Pamergėms ir pabroliams

Pamergė, pabrolys – tai savotiškų profesijų pavadinimai ir tikrai ne pačių lengviausių. Žinodami tai skubame jums į pagalbą. Galbūt ką tik sužinojote, kad jūsų laukia pamergės ar pabrolio dalia ir esate apimti panikos? Visų pirma giliai įkvėpkite ir iškvėpkite – viskas kontroliuojama. Visa abėcėlė, kurią reikia žinoti pamergėms ir pabroliams bei šių keblių profesijų subtilybės pateikiamos šiame mūsų puslapio skyrelyje: pamergių suknelės (Kaip išsirinkti?), pamergių puokštės (Kaip nenustelbti jaunosios?) ir dar daugybė kitų niuansų. Viliamės, kad pabroliams klausimų dėl kostiumų iškils šiek tiek mažiau ir jie turės pakankamai laiko padėti savo damoms ilguose svarstymuose, kokios turėtų būti pamergės suknelės, arba tiesiog atversti šį internetinį puslapį ir bakstelėti pirštu į užrašą “suknelės pamergėms”. Patikėkite, viskas gali būti itin paprasta ir malonu.

10 dalykų, ką nuotakos būtinai turi pasakyti pamergėms

Nesvarbu, nei kiek kartų pati buvote pamergė, nei kokia jūsų pamergių „patirtis“ (joms tai pirmas ar x kartas), yra dalykų, kuriuos reikia pasakyti, priminti ir patikslinti.

Kaip padėti sutaupyti pamergėms?

„Norėčiau būti pamerge, bet per daug išlaidų“, – turbūt ne viena nuotaka yra išgirdusi tokį savo draugės atsakymą. O tu juk nori, kad draugė būtų šalia tau svarbią dieną? Nusiramink ir pasinaudok patarimais, kurie padės sutaupyti tavo pamergėms:
 

Teminis mergvakaris Kauno centre - FASHIONISTA

Visai neseniai duris atvėręs drabužių butikas bei laisvalaikio studija „Razina boutique & studio” teikia Kaune nematytą paslaugą – organizuoja mergvakarius tema „Fashionista“. Pasidomėjus, iš kur kilo būtent tokia idėja, butiko savininkės papasakojo, kad idėja gimė dar prieš tris metus, kuomet pačios savo draugei norėjo suorganizuoti tokio tipo mergvakarį, tačiau tokios paslaugos niekas neteikė.

Fantastiškai suderintas pamergių ir pabrolių garderobas

Planuodama vestuves būsimoji nuotaka rūpinasi ne tik savo, bet ir pamergių suknelėmis, kurios turi didelę įtaką bendram vestuvių stiliaus įspūdžiui.

IEŠKOME ŠAUNIOS MERGVAKARIO KOMANDOS: KONKURSAS

Gegužės  8 iki 14 dienomis siųsk el. laišką adresu [email protected] ir registruok savo draugę ZOOMBOOK konkursui, kurios mergvakaris artėja. Būtinai parašyk, kada vyks jos vestuvės, vardą, miestą, iš kurio ji. Burtų keliu išrinksime nugalėtoją, kuriai jūsų merginų komanda ir įteiks jūsų pačių sukurtą dovaną.

RentBoutique deriniai vestuvių viešniai

Net 11 derinių vestuvių viešnioms ir aprangos etiketo taisyklės kiekvienai. Junkis ir išsirink tą, kuris tau labiausiai patinka.

Mergvakario daiktų TOP 10

Ko reikia tobulam mergvakariui? Veiklos, dovanų, gražių drabužių ir skanumynų. DALIJAMĖS net dešimtčia įdomių dalykų ir dešimčia žaidimų mergvakariui. Sėkmės.

Įdomios vietos mergvakariui 2017 m.

Įdomios vietos mergvakariui 2017 m. Ieškote jaukios vietos mergvakariui? Dalijamės keliomis rekomendacijomis.

VIDEO: JEI PABROLIAI TAPTŲ PAMERGĖMIS

Pamergės vaidmuo labai svarbus. Jaunosios išskirtinę dieną jos kaip antra pora rankų: pagalbininkės, guodėjos, linksmintojos ar net ramintojos. Tą dieną visos geriausios, svarbiausios draugės būna šalia ir ...

Nepamirštamo bernvakario scenarijus

Man bernvakaris vis dar asocijuojasi su filmu „Pagirios Las Vegase“: alkoholis, moterys, daug nuotykių ir laikinas atminties praradimas. Nustebau, kai draugas Linas papasakojo apie 13-os vaikinų surengtą bernvakarį draugui, kuris prasidėjo Tauragėje, o baigėsi... tikriausiai Palangos „Salūne“?

Rekomenduojami filmai mergvakarių vakarėliams

Jei nusprendėte, kad mergvakario dalis bus filmas, tai štai FILMAI IN siūlomas TOP10

Pasitikrink, ar žinai visas pirmosios pamergės užduotis

Vestuvių rytą leisk nuotakai atsipūsti ir prisiimk visą atsakomybę. Pateikiame 10 dalykų, kuriuos atlikusi vestuvių rytą būsi užtikrinta, kad tavo geriausios draugės vestuvės vyks be priekaištų ir tu būsi pati geriausia vyriausioji pamergė!

Keisčiausios vietos švęsti mergvakarį – ar kada pagalvojote?

Prieš kone svarbiausią žingsnį gyvenime, vestuves, merginos trokšta tinkamai atšvęsti savo „laisvės“ pabaigą ir pašėlti artimiausių draugių būryje, krečiant kvailystes ar tiesiog linksmai leidžiant laiką. Atšilus orams gatvės prisipildo smagiai nusiteikusių, spalvingai apsirėdžiusių merginų būrelių. Jos atlieka įvairias užduotis, kalbina vaikinus, „pardavinėja“ bučinius, renka užrašus ant marškinėlių ir kt. Tačiau tai gana įprastas būdas atšvęsti mergvakarį. Pasaulyje mergvakariams egzistuoja tokių vietų ir pramogų, kur patekus neabejotinai apimtų keistas jausmas. Apžvelgsime keletą tikrai įdomių, be abejonės, labai keistų vietų. Ar kada nors kilo bent menkiausia mintis atšvęsti mergvakarį būtent taip?

AR ŽINAI APIE KĄ GALVOJA PAMERGĖ PRIE ALTORIAUS?

Ar visos pamergės yra atviros nuotakai? Ar viską nuoširdžiai pasako?

Pagal naujausias madas surengtas mergvakaris Linai

Kai „Facebook“ pamačiau Linos nuotraukas, iškart parašiau jai prašydama kuo daugiau papasakoti ir pasidalinti nuotraukomis. Labai džiaugiausi, kai ji sutiko, ir gavusi visą pasakojimą su nuotraukomis, skelbiu, kad jai mergvakarį merginos surengė pagal naujausias tendencijas: dovana, dekoro elementai, nuotraukos ir... Apie viską pasakoja pati Lina.

Kaip spindėti per vestuves, bet neužgožti nuotakos

„Atverkite virtualias „Rent Boutique“ spintos duris ir išsirinkite suknelę, su kuria svajotumėte eiti į draugės vestuves“, − kvietėme merginas ir sulaukėme jūsų svajonių suknelių sąrašo. Laimė nusišypsojo Ingridai ir Laimai, kurios šios vasaros pabaigoje ir rugsėjį eis į savo draugių vestuves kaip viešnios. Merginos prisipažino, kad tik gavusios kvietimus iškart iškėlė klausimą: „Ką reikės rengtis?“. Kartu su projekto STILINGA VESTUVIŲ VIEŠNIA kūrybine grupe – „Rent Boutique“, „Carolina Make Up Studio“, „Este“ ir fotografe Rūta Rylaite – kuriuos bendram projektui sukvietė portalas jaunavedžiams ApieVestuves.lt, buvo sudarytas esminių stiliaus patarimų sąrašas, kuriame nerasite visame internete pasikartojančios informacijos, mitų apie tai, kad balta tik nuotakai ir nėra alternatyvos, ir pan. Čia viskas aiškiai ir greitai apie drabužius, makiažą, šukuoseną bei fotosesiją su geriausia drauge.

Mergvakario idėja: geriausios draugės vasaros festivaliuose

Nemeluosiu, šią idėją sugalvojau ne pati, o prisiminiau, kad prieš dvejus metus gera pažįstama su draugėmis išvyko į festivalį ir ten šauniai mergaičių būry atšventė mergvakarį. Prasidėjus festivalių reklamoms pagalvojau, kad tai labai jau šaunus būdas ir nenuvalkiota idėja. Taigi dalijuosi mergvakario tema – „Mergvakaris: geriausios draugės vasaros festivaliuose“ – ir kaip jį planuoti.

Mergvakario dovanų idėjos

Seniau, planuojant mergvakarį, šventės scenarijus neapsieidavo be dviejų akcentų – striptizo šokėjo ir torto su milžinišku vyrišku atributu. Tačiau laikai keičiasi – striptizo šokėjai merginų šventėse ima pabosti ir pasidaro nuspėjama. Mergvakariams panelės sugalvoja kur kas originalesnių ir subtilesnių staigmenų.

Net dvi genialios mergvakario idėjos 2016

Tikiu, kad ūžia, dūzgia „Facebook“ slaptos grupės, kuriose merginos ruošia nuostabiausius mergvakarių planus. Turime jums keletą naujų idėjų. Visa smagi kompanija nueikite į teatrą. Štai keletas atradimų šiam pavasariui ir vasarai. Spektakliai netgi labai tinkantys šiai temai.

Dažniausiai pasitaikančios pamergių problemos

Dažniausiai pasitaikančios pamergių problemos

Jaukaus mergvakario idėja

Neseniai dalijomės tekstu, kaip merginos švenčia mergvakarius. Deja, bet dažnai šios šventės tampa tuščiu pasirodymu mieste ir pasilinksminimu naktiniame klube. Bet ar tai yra tokia šventė, kokios nori būsimos nuotakos, juk yra daugybė idėjų, kaip praleisti tą nuostabią dieną. Apie įdomią idėją mergvakariui kalbamės su atradimų trenere Raminta Girdvaine.

Mergvakarių tuštybė: tikri 2015 metų pavyzdžiai

Kasmet esame pakviečiami į kelias vestuves ir, natūralu, į kelis mergvakarius. O tam tenka ruoštis ir morališkai, ir finansiškai, skirti savo laiką ir t. t. Kuo daugiau šiemet kalbame su nuotakomis, draugėmis ir kaimynėmis, tuo geriau suprantu, kad mergvakariai tapo šimtų eurų leidimo ir pasirodymo šou. Ir labai įdomu, kad organizuodamos juos merginos taip „susipjauna“ Facebook grupėje, kad būsimiems jaunavedžiams skelbiami ultimatumai – jei ta gyvatė bus, manęs nebus.

Idėja mergvakariui – „Labyrinthus“

Tradicinėje lietuvių kultūroje mergvakario apeigose buvo matyti ryškūs nuotakos psichologinių išbandymų elementai. Mergvakaris buvo skirtas nuotakos atsisveikinimui su tėvais, broliais, seserimis, draugėmis ir kaimynais. Dabartiniais laikais mergvakariuose gausu Vakarų Europos kultūros elementų – vyrauja pramogos ir linksmybės. Šiuolaikinės nuotakos mergvakaris įgyja visai kitą prasmę negu anksčiau. Tad dalijamės įdomia mergvakario idėja.

Pamergių tipai

Pamergės yra tie žmonės, kuriuos pasirenkate, nes norite, kad visą dieną būtų šalia, palaikytų jus. Dažnai tai būna pačios artimiausios draugės, giminaitės – tikra asmenybių įvairovė. Norime pasidalinti su jumis 10 pamergių tipų, kurie sutinkami ko ne kiekvienose vestuvėse. Na, tai kokios pamergės bus šalia jūsų, ar jau atpažinote?

Ką nuveikti su pamergėmis planuojant vestuves

Pamergės yra tie žmonės, kurie bus arčiausiai jūsų vestuvių dieną. Kad jūsų mielosios dar labiau susibičiuliautų ir vestuvės joms taptų tokios pat svarbios kaip ir jums, dalijamės miela ir įdomia veikla, ką galite nuveikti planuojant vestuves.

Nuotakos Karinos idėjos pamergėms

Vieniems jaunavedžiams patinka tradicinės vestuvės, kiti nori ko nors išskirtinio, nepaprasto. Tačiau tradicijas galima derinti su originaliomis vestuvių idėjomis. Mūsų puslapio skaitytoja, dabar jau buvusi nuotaka, Karina pasakoja, kodėl nusprendė vestuves kelti su pulku, su kokiais iššūkiais teko susidurti ir kas verčia šypsotis, kai šalia pabroliai ir pamergės.

Paverskite mergvakarį nepamirštamu šokiu!

Vieną jaukų vasaros vakarą Vilniaus senamiestyje kalbėjomės su Jurga Česnavičiūte – „Šokių akademijos“ įkūrėja – apie mergvakarius, jų tradicijas ir šokio subtilybes. Jurga atskleidė, jog merginos drąsiai renkasi šokio pramogas mergvakariui ir papasakojo, kaip atrodo mergvakaris „Šokių akademijoje“. Apie visa tai ir dar daugiau skaitykite straipsnyje.

PRONOVIAS 2015 – ne tik nuotakoms

Pasidalykime paslaptimis. Kaip turi atrodyti tobula vyriausioji pamergė? Čia vėl į pagalbą skuba visame pasaulyje pripažinti „Pronovias“ mados namai. Sėkmingai pristatę 2015 nuotakų suknelių kolekciją, jie nesnaudžia ir neleidžia atrodyti bent kiek prasčiau nė vienai iš mūsų.

Top 10 nebanalių žaidimų mergvakariams

Artėjant vestuvių dienai, vyriausiajai pamergei, geriausiai draugei ar seseriai tenka užduotis – surengti būsimai nuotakai mergvakarį – paskutinę nuotakos šventę be jaunojo, simbolizuojančią nerūpestingos jaunystės atsisveikinimą. Mergvakariai gali būti labai skirtingi: audringas vakarėlis naktiniame klube, linksmas pasibuvimas sodyboje, šiltas, jaukus pasisėdėjimas namie ar kavinėje bei diena SPA centre. Tačiau kad ir kokio tipo mergvakaris būtų, jis niekuomet nepraeina be linksmų žaidimų. Žemiau pateikiame dešimtuką nebanalių mergvakario žaidimų, kurie, tikimės, ne tik pralinksmins, bet ir suteiks nepamirštamų akimirkų.

Ko nedaryti svečiams vestuvių dieną: Top 10

Pagaliau atėjo Ta diena. Reikia puikiai nusiteikti, pasipuošti ir pasidžiaugti kartu su jaunaisiais. Tačiau vestuvių svečiams taip pat reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Egzistuoja etiketo normos, kurios turėtų būti žinomos kiekvienam atėjusiam į vestuves. Deja, dažnai atsitinka taip, jog taisyklės būna primirštos arba tiesiog ne taip suprastos. Taigi, kad žinotumėte, kaip nedera elgtis, pateikiame Jums sąrašą, kuriuo vadovaudamiesi tikrai nenuklysite nuo etiketo normų.

2014 metų tendencijos: pamergių stilius

Būsimos nuotakos turi pasirūpinti ne tik savo, bet ir pamergių stiliumi. Kai kurios merginos tiesiog pasako, ko nori, kitos tariasi su pamergėmis. Variantų yra daug, bet kaip išsirinkti tinkamiausią? Dizaineriai, pristatę 2014 metų pavasario–vasaros kolekcijas, dalijasi patarimais apie pamergių aprangos tendencijas. Kokias medžiagas, modelius, spalvas ir aksesuarus rinktis, skaitykite straipsnyje.

5 žaidimų pasiūlymai linksmam mergvakariui

Visos žinome, kad suorganizuoti šaunų mergvakarį sudėtinga. Štai kodėl mes jums siūlome 5 pasakiškus žaidimus, kuriuos galėsite žaisti per mergvakarį ir taip šauniai praleisti vakarą, kad jis dar ilgai išliks jūsų prisiminimuose, o jūs pasijusite šauniausiomis mergvakario dalyvėmis.

Paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia į seminarus

Paroda šventė „Mūsų vestuvės“ kviečia būsimus jaunavedžius registruotis į seminarus. Dalinamės pirmaisiais. Informacija bus nuolat pildoma.

Mergvakario idėjos su „NAMŲ MADAM” prijuostėmis

Šiuo metu itin madingi maisto gaminimo vakarėliai namuose ar profesionaliai įrengtuose loftuose. Jūs esate būtent tos, kurios galite sugriauti daugiau mitų nei Alfas, Ali ir Martynas? Kodėl gi to nepadarius madingai pasipuošus? Dalinamės puikia mergvakario idėja.

2013 metų pamergių aprangos tendencijos

Ieškome sau nuostabios vestuvinės suknelės, brangiausiąjį rengiame naujausiu kostiumu, smulkiai deriname dekoro detales – ir visa tai tik tam, kad būtų gražu. Prie bendro vaizdo grožio stipriai prisideda ir pulko poros. Šį kartą gražiai ir madingai atrodyti padėsime 2013 m. pamergėms.

