DJ ir muzikinė grupė

Vestuvių muzikantai arba dj, leidžiantis muziką, atlieka itin svarbų vaidmenį šventės metu. Ne paslaptis, kad netinkamai parinkta muzika, gali ne tik sukelti svečiams galvos skausmą, bet ir gerokai nuslopinti pakilią šventės nuotaiką. Šiek tiek keblumų sukelia tai, kad aklai negalite pasitikėti draugų, pažįstamų ar kolegų rekomendacijomis, kuris vestuvių muzikantas ar DJ yra tinkamas, nors jis puikiai atliko savo funkciją jų šventės metu. Muzikantai vestuvėms yra pasirenkami atsižvelgiant į šventėje dalyvausiančius svečius ir, žinoma, jaunųjų norus, tačiau kaip rasti tą aukso viduriuką? Paprastai vestuvėse dalyvauja labai skirtingo amžiaus, kai kuriais atvejais netgi išsilavinimo, žmonės, o norisi, kad linksma būtų visiems... Mes jus puikiai suprantame ir tikimės, kad šis puslapio skyrius jums bus naudingas, o pasirinkti vestuviniai muzikantai šauniai atliks savo darbą.

Džiazo džentelmenai jūsų šventei

Frankas Sinatra sakė, kad geros muzikos niekuomet nebus per daug… ir tai patvirtins kiekvienas tikras džentelmenas. Iškilminga šventė, pasitempę svečiai, šiurpliukus ir prisiminimus apie gražiausias gyvenimo akimirkas keliančios melodijos, romantiškas šokis su dama- tai yra pilnatvė, kurią suteikia gyva muzika.

Kaip paįvairinti vakarą bijantiems, kad DJ ir vedėjo nepakaks

Vedėjas ir DJ – vestuvių vakaro programos „karkasas“ ir „atrama“. Visa kita – priklausomai nuo to, kiek turite laiko, išradingumo ir jūsų biudžeto dydžio – papildomi, vakarą pagražinantys, paįvairinantys ir paskaninantys priedai.
 

„DJagentūra.lt“ rekomenduoja: TOP 15 dainų pirmam šokiui

Ar norėtumėte šokti savo pirmą šokį griaudint sunkiąjai muzikai? Tikriausiai ne. Nors tam tikros dainos iš karto iškrenta iš galimų dainų sąrašo, visgi išlieka nelengva. „DJagentura.lt“ nori padėti ir siūlo TOP 15 dainų, kurios tiktų pirmam vestuviniam šokiui.

2016-ųjų muzikos vėjai vestuvėms

Muzika yra vienas tų dalykų, kuris padeda sukurti tinkamą atmosferą šventės metu. Kaip ir kitur, taip ir muzikoje vyrauja tam tikri vėjai, tad kviečiame paskaityti ir paklausyti, kokie jie šiemet.

„DJagentūra.lt“ rekomenduoja: ko negroti vestuvėse

Jau pateikėme sąrašą dainų, kurios išjudins vestuvių svečius. O kokių dainų geriau nesirinkti? „DJagentūra.lt“ pateikia grojaraštį su rekomendacija jame esančias dainas vestuvių dieną palikti užmaršty.

Kuo muzikantai skiriasi nuo muzikos grupės

Ar muzikantai ir muzikinė grupė vienas ir tas pats? Atsakymas yra ne. Jeigu kas nors iš jūsų vis dar dvejoja, ar savo vestuvėms rinktis muzikantus ar muzikos grupę, pateikiame esminius jų darbo vestuvėse skirtumus.

Nusiųsk DJ: 40 dainų vestuvėms

Nusiųsk savo DJ šią nuorodą su net 40 dainų idealiai tinkančių vestuvėms.

Populiariausios vestuvių dainos pasaulyje (grojaraštis)

Populiariausios vestuvių dainos pasaulyje (grojaraštis) pagal Spotify.

5 dalykai, ko niekas nesako apie muzikos rinkimąsi vestuvėms

Dauguma sutiktų, kad muzika ir jos pasirinkimas yra labai svarbus didelėms šventėms. Vestuvėse ji ypač svarbi – įžengimas į bažnyčią, pirmasis šokis yra vieni iš reikšmingiausių įvykių tą dieną. Taigi, kaip pasirinkti ją ir nenusivilti? Pateikiame 5 dalykus, kuriuos turėtum panaudoti renkantis muziką savo vestuvėms.

5 metų geriausios pirmojo šokio dainos

Kiekvieni jaunieji pasirenka muziką vestuvėms pagal savo poreikius. Vieniems patinka senos geros dainos, kiti ieško naujų hitų. Paskutiniai penkeri metai yra dėkingi jaunavedžiams, norintiems šokti pagal naujausią muziką. Dalijamės sąrašu dainų, kurios tinka pirmajam šokiui ir linksminimuisi šokių aikštelėje.

DJagentura.lt rekomenduoja vestuvių vakarėlio dainas

DJagentura.lt padeda rinktis vestuvių vakarėlio dainas. DJ Ernesto dainų TOP 10

17 klausimų Jūsų vestuvių DJ

Muzika vestuvėse yra labai svarbi, tiek oficialioje dalyje, tiek vakarinėje. Muzikantas, grupė ar DJ kuria bendrą jūsų šventės nuotaiką, taigi jų profesionalumas ypač svarbu. Jei norite būti tikri, kad tikrai klausysitės gerai atliekamos muzikos ar turėsite profesionalų DJ, būtina pamatyti (ir pasiklausyti), kaip dirba jūsų pasirinkti žmonės. Mažiausia, ką galite padaryti – pasikalbėti telefonu. Kad tikrai būtumėte pasiruošę šokti visą naktį per vestuves, pasiklausę būsimų jūsų vestuvių muzikinės pusės kūrėjų, būtinai jiems užduokite šiuos klausimus:

DJagentura.lt padeda rinktis pirmojo šokio dainas

DJagentura.lt padeda rinktis pirmojo šokio dainas. DJ Aivaro dainų TOP 10.

DJagentūra.lt rekomenduoja dainas vestuvėms

Sveiki, esu Marius iš www.djagentura.lt ir šiandien su jumis dalinuosi mano mėgstamomis ir per vestuves grojamomis dainomis. Visos šios dainos nėra būtinos vestuvių grojaraštyje, tačiau tinkamu laiku sugrotos gali jūsų šventę paversti tikra euforija. Emocijos sukūrimas yra labai svarbus darbas, o jį dirba visi: DJ, vedėjas ir svečiai. Na, o dabar apie dainas... Kol renkasi svečiai, dažniausiai grojame ramią, lėtą muziką, tai gali būti lengvas house arba net ir didingasis Frank Sinatra.

DJagentura.lt – profesionalūs DJ jūsų šventei

Mieli jaunavedžiai, ApieVestuves.lt redakcija gauna labai daug jūsų laiškų, kuriuose prašote rekomenduoti atlikėujus, vedėjus, muzikantus, Djus, fotografus ir kt. Nuo šiol jums trumpai pristatysime vestuvių rinkos dalyvius. Šikart puodeliui kavos jaukiuose Vilniaus kavos namuose pakvietėme DJAgentūra.lt. Trumpas interviu jums apie tai, ką veikia DJ vestuvėse, kokią muziką groja ir į ką reikia atkreipti dėmesį samdant Djus.

Kiek ir už ką mokame didžėjui per vestuves?

Ką samdyti vestuvių vakarėliui - didžėjų ar muzikantus? Gauname daug Jūsų laiškų, prašančių rekomenduoti puikų didžėjų vestuvėms. Kiek ir už ką mokame DJ? Ką jis veikia per vestuves?

DJ rekomenduoja: vestuvių vakarėlio dainos

Kokios dainos turėtų skambėti vestuvių vakarėlyje, kad svečiams ir jums būtų linksma? Kokių dainų prašyti DJ? Kokias dainas groti vakaro pradžioje, o kokias pabaigoje? DJ SImple, tik ApieVestuves.lt skaitytojams surinko gražiausias dainas ir sudėliojo jas pagal vakaro eigą. Įdomu? Skaitom ir klausom.

Vestuvių muzikantai – kiekvienam pagal kišenę

Turbūt pritartumėte man, kad muzikantai – svarbus vestuvių akcentas. Juos išsirinkti nėra lengva, todėl nusprendžiau atlikti tyrimą, paklausinėti pačių muzikantų, kaip ir už kiek jie groja. Vestuvių muzikantus suskirsčiau į dvi grupes: tradicinius ir netradicinius. Atskira grupe būtų galima laikyti DJ'us.

Nusiųsk DJ: 40 dainų vestuvėms

Nusiųsk savo DJ šią nuorodą su net 40 dainų idealiai tinkančių vestuvėms.

Muzika bažnyčioje

Ar žinojote, kad muzika turi didžiulį poveikį žmogui? Įsivaizduokite, kaip jaustumėtes tardami savo meilės priesaiką bažnyčioje skambant akustinei gitarai, fleitai, fortepionui... O gal tegul groja DJ bažnyčioje? Kodėl gi ne? Šįkart Renata mums pasakoja apie muziką būtent santuokos metu.
Vestuvių muzikantai viename iš šiame skyriuje esančių straipsnių skirstomi į kelias kategorijas: tradiciniai muzikantai vestuvėms (kažkas panašaus į kaimyną Petrą, grojantį armonika ir visa gerkle plešiantį “Vėl gegužio žiedai”) ir netradiciniai vestuviniai muzikantai (pop / rock ar kito stiliaus muzikinė grupė arba tiesiog profesionalus saksofonistas, smuikininkas ar pilnutėlis “jazz band’as”). Galima išskirti ir trečiąją kategoriją – DJ (diskžokėjas, parenkantis ir leidžiantis jūsų pageidaujamą muziką). Pateikiame daug ir vertingos informacijos apie visų trijų kategorijų atstovus, o jums belieka išsirinkti: vestuvių muzikantas ar dj?

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja

Video

Pilvo šokis
DIXXBAND
DIXXBAND
DIXXBAND
DIXXBAND