TOP 10: stilingos vasaros meniu

Vyriški kostiumai, jaunojo ir pabrolių stilius

Jaunojo kostiumas – kostiumų karalius frakas, atitinkantis iškilmingiausią aprangos kodą prancūziškai vadinamą “Cravate Blanche” (angl.“White Tie”), ar vis dėlto galime rinktis kažką, kas nereikalautų tiek daug atidumo? Smokingai, priešingai nei frakai, neįpareigoja vyrų derinti kiekvienos, net ir smulkiausios detalės taip griežtai – tai tiesiog klasikiniai vakariniai vyriški kostiumai. Žinoma, būtų gražu, jeigu jaunasis vilkėtų kostiumų karalių fraką, o pabroliai šiek tiek kuklesnius, tačiau išlaikančius iškilmingumą bei solidumą kostiumus – smokingus, tačiau tai anaiptol nėra taisyklė. Kaip jau supratote, šiame mūsų puslapio skyriuje rasite aktualią informaciją vyriškajai vestuvių auditorijai: kostiumų nuoma, kostiumų pardavimas, kostiumų siuvimas, naujausios kostiumų mados tendencijos ir, žinoma, paaiškinimai, kas, su kuo, kaip ir kodėl (po velnių!) eidami į vestuves negalite vilktis savo mėgiamų besišypsančiais pievagrybiais išmargintų marškinių, kuriuos jums padovanojo pasiutusiai gerą jumoro jausmą turintis mokyklos laikų draugas...

Praeityje populiarių vyrų šukuosenų versijos šiandien yra 2018 m. tendencija

Be itin aukštos kokybės batų, odinės galanterijos ir kokybiškų drabužių, stilingas vyras turi nepamiršti ir šukuosenos bei prižiūrėtos barzdos. Pirmasis rugsėjo šeštadienis – pasaulinė barzdos diena, kurią minėdami stilingieji pasaulio barzdočiai stengiasi į socialinius tinklus įdėti kuo daugiau ir įdomesnių savo barzdos stilių. Švęsdami barzdos dieną ir laukdami naujo mados sezono, OLD TOWN BARBERS salonas, pristato artėjančio sezono tendencijas barzdočiams.

Jaunikio stilius: elegancija, klasika ir modernumas (video ir foto)

Šįkart svetainės jaunavedžiams ApieVestuves.lt komanda skuba į pagalbą jaunikiams ir pristato išskirtinį projektą, padėsiantį kiekvienam vyrui per savo vestuves atrodyti stilingai. Dirbdami su visame pasaulyje pripažinta kostiumų kompanija ,,Suit supply“ bei vyrų plaukų ir barzdų kirpykla ,,Woxx Barbers“ pateikiame tris skirtingus jaunikio įvaizdžius.
 

R. Pasternackis apie jaunikio įvaizdžio peripetijas

Vestuvių dieną jaunikio išvaizda yra ne mažiau svarbi nei jaunosios, tačiau apie jo įvaizdį informacijos ir patarimų galime rasti daug mažiau. Apie jaunikio išvaizdą, šukuoseną, kirpimą bei barzdeles kalbamės su vyriškų kirpimų meistru, profesionalu, kirpyklų „Woxx Barbers“ Dubline ir Vilniuje savininku, tituluojamu geriausiu pasaulio kirpėju Raimondu Pasternackiu.

Būk išskirtinis su Charismus varlyte

Kiekvienas vyras vestuvių dieną nori būti išskirtinis, originalus ir atskleisti savo asmenybę. Dažnai aksesuarai padeda nuspėti daugelį asmenybės bruožų. Vienas ryškesnių aksesuarų – varlytė, pagal jos spalvą, modelį galima spręsti, ar vyras yra konservatyvus, o gal vėjavaikis arba mėgstantis iššūkius. Apie šiuos vėl populiarumo viršūnėje esančius aksesuarus pasakoja Charismus kolektyvas.

R. Kalinkino patarimai jaunikiams

Belaukdami naujo vestuvių sezono 2013 m. kalbamės su dizaineriu Robertu Kalinkinu apie lietuvaičių stilių, jo paieškas, naujus ir įdomius sprendimus jaunikio aprangos kode. Taigi apie viską iš pradžių.

Nauja tendencija: makiažas tinka ir jaunikiams

Ar kada nors pagalvojote, kad vestuvėms ir jaunikiui gali būti daromas makiažas. Tai tikrai nereiškia, kad vyras taps panašus į moterį. Subtilus makiažas kiekvieną jaunikį papuoš dar labiau. Drąsiai bandykite naujoves. Karolinos straipsnis subalansuotas vyrams, bet tinka ir merginoms.

Išskirtiniai pulko vyrai

Jaunojo ir pabrolių stilius ar veikiau jo nebuvimas? Jeigu eidami į vestuves apsivilkote kostiumą, tai dar nereiškia, kad esate stilingi, o juo labiau – originalūs. Vyriški kostiumai, paprastai pasirenkami vestuvėms – tai klasika, kuriai reikia įkvėpti žavesio, unikalumo ir šių dienų dvelksmo. Nebijokite surizikuoti ir turėsite išskirtinį vestuvių pulką.

Kaip pulke išsiskirti pabroliui? P.S. Tik vyrams.

Jaunojo ir pabrolių stilius, koks jis? Savotiškai monotoniškas arba, kitaip tariant, visuomet toks pats. Reikia pastangų, norint prie santuokų rūmų nesupainioti savojo pulko su kitą nuotaką atlydėjusiuoju. Mielieji, vyriški kosiumai būna ne tik juodos spalvos, o aksesuarai skirti ne vien moterims.

Jaunikio stiliaus kodas

Jaunojo ir pabrolių stilius nėra vienas iš tų dalykų, į kuriuos galima numoti ranka, sakant, kad kiekvienas vyras savo spintoje turi kostiumą. Vyriški kostiumai būna patys įvairiausi, tad kodėl tokiai svarbiai progai vilktis tą patį, su kuriuo ėjote į darbo vakarėlius, kaimyno laidotuves ir pusbrolio vaiko krikštynas. Žinoma, labai ekonomiška, bet ar skoninga, įdomu ir madinga?

Garsaus kirpėjo patarimai jaunikiams vestuvių dienai

Vasara − vestuvių metas. Daugelis su manim sutiks, kad šukuosena vestuvėse tampa svarbia įvaizdžio detale. Įprasta girdėti kalbas apie nuotakos įvaizdį, joms yra begalė pasirinkimų: surišti, paleisti, tiesūs ar garbanoti plaukai – tik spėk išsirinkti. O vyrų šukuosenos vis tik yra mažiau aptariama tema. Todėl nusprendžiau pakalbinti savo srities profesionalą, žinomą vyrų stiliaus namų „Woxx Barbers“ savininką Raimondą Pasternackį, kuris su mumis pasidalino, koks dažniausias jaunikio įvaizdis dominuoja vestuvėse.

Pradžiamokslis nuotakai apie jaunikio kostiumą

Pamirškite įvairių jaunojo ir jaunosios išvaizdos detalių ir akcentų derinimą tol, kol būsimasis vyras nevilkės kostiumo, kuris jam gulės kaip nulietas. Pagrindinis, tačiau labai dažnai pamirštamas patarimas yra tinkamo dydžio ir kokybiškas kostiumas, kurį reikėtų parūpinti jaunajam vestuvių metu.

Kaip rengtis per vestuves 2012 m.?

Ateinantį sezoną į madą vėl sugrįžta pūstos suknelės, bet ne lankais, o šimtais metrų sluoksniuoto tiulio, pučiamos ne tik viršuje minėtu tiuliu, bet ir organza, kai kada pridedant ir šifono. Logiška, kad tokiose suknelėse bus mažiau blizgučių ir siuvinėjimų, tačiau madingais išliks ploni it voratinkliai prancūziški nėriniai, šilko gėlės. Šilkinėmis gėlėmis bus kuriami tik atskiri akcentai, bet finansams leidus ir šleifas ar visa suknelė

Kodėl vyrai vengia santuokos?

„Myliu ją, gyventi kartu man patinka, jau dabar jaučiuosi šeima. O ji spaudžia tuoktis?“, – sako vienas portalo skaitytojas. Kita skaitytoja užima moteriškąją šios situacijos poziciją: „Gyvename kartu trejus metus. Daug laiko leidžiame kartu, atrodo, lyg ir esame šeima, tačiau man reikia santuokos, žiedelio. Kai pradedu šnekėti ta tema, jis sunerimsta ir sako, kad jis nepasirengęs. Tačiau ateity... Ką man daryti?“ Jai pritaria kita skaitytoja: „O kas būtų, jeigu mergina pasipirštų savo vaikinui? Drauge esame ilgai, o jis niekaip nesiryžta šiam žingsniui? Ką manote?“

Naujausios vyriškos mados tendencijos

Išrinkti tinkamą vestuvinį kostiumą jaunajam kartais sunkiau nei vestuvinę suknelę nuotakai. Juk vyriškų vestuvinių drabužių madai skiriama kur kas mažiau dėmesio nei moteriškų. Rinkdamiesi vestuvinį kostiumą derinkite jį prie vestuvių stiliaus, nuotakos suknelės.

Ką vilkėti per vestuves vyrams?

Pagrindiniai vestuvių dalyviai – nuotaka ir jaunikis. Nieko nestebina, kai nuotakai skiriamas dėmesys per vestuves ir rengiantis joms. Tačiau kaip būsimi jaunikiai? Ką jie turėtų rengtis per vestuves? Pasidomėkime stipriajai lyčiai skirtų vestuvinių drabužių tendencijomis.
Nepamirškime, kad ne tik moterims reikėtų pasipuošti ruošiantis į vestuves, o matomi šioje šventėje būna ne tik jaunieji, tad ir bendras šventės vaizdas bei nuotraukų grožis priklauso ne vien nuo jų. Pabrolio kaip ir jaunojo kostiumas turi būti išskirtinis – itin puošnus ir stilingas. Smokingai, frakai – tai puošnūs vyriški kostiumai, pasirenkami ypatingoms progoms (vestuvės yra viena iš jų). Šiame puslapio skyriuje pateiksime naudingus patarimus vyrams: kostiumų nuoma ir kokių kainų galite tikėtis, kostiumų pardavimas ir ar verta pirkti, kostiumų siuvimas tiems, kurie nori būti ypatingai originalūs. Mielieji, įrodykite, kad nesate “stuobriai” (taip, moterys šitaip tituluoja daugybę vyrų) ir atsakingai pasiruoškite vestuvėms.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja