiai apie savo žmoną kalbėjo Rusellas. Prieš savaitę Anglijoje įvykusios tradicinės dainininkės Ciaros (30 m.) ir amerikietiškojo futbolo žaidėjo Russello Wilsono (27 m.) vestuvės stebina subtiliu stiliumi ir prabanga.

Svajonių išsipildymas Mauricijaus saloje

„Mūsų meilės istorija prasidėjo prieš 9 metus“, – taip istoriją apie tobulas vestuves pradeda Dovilė. Klausantis jos pasakojimo galima jausti, kaip ji vis dar gyvena ta nuostabia, intymia akimirka, kai su vyru tapo viena šeima. Šiomis dienomis darosi populiaru pabėgti dviese ir daryti šventę tik sau, švęsti meilę dviese.

Dideles vestuves iškeitė į jaukią šventę dviem Jamaikoje

Kristina ir Saulius amžiną meilę vienas kitam prisiekė Jamaikos paplūdimyje: ošiant jūrai, vėjui kedenant plaukus, skambant „Christina perri - A thousand years“ dainai ir sakant parašytus savo pačių įžadus. Vaizdas tarsi iš romantiškiausio filmo, kurio scenarijų susikūrė patys jaunieji. Pagalvosite: brangus filmo pastatymas? „Tokios vestuvės mums kainavo daugiau nei du kartus pigiau, negu būtume organizavę šventę Lietuvoje“, – atvirauja Kristina.

Provansu kvepiančios vestuvės Paryžiuje

Šiltą ir saulėtą pavasario popietę kalbamės su labai gražias ir romantiškas vestuves Prancūzijoje atšventusiais jaunavedžiais Viktorija ir jos vyru.

Pažintinė savaitė Jaunavedžiams Italijoje

Svajojate susituokti Italijoje, tačiau nežinote nuo ko pradėti – kur ir kaip ieškoti tos vienintelės vietos savo šventei? Pažintinė jaunavedžių programa kaip tik Jums! Per savaitę aplankysite dvi Italijos pakrantes (Čilento ir Amalfio), apžiūrėsite daugybę vietų skirtingo biudžeto vestuvėms ir susipažinsite su tiekėjais, su kuriais dirba „Olga Studio“.

Sužadėtinių kursai Anglijoje

Susilaukiame nemažai laiškų su klausimais apie jaunavedžių kursus Anglijoje, kokie jie, ar grįžus į Lietuvą juos pripažįsta? Atsakome ir klausimų laukiame el. paštu [email protected]

Gitana ir Romanas „Si“ ištarė Italijoje (tikros vestuvės)

Gitanos ir Romano vestuvės Italijoje, Ravello mieste. Dalinamės gražia meilės istorija ir fotosesija. Vestuves Italijoje planavo vestuvių planuotoja Italijoje O. Raškauskienė.

Apie kokią povestuvinę kelionę svajojate?

Pagaliau! Po visų oficialių ir neoficialių renginių pagaliau jūs likote dviese. Pačios saldžiausios dienos ir naktys, skirtos tik vienas kitam, stebuklingos medaus sekundės, valandos, dienos... Metas, kurį prisiminsite visą gyvenimą. Kas gali būti geriau, nei praleisti šį laiką keliaujant!

Vestuvės užsienyje. 10 planavimo patarimų

Turbūt nėra poros, nesvajojančios apie tai, kad kaip tik jų vestuvės būtų pačios romantiškiausios, pačios gražiausios, pačios įsimintiniausios. Juk tai svarbiausia diena šeimos gyvenime! Šventė kaip duoklė būriui pažįstamų ir nepažįstamų giminaičių, kalnai maisto, ilgos valandos užstalėje, lėkšti muzikantų juokeliai ir įkaušusių balsų šaukiamas „kartu“ – ar tai yra jūsų išsvajotos vestuvės? O gal kelionės romantika, garantuota saulė, už jūsų pečių šniokščianti jūra ir beprotiškas nematytų augalų žydėjimas šalyje, apie kurią visada svajojote? Vestuvės užsienyje vis populiaresnės. Kaip jas suplanuoti?
Viskas apie vestuves užsienyje.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja