PASIDARYK PATS: STALO NUMERIS ANT DROBĖS

Karališkos vestuvės

Visa informacija apie princo Viljamo ir Kate Middleton vestuves

Akimirkos iš Monako princesės vestuvių

Ne paslaptis, jog Monako princesė Grace Kelly - tikra grožio ir stiliaus ikona. Jos vilkėta vestuvinė suknelė iki šiol laikoma viena gražiausių ir stilingiausių pasaulyje ir su šiuo teiginiu, vargu, ar kas galėtų pasiginčyti. Tviskanti prabanga, moderni klasika ir elegancija iš vestuvių akimirkų Jūsų akims.

Karališkas Kate ir Wiliamo sapnas

Balandžio 29-oji į pasaulio istoriją bus įrašyta kaip pasakiškų vestuvių diena. Susituokė viena gražiausių pasaulio porų – princas Williamas ir gražuolė Kate Middleton. Jaunavedžiams ši diena buvo tarsi sapnas, o visiems pasaulio gyventojams – graži pasaka. Apie šią pasaką pasikalbėjome su ApieVestuves.lt ekspertais.
 

Princo ir jo sužadėtinės vestuvės vainikuos ilgą ir permainingą draugystę

Princo ir jo sužadėtinės vestuvės vainikuos ilgą ir permainingą draugystę

Įspūdingiausi karališkųjų vestuvių filmuoti kadrai

Karališkosios vestuvės buvo transliuotos ne tik įvairiausiais televizijos kanalais, bet ir portale „YouTube“. Čia po kurio laiko atsidūrė patys įspūdingiausi vestuvių kadrai. Siūlome dar kartą žvilgtelėti į šį didžiulio dėmesio sulaukusį karališkosios poros gyvenimo įvykį.

Pasaulis sulaikęs kvapą seka karališkųjų vestuvių ceremoniją

Apie dešimtą ryto Lietuvos laiku Vestminsterio abatijoje ėmė rinktis garbingi svečiai, pakviesti į Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo išrinktosios Kate Middleton vestuves. Daugelis televizijų vestuvių ceremoniją transliuoja tiesiogiai, tokiu būdu suteikdamos visiems bent akies krašteliu žvilgtelėti į šį visą pasaulį dominantį įvykį. Prognozuojama, kad vestuvių ceremoniją stebės per 2 mlrd. žmonių.

Detali princo Williamo ir Kate Middleton vestuvių programa

Atėjus balandžio 29-ajai, karališkųjų Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo išrinktosios Kate Middleton vestuvių dienai, 15min.lt kviečia savo skaitytojus kartu su visu pasauliu sekti šventinę ceremoniją, o gal net ir atšvęsti drauge su taure šampano. Detali vestuvių programa Didžiosios Britanijos laiku (Lietuvos laiką gausite pridėję dvi valandas): 8.15 val. Kviestiniai svečiai pradeda rinktis į Vestminsterio abatiją.

Karališkosios vestuvės: 7 akimirkos, kurių negalima praleisti

Didžiosios Britanijos karališkųjų vestuvių rytas bus ilgas. Nuo akimirkos, kai pradės rinktis pirmieji svečiai, apie 8.15 val. Londonu laiku (apie 10.15 val. Lietuvos laiku), iki akimirkos, kai apie 13.30 val. (15.30 val. Lietuvos laiku) jaunavedžiai pasirodys balkone, praeis penkios valandos.

Princo Williamo ir K. Middleton medaus mėnuo – kruopščiai saugoma paslaptis

Kur kopinėti medų po vestuvių vyks karališkoji princo Williamo ir būsimosios princesės Catherine Middleton pora – daugeliui smalsuolių rūpimas klausimas, tačiau atsakymas veikiausiai paaiškės tik po vestuvių.

Karališkoji suknelė: nenuvylė ir atėmė žadą

Po mėnesius trukusių spekuliacijų, penktadienį pasaulis pagaliau išvydo princo Williamo nuotakos, Kate Middleton, vestuvinę suknelę ir sužinojo, kad pastarosios dizainerė – Alexanderio McQueeno mados namuose dirbanti Sarah Burton, praneša CNN.

Šiluma nuotakai šaltą vestuvių dieną (nuotakų patarimai)

Feisbuko grupėje „Nuotakų namučiai“ vis dažniau girdisi klausimas, o ką gi reikės rengtis, kad būtų gražu ir šilta, ir kokybiška, ir kad dar liktų po vestuvių?.. Peržvelgus merginų atsakymus pasidarė įdomu, kas tas vilnos švarkelis, su kuo jis dėvimas ir kuo jis naudingas.

Ieškome poros, kuriai dovanosime vestuves

Sveiki, mielieji, jau penktus metus iš eilės ieškome poros, kuriai norime padovanoti vestuves.

Būsimos princesės žiedas. Ir jūs norite tokio?

Šis žiedas turi ilgą istoriją – būtent jį 1981 metais garsiajai princesei Dianai įteikė princas Charlesas, todėl jaunajam princui Williamui šis žiedas turi ypatingą reikšmę. Galima tik pasidžiaugti šia gražia tradicija, kai mamos žiedas atitenka sūnaus išrinktajai. Lietuvoje sužadėtuvių žiedai teikiami dar gana neseniai, todėl tikiuosi, kad po dešimtmečio kito tokia tradicija bus gaji ir mūsų šalyje.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja