Smagus žaidimas vestuvėms, padėsiantis užimti svečius!

Grožis, makiažas, šukuosenos

Jaunosios šukuosena, makiažas, manikiūras - žinoma, už tai atsakingi yra grožio salonai, tačiau kaip išsirinkti tinkamiausią? Kaip rasti specialistus, kurie nuoširdžiai rūpintųsi jūsų grožiu ir būtų suinteresuoti, kad tokią svarbią dieną jaustumėtės ypatingai? O galbūt pačios iš anksto norėtumėte pasidomėti, kokius amplua savajai šventei galite rinktis: Marilyn Monroe (nuotakos makiažas: išlenkti anglies spalvos antakiai, ilgos blakstienos, suteikiančios akims išraiškingumo; nuotakos šukuosena - ant skruostų krintančios platininės garbanos seksualumui pabrėžti), Audrey Hepburn (makiažas nuotakai: išryškintos akys, ryškiai raudonos lūpos ir pabrėžti skruostikauliai; šukuosena nuotakai - griežta, atskleidžianti jūsų eleganciją ir santūrumą), o gal tiesiog norite būti vienintele ir nepakartojama – savimi? Bandomasis makiažas ir bandomoji šukuosena padės jums priimti galutinį sprendimą. Padėsime jums tinkamai pasirūpinti ne tik šukuosena jaunajai, bet ir visu įvaizdžiu bei išsirinkti geriausius specialistus.

Plaukų stilistė Vita Jonkuvienė: Grožis slypi paprastume

Plaukų stilistė Vita Jonkuvienė dirba „Plaukų galerija“ salone ir taip pat dalyvavo „Baltic Bridal Fashion Show“ grožio kūrimo procese. Plaukų stilistė kuria išsiskiriančias, nuo tendencijų neatsiliekančias šukuosenas vestuvėms. Darbas su klientėmis kūrėjai malonus procesas.

M. Palaikytė: ryškėja tendencija, kuri turės milžinišką įtaką mados pasaulyje

Moderniame ir prabanga tviskančiame renginyje „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ ryškiausi Baltijos šalių dizaineriai ir mados namai pristatė naujausias 2018 metų vestuvinių suknelių kolekcijas, plaukų stilistai – madingiausias šukuosenas, visažistai – makiažus. Bene stilingiausiame vestuvių renginyje naujovėmis domėjosi daugiau nei trys šimtai lankytojų ir kviestinių svečių. Kartu su kitais garbingais svečiais reginį stebėjo ir mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė. Ji vestuvinių madų pasaulyje pastebi vis ryškėjančią naują tendenciją, ateityje turėsiančią milžinišką įtaką vestuvių versle.
 

Stilistui K. Rimdžiui – netikėtas lėlės „Barbie“ kūrėjų pasiūlymas

Stilistas Kęstutis Rimdžius iš „Barbie“ kūrėjų sulaukė netikėto pasiūlymo bendradarbiauti. Taleningasis kūrėjas sako, kad tokio užsakymo jis dar niekada nebuvo gavęs, o bendradarbiauti su pasaulinio garso prėkės ženklu jam yra malonus iššūkis.

„Shades of Whimsy“ papuošalai 2018 metų nuotakoms

2018 metų „Shades of Whimsy“ vestuvinių papuošalų kolekcija „Cinderella“ skirta nuotakoms, turinčioms išskirtinį skonį ir vertinančioms klasiką su romantikos elementais.

Nuotakų stiliaus renginyje – nemokamos odos priežiūros ir makiažo ekspertų konsultacijos

Vasario 18 d. Vilniuje vyks tarptautinis nuotakų stiliaus šou „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“. Baltijos šalių dizaineriai pristatys daugiau nei dvidešimt naujausių kolekcijų būsimoms nuotakoms, vakarinių suknelių ir vyrų mados kolekcijas. Renginyje laukia ne tik mados šou – savo stende lankytojus nemokamai konsultuos vienos žymiausių pasaulyje profesionalios kosmetikos gamintojų – renginio auksinio rėmėjo SOTHYS veido odos priežiūros ir makiažo ekspertai.

A. Deveikytė: Vestuvinė suknelė – nemenkas iššūkis, kurio imtis ryžtasi tikrai ne visi dizaineriai

Dizainerė Agnė Deveikytė jau penkerius metus kuria vestuvines sukneles. 2017 debiutavo ir užėmė pirmąją vietą konkurse „Kitokia vestuvinė suknelė“. Po sėkmingo debiuto dizainerė tobulėjo ir kūrė vis sudėtingesnes sukneles. A. Deveikytės suknelės individualiai kuriamos nuotakoms, norinčioms įdomių ir modernių sprendimų.

Barbės kolekcija: įžymybių vestuvės ir dizainerių kurtomis suknelėmis vilkinčios lėlės

Šiemet visame pasaulyje populiariausia lėlė, kurios kolekcijas sudaro skirtingų profesijų, tautybių ir net skirtingo kūno sudėjimo Barbės, švenčia 59-rių metų sukaktį. Pirmoji Barbė buvo sukurta amerikiečių verslininkės Ruth Handler ir viešai pristatyta dar 1959 m. Pirmajai lėlei buvo suteikta XX amžiaus septintojo dešimtmečio Holivudo aktorės Jayne Mansfield, šviesiaplaukės ir gražių kūno formų savininkės, išvaizda. Iš pradžių Barbė vilkėjo juodai ir baltai dryžuotą maudymosi kostiumėlį ir tik vėliau ją pradėjo rengti ir sieti su rožinės spalvos drabužiais. Be to, lėlės šukuosena – į kasą surišti plaukai, jie buvo šviesūs arba tamsūs.

R. Kalinkinas: Kūrėjui iš esmės nesvarbu, kokį gaminį kurti

Robertas Kalinkinas – drabužių dizaineris ir scenografas. Pastaruosius aštuonerius metus dirba ir kaip dekoracijų dailininkas bei scenografas kuriant ir filmuojant reklamas, taip pat yra televizijos laidų stilistas. Visgi didžiausią Roberto Kalinkino laiko dalį užima kolekcijų kūrimas ir siuvimas. Pasak dizainerio, darbe jam svarbiausi yra procesas ir kūrybos laisvė bei dizainerio ir kliento tarpusavio ryšys.

VG Zolotas: Žvelgdamas į savo šaknis atradau autentiškumą

Mados namai „Zolotas Baltic“ yra išskirtiniai – juos įkūrė Roberta Bulotaitė, o šiems mados namams vestuvinės sukneles kuria graikas VG Zolotas, savo veiklą Graikijoje pradėjęs dar 1972 metais. Remdamasis turtingu paveldu, dizaineris pasitelkia jį kurdamas išskirtines heleniško stiliaus vestuvines sukneles.

Aida Kapočiūtė: Didžiausia klaida vestuvių dieną – bandymas būti kažkuo kitu, o ne savimi

Dizainerė Aida Kapočiūtė mados pasaulyje mėgsta bėgti nuo standartų ir kurti išskirtinį stilių, ji ragina moteris būti savimi. Modernu, romantiška, tikra – tai žodžiai, iliustruojantys sėkmingos dizainerės vestuvinių suknelių braižą.

„Nuotakos spinta ant ratų“ tapo tikra dizainerių suknelių išparduotuve

Vasario 3–4 d. „Radisson Blu Hotel“ Vilniuje vyko išskirtinė vestuvių paroda FAMILY DAY, per kurią jau trečius metus iš eilės veikė ir nuotakų suknelių išparduotuvė „Nuotakos spinta“. Šio buvusių ir būsimų nuotakų itin mėgstamo renginio misija – parodyti, kad suknelė gyvena ne vieną kartą ir, nors jau vilkėta, gali būti vėl išlydėta prie altoriaus. Tai išskirtinis projektas, pritraukiantis šimtus nuotakų, kurių vienos nori parduoti vestuvinę suknelę, o kitos – atrasti savo svajonių suknelę. Šiemet renginys jau kitoks – „Nuotakos spinta ant ratų“ keliaus iš Vilniaus į Klaipėdą vasario 24 d. ir į Kauną kovo 4 d.

„L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ organizatoriai surengė nuotakų stiliaus performansą

„L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ organizatoriai, skaičiuodami kelias savaites iki didžiausio nuotakų mados šou Baltijos šalyse, suorganizavo grožio šventę, tarsi didžiojo šou repeticiją.

Privalai pamatyti: vestuvinių suknelių mados tendencijos 2018-aisiais

Dar didesnis dėmesys spalvoms Tradicinę baltą spalvą vis dažniau keičia kreminė ar pudros spalva. Naujos spalvos nuotakos suknelei suteikia ypatingą išskirtinumą ir modernumą. Įprastą baltos spalvos suknelę keičia vestuvinei suknelei neįprastos spalvos, kurios tik dar labiau traukia dėmesį. Pastelinių ar ryškių spalvų suknelių pasirinkimas byloja apie ryžtingas, drąsias ir naujovių nebijančias nuotakas. Spalvingą ir netradicinį nuotakų stilių kurianti dizainerė I. Miltienienė apie savo išskirtinę vestuvinių suknelių kolekciją sako: „Norėjau parodyti, kad nebūtinai nuotaka turi būti balta.“ Taigi, toks dizainerių žingsnis vestuvinių suknelių madose skatina moteris būti išskirtines.

Holivudas Lietuvoje, arba tobulos bangos ir garbanos su „Atwins“

Turbūt ne viena moteris, žvelgdama į „Vogue“ ar „Harper’s Bazaar“ viršelį puošiančias gražuoles, pagalvojo, kaip joms pavyksta taip idealiai atrodyti, lyg prie jų garbanų niekas net nebuvo prisilietęs. Daugelis iš mūsų nori mokėti taip susišukuoti, kvėpuoti Niujorko dvasia, pagauti naujausias pasaulio tendencijas, išmokti meistriškumo ar jį patobulinti. Todėl bendrojo įvaizdžio kūrėjų komanda „Atwins“ į Lietuvą pakvietė Niujorke gyvenančią ir dirbančią pasaulinio garso plaukų stilistę Lauren McCowan, kuriai įvaizdį patiki įtakingiausių madų žurnalų modeliai, garsūs atlikėjai bei aktoriai.

Makiažo ir plaukų tendencijų kryptys 2018-ųjų nuotakai

Pasaulio mados sostinės jau pristato 2018 metų pavasario–vasaros tendencijas, mados žurnalai ir blogai jau trimituoja apie ateinančias naujienas, o plaukų stilistai ir vizažistai jau kuria planus, kaip atspindės naujausias tendencijas šukuodami ir grimuodami kito sezono nuotakas. Suskubti jas žinoti jau privaloma, nes tuoj pat prasidės bandyminės šukuosenos ir makiažai.

Parodoje „Mano tobulos vestuvės“ grožio specialistės Beauty Guru pristatė naujieną

Parodoje „Mano tobulos vestuvės“, vykusioje Kaune lapkričio 25-26 dienomis Beauty Guru komanda vizažistė Vilija Šeputienė ir plaukų stilistė Jolita Zujienė pristatė įspūdingus nuotakų įvaizdžius bei itin populiarėjančią naujieną rinkoje „Nuotakos šukuosenos ir makiažo įvaizdžio transformaciją“.

Parodoje „Mano tobulos vestuvės“ – galimybė laimėti 400 eurų čekį vestuvinei suknelei

Planuojančius vestuves ir ieškančius geriausių sprendimų lapkričio 25-26 dienomis sukvies šalies viduryje, Kaune, vykstanti nemokama vestuvių paroda „Mano tobulos vestuvės“. Kauno centre esančiame viešbutyje „Park inn by Radisson“ dvi dienas truksiantis nemokamas renginys būsimus jaunavedžius vilios ne tik šimtais vestuvines prekes ir paslaugas pristatysiančių prekės ženklų ir jų atstovų, bet ir išskirtinai čia rengiamais visiškai nemokamais seminarais, paskaitomis ir net išskirtinėmis dovanomis. Vieną iš jų – galimybė laimėti čekį vestuvinei suknelei.

2018 metais vyks analogų Lietuvoje neturintis renginys

2018 metais vasario ir kovo mėnėsiais vyks analogų Lietuvoje neturintis, didžiausias vestuvinių suknelių pardavimo renginys „Nuotakos spinta“. Jame kkviečiamos dalyvauti merginos, norinčios parduoti savo vestuvines sukneles ir tos, kurios įsigyti žymių dizainerių kūrinius svajoja gerokai pigiau.

Šukuosenų tendencijos

Šiemet mados pasaulyje vyrauja daug skirtingų ir priešingų viena kitai tendencijų. Ne išimtis ir šukuosenų mados, jos labai skiriasi viena nuo kitos, dėl to kiekviena lengvai prisiderins sau tinkančią ir stilingą šiais metais šukuoseną. Pateikiame kelis šukuosenų variantus.

Idėja: kur švęsti mergvakarį, kai lauke lyja ir šalta

Mergvakaris yra tai, apie ką svajoja kiekviena būsima nuotaka. Na, o tinkamai ir gerai jį suorganizuoti tenka jos draugėms, kurios tai dažnai vadina nelengva užduotimi. Tačiau viena aišku: visos trokštame tądien savo ištekančią draugę ar seserį nustebinti kuo labiau. Dalinamės keliomis idėjomis, kaip tą padaryti labai įdomiai.

2018 metų mados tendencijos tiesiai nuo didžiųjų mados sostinių podiumų

Pasaulio mados sostinės jau dabar pristato ateinančių metų kolekcijas ir mados pasaulio atstovai pradeda pasakoti, kas bus madinga kitais metais, o stilistai, ikonos ir mada gyvenančios personos gerte geria šią informaciją ir jau dabar sudarinėja naujausią pirkinių sąrašą. Visada mados įvykių sūkuryje atsiduriantys „Atwins“, įvaizdžio meistrai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok, išskiria 4 ryškiausias 2018 metų tendencijų kryptis: brandūs jaunuoliai ir jaunatviški vyresnieji, perregimų medžiagų triumfas, šaltų pastelinių tonų sugrįžimas ir spalvotų šukuosenų bumas.

Patarimai, kaip užsiauginti plaukus iki vestuvių dienos

Ilgi ir sveiki plaukai yra kiekvienos nuotakos svajonė. Merginų nelaimei plaukų auginimas yra labai sunkus ir daug pastangų reikalaujantis procesas, o prieš vestuves patiriamas stresas šį procesą paverčia dar sunkiau įgyvendinamu. Norinčios vestuvių dieną turėti kiek įmanoma ilgesnius plaukus išbandykite šiuos patarimus.

Garsių pasaulio moterų grožio pamokos (VIDEO)

Dažnai vartydamos mados ar pramogų žurnalus, stebėdamos dizainerių kolekcijų pristatymus žvalgomės į pasaulinio garso modelius ir žavimės jų grožiu. Kartais tai makiažo meistrų darbo vaisiai, o kartais natūralaus grožio spindėjimas. Turbūt didžioji dalis profesionalų, dirbančių šioje srityje, pritars, kad kuo geriau prižiūrima, sveikesnė oda, tuo mažiau makiažo subtilybių reikia norint pabrėžti grožį, pasiekti dizainerio ir reklamos užsakovo norimą rezultatą. O ypač žengiant podiumu madų pristatymuose yra svarbus laikas, tad kuo mažiau jo modelis praleis stilistų kėdėje, tuo greičiau ir sklandžiau viskas eisis per renginį.

Video eksperimentas su aukštosios mados suknele

O kas jei su aukštosios mados suknelėmis vaikščiotume kasdien į darbą, asipirkti, pasivaikščioti, gerti kavos? Žinot kaip tai atrodo? O jei vestuvinę suknelę vilkėtumei kasdien? Dalijamės gražiu video apie merginą ir jos nuostabiausią suknelę.

Nuostabus filmas apie vieną gražiausių šio sezono nuotakų

Brigita Marija - nuostabi šio sezono nuotaka. Jos vestuvių nuotraukas ir video pamatę asmenys negaili liaupsnių, ne tik Manto Petruškevičiaus sukurtam dekorui, bet ir pačiai nuotakai. Ji tiesiog spindi Lino Dambrausko nuotraukose ir Medus House by Tomas Tamvaikis video filme.

Gražieji 2017 m. CAROLINA studio stilistiniai sprendimai nuotakoms

Gražieji CAROLINA make up studio 2017 m. makiažai nuotakoms. Dalijamės galerija įkvėpimui.

Jaunatviškas šventinis įvaizdis pagal CAROLINA STUDIO (video)

Carolina.lt meistrės Eglė Čiurlytė ir Karolina Taraškevič-Bethel demonstruoja kaip susikurti jaunatvišką ir žaismingą įvaizdį vakarėliui. Sužinok kaip pasidaryti lengvas garbanas bei ryškų makiažą su blizgučiais.

Kaip pasidaryti CHROME efekto manikiūrą (video pamoka)

Video pamoka Kaip pasidaryti CHROME efekto manikiūrą ir instrukcija.

Vestuvinė šukuosena pagal veido formą

Vis dar nežinai, kokią šukuoseną pasirinkti svarbiausiai savo gyvenimo dienai? Pabandyk ją išsirinkti pagal savo veido formą! Kiekviena iš mūsų tikrai ne kartą svajojo apie tokią šukuoseną, kuria pasipuošusi raudonu kilimu žygiavo mylimiausia garsenybė. Tačiau pabandžiusi kažką panašaus pasidaryti sau atrodai kaip juokinga karikatūra? Ne visada tai, kas tinka vienai panelei, tiks ir kitai, ir ne visada madingos šukuosenos atrodys taip pat nuostabiai tau, kaip atrodė žvaigždei žurnalo viršelyje. Išmok rinktis šukuosenas, kurios tinka tavo veidui, ir sužibėk!

Stilinga turi būti ne tik nuotaka, o pora!

Štai jis – tikrasis romantikos triumfas… Svarbiausia gyvenimo šventė – būtent taip neretai apibūdinama vestuvių diena, įprasminanti simbolinę amžino pasižadėjimo ir amžinos meilės idėją. Kad ir koks Jūsų asmeninis stilius, gyvenimo būdas, požiūris į vestuves ar jų svarbą – šios šventės statusas kiekvieno gyvenime neturi lygių, tad esu linkusi laikytis drąsios pozicijos, kad tai proga, kai galime sau leisti „skoningai nesikuklinti“! Visgi kaip nepasiklysti svajonių, vizijų ir tikrų planų sumaištyje? Kaip išlikti savimi ir, svarbiausia – neprarasti subtilaus skonio pojūčio?

2017 m. nuotakų šukuosenų tendencijos

Prabangiausiuose ir stipriausiuose plaukų modeliavimo industrijos ir mados namuose suformuotos mados tendencijos svaiginančiu greičiu per tradicinę ir socialinę žiniasklaidą pasiekia mados kūrėjus ir vartotojus bei įsilieja į jų gyvenimus. Šiuolaikiniame mados pasaulyje unikalumas tampa svarbesnis už klasikinį, stereotipinį grožį ir podiumams skirtos tendencijos drąsiai žengia į gyvenimą. Meistrai greitai perima visas naujienas ir jas pritaiko, adaptuoja, kuria savo interpretacijas, nepamiršdami pabrėžti moters unikalių bruožų. 2017 m. sezono madingiausios vestuvinės šukuosenos, sukurtos „L`Oréal Professionnel“ specialistų iš visų Baltijos šalių, bus pristatytos 2017 m. sausio 18 d. „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ renginyje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, Vilniuje, kur susitiks Baltijos šalių dizaineriai, kuriantys nuotakoms.

Nereali idėja vestuvinei fotosesijai – miegančioji gražuolė!

Žavinga, pasakiška, užburianti – štai tokia ši fotosesija! Grožėkitės ir tikiu, kad ne vieną pasisemsite minčių savajai šventei.

Nuotakos manikiūras – atsakymai į svarbiausius klausimus

Vestuvių dieną visos norite atrodyti tobulai. Prie tobulo nuotakos įvaizdžio prisideda Jūsų tobula suknelė, bruožus išryškinantis makiažas, žavi šukuosena, gražūs bateliai, o taip pat ir dailiai nulakuoti nagučiai. Į klausimus apie šių metų nuotakos manikiūro tendencijas mums atsako feisbuke pamilta „S. B. nail artist“ meistrė Simona.

„Provanso kvapai“ – aromaterapija ir SPA ruošiantis vestuvėms

Ruošdamosi vienai svarbiausių gyvenimo švenčių daugelis nuotakų patiria ne vien laukimo džiaugsmą, bet ir nerimą bei stresą. Niekada nepamirškite, kad tai Jūsų šventė ir skirkite laiko sau. Neleiskite, kad šviežios bei nuostabios gėlės arba kulinarinio šedevro vertas tortas nustelbtų nuo organizacinių reikalų pavargusią nuotaką. Todėl būtinai pasinaudokite nuostabiu „Provanso kvapų“ pasiūlymu Jums. Atsipalaiduokite, nusiraminkite ir vestuvių dieną atrodykite pritrenkiamai.

Šeši auksiniai stiliaus patarimai besilaukiančiai nuotakai

Neretai geriausi dalykai gyvenime nutinka nelauktai... Dažnokas atvejis, jog jau ėmus siūdintis vestuvinę suknelę, po širdimi suspurda nauja gyvybė, o kartais įsimylėjeliai nusprendžia artimųjų bei Dievo akivaizdoje sujungti gyvenimus tuomet, kai atšvęsti galima ne tik jųdviejų meilę, bet ir būsimą vaikelio atėjimą į pasaulį. Abiem atvejais, toks dvigubas stebuklas bei pasiruošimas jungtuvių šventei jaunajai gali kelti ne tik džiaugsmą, bet ir nemažą galvos skausmą. Kyla nemažai klausimų, kaip puoštis laimingiausią gyvenimo dieną. Garsi vestuvinių suknelių kūrėja, „InŽi” mados namų įkūrėja Ingrida Rutkauskaitė, per septynerių metų karjerą papuošusi ne vieną vaikelio besilaukiančią nuotaką, pataria, ko vertėtų neužmiršti, kad vestuvių dieną būtumėte pritrenkiančiai graži ir jaustumetės kuo patogiau.

GARBANOS YPATINGAI ŠVENTEI

Artėja šventė, kai norisi pasitikėti savimi ir jaustis ypatingai ir laisvai. Ir tikriausiai nesuklysiu pasakiusi, kad nuostabios, lengvai krintančios garbanos suteiks laisvės pojūtį.

Daug komplimentų sulaukęs vestuvių viešnios įvaizdis

„Šią suknelę internete jau buvo nusižiūrėjusios ir pagalvojusios, kad kada nors reikės išsinuomoti, net trys ar keturios vestuvių viešnios“, – sako „Rent Boutique“ konkurso laimėtoja Ingrida. Šią vasarą dizainerių rūbų ir aksesuarų nuomos projektas internete www.rentboutique.com ir projektas ApieVestuves.lt paskelbė konkursą ir nudžiugino bent dvi vestuvių viešnias. Laimingosiomis, kurioms buvo išnuomota suknelė ir sukurtas stilius, tapo Ingrida ir Laima. Šiandien dalijamės žavingosios Ingridos patirtimi su „Rent Boutique“. Mergina spindėjo per draugės vestuves 2016 m. karštą rugpjūčio savaitgalį.

Rudens nuotakos stiliaus akcentai

Artėjantis ruduo ir žiema visai nenusileidžia vasarai savo grožiu. Vasara – gėlių spalvos, jūros bangavimas ir saulės spinduliai. Tačiau nevertėtų pamiršti rudens lapų grožio ir kerinčio sniego baltumo. Kas pasakytų, kad vestuvės rudenį ar žiemą nėra gražios? Be abejonės, kiekvienas metų laikas šventę „paskanina“ savo teikiamomis galimybėmis. Vis dažniau poros švenčia vestuves ne vasarą. O nuotakoms, kurias pakerėjo auksinis ruduo, siūlome pasižvalgyti, kaip galima sukurti ypatingą įvaizdį!

Top 5: LT grožio „vlogerės“ sek planuodama vestuves

„YouTube“ internetinėje svetainėje ieškote grožio „vlogerių“, kurios įkvėptų ir patartų makiažo klausimais? Pasiklysti šiame kanalų pasaulyje nesudėtinga, juk čia gausu įvairių filmukų, sukeliančių juoką, tačiau galima rasti ir labai naudingų grožio pamokėlių. Kiekvienai grožio mylėtojai pateikiame TOP 5 Lietuvos grožio „vlogeres“, kurios įkvėps Jūsų vestuvinį makiažą, šukuoseną, išmokys vertingų grožio triukų ir papasakos apie grožio tendencijas.

Velniop dietas prieš vestuves! Lieknėk sveikai

Planuoji vestuves ir tyliai svajoji apie dailiai krintančią suknelę ant savo tobulos figūros... Entuziazmo pagauta į Google paiešką įvedi „kaip greitai numesti 5 kg“. Kaip gerai, kad tiek daug rezultatų! Savo vestuvių planuoklyje prie pirmadienio pažymi „grikių dietos pradžia“. Pirmadieniai ateina vienas po kito, taip ir neatnešdami grikių į tavo pirkinių maišelį – matytas scenarijus, tiesa? Tikiu, kad savo išsvajotą dieną atrodysi pritrenkiamai! Tačiau man labiau rūpi, ar neatrodysi išsekusi, išblyškusi ir pervargusi. Kad to išvengtume „Tobula figūra“ dalijasi praktiškais patarimais, skirtais ne tik tau, bet ir anytai, liudininkei ar tetai (kuriai tas pirmadienis niekaip neateina).

Energinga ir lieknesnė iki vestuvių? Misija įmanoma.

Norėdamos padidinti pasitikėjimą savimi arba tiesiog todėl, kad atrodytume ir jaustumės geriau, imamės dietų, sporto ar kitokių lieknėjimo būdų. Dažnai to imamės ir prieš savo vestuves, kai norime tilpti į tą vienintelę suknelę ar tiesiog atrodyti kuo geriau. Dienomis lengva išbalansuoti organizmą, sportu užsiimti irgi galime ne visos. Yra daugybė būtų pakeisti įpročius ir gyvenimą ir greitai sulieknėti, pavyzdžiui, kokteiliai

Šiluma nuotakai šaltą vestuvių dieną (nuotakų patarimai)

Feisbuko grupėje „Nuotakų namučiai“ vis dažniau girdisi klausimas, o ką gi reikės rengtis, kad būtų gražu ir šilta, ir kokybiška, ir kad dar liktų po vestuvių?.. Peržvelgus merginų atsakymus pasidarė įdomu, kas tas vilnos švarkelis, su kuo jis dėvimas ir kuo jis naudingas.

3 makiažo tipai iš Nuotakų mados savaitės JAV

Šį sezoną nuotakų veide karaliauja natūralumas! Kiekvienais metais ant podiumo gimsta naujosios mados tendencijos, kuriomis seka kiekvienas, ir jos keliauja į mūsų kasdienybę ar net vestuves. Džiaugiamės galėdami pristatyti 2016 metų pavasario−vasaros Nuotakų mados savaitę užkariavusius nuotakos makiažo įvaizdžius.

Vestuvinė šukuosena pagal veido formą

Vis dar nežinai, kokią šukuoseną pasirinkti svarbiausiai savo gyvenimo dienai? Pabandyk ją išsirinkti pagal savo veido formą! Kiekviena iš mūsų tikrai ne kartą svajojo apie tokią šukuoseną, kuria pasipuošusi raudonu kilimu žygiavo mylimiausia garsenybė. Tačiau pabandžiusi kažką panašaus pasidaryti sau atrodai kaip juokinga karikatūra? Ne visada tai, kas tinka vienai panelei, tiks ir kitai, ir ne visada madingos šukuosenos atrodys taip pat nuostabiai tau, kaip atrodė žvaigždei žurnalo viršelyje. Išmok rinktis šukuosenas, kurios tinka tavo veidui, ir sužibėk!

Kodėl vestuvinės šukuosenos ir makiažo paslaugos brangesnės už proginio?

Neretai iš nuotakų lūpų išsprūsta pasipiktinimas, kad vestuvinis makiažas ir vestuvinė šukuosena yra kelis kartus brangesnė už vakarinį makiažą ir proginę šukuoseną.

Vizažistė N. Čukinienė apie nuotakos makiažo ribas

Neringa Čukinienė – viena geriausių makiažo specialisčių Lietuvoje, kurios paslaugų nori ne tik šou pasaulio moterys, bet ir nuotakos, kurioms makiažo kokybė rūpi taip pat kaip ir suknelė. Tik praėjus konferencijai Nuotaka ant ribos su Neringa kalbamės apie nuotakų ribas.

M. Tautvaišas apie nuotakos plaukų stiliaus ribas

Kai pernai parašėme apie vaikiną, kuris sukūrė geriausią 2015 m. nuotakos įvaizdį, straipsnis buvo suskaitytas beprotiškai daug kartų, o klausimų į redakcijos el. paštą atskriejo dar daugiau. Šiandien jau praėjus konferencijai NUOTAKA ANT RIBOS kalbamės su Mantu Tautvaišu apie šių metų nuotakų ribbas.

Tatuiruotos vestuvės

Tatuiruoti jaunavedžiai – vieni iš jų mielai išryškina savo puoštą kūną, na, o kiti, deja, tai vadina paauglystėje padaryta klaida. Kaip bebūtų, vestuvių dieną visos norime atrodyti nepriekaištingai. Tam, kad klausimų liktų mažiau, apie tatuiruočių ir baltos suknelės derinį klausėme pačių esamų ir būsimų nuotakų, o taip pat savo nuomonę išsakė ir šios srities specialistė.

Misija: sulieknėti iki vestuvių

Jeigu ruošiatės vestuvėms, turbūt jau spėjote pagalvoti apie scenarijų, svečius, makiažą, suknelę ir... gražesnes kūno linijas. Tokiu atveju norisi per trumpiausią laiką pasiekti stulbinančius rezultatus. Visgi užsimojus atsikratyti papildomų riebaliukų liemens ar sėdmenų srityje, vargu ar padės net ir griežčiausios dietos. Tad kaip įgyvendinti savo misiją, nesigadinant šventinio pasiruošimo džiaugsmo ir sveikatos?

2015 makiažo tendencijos

Kiekviena jaunoji vestuvių dieną nori atrodyti įspūdingai. Todėl labai svarbūs visi nuotakos akcentai nuo batelių ar suknelės iki makiažo. 12 metų patirtį turinti vizažistė, dirbusi ne tik su FHM ar „Cosmopolitan“ žurnalais, tačiau ir su daugybe nuotakų, Laura Petrauskaitė pataria, koks yra tinkamas nuotakos makiažas.

Kas pirmiau: šukuosena ar makiažas?

Šįkart skubame į pagalbą toms nuotakoms, kurios užduoda sau klausimą, ką pirmiau darytis: šukuoseną ar makiažą? Mūsų patarimas – laikytis nerašytų taisyklių. Pirmiausia susitvarkykite plaukus ir pasidarykite šukuoseną, taip išvengsite streso dėl sugadinto ar nutekėjusio makiažo.

Makiažas tinka moterims ir vyrams: V. Udrėnaitė

Apie makiažą nuotakai informacijos begalė. Tačiau kaip dėl makiažo pamergėms, mamoms ar močiutėms? Pagaliau, ar turėtų naudoti makiažą vestuvėms vyrai? Apie tai ir dar daugiau pasakoja profesionali vizažistė, dirbanti „Make Up Store“ makiažo specialiste, reklaminiuose projektuose bei madų šou, Vaiva Udrėnaitė.

Vizažistė L. Petrauskaitė: natūralumas – makiažo tendencija

Kiekviena jaunoji savo vestuvių dieną nori atrodyti įspūdingai, todėl makiažas šią nepaprastą dieną yra labai svarbus. Kokį makiažą pasirinkti? Kaip jį išlaikyti kuo ilgiau? Ir kaip reikėtų pasirūpinti savo oda prieš didžiąją šventę? Apie visa tai ir dar daugiau pasakoja vizažistė Laura Petrauskaitė, turinti 12 metų patirtį vizažo srityje.

Makiažas nuotakoms. Vaizdo pamokos II dalis

Kasdienį makiažą daugiau ar mažiau moka pasidaryti kiekviena, tačiau ką daryti, kai šventė ypatingesnė – o žinių tiek, kiek yra. Nors daugumai nuotakų makiažą daro profesionalai, tačiau kartais gerai išbandyti ir pačiai. Jeigu ne šventei, tai bent bandomąjį, kad pajaustumėte, kokios spalvų gamos ir kas su kuo dera. Tad geresniam pasiruošimui pateikiame Jums vaizdo medžiagą. Įvertinkite ir išbandykite.

„Renata Poccia“ kolekcija nuotakoms: „Žydėjimas“

Aksesuarų ir papuošalų nuotakoms gausu, tačiau ne kiekvienas kūrėjas sugeba pasibelsti į jaunosios širdį. Šį sykį kalbame su „Renata Poccia“ aksesuarų linijos įsteigėja ir pačia dizaino kūrėja – Renata. Naujoji jos kolekcija – „Žydėjimas“. Dvasingai ir pavasariškai spinduliuojančiu pavadinimu pavadinta kolekcija – išskirtinė. Kuo ji kitokia ir kodėl susilaukė tiek daug dėmesio, kalbame su kolekcijos autore.

Top 10 kvepalų nuotakoms

Ypatingą dieną nuotakos tiesiog švyti ir spindi. Prie šio grožio prisideda daugelis smulkmenų, bet joks nuotakos įvaizdis nėra užbaigtas be kvepalų dvelksmo. Siūlome Jums iš arčiau pažvelgti į kvapų pasaulį ir atrasti sau tinkamiausius. Mūsų Top 10 kvepalų nuotakoms. Eiliškumas čia nesvarbus, visi kvapai – dieviški, o norint tinkamai išsirinkti būtina žinoti, ką kiekvienas kvapas sako apie save ir Jus.

2014 m. vestuvinių šukuosenų tendencijos

Tendencijos tendencijomis, o aš šiuo klausimu turiu labai tvirtą nuomonę ir noriu ja pasidalyti su Jumis. Pamirškite visas madas ir tendencijas. Vestuvės – ne šv. Kalėdos, jos vyksta kartą gyvenime. Tendencijos kaip Kalėdų Senis – ateina ir išeina, galiausiai sužinome, kad jis išvis neegzistuoja. Svarbiausia vestuvių dieną jaustis savame kailyje, kad jaunikis atpažintų TĄ, su kuria, atrodo, dar visai neseniai pirmą kartą pasibučiavo.

Kaip pasidaryti tobulą makiažą vestuvėms? Vaizdo pamokos

Nuotakos makiažas yra vienas iš svarbesnių akcentų vestuvių dieną. Merginos, norinčios atrodyti tobulai, renkasi įvairias makiažo specialistes. Tačiau kodėl nesutaupius pinigų ir nepasidarius tobulo makiažo namie? Internete yra daugybė vaizdo pamokėlių, kaip pasidaryti tobulą makiažą ne tik paprastai dienai ar vakarėliui, bet ir vestuvėms. Aptarsime keletą iš jų, kur merginos moko, kaip pasidaryti pilną makiažą, paryškinti akis ir jų liniją.

Šukuosenų idėjos: tinka vestuvėms ar mergvakariui

Kaskart artėjant naujam vestuvių sezonui kyla tas pats klausimas – kas dabar madinga, kokią šukuoseną išsirinkti? Jei reikėtų trumpai apibūdinti 2014 metų nuotakos įvaizdį, tai greičiausiai būtų moderni klasika. Šiemet ypač madingos aukštos, sukeltos į glotnius kuodus, elegantiškos šukuosenos. Tačiau taip pat išlieka madingos romantiškos garbanotų plaukų ir net šiek tiek netvarkingos šukuosenos. Kokio stiliaus šukuosena būtų, ji turi tikti, gerai atrodyti, būti patvari ir kurti gerą nuotaiką.

„Carolina Make Up Studio“ makiažo tendencijos 2014 m. nuotakoms

„Carolina Make Up Studio“ makiažo tendencijos 2014 m. nuotakoms

Šukuosenų idėjos merginoms trumpais plaukais

Vidutinių arba ilgų plaukų savininkės turi daugybę variantų, iš kurių gali rinktis šukuosenas savo vestuvių puotai. Kaip sako kirpėjos, iš ilgų plaukų galima padaryti daug daugiau negu iš trumpų. Tačiau ką daryti merginoms, kurių plaukai nesiekia pečių? Štai keletas idėjų, ką jos gali pritaikyti prie savo plaukų ilgio.

Kuo pakeisti tradicinį prancūzišką manikiūrą?

Rankos – kūno dalis, daug pasakanti apie žmogų. Ypač svarbios rankos per vestuves, nes tą akimirką, kai maunamas vestuvinis žiedas, visų svečių akys ir fotoaparatų blykstės yra nukreipiamos į nuotakos ir jaunikio rankas. Norėdami, kad tos akimirkos nesugadintų nesutvarkyti nagai, šiandien pakalbėsime apie vestuvinio manikiūro tendencijas. Tradicinį prancūzišką, kai nago galiukas nulakuojamas baltai, manikiūrą keičia įvairiomis spalvomis ir detalėmis dekoruoti nuotakos nagai. Pateiksime keletą idėjų, kaip papuošti savo nagučius ypatingą dieną.

Kuo pakeisti kuoduką

Jei esate ilgaplaukė ir ilgai sukate galvą, bet niekaip nesumąstote, kuo pakeisti kuoduką, tai ši idėja kaip tik Jums.

„Gatineau“ grožio salono šukuosena laureatė

„Gatineau“ grožio salono plaukų stilistė Lina Tamošiūnienė visą vasarą rūpinasi nuotakų grožiu, o kai nuslūgsta vestuvių „bumas“ ir atsiranda laisva minutė, rodo savo meistriškumą ir tobulina įgūdžius įvairiuose konkursuose.

Makiažo tendencijos 2013 m. ruduo

Šis ruduo atnešė labai drąsias madas į mūsų kosmetines. Madingas ryškus, teatrališkas ir kiek šokiruojantis makiažas! Gera naujiena, kad makiažas tampa savęs išreiškimo forma – galime žaisti kaip norime – nėra taisyklių!

R. Kulvinskytė moko pasidaryti gėlių vainiką (video)

Ech, tie lietuviški mergvakariai: su prisegamomis kojinėmis, “Gelbėkit mane, aš išteku/šiandien dar laisva” marškinėliais, lengvai įkaušusių arba nekokių (nes kitokie nepasirašo) nepažįstamųjų Pilies gatvėje bučiavimais, striptizo šokėjo pasirodymu skambant AA batareikomis sukamam magiukui, valanda limuzino (dviem, jei su vairuotoju susitari vemt lauke), naktį darytomis nuotraukosmis su raudonom fosforinėmis akimis ir Kamasutra ypatingam vakarui atminti…

Pasidaryk stilingą kuodelį pati

Klausimas “kaip čia padaryta?” – viena mano mėgiamiausių. Šie žodžiai rodo, kad žmogus bent trumpam stabteli, įdėmiau pažiūri ir paminko savo fantaziją. Kadangi sustojame vis rečiau, norisi, kad pasaulyje būtų kuo daugiau progų, daiktų, reiškinių, kurie priverstų užsiduoti šį klausimą.

Makiažas mineraline kosmetika. Natūralu, kokybiška ir ekologiška!

Jau keletą metų dirbu su „Micabella“ mineraline kosmetika, kuri neužkemša porų, o linkusi riebaluotis oda tampa matinė ir tokia išlieka visą dieną. Tai itin svarbu darant vestuvinį makiažą, kuris dažnai daromas labai anksti, o nuotaka turi išlikti graži visą dieną ir vakarą. Visi „Micabella“ produktai – pudros, šešėliai, skaistalai sukurti iš absoliučiai natūralių miltelių – 100 % tyrų žėručių ir mineralų, todėl neturi blizgesio, atspindi šviesą ir sumažina porų bei raukšlelių matomumą. Dėl kruopščiai susmulkintų mineralų, mineralinę pudrą lengva nuvalyti. Jei oda padengiama teisingai (parinkus tinkamą atspalvį ir pan.), veidas neatrodo apkrautas ar nenatūralus.

VESTUVINĖS ŠUKUOSENOS IR MAKIAŽO REPETICIJA

„GATINEAU“ grožio salonas padovanojo būsimai nuotakai Dianai grožio procedūrų dieną. Merginai buvo atliktos visos procedūros, kurias kiekviena būsima nuotaka turėtų pasidaryti prieš vestuves tam, kad vestuvių dieną jaustųsi puikiai ir atrodytų nepriekaištingai. Dianai buvo atlikta veido procedūra, padaryti manikiūras, SPA pedikiūras, su tresu pailginti plaukai, sukurta šukuosena ir makiažas

2013 šukuosenų tendencijos mada ir podiumas

Kiek gilus gali būti atotrūkis tarp podiuminės mados ir tikro, kasdienio gyvenimo? Kiek naujausi vėjai iš pasaulio grandų kolekcijų įsisuka į mūsų spintas? Ir kiek modelių pademonstruotos šukuosenos gali būti įgyvendintos jūsų meistro – jums?

Grožio vadovas tobulai nuotakai

Gėlės užsakytos, pamergėms suknelės pasiūtos, žiedai stalčiuje, tortas paragautas, muzikantai ir vakaro vedėjai žino, ką ir kuriuo momentu groti, jaunikis atsarginius marškinius ir kaklaraištį turi... Suplanavai ir patikrinai viską! Tačiau ar tikrai VISKĄ?

K. Ivanova „Raudonos lūpos – privalomos“

Buvusi dainininkė, o dabar grožio studijos „Kristina“ savininkė Kristina Ivanova gali konsultuoti ne tik muzikiniais bei vadybos klausimais. Jauna moteris gali pažerti nemažai patarimų, kaip turi atrodyti profesionalus ir pagal naujausias tendencijas sukurtas makiažas.

Vestuvinio manikiūro tendencijos

Vestuvių dieną nuotaka atrodo nuostabiai. Svajonių suknelė, dailūs bateliai, šukuosena ir makiažas – visa tai paverčia merginą tikra princese. Tačiau ypatingai daug aplinkinių dėmesio ir fotoaparato blyksčių sulaukia nuotakos rankos. Juk jas vestuvių dieną papuošia meilės ir ištikimybės simbolis – sutuoktuvių žiedas. Tad šį kartą apie nuotakos manikiūrą.

Koks makiažas bus madingas šį pavasarį?

Garsiausių pasaulio mados ir grožio namų makiažo meistrai 2013 m. pavasarį pasitiko gan prieštaringai – aukštosios mados pristatymai džiugino ir raudonomis it uogos lūpomis, ir blyškiu lyg porcelianas makiažu, atskleidžiančiu odos skaistumą ir natūralų grožį.

Chanel patarimai: pasidaryk makiažą pati

Eisi šiemet į vestuves ir nepasitiki makiažo meistrėmis, mes tau turime puikią pamoką iš Chanel. Kaip lengvai pasidaryti žemės spalvų naturalų makiažą. Toks tiks ir svečiui, ir pamergei, ir net kukliai nuotakai.

2012-ųjų pavasario šukuosenų tendencijos

Šv. Valentino dienos proga, o ir prasidedant šimtadienių šventėms kūrybinė komanda A-Twins dalinasi su mada besidominčiais jūsų skaitytojais 2012-ųjų šukuosenų tendencijomis, pagardintomis plazdančiomis šilkinėmis D. Nevedomskytės suknelėmis:

Šukuosenų ekspertų patarimai nuotakoms 2012 m.

Tęsiant straipsnių ciklą apie seminare „Stilinga nuotaka“ girdėtus patarimus šį kartą kalbėsime apie nuotakos šukuoseną. „Andre Team“ meistrai kalba apie šukuoseną nuotakoms. Merginoms labai svarbu per vestuves atrodyti puikiai, todėl dalinamės visais patarimais kaip gi to pasiekti. Pirmiausia - šukuosena nuotakai.

Kokie plaukų atspalviai madingiausi rudens–žiemos sezoną?

Kas madinga? Kokią spalvą ar kirpimą rinktis artėjant šaltesniajam sezonui? Tai įprasti klausimai, kurių sulaukiame iš klientų nuolat, nes bėgantis laikas vis keičia sezonus. Tendencijos šukuosenų srityje pastaruosius porą metų tarsi ir nekinta, nors tradiciškai kaskart pristatomos pavasario–vasaros ir rudens–žiemos kolekcijos (pavasarį ir mes pristatėme gaivių minčių, o vasarą – idėjų proginiam įvaizdžiui kurti). Dažniausiai kinta subtilios detalės, smulkmenos, spalva.

2011-ųjų vasaros šukuosenų akcentai: karališkai ir stilingai

Mintis apie šukuosenas su bene stilingiausiais galvos papuošalais – skrybėlaitėmis – bręsta jau seniai. Ši tema dar pernai buvo įtraukta į numatomų straipsnių ir fotosesijų sąrašą. Belieka prisipažinti, kad karališkosios vestuvės padėjo tašką ir subrandino norą pasidalyti šiuo įkvėpimu su būsimais jaunavedžiais, kuriančiais išskirtinę ir stilingą šventę.

Makiažas pagal aukštąją madą 2011

Ką gali makiažas? Pasipriešinti laikui ir amžiui, sudėlioti reikiamus akcentus ir sukurti mažą stebuklą: keli lengvi prisilietimai, trys keturios Jums tinkančios linijos, ir vakarėlyje pasijusite naujai net be naujų apdarų. Pažiūrėkite, ką siūlo pasauliniai makiažo guru, kokios tendencijos ir kokie nauji vėjai pučia vizažistų darbuose.

2011m. pavasario–vasaros makiažo tendencijos

Makiažas ne tik padeda paslėpti tam tikrus veido trūkumus ar išryškinti privalumus (paryškinti akių spalvą, lūpas ar pakoreguoti jų formą), bet ir yra neatsiejama kiekvienos moters įvaizdžio dalis. Juk kaip ir drabužį makiažą renkamės pagal save. Vienos moterys mėgsta natūralų įvaizdį, kitos neįsivaizduoja savęs be šelmiškų juodų akių ar pašviesintų antakių. Gera žinia visoms – 2011 m. pavasario–vasaros makiažo kryptys tokios skirtingos, kad šį sezoną kiekviena ras ką nors artimo sau.

2011 pavasario–vasaros kirpimo ir dažymo tendencijos

Kūrybinė komanda A∙∙Twins kartu su Andrè Team ir Proffi meistrais pristato 2011 m. bundančio pavasario ir artėjančios vasaros sezono plaukų šukavimo, kirpimo ir dažymo tendencijas.

Naujametinio makiažo idėjos

Mielosios, dalinamės Carolina.lt makiažo studijos patarimais šventiniam makiažui. Jis tiks ne tik Naujiesiems metams, bet besiruošiant į vakarėlį ar vestuves. Žibėkite, mielosios, ir pasitikite 2011-uosius žaismingos ir ryškios!

Šukuosenų tendencijos 2010/11 m. žiema

Šįkart tik Jums, mielosios ApieVestuves.lt skaitytojos ir būsimos nuotakos, susibūrė profesionali plaukų ir aprangos stilistų komanda, kuri išradingai pristatė žiemos plaukų tendencijas. O foto ir video guru Jums parengė daug vaizdų. Rekomenduojame kiekvienai merginai.

Makiažo tendencijos: 2010/2011 žiema

Mielosios, šįkart Carolina.lt vizažistė Karolina dalinasi žiemos makiažo tendencijomis. Iškart sakome, kad pagrindinės žiemos makiažo tendencijos: padūmavusios akys, ryškios lūpos ir natūrali, skaisti veido oda. Šis straipsnis tiks ne tik nuotakai, bet visoms stilingoms merginoms.

„Swarovski“ - geriausi nuotakų draugai

Vestuvių dieną nenori segtis vėrinių ant kaklo? Svajoji išbandyti kažką naujo ir žibėti tądien labiau nei bet kuri žvaigždė? Mūsų grožio ekspertė Karolina šįkart su Jumis, mielosios, dalinasi labai gražia idėja. Tad skaitome ir žiūrime tobulą galeriją. „Swarovski“ - geriausi nuotakų draugai.

Vestuvių iškilmėms: kare kirpimas ar kuodas?

Svajojate apie ilgas garbanas, nors esate trumpaplaukė? Vestuvių dieną norite atrodyti visiškai kitaip? ApieVestuves.lt stilistas Andrius Jums turi keletą pasiūlymų ir idėjų. Šįkart apie pridėtinius plaukus. Išduosiu paslaprį - foto galerija įspūdinga.

Kaip paruošti odą makiažui? P.S. Tik merginoms

Mielosios, pavasaris pagaliau padovanojo mums saulę. O mūsų grožio ekspertė Karolina, nuotakoms ir ne tik, pasakoja kaip paruošti veidą tobulam makiažui. P.S. Išduosime paslaptį - miegas yra tobulo grožio šaltinis. O apie kitus patarimus - skaitome straipsnyje.

Plaukų gofravimas vėl madingas

Turime pritrenkiančių naujienų - plaukų gofras vėl madingas. ApieVestuves.lt stilistų komanda Andre Team jums, mielosios, ne tik parašė apie tai, bet ir surengė fotosesiją. Tad skaitom ir žiūrim apie tai, apie ką kalba ir Chanel mados namai.

Kokios garbanos madingos šią vasarą?

Ar žinojai, kad šią vasarą madingos didelės garbanos? Andriaus atsakymai į jūsų klausimus užduotus ApieVestuves.lt Facebook puslapyje. Mūsų stiliaus ekspertas sulaukė jų nemažai, todėl viskas apie plaukus, šukuosenų madas nuotakoms ir ne tik Jums, mielosios.

Stilistinė visuma nuotakai labai svarbu

Mielos nuotakos, tądien mes visos esame nepakartojamos. Už tai dėkojame grožio ir stiliaus specialistams. Bet kaip pradėti kurti savo stiliaus viziją ir ką prie ko derinti? Apie visa tai mums pasakoja „Auksinių žirklių“ savininkas ir ApieVestuves.lt grožio ekspertas Andrius.

Vizažistės patarimai nuotakai

Mielosios, jei norite vestuvių dieną atrodyti nepriekaištingai ir laimingos, nepamirškite sočių pusryčių, gerti daug vandens ir išsimiegoti. Bučiniai ir laimės ašaros tikrai nesugadins Jūsų makiažo jei būsite pailsėję ir gerai nusiteikę. Keli vizažistės patarimai tik Jums. Ar kada nors pagalvojote kaip bučiuotis per vestuves?

Ar verta daryti bandomąjį vestuvinį makiažą?

Nuotakoms labai svarbu, kaip jos atrodys tą vienintelę dieną, todėl eksperimentuoti su savo išvaizda nederėtų. Bandomasis makiažas, šukuosena, keli suknelės primatavimai - puiki išeitis patikrtinti ar viskas tinka ir patinka. Šįkart mūsų grožio ekspertė Karolina atsako Jums, mielosios, ar verta darytis bandomąjį makiažą?

Apie šukuosenas nuotakoms. Interviu su stilistu Andriumi

Argi ne šaunu, kai jūsų grožis atsiduria tikrų profesionalų rankose. Vienas iš jų – “Andre Team” grožio centro kirpimo meistras Andrius Mašauskas, kuris atsakys į kiekvienai nuotakai aktualius klausimus: kokios šukuosenos madingos šiemet, ką daryti trumpaplaukėms nuotakoms, ar puošti plaukus kristalais, perlais?

Kaip išsirinkti grožio specialistą?

Kiekviena nuotaka svajoja apie tobulą suknelę, makiažą, šukuoseną, manikiūrą ir kita. Gražintis pačiai ar samdyti specialistus? - jei atsakydama į šį klausimą, renkiesi specialistus, tai šis straipsnis kaip tik tau. Mūsų grožio specialistė dalinasi patirtimi ir patarimais kaip išsirinkti tau labiausiai tinkantį ir patinkantį. Tad apie viską iš pradžių.

Šukuosenos trumpaplaukėms

Kai pokalbis pasisuka temomis grožis, makiažas ar šukuosenos, reikėtų pamiršti stereotipus net ir vestuvių kontekste. Lygiai taip pat gražiai bei stilingai gali atrodyti tiek ilgaplaukės, tiek ir trumpaplaukės nuotakos, pamergės - moterys. Svarbiausia, kad tiek pasirinkta šukuosena, tiek ir plaukų spalva jums tiktų.

Vestuvinių šukuosenų tendencijos 2010 metams

Gerai padarytas makiažas gali jus pakeisti neatpažįstamai, išryškinti gražiausius veido bruožus ir paslėpti mažyčius trūkumus, tačiau nereikėtų nuvertinti ir šukuosenos – ji taip pat gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi, jei tik bus graži. O grožis juk suvokiamas kaip tinkamas santykis to, kas madinga, ir to, kas jums tinka. Taigi, pasidomėkime, kas madinga šiemet.

Plaukų stilistė Vita Jonkuvienė: Grožis slypi paprastume

Plaukų stilistė Vita Jonkuvienė dirba „Plaukų galerija“ salone ir taip pat dalyvavo „Baltic Bridal Fashion Show“ grožio kūrimo procese. Plaukų stilistė kuria išsiskiriančias, nuo tendencijų neatsiliekančias šukuosenas vestuvėms. Darbas su klientėmis kūrėjai malonus procesas.

M. Palaikytė: ryškėja tendencija, kuri turės milžinišką įtaką mados pasaulyje

Moderniame ir prabanga tviskančiame renginyje „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ ryškiausi Baltijos šalių dizaineriai ir mados namai pristatė naujausias 2018 metų vestuvinių suknelių kolekcijas, plaukų stilistai – madingiausias šukuosenas, visažistai – makiažus. Bene stilingiausiame vestuvių renginyje naujovėmis domėjosi daugiau nei trys šimtai lankytojų ir kviestinių svečių. Kartu su kitais garbingais svečiais reginį stebėjo ir mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė. Ji vestuvinių madų pasaulyje pastebi vis ryškėjančią naują tendenciją, ateityje turėsiančią milžinišką įtaką vestuvių versle.

Stilistui K. Rimdžiui – netikėtas lėlės „Barbie“ kūrėjų pasiūlymas

Stilistas Kęstutis Rimdžius iš „Barbie“ kūrėjų sulaukė netikėto pasiūlymo bendradarbiauti. Taleningasis kūrėjas sako, kad tokio užsakymo jis dar niekada nebuvo gavęs, o bendradarbiauti su pasaulinio garso prėkės ženklu jam yra malonus iššūkis.

„Shades of Whimsy“ papuošalai 2018 metų nuotakoms

2018 metų „Shades of Whimsy“ vestuvinių papuošalų kolekcija „Cinderella“ skirta nuotakoms, turinčioms išskirtinį skonį ir vertinančioms klasiką su romantikos elementais.

Nuotakų stiliaus renginyje – nemokamos odos priežiūros ir makiažo ekspertų konsultacijos

Vasario 18 d. Vilniuje vyks tarptautinis nuotakų stiliaus šou „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“. Baltijos šalių dizaineriai pristatys daugiau nei dvidešimt naujausių kolekcijų būsimoms nuotakoms, vakarinių suknelių ir vyrų mados kolekcijas. Renginyje laukia ne tik mados šou – savo stende lankytojus nemokamai konsultuos vienos žymiausių pasaulyje profesionalios kosmetikos gamintojų – renginio auksinio rėmėjo SOTHYS veido odos priežiūros ir makiažo ekspertai.

Barbės kolekcija: įžymybių vestuvės ir dizainerių kurtomis suknelėmis vilkinčios lėlės

Šiemet visame pasaulyje populiariausia lėlė, kurios kolekcijas sudaro skirtingų profesijų, tautybių ir net skirtingo kūno sudėjimo Barbės, švenčia 59-rių metų sukaktį. Pirmoji Barbė buvo sukurta amerikiečių verslininkės Ruth Handler ir viešai pristatyta dar 1959 m. Pirmajai lėlei buvo suteikta XX amžiaus septintojo dešimtmečio Holivudo aktorės Jayne Mansfield, šviesiaplaukės ir gražių kūno formų savininkės, išvaizda. Iš pradžių Barbė vilkėjo juodai ir baltai dryžuotą maudymosi kostiumėlį ir tik vėliau ją pradėjo rengti ir sieti su rožinės spalvos drabužiais. Be to, lėlės šukuosena – į kasą surišti plaukai, jie buvo šviesūs arba tamsūs.

VG Zolotas: Žvelgdamas į savo šaknis atradau autentiškumą

Mados namai „Zolotas Baltic“ yra išskirtiniai – juos įkūrė Roberta Bulotaitė, o šiems mados namams vestuvinės sukneles kuria graikas VG Zolotas, savo veiklą Graikijoje pradėjęs dar 1972 metais. Remdamasis turtingu paveldu, dizaineris pasitelkia jį kurdamas išskirtines heleniško stiliaus vestuvines sukneles.

Aida Kapočiūtė: Didžiausia klaida vestuvių dieną – bandymas būti kažkuo kitu, o ne savimi

Dizainerė Aida Kapočiūtė mados pasaulyje mėgsta bėgti nuo standartų ir kurti išskirtinį stilių, ji ragina moteris būti savimi. Modernu, romantiška, tikra – tai žodžiai, iliustruojantys sėkmingos dizainerės vestuvinių suknelių braižą.

„Nuotakos spinta ant ratų“ tapo tikra dizainerių suknelių išparduotuve

Vasario 3–4 d. „Radisson Blu Hotel“ Vilniuje vyko išskirtinė vestuvių paroda FAMILY DAY, per kurią jau trečius metus iš eilės veikė ir nuotakų suknelių išparduotuvė „Nuotakos spinta“. Šio buvusių ir būsimų nuotakų itin mėgstamo renginio misija – parodyti, kad suknelė gyvena ne vieną kartą ir, nors jau vilkėta, gali būti vėl išlydėta prie altoriaus. Tai išskirtinis projektas, pritraukiantis šimtus nuotakų, kurių vienos nori parduoti vestuvinę suknelę, o kitos – atrasti savo svajonių suknelę. Šiemet renginys jau kitoks – „Nuotakos spinta ant ratų“ keliaus iš Vilniaus į Klaipėdą vasario 24 d. ir į Kauną kovo 4 d.

„L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ organizatoriai surengė nuotakų stiliaus performansą

„L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ organizatoriai, skaičiuodami kelias savaites iki didžiausio nuotakų mados šou Baltijos šalyse, suorganizavo grožio šventę, tarsi didžiojo šou repeticiją.

Privalai pamatyti: vestuvinių suknelių mados tendencijos 2018-aisiais

Dar didesnis dėmesys spalvoms Tradicinę baltą spalvą vis dažniau keičia kreminė ar pudros spalva. Naujos spalvos nuotakos suknelei suteikia ypatingą išskirtinumą ir modernumą. Įprastą baltos spalvos suknelę keičia vestuvinei suknelei neįprastos spalvos, kurios tik dar labiau traukia dėmesį. Pastelinių ar ryškių spalvų suknelių pasirinkimas byloja apie ryžtingas, drąsias ir naujovių nebijančias nuotakas. Spalvingą ir netradicinį nuotakų stilių kurianti dizainerė I. Miltienienė apie savo išskirtinę vestuvinių suknelių kolekciją sako: „Norėjau parodyti, kad nebūtinai nuotaka turi būti balta.“ Taigi, toks dizainerių žingsnis vestuvinių suknelių madose skatina moteris būti išskirtines.

Holivudas Lietuvoje, arba tobulos bangos ir garbanos su „Atwins“

Turbūt ne viena moteris, žvelgdama į „Vogue“ ar „Harper’s Bazaar“ viršelį puošiančias gražuoles, pagalvojo, kaip joms pavyksta taip idealiai atrodyti, lyg prie jų garbanų niekas net nebuvo prisilietęs. Daugelis iš mūsų nori mokėti taip susišukuoti, kvėpuoti Niujorko dvasia, pagauti naujausias pasaulio tendencijas, išmokti meistriškumo ar jį patobulinti. Todėl bendrojo įvaizdžio kūrėjų komanda „Atwins“ į Lietuvą pakvietė Niujorke gyvenančią ir dirbančią pasaulinio garso plaukų stilistę Lauren McCowan, kuriai įvaizdį patiki įtakingiausių madų žurnalų modeliai, garsūs atlikėjai bei aktoriai.

Makiažo ir plaukų tendencijų kryptys 2018-ųjų nuotakai

Pasaulio mados sostinės jau pristato 2018 metų pavasario–vasaros tendencijas, mados žurnalai ir blogai jau trimituoja apie ateinančias naujienas, o plaukų stilistai ir vizažistai jau kuria planus, kaip atspindės naujausias tendencijas šukuodami ir grimuodami kito sezono nuotakas. Suskubti jas žinoti jau privaloma, nes tuoj pat prasidės bandyminės šukuosenos ir makiažai.

Parodoje „Mano tobulos vestuvės“ grožio specialistės Beauty Guru pristatė naujieną

Parodoje „Mano tobulos vestuvės“, vykusioje Kaune lapkričio 25-26 dienomis Beauty Guru komanda vizažistė Vilija Šeputienė ir plaukų stilistė Jolita Zujienė pristatė įspūdingus nuotakų įvaizdžius bei itin populiarėjančią naujieną rinkoje „Nuotakos šukuosenos ir makiažo įvaizdžio transformaciją“.

2018 metais vyks analogų Lietuvoje neturintis renginys

2018 metais vasario ir kovo mėnėsiais vyks analogų Lietuvoje neturintis, didžiausias vestuvinių suknelių pardavimo renginys „Nuotakos spinta“. Jame kkviečiamos dalyvauti merginos, norinčios parduoti savo vestuvines sukneles ir tos, kurios įsigyti žymių dizainerių kūrinius svajoja gerokai pigiau.

Idėja: kur švęsti mergvakarį, kai lauke lyja ir šalta

Mergvakaris yra tai, apie ką svajoja kiekviena būsima nuotaka. Na, o tinkamai ir gerai jį suorganizuoti tenka jos draugėms, kurios tai dažnai vadina nelengva užduotimi. Tačiau viena aišku: visos trokštame tądien savo ištekančią draugę ar seserį nustebinti kuo labiau. Dalinamės keliomis idėjomis, kaip tą padaryti labai įdomiai.

Vestuvinė šukuosena pagal veido formą

Vis dar nežinai, kokią šukuoseną pasirinkti svarbiausiai savo gyvenimo dienai? Pabandyk ją išsirinkti pagal savo veido formą! Kiekviena iš mūsų tikrai ne kartą svajojo apie tokią šukuoseną, kuria pasipuošusi raudonu kilimu žygiavo mylimiausia garsenybė. Tačiau pabandžiusi kažką panašaus pasidaryti sau atrodai kaip juokinga karikatūra? Ne visada tai, kas tinka vienai panelei, tiks ir kitai, ir ne visada madingos šukuosenos atrodys taip pat nuostabiai tau, kaip atrodė žvaigždei žurnalo viršelyje. Išmok rinktis šukuosenas, kurios tinka tavo veidui, ir sužibėk!

Gemy Maalouf sukneles vilki raudonojo kilimo žvaigždės

Gemy Maalouf vilki raudonojo kilimo žvaigždės

Nereali idėja vestuvinei fotosesijai – miegančioji gražuolė!

Žavinga, pasakiška, užburianti – štai tokia ši fotosesija! Grožėkitės ir tikiu, kad ne vieną pasisemsite minčių savajai šventei.

GARBANOS YPATINGAI ŠVENTEI

Artėja šventė, kai norisi pasitikėti savimi ir jaustis ypatingai ir laisvai. Ir tikriausiai nesuklysiu pasakiusi, kad nuostabios, lengvai krintančios garbanos suteiks laisvės pojūtį.

Kaip tapti geidžiamiausia moterimi? 5 slaptieji ginklai+KONKURSAS

Jos puikuojasi ant žurnalo viršelių. Joms einant gatve, jas nužiūri vyrai, o jos kukliai šypsosi pakeldamos smakrą aukščiau. Jos kiekvieną dieną sulaukia pakvietimo į pasimatymą, tačiau sutinka tik iš trečio karto. Jos įkvepia šių dienų rašytoją, moterų širdžių ėdiką Leknicką. Jos ne vulgarios, bet visada seksualios. Kas jos?

Velniop dietas prieš vestuves! Lieknėk sveikai

Planuoji vestuves ir tyliai svajoji apie dailiai krintančią suknelę ant savo tobulos figūros... Entuziazmo pagauta į Google paiešką įvedi „kaip greitai numesti 5 kg“. Kaip gerai, kad tiek daug rezultatų! Savo vestuvių planuoklyje prie pirmadienio pažymi „grikių dietos pradžia“. Pirmadieniai ateina vienas po kito, taip ir neatnešdami grikių į tavo pirkinių maišelį – matytas scenarijus, tiesa? Tikiu, kad savo išsvajotą dieną atrodysi pritrenkiamai! Tačiau man labiau rūpi, ar neatrodysi išsekusi, išblyškusi ir pervargusi. Kad to išvengtume „Tobula figūra“ dalijasi praktiškais patarimais, skirtais ne tik tau, bet ir anytai, liudininkei ar tetai (kuriai tas pirmadienis niekaip neateina).

Vestuvinė šukuosena pagal veido formą

Vis dar nežinai, kokią šukuoseną pasirinkti svarbiausiai savo gyvenimo dienai? Pabandyk ją išsirinkti pagal savo veido formą! Kiekviena iš mūsų tikrai ne kartą svajojo apie tokią šukuoseną, kuria pasipuošusi raudonu kilimu žygiavo mylimiausia garsenybė. Tačiau pabandžiusi kažką panašaus pasidaryti sau atrodai kaip juokinga karikatūra? Ne visada tai, kas tinka vienai panelei, tiks ir kitai, ir ne visada madingos šukuosenos atrodys taip pat nuostabiai tau, kaip atrodė žvaigždei žurnalo viršelyje. Išmok rinktis šukuosenas, kurios tinka tavo veidui, ir sužibėk!

Kaip spindėti per vestuves, bet neužgožti nuotakos

„Atverkite virtualias „Rent Boutique“ spintos duris ir išsirinkite suknelę, su kuria svajotumėte eiti į draugės vestuves“, − kvietėme merginas ir sulaukėme jūsų svajonių suknelių sąrašo. Laimė nusišypsojo Ingridai ir Laimai, kurios šios vasaros pabaigoje ir rugsėjį eis į savo draugių vestuves kaip viešnios. Merginos prisipažino, kad tik gavusios kvietimus iškart iškėlė klausimą: „Ką reikės rengtis?“. Kartu su projekto STILINGA VESTUVIŲ VIEŠNIA kūrybine grupe – „Rent Boutique“, „Carolina Make Up Studio“, „Este“ ir fotografe Rūta Rylaite – kuriuos bendram projektui sukvietė portalas jaunavedžiams ApieVestuves.lt, buvo sudarytas esminių stiliaus patarimų sąrašas, kuriame nerasite visame internete pasikartojančios informacijos, mitų apie tai, kad balta tik nuotakai ir nėra alternatyvos, ir pan. Čia viskas aiškiai ir greitai apie drabužius, makiažą, šukuoseną bei fotosesiją su geriausia drauge.

„DJagentūra.lt“ rekomenduoja: TOP 15 dainų pirmam šokiui

Ar norėtumėte šokti savo pirmą šokį griaudint sunkiąjai muzikai? Tikriausiai ne. Nors tam tikros dainos iš karto iškrenta iš galimų dainų sąrašo, visgi išlieka nelengva. „DJagentura.lt“ nori padėti ir siūlo TOP 15 dainų, kurios tiktų pirmam vestuviniam šokiui.

Galvoji, kad medaus mėnesio lagamino krovimas vieni juokai? Pabandyk.

Kiek lagaminų rinktis priklauso nuo kelionės tipo ir kur keliaujate. Jei skrendate savarankiškai į pažintines keliones, tikrai nereikia apsikrauti lagaminais, bet, jei laukia poilsinė kelionė, net malonu krautis daiktus ir galvoti, ką ir kur dėti. Jei vis dar neturite lagaminų, rekomenduojama rinktis tikrai kokybiškus ir ilgaamžius. Kaip rinktis? Į ką atkreipti dėmesį renkantis? Pateikiame svarbiausius klausimus ir atsakymus.

Gėlių reikšmės

Visos gėlės turi reikšmes. Ypač senais laikais buvo populiaru naudoti gėles kaip simbolius kiekvienai nuotaikai, žodžiams, charakteriui išreikšti, taip pat amžinai meilei, ištikimybei, atsidavimui, laimei, liūdesiui, sutikimui ar prieštaravimui parodyti. Nei vienas žiedas nebuvo panaudotas puokštėje be reikalo. Dar ir dabar užsienio šalyse populiari vadinamoji gėlių kalba, tad visos nuotakos nori, kad jų puokštė šventės dieną būtų kuo gražesnė. Linkiu, kad ji būtų ir prasminga. Tikiuosi, šis ilgas gėlių reikšmių sąrašas padės visoms merginoms pažvelgti į gėles kitaip .

Oskaro de la Rentos vestuvinių suknelių tendencijos

Vieni geriausiai nuotakoms žinomų mados namų – „Oscar de la Renta“ pristatė vestuvinių suknelių kolekciją. Ji dedikuota šiam pavasariui ir 2015 metų nuotakoms. Šį kartą mados namai išsiskyrė tuo, kad nuotakoms suteikta daug laisvės ir pasirinkimo. Kolekciją pradėję nuo eklektiškų derinių pabaigoje jau galime išvysti kitokių tradicinių suknelių variacijų. Dar tik į mados viršūnę keliaujančios suknelės apžvelgtos ir šiame pristatyme. Jame išsiskyrė net kelios ryškios tendencijos, kurias norime aptarti su Jumis.

Pavasario seminaras nuotakoms (04.26)

Mielosios, turime jums gerų žinių. Šį ketvirtadienį 2012 04 26 vyks seminaras nuotakoms. Tik 10 nuotakų turės galimybę patekti į seminarą, todėl kviečiame kuo greičiu registruotis el. p. [email protected], registruojantis reikia parašyti savo vardą, pavardę ir vestuvių datą ir el. paštą.

Nuotakų papuošalas – perlai

Dažnai būsima jaunoji suka galvą dėl vestuvinių žiedų, puikios suknelės, makiažo ir šukuosenos, o papuošalus, kuriais puošis ypatingiausią gyvenimo dieną, pamiršta. Vieni gražiausių papuošalų vestuvėms yra dirbiniai su perlais: prabangu, subtilu, skoninga ir labai rafinuota. Todėl šįkart pakalbėkime apie perlus.

Sveikiname grožio ekspertę Karoliną

Praėjusį šeštadienį parodoje „Pelenė 2010“ konkurse susirungė profesionalūs makiažo meistrai ir mūsų grožio ekspertė Karolina. Džiaugiamės ir sveikiname Karoliną, nes ji neliko nepastebėta.

Gėlės palydai

Visos vestuvinės puokštės turėtų būti suderintos tarpusavyje: pamergių puokštėse atsikartotų jaunosios puokštėje esančios gėlės, pabrolių švarkus taip pat turėtų puošti mažytis gyvų gėlių ornamentas su išlaikyta aliuzija į nuotakos puokštę. Automobilių, šventinės salės ar net bažnyčios puošyboje taip pat turėtų atsikartoti vienijantys gyvų gėlių elementai.
Grožis remiasi anaiptol ne visuomenėje nusistovėjusiais stereotipais: nuotakos makiažas (būtinai padūmavusios akys), manikiūras (tik prancūziškas!), nuotakos šukuosena (ilgi banguoti plaukai arba kuodukas). O jeigu esate labai šviesaus gymio, ir padūmavusios akys jūsų atveju atrodys kaip perkrautas vakarinis makiažas, plaukai trumpučiai, net nesiekiantys ausų, ir nesate prancūziško manikiūro gerbėja? Neturite šansų atrodyti gražiai? Nekreipkite dėmesio į tokius niekus – tam ir yra grožio salonai, kad pasirūpintų jūsų šventiniu grožiu ir gera savijauta. Šukuosena jaunajai ir makiažas pasirenkami ne paskutinę dieną, dar prieš kelias dienas jums bus padarytas bandomasis makiažas ir bandomoji šukuosena, nes tiek makiažas nuotakai, tiek ir šukuosena nuotakai turi tinki nepriekaištingai, vadinasi, turi ir patikti pačiai jaunajai. Atminkite viena, gera nuotaika, laime spindinti moteris atrodys kur kas žavingiau ir gražiau netgi už tą, kurios jaunosios šukuosena kainavo daugiau nei kažkieno automobilis.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja