Sužadėtuvių vakarėlis – mums tinkanti amerikietiška tradicija

Limuzinai, transportas

Limuzinai – balti, juodi, tamsintais langais, gera garso izoliacija, odiniais salonais, daugybe žybsinčių švieselių viduje, konjako sklidinais grafinais ir žavingais diskretiškais vairuotojais automobiliai arba tiesiog jau tradicija tapęs vestuvių transportas. Turime jums naujieną. Pabandykite atspėti. Balti, juodi, mėlyni, raudoni, kriokiantys taip, kad sunku susikalbėti, nežmoniškai teršiantys orą (už vieną kartą gyvenime motulė gamta tikrai nesupyks), ekstravagantiškų ir itin nekasdieniškų formų, veikiau apvalumų, kas? Taip, GAZ-M20, vadinamoji “Pobeda”. Taigi, atsakymų į klausimą, kokie gali būti vestuviniai automobiliai, yra be galo daug. Prabangūs limuzinai vestuvėms ar ekstravagantiški, neįprasti, galbūt netgi lengvai šokiruojantys kitokio tipo automobiliai vestuvėms - viskas priklauso nuo jūsų norų ir kūrybiškumo. Kad ir ką pasirinktumėte, mes jus palaikome.

Vestuvių idėjos su retro automobiliais

Daugelis vestuvėms skirtų leidinių ir internetinių tinklalapių dar praėjusių metų pabaigoje prognozavo, kad šis 2014 metų vedybų sezonas bus pilnas nėriniuotų suknelių, vintažo detalių bei trečiojo dešimtmečio žavesio. Šie stiliai yra gana populiarūs šiuolaikinėse šventėse, nes dauguma nuotakų vestuvių dieną nori jaustis sentimentalios ir romantiškos. Tačiau nepamiršk, kad visos detalės turi derėti tarpusavyje, taip pat ir transporto priemonės.

Transportas svajonių vestuvėms

Perskaičius antraštę “Transportas svajonių vestuvėms”, ko gero, vaizduotėje iškyla ištaigingi “Hummer” ar “Rolls–Royce” markės limuzinai, tačiau šiandien yra iš ko rinktis: galbūt norėsite vestuvių pulką susisodinti į vieną didelį autobusą, pabuvoti retro automobilyje, o gal atsidurti už prabangaus “Audi Q7” ar “Lexus LS 460” vairo patys...
 

Vestuvių transportas: ar tik limuzinas tinka vestuvėms?

Ne! Ne tik limuzinai puikiai tinka iškilmingai jūsų šventei. Priešingai, yra netgi kur kas daugiau džiaugsmo ir fantastiškų įspūdžių jums bei jūsų svečiams suteiksiantis vestuvių transportas: žirgai, karietos, oro balionai, sraigtasparniai, burvaltės ir daugybė kitų.

Į vestuves dviračiu? Kodėl gi ne!

O kas sakė, kad limuzinai – tai vienintelis transportas jūsų vestuvėms? Pažvelkime į tai kitu kampu: galbūt norėtumėte susituokti oro balione ar kartu su svečiais didele jachta išplaukti į jūrą, o gal tiesiog pasiirstyti valtelėmis ežere, kur neapsakomai graži gamta, gal praskrieti dviračiu ar velomobiliu.
Jau tradicija tapę, kad automobiliai vestuvėms yra nuomojami arba pasiskolinami iš kaimynų, draugų, pažįstamų. Dažniausiai pasirenkami prabangūs limuzinai arba Džono Kenedžio laikus menantys vestuviniai automobiliai. O galbūt norėtumėte kažko ypatingesnio? Galbūt skrydžio oro balionu ar sraigtasparniu, galbūt baltų žirgų ir karietos, o gal pasiplaukiojimo burvalte? Juk ne tik limuzinai vestuvėms yra tinkamiausias transportas.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

DDAuto
Mano limuzinas
Mano limuzinas
EmaLimo
EmaLimo