Viktorija Prokofjeva kviečia nuotakas į seminarą

Dovanos vestuvėms

Dovanos vestuvėms yra, ko gero, vienas iš didžiausią nerimą keliančių klausimų ne tik svečiams, bet ir (Taip! Jūs nustebsite) jauniesiems. Kokia dovana vestuvėms yra tinkama? Ar vis dar gyva mūsų senelių tradicija - su bendra buitimi susijusios dovanos jauniesiems kaip antai prabangūs porcelianiniai servizai, krištolinės taurės, naujausio modelio skalbyklės ar virtuvės kombainai? Galbūt visa tai jau atgyvenę ir vestuvių dovanos yra įgiję visiškai kitokią reikšmę, o senosios tradicijos puoselėtojams kvietime pateikiama subtili užuomina “jaunieji pageidauja dovanas išsirinkti patys”? O kokį mielą niekutį, dviejų žmonių įteisintos meilės simbolį, padovanoti į tokią svarbią šventę atvykusiems svečiams? Atsakymus į visus šiuos klausimus ir dar daugiau informacijos, susijusios su vestuvių dovanomis, rasite šiame mūsų puslapio skyriuje.

ZOOMBOOK stoja į darbo knygų žaidimą: susikurk kokios nori PATS

Artėja metų sankirta ir daugelis planuoja pirkti darbo knygas. Išleista jų labai daug ir įvairių, bet jūs turite galimybę pasigaminti unikalią ir vienintelę ZOOMBOOK programoje. Būkite pirmi ir įsigykite ją su išskirtine nuolaida. Atkreipkite dėmesį: šis pasiūlymas galioja iki spalio 3 dienos (imtinai).

ZOOMBOOK sistemoje sukurk savo vestuvių planavimo dienoraštį

Jei tau patinka turėti tai, kas viską fiksuoja kaip metraštis, ir ne feisbuke ar instagrame. Tu norėsi pasiimti knygą į rankas ir skaityti, vartyti ir vėl skaityti. Tai turime tau idealų pasiūlymą.
 

PRISTATOME APIEVESTUVES.lt ATRADO VIDEO RUBRIKĄ

Tai naujas apievestuves.lt projektas, kurio tikslas būsimus jaunavedžius supažindinti su įdomiais dalykais ir paslaugomis vestuvėms. Startuojame su ZOOMBOOK projektu ir jo kūriniais vestuvėms.

S. Jasaičio staigmena žmonai 4-tų vestuvių metinių proga

S. Jasaičio staigmena žmonai 4-tų vestuvių metinių proga

Vietoj gėlių – dovana jaunavedžiams (nauja)

Didelio susidomėjimo ir sėkmės sulaukęs ApieVestuves.lt ir ZOOMBOOK projektas šiemet grįžta atsinaujinęs – su lietuviška versija.

Rankų darbo išskirtiniai keliaraiščiai. 2017 m. kolekcija

Rankų darbo išskirtiniai keliaraiščiai. 2017 m. kolekcija

DOVANŲ IDĖJOS VIETOJ GĖLIŲ

Ką dovanoti vietoj gėlių? Kažkas mielo ir jaukaus? Nebrangaus? Bet išradingo?

Būsimos nuotakos atmintinė – puiki dovana mergvakario proga

Didelio susidomėjimo ir sėkmės sulaukęs ApieVestuves.lt ir ZOOMBOOK projektas šiemet grįžta su dovana – nauju pasiūlymu mergvakariams. Tai puiki atmintinė būsimai nuotakai, kurioje aiškiai ir su gera humoro doze pateikiamos tikrosios vestuvių planavimo ir buvimo nuotaka tiesos.

PAVARTYK 2017 m. ZOOMBOOK nuotakos stiliaus knygą

„L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ renginio atidarymą vainikavo jungtinė Baltijos šalių meistrų komanda, pristačiusi kitą sezoną madingiausias vestuvių tendencijas: „L`Oréal Professionnel“ specialistų sukurtas vestuvines šukuosenas, „Carolina Make Up Studio“ makiažus, Antano Mažono komandos „Floristai ant ribos“ puokštes. Šias vestuvių tendencijas pristatė žymūs Lietuvos modeliai, vilkėdami vestuvių mados studijos „DIVA“ prabangias sukneles. Renginyje sukurta ir fotosesija bei videoįrašas, o ZOOMBOOK kartu su renginio organizatoriais padarė BALTIJOS ŠALIŲ NUOTAKOS STILIAUS KNYGĄ, kuri tikime, kad įkvėps visus.

Naujos idėjos vestuvėms – dovanos vienas kitam ir tėveliams

Vestuvės – viena gražiausių švenčių, kurios metu norisi ne tik jaustis patiems pačiausiems, tačiau ir pagerbti artimiausius žmones. Nuo senų laikų gyvuoja graži tradicija padėkoti tėveliams. Dažnai tenka ilgai sukti galvą, kas tokiu atveju būtų tinkamiausia, tačiau gal didžiausius dalykus slepia paprastumas? Gal pasitelkus „Žinutę butelyje“ galima tiesiog pasakyti, ką, kaip ir už ką myli ar brangini?

Pavartyk „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ užkulisių fotoknygą

Dar gyvename sausio 18 d. vykusio „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ įspūdžiais. Daug patyrimų ir nuomonių apie šį šou galite rasti renginio socialinėje svetainėje „Facebook“, tačiau mes taip pat turime slaptų kadrų, kurie nebuvo paskelbti internete.

Jausminga dovana tėvams – ZOOMBOOK fotoknyga

Mūsų, Mantautės ir Tomo, vestuvės įvyko rugpjūčio 20 dieną. Iki paskutinės minutės tikėjau, kad bus geras oras ir, ačiū Dievui, tą dieną jis mus nudžiugino! Mes gyvename Islandijoje, todėl labai laukiau, kai ši fotoknyga pasieks mus čia. Mano mamytė Kristina (deja, tėvelio netekau prieš daug metų ir galiu drąsiai teigti, kad ji atstoja juos abu) gyvena kartu su mumis jau porą metų, jaunikio tėveliai Gražina ir Vitalijus gyvena Rokiškio rajone“, – pasakojimą apie save pradėjo šių metų nuotaka Mantautė , kuri ZOOMBOOK konkurse laimėjo fotoknygą, tapusia dovana tėvams su visais jausmingais prisiminimais.

FB susižavėjimo bangą sukėlusios darbo knygos planuotojoms

Facebook susižavėjimo bangą sukėlusios asmeninės darbo knygos vestuvių planuotojoms.

PERSONALIZUOTOS DOVANOS PAMERGĖMS

Išsirinkti pamergę yra lengva. Sugalvoti, ką dovanoti joms kaip padėkos ženklą, yra šioks toks iššūkis. Bet už tai, ką dėl tavęs padarė ir kad buvo šalia tavęs svarbiausią dieną, jos nusipelnė bent mažytės specialios dovanos.

Geriausia draugė nualptų gavusi tokią dovaną nuo jaunųjų

Draugai mūsų gyvenime reiškia labai daug. Jie lydi visuose gyvenimo žingsniuose ir padeda paklydus arba kartu džiaugiasi geromis dienomis. Dažnai draugų kompanija yra mums kaip antra šeima, tad norisi jiems nepaprastai padėkoti už drauge praleistą laiką ir nustebinti. Porelė, laimėjusi ZOOMBOOK dovanos geriausiems draugams konkursą, dalijasi istorija apie lažybas, draugų kompanijas ir padėką jiems už kartu praleistas akimirkas. Šie jaunuoliai sugalvojo, kad geriausia dovana draugams būtų prisiminti kartu visą nuostabų laiką ir akimirkas, kurių buvo tikrai daug.

Tarsi iš filmo kadro: gėlės keliauja į namus pas jus

Esi iš tų, kuri žiūrėdama kino filmą dūsauja „ir aš taip norėčiau“, kai koks dailus pasiuntinukas įteikia gėlių žavingai herojei? Slapta viliesi, kad bus parodyta ir kortelė su užrašu. Lauki lauki ir nesulauki? Taigi puikus atradimas. Man reikėjo sūnaus krikšto mamai jo vardu nusiųsti gėlių (jam tik treji, tai mokomės džentelmeniškumo, tikiuosi, kad tai taps puikia kasmetine tradicija sūnui suaugus). Feisbuke radau paskyrą „BUKETAI“. Į jų puokštes varvindavau seilę žiūrėdama draugės FB, nes jos mylimasis jai siunčia gėlių, kai būna iš už jūrų marių.

DOVANĖLĖS, KURIŲ SVEČIAI NENORĖTŲ GAUTI

Dovanojant dovaną tikriausiai kiekvieną aplanko tas nepakartojamas ir neapsakomas jausmas. Tačiau gauti dovanų yra dar geriau! O dovanas per vestuves gauna ne tik jaunieji, bet ir jų svečiai nuo jaunavedžių.

KONKURSAS: DOVANA GERIAUSIEMS DRAUGAMS

ZOOMBOOK KONKURSAS: DOVANA GERIAUSIEMS DRAUGAMS

Knygos „Šeimos albumas“ pildymas – reabilitacija kiekvienai porai

Simona Krasauskienė pernai sėkmingai debiutavo su knygomis „Nuotakos biblija“ ir „Vestuvių planuoklis“, o šią savaitę Lietuvos knygynus pasieks nauja jos knyga, skirta šeimai, – „Šeimos metraštis“. Leidykla „Alma littera“ išleido šeimai skirtą albumą, kurio galiniame viršelyje sakoma: „yra daug gražių šeimų istorijų, bet jūsų asmeninė – nuostabiausia, tiesa? Užrašykite ją.“

Inetos ir Martino orginalios dovanos svečiams paieškos

Už poros savaičių žiedus sumainysiantys Ineta ir Martinas yra pora, kuri trokšte trokšta, kad jų vestuvių šventė būtų kuo originalesnė. Sėkmė jiems nusišypsojo ir prie noro išsipildymo prisidėjo ZOOMBOOK – jaunavedžiai turėjo galimybę sukurti personalizuotas užrašų knygutes. Kviečiame skaityti apie tai, kaip jie jas kūrė, ką šis procesas suteikė, ir apie kitus malonius jų rūpesčius.

Spindinčios ir kvepiančios mergvakario dovanos

Lietuvaitės jau išmoko būsimai nuotakai dovanoti gražias ir prasmingas dovanas, kurios turi išliekamąją vertę, dovanoja emociją arba lepina būsimą žmoną. Tas mergaitiškas vakarėlis išties žavingas – jame plazdena spalvingų suknelių ir sijonų klostės, skimbčioja spalvotos burbuliukų taurės, girdisi melodijos, kurias vis papildo dovanų išvyniojimo garsas, ir namuose ar mergvakario erdvėje pasklinda itin malonus kvapas... Šįkart norime pasidalinti naujomis mintimis apie tai, kas galėtų būti tos itin moteriškos dovanos būsimai nuotakai. Tai turėtų jums padėti sprendžiant šį klausimą!

10 dovanų, kurių norėtų kiekviena nuotaka

Tikros dovanos, kurias gali išpakuoti iš dailaus ir šlamančio popieriaus, pačiupinėti ir pasidėti namuose, su trenksmu grįžta į madą ir daugelis interjero parduotuvių gauna laiškų su klausimais, ar galima pas jus sudaryti dovanų sąrašą? Taigi, šiandien ApieVestuves.lt su šių metų nuotaka Rima sudaro devynių dovanų, kurių kiekviena nuotaka norėtų iš „C&D Style“, sąrašą.

Kūrybingų žmonių dovanų idėjos besituokiantiems

Namų taisyklės tai unikalus, jūsų pačių sukurtas dalykas, kuris ir namų puošmena, ir priminimas, kaip reiktų elgtis. Su ZOOMBOOK tai padaryti labai lengva – tuo įsitikino ir skaitytojas Karolis, kuris laimėjo ZOOMBOOK konkurso prizą. Norite sužinoti, kokios Karolio namų taisyklės? O gal patys užsimanėte fotodrobės, bet nežinote nuo ko pradėti? Skaitykite toliau ir viską sužinosite.

NETIKĖTA draugų dovana jauniesiems

Nuotaka Miglė pasakoja apie nerealią dovaną iš draugų. Istorijos pavadinimas: Kaip mes pamatėme savo laimingus veidus ant reklaminio stendo Vilniaus centre.

KONKURSAS: LAIMĖK ZOOMBOOK DOVANAS SVEČIAMS

ZOOMBOOK skelbia konkursą SUKURK IŠSKIRTINĘ UŽRAŠINĘ SAVO SVEČIŲ PORAI/ ŠEIMAI ir joje jie galės rašyti savo šeimos istorijas, naudoti kaip užrašinę, klijuoti prasmingus prisiminimus, naudoti kaip šeimos knygą ir t.t. Be to, jūs pasirodysite kaip super kūrybingi jaunavedžiai ir kiekvienai svečių porai įteiksite po personalizuotą dovaną. Ne tik dovana bus SUPER, ber ir kūrybos procesas.

Mildos ir Aurimo kosmopolitiška meilės fotoknyga

ZOOMBOOK meilės knygos konkurso nugalėtojų Mildos ir Aurimo fotosesija vyko Kauno viešojoje bibliotekoje. Viena mano mėgstamiausių frazių – visos meilės istorijos nuostabios, bet mūsų pati geriausia. Ši pora tai ir atspindi. Jie turi tiek meilės, kad per fotosesiją visoms knygoms teko dengti viršelius. Skubam papasakoti, kokia jų meilės istorija ir kaip jiems sekėsi kurti savo knygą, kurią išspausdino ZOOMBOOK.

ZOOMBOOK KONKURSAS: sukurkit mergvakario dovaną pačios

DALYVAUK ZOOMBOOK KONKURSE IR LAIMĖK GALIMYBĘ SAVO DRAUGEI SUKURTI GERIAUSIĄ MERGVAKARIO DOVANĄ – RECEPTŲ KNYGĄ. RECEPTAI GALI BŪTI ĮVAIRŪS: PATIEKALAI SU JŲ INGREDIENTAIS IR GAMINIMO EIGA BEI NUOTRAUKOMIS, GERO LAIKO PRALEIDIMO IDĖJOS IR KT.

KONKURSAS: SUKURK SAVO NAMŲ TAISYKLES

DALYVAUK ZOOMBOOK KONKURSE IR LAIMĖK GALIMYBĘ SUSIKURTI SAVO NAMŲ TAISYKLES IR JAS ATSISPAUSDINTI ANT DROBĖS.

Pasitikrink ar ne tu laimėjai ZOOMBOOK prizus

Ar pamenat, kad ZOOMBOOK šią savaitę kvietė kurti namų taisykles ir mergvakarių organizatores kvietė registruoti nuotakas puikiai dovanai? Štai burtai lėmė, kas laimėjo prizus. Sveikinam.

idėja dovanoms su vertybėmis

Kai ieškot prasmingos dovanos, pagalvokit apie tai, kas labai vertinga ir šildo :) Štai šios pagalvės istorija: senelis, prieš numirdamas, iš savo marškinių pasiuvo štai šią pagalvę, kuri primintų apie jį jo šeimynai. Linkiu sėkmingos tobulos dovanos paieškos artimiausiems :)

Po lašelį meilės kiekvienam svečiui

Kiekvienas svečias jūsų šventei ruošėsi itin kruopščiai ir atsakingai, atkeliavo galbūt netgi iš labai toli palinkėti jums laimės, todėl nusipelnė šio to daugiau nei “ačiū, kad atvykote”, kažko, kas priverstų jį pasijusti ypatingu. Dovanos vestuvėms priklauso nuo jūsų kūrybiškumo, norų ir galimybių: saldainių dėžutės su jūsų jungtuvių simbolika, o gal smagūs pokštai...

20 būdų, kaip originaliai įteikti pinigus

Nors visko už pinigus tikrai nenupirksi, tačiau tai yra būtent tas „raktas“, kuris labai dažnai atveria visų taip pamėgtos – laisvės – duris. Ne vidinės laisvės, žinoma, tačiau tos, kuri leidžia šiek tiek lengviau kvėpuoti, daugiau patirti ir suteikia galimybę rinktis. Todėl beveik kiekvienas, kuriam prireikia dovanos, po ilgų išskirtinės, unikalios ir įdomios dovanos paieškų sugrįžta prie vokelio: „Juk aš dovanoju laisvę rinktis tai, ką nori – ar gali būti geriau?“

„Dėžinukai“: dekoracijos su meile

Ieškai vestuvėms dalykų su meile? Turime jums keletą tokių parodyti, kuriuos vieną žiemos vakarą ieškodami idėjų atsitiktinai sutikome „Facebook“. Tai Audrius Bukolis (31 m.) iš Klaipėdos, kuris kartu su žmona ir begaline meile ne tik savo šeimai, bet ir kitiems kuria dekoracijas iš medžio, o žmona fotografuoja.

20 originalių dovanų vestuvėms

Dovanos jaunavedžiams ne visuomet apsiriboja tik vokeliais. Sukurkite kažką išskirtinio ir stebinančio. Juk mielos smulkmenos gali būti daug daugiau, nei lentynoje dulkes renkanti statulėlė. Šias idėjas galite pritaikyti kaip dovanėles jauniesiems, taip pat ir vestuvių proga savo antrajai pusei, o gal sukursite staigmeną sukakties proga. Juk šios mielos dovanėlės gali tapti smagiu priedu prie jūsų pagrindinės dovanos.

Visa tiesa apie dovanėles svečiams

Aš tikrai nenoriu nieko įžeisti dėl jų pasirinkimo, ką dovanoti savo svečiams. Juo labiau tai labai gražus gestas, bet pagalvoti verta apie daug dalykų, pavyzdžiui, kad tą dovaną pasibaigus vakarėliui svečias tikrai pamirš ir ji mėtysis ant palangių, po stalais ir po kėdėmis. Kaip įteikti dovanas svečiams, kad jos būtų pastebėtos ir deramai panaudotos?

Dovanų mamai ir anytai idėjos

Jaunųjų įteikiamos dovanos svečiams – vienas iš pagarbos ir padėkos ženklų į jas susirinkusiems. Vieni iš svarbiausių svečių yra jaunųjų tėvai. Taigi norint atsidėkoti už kartu nueitą kelią ir palaiminimą kuriant naują šeimą, tėvams įteikiamos dovanos.

Kokias staigmenas vienas kitam daro jaunieji vestuvių proga

Dažniausiai vestuvės jau yra priimamos, suprantamos, kaip dovana vienas kitam: pasižadėjimas būti kartu, kurti šeimą, žingsnis drauge į kitą etapą – santuoką. Be to, kaip bebūtų, tokia dovana pareikalauja ir labai nemažų išlaidų. Tačiau labai dažnai jaunieji vienas kitam dovanoja ir asmenines dovanas, kurios primins apie šią dieną.

10 PATARIMŲ APIE MEDAUS DOVANAS VESTUVIŲ SVEČIAMS

Pačios gražiausios dovanos vestuvių svečiams yra tos, kurias galima suvalgyti ir yra dailiai papuoštos. Norėdami atsidėkoti savo svečiams, kad apsilankė Jūsų šventėje, įteikite po saldžią medaus dovanėlę, kurią kiekvienas su džiaugsmu parsineš namo. Jie tikrai bus sužavėti.

Dėžutė vestuvių sveikinimams

Štai atėjo vestuvių diena ir svečiai linkėjo jums viso ko geriausio, o daugybė linkėjimų atgulė atvirukuose. Norite išsaugoti vestuvių prisiminimus kuo ilgiau? Dėžutė, rodos, tam tinkamiausia vieta. Ji gali pasitarnauti ir kaip dovana jauniesiems.

Miss Crafty Bunny dėžutė pinigams

Kaip smagu – jus pakvietė į vestuves, o dovanų paprašė telpančių vokelyje. Jaukumu dvelkiantys „Miss Crafty Bunny“, jie pagalvojo apie svečius, norinčius originalumo ir siūlo dėžutę pinigams.

3 „UŽ“ NEPINIGINĘ VESTUVINĘ DOVANĄ

Jei tektų balsuoti už geriausią vestuvinę dovaną, turbūt dauguma jaunavedžių savo balsą atiduotų vokeliams su pinigais – jais galima apmokėti ir povestuvinę kelionę, pasidengti vestuvių išlaidas ar įsigyti norimų daiktų. Vis dėlto piniginės dovanos stokoja asmeniškumo ir paprastai ištirpsta bendram katile.

Vestuvių idėjos: svečių fotoknyga

Svečių knyga – tradicinis vestuvių elementas, kuriame įamžinti sveikinimai metai iš metų džiugina jaunavedžių porą. Juk joje svečiai išreiškia savo gražiausius palinkėjimus, dalinasi šeimyniniais patarimais, primena juokingą nutikusią istoriją ar net sukuria trumpą eilėraštį. Svarbiausia, kad visi knygoje parašyti žodžiai būtų iš širdies, o taip rašyti žmones tikrai įkvėps netradicinė svečių fotoknyga. Beto, aukštos kokybės fotoknyga taps ir puikiu dekoracijos elementu jūsų vestuvėms. O mes pateikiame jums keletą patarimų, kaip ją susikurti.

Dovanų idėjos: staigmenos jaunavedžiams

Pagal pastaraisiais metais vyraujančias tendencijas nė nesusimąstome apie dovanas jaunavedžiams. Imame dailų vokelį, dedame pinigus, perkame gėlių ir štai mes pasiruošę sveikinti jaunavedžius. Tiesa, didelei daliai jaunavedžių tai idealus variantas: planuodami šventę ir patyrę daug išlaidų būsimi jaunavedžiai net kvietimuose užsimena apie geidžiamiausią dovaną – vokelius. Tačiau šiandien rašau apie kitą variantą, apie ilgai planuotas, galvotas ir iš širdies įgyvendintas dovanas- staigmenas.

Dovanų idėjos: jam ir jai

Su kiekviena nauja proga ateina ne tik džiaugsmas, bet ir galvos skausmas ieškant originalių dovanų. Jau pabodo pirkti kvepalus ar dovanų čekius savo mylimam žmogui? Galbūt ieškote dovanos, kurioje atsispindėtų žmogaus charakteris arba gražiausios jūsų kartu praleistos akimirkos? Svarbiausia - įdėti dalelę širdies ir paieškojus savyje kūrybingumo gyslelės, sukurti išties unikalią dovaną. Šiame straipsnyje pateiktos kelios ZOOMBOOK idėjos – asmeninės, unikalaus dizaino fotoknygos, fotodrobės, užrašų knygutės bei darbo kalendoriai, kurios padės jums pradžiuginti savo antrąją pusę.

„Liu my“ – rankų darbo magija vestuvėms

Šiandien norime pristatyti naują rankų darbo kūrėją „Liu my“. Jų sukurti keliaraiščiai ir pagalvėlės žiedams tiks išskirtinumą dievinančiai nuotakai. Jei vis dar ieškote dovanos mergvakario proga, pagalvokite apie „Liu my“ lėles.

Dovanos vienas kitam: ar būtina? Ką ir kaip dovanoti?

Vestuvės jau ir taip yra dviejų mylinčių žmonių dovana vienas kitam: be paprašiusio tekėti (o gal net paprašiusios!) nebūtų ir sutikusios (ar sutikusio). Tai nuostabi šventė dviejų mylinčių žmonių, oficialiai susijungusių ir tapusių šeima. Susijungia dvi giminės, du šeimos medžiai, kelios kartos, visi įgyja naujų statusų: žmona, vyras, šešuras, anyta, svainis ir panašiai. Kad ir kaip būtų, šiais laisvamaniškais laikais, vestuvės yra labai svarbi ir daugeliui žmonių reikšminga šventė. Tad ką ir kaip dovanoti?..

Dovanų tėveliams idėjos

Tėveliai Jūsų vestuvėse nusipelno milžiniškos pagarbos ir dėmesio. Šilti ir nuoširdūs žodžiai, ištarti vestuvių dieną, be abejo, sujaudins ir pamalonins Jų širdis. O ApieVestuves.lt savo ruožtu pasidalins dovanų idėjomis.

Gardi dovanėlė svečiams – natūralus medus

Džiugu, kad vis daugiau jaunavedžių nepamiršta savo svečių ir įteikia jiems simbolines, itin mielas dovanėles. Juk taip smagu ne tik gauti, bet ir dovanoti. Taip nuotaka su jaunikiu išreiškia pagarbą, padėką kiekvienam atėjusiam svečiui, kuris kartu pasidžiaugė nuostabia gyvenimo diena – tuoktuvėmis.

Sakyti ar ne - ko norėtume dovanų?

Dovanos vestuvėms – tai didelis galvos skausmas jūsų šventės svečiams. Tad kyla klausimas, ar palengvinsite šią naštą jiems pateikdami pageidaujamų dovanų sąrašą arba subtiliai užsimindami, kad būtų dovanojami pinigėliai. Visgi vestuvių dovanos nėra tam, kad ilgus metus rinktų dulkes sandėliuke, tad gerai pagalvokite, ar verta leisti savo svečiams improvizuoti.

Kaip padėkoti už dovanas?

Dovanos vestuvėms – išmokite ne tik dovanoti, bet ir priimti dovanas. Kiekvienas jūsų šventės svečias tikisi, kad padovanojo jums reikalingą bei patinkantį daiktą, kuriuo ilgai džiaugsitės. Žmonės patiria dovanojimo malonumą, kai mato jūsų nuoširdų džiaugsmą, girdi be galo nuošidžiai ištariamą “ačiū”, jaučiasi padarę kažką svarbaus bei naudingo...

Gardžios dovanėlės svečiams

Elegantiškos, jaukios padėkos smulkmenos svečiams vestuvėse mūsų šalyje pasirodė dar gana neseniai. Tačiau tikėtina, kad išradingų jaunavedžių dėka iš šventės išeisite ne tuščiomis: praėjusią dieną primins rankų darbo žvakės, nedideli suvenyrai, maži gėlių vazonėliai, druska voniai ir panašūs niekučiai.

Vestuvių dovanos – investicija į ateitį

Vokelį dovanoti neįdomu, o dar vieno nereikalingo daikto įteikti nesinori? Rinkitės laiko patikrintą ir tikrai originalią dovaną – įteikite porai auksinę monetą. Ar žinote, kad per pastaruosius kelerius metus jų vertė išaugo beveik dvigubai? Jei jaunavedžiai norės, monetą iškart iškeis į pinigus, o jei galvos apie investicijas, palauks kelerius ar dešimt metų, kol jų vertė išaugs. O gal vėliau įteiks ją savo pirmagimiui...

Lietuvos jaunavedžiai prioritetą teikia piniginėms vestuvių dovanoms

Nors internetas pilnas praktiškiausių, romantiškiausių bei originaliausių vestuvinių dovanų topais, geidžiamiausia jaunavedžių dovana – pinigai. Portalo Apievestuves.lt ir „Electrolux“ surengta internetinė apklausa parodė, kad tik pinigų ir nieko kito pageidauja gauti virš 40 proc. Lietuvos porų

Kokia vestuvių dovana jums priimtiniausia?

Atsakykite į apklausos „Kokia vestuvių dovana jums priimtiniausia?“ klausimą (pasirinkite tik vieną tinkamiausią atsakymą) ir laimėkite išskirtinę dovaną! Birželio 30 d. burtų būdu išrinksime vieną iš atsakiusiųjų ir jam/jai padovanosime stilingą belaidį „Electrolux“ dulkių siurblį „Ergorapido“, kuris yra populiari vestuvių dovana užsienyje.

Auksinės dovanų idėjos

Vestuvių dovana, be abejo, turi būti išskirtinė, tikti Jai ir Jam. Ko gero, meškerė, dėžė alaus ar pakvietimas į grožio saloną nėra tinkamiausios dovanos. Pinigai vokeliuose jau atsibodo, prekybos centrų dovanų čekiai nelabai tinka tokiai išskirtinei progai, o dešimto servizo jauniesiems tikrai nenorite dovanoti. Taigi ką dovanoti jaunavedžiams?

Pasakykite ačiū

Vestuvės buvo fantastiškos. Dar ir dabar prisiminus svaigsta galva. Kol dar jaučiate euforiją, ar neverta padėkoti svečiams? Kaip tai padaryti? Ką pasakyti? Kur ir kaip? Ar užtenka žodžiu ištarti ačiū? Šįkart būtent apie tai pasakoja popieriaus fėja Gita.

Cukruotos dovanėlės svečiams

Jūsų vestuvėse visi svečiai yra ypatingi. Padėkos žodžiai ir laimingos jūsų akys - labai gera padėka jiems, tačiau kodėlgi nepadovanojus kiekvienam mažų dovanėlių. Nereikia pirkti brangių niekučių. Juk šilta ir miela dovana yra puiki išeitis. Apie ką mes čia? Skaitykite naująjį Gitos straipsnį.

Dovanos su emocine „pakuote“

Šventės vis komerciškėja, o dovanos – praktiškos ir masinės. Pinigai, dovanų čekiai, kuponai... Paprasta ir greita. Tinka visiems ir kiekvienam, o ypač vestuvėms. Streso ir rūpesčių mažai. Malonumo dovanoti bei įspūdžių gavus dovaną – dažnai taip pat. Dovanojimo džiaugsmas mums jau svetimas?

Nuoširdi dovana tėveliams

Tėvams siūloma dovanoti išgraviruotus stalinius laikrodžius, kur gali būti parašyta, kad laikas bėga ir jų sūnui ar dukrai jau atėjo metas kurti savo šeimą. Norite simboliškos dovanos? Dovanokite angelus, rankų darbo šiltus dirbinius. O jei turite galimybę, nepagailėkite padovanoti ir kelionės. Prisiminkite viena - ne kaina čia svarbiausia, o jūsų padėka.

Mano dovana tau, mieloji

Kokia turėtų būti dovana, kad ji ne tik pradžiugintų būsimą žmoną ar vyrą, bet ir primintų apie vestuves dar ilgai? Brangi? Simbolinė? O gal geriausia dovanoti potyrius ir įspūdžius? Svarbiausia viską gerai apmąstyti. Juk kiekviena vestuvių detalė, įskaitant ir dovaną vienas kitam, turi būti nuoširdi, apgalvota ir skirtaq būtent jūsų mylimajam.

Ką ir už kiek dovanoti?

Vis dažniau dovanos vestuvėms telpa vokelyje ir visai ne todėl, kad svečiams trūksta išradingumo – to pageidauja jaunieji. Puiku, greičiausiai jie planuoja išvykti į tolimą kelionę arba padengti dalį šventės išlaidų, tačiau kiek pinigėlių dovanoti? O galbūt jaunieji davė laisvę jūsų fantazijai ir nežinote, kaip suktis?

Per gražūs suvalgyti sausainiai

„Saldžių svajonių namų“ gaminami sausainiai – neapsakomai žavinga ir skani stalo puošmena, stebuklingo grožio dovana svečiams ar netgi jauniesiems.

PERSONALIZUOTOS DOVANOS PAMERGĖMS

Išsirinkti pamergę yra lengva. Sugalvoti, ką dovanoti joms kaip padėkos ženklą, yra šioks toks iššūkis. Bet už tai, ką dėl tavęs padarė ir kad buvo šalia tavęs svarbiausią dieną, jos nusipelnė bent mažytės specialios dovanos.

DOVANĖLĖS, KURIŲ SVEČIAI NENORĖTŲ GAUTI

Dovanojant dovaną tikriausiai kiekvieną aplanko tas nepakartojamas ir neapsakomas jausmas. Tačiau gauti dovanų yra dar geriau! O dovanas per vestuves gauna ne tik jaunieji, bet ir jų svečiai nuo jaunavedžių.

„Rent Boutique“ paslauga nuo A iki Ž (eksperimentas)

„Rent Boutique“ paslauga nuo A iki Ž (eksperimentas). ApieVestuves.lt redaktorės Simonos birželio 17 dienos dienoraštis.

Originali mergvakario dovana Martynai

Kas yra geriau, nei išrinkti tobulą mergvakario dovaną? Tai PADARYTI ją! ZOOMBOOK ir ApieVestuves.lt skelbė konkursą, kurį laimėjusi mergvakario komanda gautų galimybę sukurti receptų knygą būsimai nuotakai! Sėkmei nusišypsojus, į kūrybos proceso liūną pasinėrė Agnė ir dar aštuonios nuotakos draugės. Viskas apie tai, kaip joms sekėsi planuoti mergvakarį ir kurti dovaną – jūsų dėmesiui.

Nekark liudininko, kol nežinai jo pareigų vestuvėse

Šiuolaikiškose ir moderniose vestuvėse liudininkai dažniausiai kviečiami tik padėti parašus. Žinoma, tai būna vieni artimiausių ir svarbiausių žmonių poros gyvenime ir patiems liudininkams tai labai svarbi, garbinga pareiga.

Dovanėlės svečiams. Originalios idėjos

Mintis atsidėkoti svečiams, kad atėjo į Jūsų šventę ir buvo su Jumis Jums svarbią dieną, yra išties graži. Jau netgi nusistovėję šiokie tokie standartai, kokiomis dovanėlėmis dažniausiai lepinami svečiai. Šį kartą pateiksiu originalių ir rečiau aptinkamų dovanėlių sąrašą.

Šis tas mėlyno, skolinto, seno ir naujo

Sakoma, kad nuotaka turi turėti ką nors naujo, seno, dovanoto, skolinto ir mėlyno arba žydro. Kaip padaryti taip, kad visa tai tobulai derėtų prie jūsų vestuvinės suknelės ir dėl daugybės šių detalių nenukentėtų jūsų subtilus nuotakos stilius. Plačiau papasakosime apie deimantus, perlus, krištolus, keliaraištį, rankinę bei pirštinaites.

Naujausia vestuvių tendencija – vestuvinė fotosesija ne vestuvių dieną!

Mielieji, ApieVestuves.lt dalinasi naujausiomis pasaulinėmis tendencijomis. Ar kada nors pagalvojote apie vestuvinę fotosesiją prieš vestuves? Profesionalus fotografas Victor Morozov dalinasi idėjomis ir patarimais. Kas žino, gal atsiras, kas pasiūlys ir fotosesiją po vestuvių.

Svečių knyga – kad ilgai prisimintum vestuvių dieną!

Ar pamenate kaip vaikystėje pildėme atminimų knygas? Ak, kaip būtų smagu nors vieną jų perskaityti ir dabar, tiesa? Šįkart Viktorija su Jumis dalinasi idėjomis apie svečių knygas vestuvėms. Ką ir kaip daryti? Kaip svečių paprašyti pildyti tokias knygas? Apie visa tai ir daugiau šiame straipsnyje.

Pagalvėlės žiedams - būtinybė ar mada?

Turbūt sutiksite, kad yra be galo svarbu ne tik kaip atrodo, bet ir kaip yra pateikiami vestuviniai ar sužadėtuvių žiedai. Mažytės simpatiškos šilkinės pagalvėlės žiedams – tai ne tik be galo gražus jūsų tuoktuvių ceremonijos akcentas, bet ir ženklas, kad suteikiate žiedams didelę reikšmę, kad apgalvojote kiekvieną savo šventės smulkmeną.
Pačios išradingiausios dovanos vestuvėms: subtilios, tačiau pamaloninančios vestuvių dovanos jūsų svečiams, žavingos dovanos jauniesiems jų ypatingos šventės proga – visa tai ir dar daugiau slepiasi šiame mūsų puslapio skyriuje. Taip pat ir klausimai, kuriuos užduodami jaučiamės nejaukiai: “Kiek gali kainuoti dovana vestuvėms?”, “Pateikti pageidaujamų dovanų sąrašą ar subtiliai užsiminti, kad dovana turėtų tilpti vokelyje?”.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

Kietas šokis
Balionu salis
Balionu salis
Svarstykles
Svarstykles