Pamergių suknelės

Pamergės – artimiausios nuotakai merginos. Jos lydi jaunuosius visą dieną, kartu fotografuojasi, tad tikrai svarbu, kaip tądien jos atrodys. Skirtingos ar vienodos pamergių suknelės, žinoma, yra skonio reikalas. Šiame straipsnyje rasite, kaip parinkti pamergėms sukneles, kad merginos ir atrodytų dailiai, ir jaustųsi gerai.

Idėjos mergvakariams: mergvakaris laive

Mielosios, dalinamės idėjomis kaip švęsti mergvakarius. Jei nusprendėte mergvakarį švęsti audringai, bet nesiekiate dėmesio ir nenorite stebinti praeivių savo išvaizda, „Mergvakaris laive“ – kaip tik Jums. Tai puiki alternatyva toms, kurios svajoja šėlti iki paryčių, bet nenori, kad svetimi ir dažnai skeptiškai nusiteikę žmonės būtų netoliese linksmybių metu.

Idėjos mergvakariams: „Tikrų damų vakaras“

Dalinamės idėjomis mergvakariams. Tai puiki idėja toms būsimoms nuotakoms, kurios trokšta elegantiško ir rafinuoto mergvakario. Tokio, kuris spinduliuotų moterišku žavesiu ir seksualumu. Šiam „paskutiniam pasispardymui“ galite rinktis dailaus interjero restoraną, na, o jei norisi ko nors prabangaus, idealiai tiks menė su židiniu sename dvare (nuomojamų dvarų Lietuvoje ne vienas). Jei šventė ir nelabai pradžiugins, nuostabios senovinės nuotraukos, padarytos dvare, kels nuostabius jausmus.

Idėjos mergvakariams

Mielosios dalinamės idėjomis kaip rengti mergvakarius. Trūksta idėjų mergvakariui? Kaip švęsti mergvakarį? Ką veikti per mergvakarį? Dalinamės idėjomis

Idėja mergvakariui: The sex and the city

Tęsiame idėjų mergvakariams ir bernvakariams straipsnių ciklą. Šįkart ApieVestuves.lt skaitytoja Gerda atsiuntė nuotraukas ir trumpai papasakojo apie jos geriausių draugių jai suorganizuotą mergvakarį. Trūksta idėjų mergvakariui ir tau? Skaityk. Tavo mergvakaris buvo fantastiškas? Pasidalink su visais.

„Inži“ mados galerija pataria: kokią pamergių suknelę rinktis šį sezoną?

Planuodama vestuves būsimoji nuotaka rūpinasi ne tik savo, bet ir pamergių suknelėmis, kurios turi didelę įtaką bendram vestuvių įspūdžiui.

Kaip pasiruošti būti pamerge ar pabroliu?

Esate pakviesti būti pamerge ar pabroliu? Sveikiname, jūs dalyvausite gražioje šventėje, tačiau teks ir padirbėti. Apie ką reikėtų susimąstyti? Kaip padėti ir prisidėti prie draugų ar artimųjų vestuvių? Kokios pareigos tenka pamergei ir pabroliui? Šis straipsnis padės atsakyti į šiuos klausimus.

Idėja bernvakariui: misija - dažasvydis

Planuojate ar organizuojate bernvakarį? Reikia idėjų bernvakariui? Šiandien Tomas dalinasi savo benrvakario nuotraukomis ir video. Tikimės,kad šis straipsnis pažers jums idėjų. Tavo bernvakaris ar mergvakaris buvo įspūdingas taip pat? Atsiųsk nuotraukų ir trumpai papasakok apie jį el. p. [email protected]

Idėja mergvakariui: paskraidom?

ApieVestuves.lt tęsia mergvakarių ir bernvakarių idėjų straipsnių ciklą. Šįkart mūsų skaitytojos Lauros mergvakaris ir jo nuotraukos. Prieš vestuves jaučiamės tarsi ant sparnų, tad kodėl gi nepaskraidžius? Tau draugai surengę tobulą mergvakarį ar bernvakarį? Pasidalink nuotraukomis ir trumpai aprašyk.

Priešvedybinių švenčių padangėje

Vasaros savaitgaliai - vestuvėms, o penktadieniai - mergvakariams ir bernvakariams. Esate pakviesti į vestuves ir dalyvausite, o gal net organizuosite tokias šventes? Štai puikus straipsnis su idėjomis būtent Jums. Tęsiame aktualias temas. Kitą savaitę skaitykite apie bernvakarius.

Idėja mergvakariui: FYFA world cup 2010

Mielieji, nuo šiandien pradedame straipsnių ciklą, kurie pasakos apie smagias idėjas mergvakariams ir bernvakariams. Jau senai nusibodo tradicinis scenarijus: priesaika, tortas ir ... Taigi, pirmasis straipsnis su video ir didele nuotraukų galerija. Futbolas ir aukštakulniai.

Ką turi žinoti jei esi pamergė ar pabrolys?

Manėte, kad šiuolaikinėse vestuvėse pamergėms ir pabroliams nereikia nieko daryti? Anaiptol, dalis senųjų tradicijų vis dar puoselėjamos beveik kiekvienose jungtuvių iškilmėse. Vyriausioji pamergė padeda jaunajai apsivilkti suknelę, apsiauti batelius, padrąsina ją, o pabroliai rengia planus, kaip užkalbėti dantį jaunajam ir pagrobti nuotaką...

Kaip padėti sutaupyti pamergėms?

„Norėčiau būti pamerge, bet per daug išlaidų“, – turbūt ne viena nuotaka yra išgirdusi tokį savo draugės atsakymą. O tu juk nori, kad draugė būtų šalia tau svarbią dieną? Nusiramink ir pasinaudok patarimais, kurie padės sutaupyti tavo pamergėms:

PERSONALIZUOTOS DOVANOS PAMERGĖMS

Išsirinkti pamergę yra lengva. Sugalvoti, ką dovanoti joms kaip padėkos ženklą, yra šioks toks iššūkis. Bet už tai, ką dėl tavęs padarė ir kad buvo šalia tavęs svarbiausią dieną, jos nusipelnė bent mažytės specialios dovanos.

VIDEO: JEI PABROLIAI TAPTŲ PAMERGĖMIS

Pamergės vaidmuo labai svarbus. Jaunosios išskirtinę dieną jos kaip antra pora rankų: pagalbininkės, guodėjos, linksmintojos ar net ramintojos. Tą dieną visos geriausios, svarbiausios draugės būna šalia ir ...

Nepamirštamo bernvakario scenarijus

Man bernvakaris vis dar asocijuojasi su filmu „Pagirios Las Vegase“: alkoholis, moterys, daug nuotykių ir laikinas atminties praradimas. Nustebau, kai draugas Linas papasakojo apie 13-os vaikinų surengtą bernvakarį draugui, kuris prasidėjo Tauragėje, o baigėsi... tikriausiai Palangos „Salūne“?

Sukūrėm geresnę dovaną nei gėlės per vestuves

Anksčiau buvo įprasta, jog vestuvių svečiai dovanoja didžiules gėlių puokštes, tačiau vis daugiau jaunavedžių nebenori to. ApieVestuves.lt siūlo unikalią dovanos idėją, kuri gali pakeisti gėles.

Lengvos užkandžių ir desertų idėjos mergvakariui

Planuojate mergvakarį? Nusprendėte vaišes gaminti pačios? Šis straipsnis kaip tik Jums! Pateikiame skanias ir lengvas užkandžių bei desertų idėjas, kurios papuoš Jūsų mergvakario stalą. Tai lengvai ir greitai paruošiami receptai, nereikalaujantys praleisti daug laiko virtuvėje.

AR ŽINAI APIE KĄ GALVOJA PAMERGĖ PRIE ALTORIAUS?

Ar visos pamergės yra atviros nuotakai? Ar viską nuoširdžiai pasako?

Spindinčios ir kvepiančios mergvakario dovanos

Lietuvaitės jau išmoko būsimai nuotakai dovanoti gražias ir prasmingas dovanas, kurios turi išliekamąją vertę, dovanoja emociją arba lepina būsimą žmoną. Tas mergaitiškas vakarėlis išties žavingas – jame plazdena spalvingų suknelių ir sijonų klostės, skimbčioja spalvotos burbuliukų taurės, girdisi melodijos, kurias vis papildo dovanų išvyniojimo garsas, ir namuose ar mergvakario erdvėje pasklinda itin malonus kvapas... Šįkart norime pasidalinti naujomis mintimis apie tai, kas galėtų būti tos itin moteriškos dovanos būsimai nuotakai. Tai turėtų jums padėti sprendžiant šį klausimą!

ZOOMBOOK KONKURSAS: sukurkit mergvakario dovaną pačios

DALYVAUK ZOOMBOOK KONKURSE IR LAIMĖK GALIMYBĘ SAVO DRAUGEI SUKURTI GERIAUSIĄ MERGVAKARIO DOVANĄ – RECEPTŲ KNYGĄ. RECEPTAI GALI BŪTI ĮVAIRŪS: PATIEKALAI SU JŲ INGREDIENTAIS IR GAMINIMO EIGA BEI NUOTRAUKOMIS, GERO LAIKO PRALEIDIMO IDĖJOS IR KT.

Palengvinkite pamergių suknelių paieškas

Jeigu savo vestuvėse norite matyti būrį besišypsančių ir tarpusavyje dailiai derančių pamergių, tai siūlome puikią idėją, kuri tikrai palengvins varginantį lakstymą po parduotuves ir tinkamų suknelių ieškojimą.

Idėjos vestuvėms ir mergvakariams: „Namų madam” prijuostės

Prijuostė vėl grįžta į madą ir kiekviena jauna šeimininkė savo virtuvėje privalo turėti specialiai jai pasiūtą prijuostę. Žinoma, prekybos centrai pilni pasiūlos, tačiau rankų darbo ir specialiai tau pasiūta yra išskirtinė ir gali būti perduodama iš kartos į kartą. O jei dar dizaineriu modeliuotoju gali būti pats? Prijuostė ir vestuvės – kaip čia viskas dera? Apie viską iš pradžių.

Idėjos mergvakariams: mergvakaris laive

Mielosios, dalinamės idėjomis kaip švęsti mergvakarius. Jei nusprendėte mergvakarį švęsti audringai, bet nesiekiate dėmesio ir nenorite stebinti praeivių savo išvaizda, „Mergvakaris laive“ – kaip tik Jums. Tai puiki alternatyva toms, kurios svajoja šėlti iki paryčių, bet nenori, kad svetimi ir dažnai skeptiškai nusiteikę žmonės būtų netoliese linksmybių metu.

CHANEL Haute Couture 2012/13 žiema

Mielosios, dalinamės video medžiaga iš Chanel Haute Couture Fall-Winter 2012/13 pristatymo. Tikimės, kad stiliaus idėjų pasisems ne tik nuotakos, bet ir vestuvių svečiai.

Šis tas mėlyno, skolinto, seno ir naujo

Sakoma, kad nuotaka turi turėti ką nors naujo, seno, dovanoto, skolinto ir mėlyno arba žydro. Kaip padaryti taip, kad visa tai tobulai derėtų prie jūsų vestuvinės suknelės ir dėl daugybės šių detalių nenukentėtų jūsų subtilus nuotakos stilius. Plačiau papasakosime apie deimantus, perlus, krištolus, keliaraištį, rankinę bei pirštinaites.

Kas išrado vestuves?

Kada ir kur atsirado vestuvės? O gal jas kažkas sugalvojo? Apie vestuvių kilmę ir seniausias tradicijas straipsnyje pasakoja mūsų ekspertė Renata. O ar žinojote, kad Japonijoje po santuokos nuotaka likdavo gyventi su tėvais, o jaunikis turėjo ją lankyti kiekvieną naktį? Apie tai ir dar daugiau keisčiausių tradicijų skaitykite šiame straipsnyje.

Kaip padėkoti už dovanas?

Dovanos vestuvėms – išmokite ne tik dovanoti, bet ir priimti dovanas. Kiekvienas jūsų šventės svečias tikisi, kad padovanojo jums reikalingą bei patinkantį daiktą, kuriuo ilgai džiaugsitės. Žmonės patiria dovanojimo malonumą, kai mato jūsų nuoširdų džiaugsmą, girdi be galo nuošidžiai ištariamą “ačiū”, jaučiasi padarę kažką svarbaus bei naudingo...

Vestuvių tortas

Vestuvių vaišės ir šventinio stalo pagrindinė puošmena – tortas, kaip išsirinkti iš tokios gausybės siūlomų? Restoranai ir konditerijos parduotuvės šiandien ne tik pateikia storus katalogus su daugybe vestuvinių tortų nuotraukų, gausybe dekoravimo variantų, bet ir surengia įspūdingas degustacijas. Torto paieškos gali tapti tikra smaguriavimo fiesta!

Kaip rengtis per vestuves 2012 m.?

Ateinantį sezoną į madą vėl sugrįžta pūstos suknelės, bet ne lankais, o šimtais metrų sluoksniuoto tiulio, pučiamos ne tik viršuje minėtu tiuliu, bet ir organza, kai kada pridedant ir šifono. Logiška, kad tokiose suknelėse bus mažiau blizgučių ir siuvinėjimų, tačiau madingais išliks ploni it voratinkliai prancūziški nėriniai, šilko gėlės. Šilkinėmis gėlėmis bus kuriami tik atskiri akcentai, bet finansams leidus ir šleifas ar visa suknelė

2011-ųjų vasaros šukuosenų akcentai: karališkai ir stilingai

Mintis apie šukuosenas su bene stilingiausiais galvos papuošalais – skrybėlaitėmis – bręsta jau seniai. Ši tema dar pernai buvo įtraukta į numatomų straipsnių ir fotosesijų sąrašą. Belieka prisipažinti, kad karališkosios vestuvės padėjo tašką ir subrandino norą pasidalyti šiuo įkvėpimu su būsimais jaunavedžiais, kuriančiais išskirtinę ir stilingą šventę.

Kiek kainuoja vestuvinis tortas?

Artėja Jūsų vestuvės? Metas pradėti rūpintis vienu svarbiausiu atributu – vestuviniu tortu, kuris originalumu ir dailumu ne tik papuoš šventinį stalą, bet ir patiks vestuvių svečiams dėl ypatingo skonio ir grožio. Į duris pasibeldęs pavasaris dovanoja mums naujutėlaites tortų tendencijas: dizaino ir puošybos subtilybes.

Naujausios vyriškos mados tendencijos

Išrinkti tinkamą vestuvinį kostiumą jaunajam kartais sunkiau nei vestuvinę suknelę nuotakai. Juk vyriškų vestuvinių drabužių madai skiriama kur kas mažiau dėmesio nei moteriškų. Rinkdamiesi vestuvinį kostiumą derinkite jį prie vestuvių stiliaus, nuotakos suknelės.

Ką vilkėti per vestuves vyrams?

Pagrindiniai vestuvių dalyviai – nuotaka ir jaunikis. Nieko nestebina, kai nuotakai skiriamas dėmesys per vestuves ir rengiantis joms. Tačiau kaip būsimi jaunikiai? Ką jie turėtų rengtis per vestuves? Pasidomėkime stipriajai lyčiai skirtų vestuvinių drabužių tendencijomis.

Kas lemia sėkmingą renginio vedėjo darbą?

Jūsų vestuves veda renginio vedėjas? Šaunu! Jūsų šventės svečiai ir Jūs patys puikiai pasilinksminsite. Kas yra renginio vedėjas ir ką jis veikia Jūsų šventės metu? Į šiuos ir kitus klausimus atsako ApieVestuves.lt ekspertas ir vienas populiariausių Lietuvoje renginių vedėjų - Mindaugas.

Makiažo tendencijos: 2010/2011 žiema

Mielosios, šįkart Carolina.lt vizažistė Karolina dalinasi žiemos makiažo tendencijomis. Iškart sakome, kad pagrindinės žiemos makiažo tendencijos: padūmavusios akys, ryškios lūpos ir natūrali, skaisti veido oda. Šis straipsnis tiks ne tik nuotakai, bet visoms stilingoms merginoms.

Jaunikio stiliaus tendencijos 2010 m. ruduo-žiema

Pagaliau džiaugiamės pristatydami jaunikio stiliaus kodą 2010 m. rudeniui ir žiemai. Mieli jaunikiai, šis tekstas sukurtas jums, tačiau tinka skaityti ir jūsų išrinktosioms. Taigi, naujausios tendencijos: retro stilius ir prabangūs audiniai. Kaip būti stilingu jaunikiu ar pabroliu šiais metais? Skaitykite.

Aksesuarai nuotakai

Deimantai - geriausi merginų draugai, o perlai netinka nuotakai, nes simbolizuoja ašaras. Netikėkime prietarais, tikėkime meile ir šiandien pakalbėkime apie netradicinius papuošalus nuotakai ir pamergėms. Šis straipsnis ilgokas, tačiau čia su meile sudėta viskas apie ką turi pagalvoti stilinga nuotaka.

Aksesuarai - labai svarbūs nuotakai ir pamergėms

Tinkamai parinkti aksesuarai padeda pabrėžti moters žavesį. Jie ne tik puošia moterį, atskleidžia jos stilių, bet ir akcentuoja privalumus bei paslepia trūkumus. Apie aksesuarų svarbą mums pasakoja ApieVestuves.lt skaitytoja. Ar kada nors pagalvojote, kad pamergės ir nuotaka gali derinti papuošalus?

Makiažo tendencijos 2010 m.

ApieVestuves.lt skaitytoja Aistė atsiuntė laiškutį, kuriame klausė apie makiažo tendencijas 2010 m. Mes paprašėme stiliaus ekspertų atsakyti į jos klausimą. O gavome ne tik makiažo tendencijas, bet ir ranka pieštas iliustracijas. Ačiū Ingai iš Andre Team salono. Būkim madingos.

Ką turiu žinoti nuomodamasi vestuvinę suknelę?

Mielos nuotakos, šįkart Elena su Jumis dalinasi patarimais apie suknelių nuomą. Perskaičius šį straipsnį, tikime, kad visos būsite budrios ir prieš nuomodamos suknelę atidžiai perskaitysite ne tik sutartis, bet ir apžiūrėsite sukneles. O po to liks tik būti laimingoms ir gražioms. Taigi, skaitome patarimus.

Nuotakų mados reidas į nuomos salonus

Vestuvinių suknelių salonai – ar žinote, kiek jų iš viso yra? Užtikriname, tikrai neapeisite visų (pristigs laiko, jėgų, o galiausiai ir noro), tačiau to ir nereikia, nes mes padarėme reidą į nuomos salonus ir norime pasidalinti savo įspūdžiais su jumis!

Kokios vestuvinės suknelės madingos 2010 metais?

Vis dar neapsisprendei kokia vestuvinė suknelė yra tobuliausia? Svajoji apie trumpą? O gal juodą? Apie naujausias mados tendencijas Jums, mielosios, pasakoja mūsų suknelių ekspertė Elena. Taigi, apie tai, kad madinga šiais metais.

Kaip paruošti odą makiažui? P.S. Tik merginoms

Mielosios, pavasaris pagaliau padovanojo mums saulę. O mūsų grožio ekspertė Karolina, nuotakoms ir ne tik, pasakoja kaip paruošti veidą tobulam makiažui. P.S. Išduosime paslaptį - miegas yra tobulo grožio šaltinis. O apie kitus patarimus - skaitome straipsnyje.

Plaukų gofravimas vėl madingas

Turime pritrenkiančių naujienų - plaukų gofras vėl madingas. ApieVestuves.lt stilistų komanda Andre Team jums, mielosios, ne tik parašė apie tai, bet ir surengė fotosesiją. Tad skaitom ir žiūrim apie tai, apie ką kalba ir Chanel mados namai.

Kokios garbanos madingos šią vasarą?

Ar žinojai, kad šią vasarą madingos didelės garbanos? Andriaus atsakymai į jūsų klausimus užduotus ApieVestuves.lt Facebook puslapyje. Mūsų stiliaus ekspertas sulaukė jų nemažai, todėl viskas apie plaukus, šukuosenų madas nuotakoms ir ne tik Jums, mielosios.

Kaip tobulai pasidažyti šį sezoną?

Karolina Taraškevič yra viena profesionaliausių šalies vizažisčių. „Tikra veido dailininkė" - taip apie ją atsiliepia ištikimiausi klientai. O šiandien Karolina dalinasi patarimais - kaip tobulai pasidažyti šį pavasarį?

Kaip išsirinkti grožio specialistą?

Kiekviena nuotaka svajoja apie tobulą suknelę, makiažą, šukuoseną, manikiūrą ir kita. Gražintis pačiai ar samdyti specialistus? - jei atsakydama į šį klausimą, renkiesi specialistus, tai šis straipsnis kaip tik tau. Mūsų grožio specialistė dalinasi patirtimi ir patarimais kaip išsirinkti tau labiausiai tinkantį ir patinkantį. Tad apie viską iš pradžių.

Šukuosenos trumpaplaukėms

Kai pokalbis pasisuka temomis grožis, makiažas ar šukuosenos, reikėtų pamiršti stereotipus net ir vestuvių kontekste. Lygiai taip pat gražiai bei stilingai gali atrodyti tiek ilgaplaukės, tiek ir trumpaplaukės nuotakos, pamergės - moterys. Svarbiausia, kad tiek pasirinkta šukuosena, tiek ir plaukų spalva jums tiktų.

Gėlės palydai

Visos vestuvinės puokštės turėtų būti suderintos tarpusavyje: pamergių puokštėse atsikartotų jaunosios puokštėje esančios gėlės, pabrolių švarkus taip pat turėtų puošti mažytis gyvų gėlių ornamentas su išlaikyta aliuzija į nuotakos puokštę. Automobilių, šventinės salės ar net bažnyčios puošyboje taip pat turėtų atsikartoti vienijantys gyvų gėlių elementai.

Išskirtiniai pulko vyrai

Jaunojo ir pabrolių stilius ar veikiau jo nebuvimas? Jeigu eidami į vestuves apsivilkote kostiumą, tai dar nereiškia, kad esate stilingi, o juo labiau – originalūs. Vyriški kostiumai, paprastai pasirenkami vestuvėms – tai klasika, kuriai reikia įkvėpti žavesio, unikalumo ir šių dienų dvelksmo. Nebijokite surizikuoti ir turėsite išskirtinį vestuvių pulką.

Tikėkite ne prietarais – tikėkite meile!

Prasideda detalus vestuvių planavimas: matuojatės vieną suknelę po kitos, svarstote, ką pakviesti į pabrolius, pamerges, o ką – būti liudininkais. Ir čia pradeda kišti koją bene iš akmens amžiaus atkeliavę prietarai: matyti savęs veidrodyje taip, kaip būsite pasipuošusi vestuvių dieną, negalima, pamergės negali būti besilaukiančios, o liudininkai – nesusituokę. Tai bent!

Stebuklingieji nuotakos vestuviniai bateliai: kokius rinktis?

Kokie bateliai tiktų prie vestuvinės suknelės? Sniego baltumo, aukšta pakulne? Nebūtinai... Nuotakos stilius lengvai pasiduoda improvizacijai, tad nereikia savęs varžyti. Jeigu nesate pratusi prie aukštakulnių batelių, jie atneš daugiau bėdos nei naudos – negalėsite ne tik žingsniuoti šalia mylimojo laisvai ir atsipalaidavusi, mėgautis savo jungtuvių ceremonija, bet ir šokti.

Kaip pulke išsiskirti pabroliui? P.S. Tik vyrams.

Jaunojo ir pabrolių stilius, koks jis? Savotiškai monotoniškas arba, kitaip tariant, visuomet toks pats. Reikia pastangų, norint prie santuokų rūmų nesupainioti savojo pulko su kitą nuotaką atlydėjusiuoju. Mielieji, vyriški kosiumai būna ne tik juodos spalvos, o aksesuarai skirti ne vien moterims.

Ar tik Vienos valsas gali būti vestuvinis šokis?

Tradiciškai jaunieji šoka Vienos valsą, tačiau tai anaiptol nėra taisyklė. Jūsų vestuvinis šokis gali būti ir samba, ir sirtakis, ir salsa, ir netgi lietuviška polka. Tai priklauso nuo jūsų norų ir pasirinktos muzikos. Beje, mokytis šokti gali būti be galo smagu, jeigu kartu pasikviesite ir savo vestuvių pulką: pabrolius su pamergėmis.

Išvyka į gamtą: idėjos Jūsų lauknešėliui

Manote, kad geriausios vestuvių idėjos gimsta netikėtai? O kas jeigu išvykos į gamtą metu visai netikėtai jūsų pamergėms ir pabroliams gimtų idėja pavalgyti, tačiau per kažkieno užmaršumą lauknešėliu nebūtų pasirūpinta. Žinoma, tuomet galėtų pasitarnauti vestuvių žaidimai tokie kaip “susimedžiok maisto”, kuriuos patyrusiems piršliams ir liudininkams nebūtų sunku suorganizuoti... Tačiau vis dėlto pamėginkime to išvengti.

Dizainerio vestuvinės suknelės kodas - siela

Vestuvinės suknelės gali būti nuomotos, pirktos arba siūtos. Nors pirmieji du variantai yra kur kas pigesni nei paskutinysis, tačiau pagalvokite, kaip būtų gera vilkėti tobulai krentančią pagal jūsų kūną sukurtą suknelę. Suknelę, kuri turi savo istoriją, prasidėjusią jums įžengus į dizainerio stiliaus artelę. Čia žodžiai „nuotakos stilius“, įgauna kitokią prasmę...

Nuotakų mados reido eksperimentas. Kaunas I dalis

Vieni vestuvinių suknelių salonai įvardijami kaip geresni už kitus, kiti stipriai peikiami, o apie kai kuriuos apskritai nieko negirdėti. Susipainioti internetinių diskusijų džiuglėse visiškai nesudėtinga – gali nutikti taip, kad “nuotakų rojumi” tituluojami salonai jums pakvips kiču, o mažyčiuose nebyliuose salonuose atrasite savo sielos namus.

Ką ir už kiek dovanoti?

Vis dažniau dovanos vestuvėms telpa vokelyje ir visai ne todėl, kad svečiams trūksta išradingumo – to pageidauja jaunieji. Puiku, greičiausiai jie planuoja išvykti į tolimą kelionę arba padengti dalį šventės išlaidų, tačiau kiek pinigėlių dovanoti? O galbūt jaunieji davė laisvę jūsų fantazijai ir nežinote, kaip suktis?

Brangioji, gal per Deimantines vestuves pakartojam savo pirmąjį šokį?

Senosios kartos nuotakoms tikrai nekils klausimas, koks buvo jų vestuvinis šokis, nes tradiciškai pirmojo jaunavedžių šokio vaidmenį atlikdavo valsas. Laikai keičiasi, šiandien jaunieji turi galimybę sušokti ir salsą, ir rumbą ar net specialiai jiems iš atskirų žingsnelių sukurtą šokį. Nesvarbu ką pasirinksite, pirmasis šokis – vis dar labai svarbi vestuvinių apeigų dalis.

Kai visi tau nori padėti

Vestuvių planavimas gali būti labai malonus užsiėmimas, jei tik turite pakankamai laiko ir neketinate per didelės naštos užskrauti ant savo pečių. Juk tam ir yra mama, anyta, draugės – jos visuomet pasirengusios padėti, tik būkite atsargios, kad jūsų šventė netikėtai nevirstų jų švente. Vestuvės turi būti tokios, apie kokias visuomet svajojote pati, o ne jūsų mama ar anyta...

Didžiausios vestuvių planavimo klaidos

Planuodami vestuves turime daug darbelių darbelių, o laiko jiems atlikti nevisad užtenka. Ką daryti? Geriausias patarimas - nedarykite klaidų planuodami savo šventę! Juk tada viskas vyksta sklandžiai, nereikia papildomai rūpintis įvairiomis smulkmenomis ir belieka džiaugtis švente. Tad kokios gi dažniausiai daromos klaidos ir kaip jų išvengti?
Kaip jau supratote, šis mūsų puslapio skyrius yra skirtas pamergėms ir pabroliams. Čia kiekviena vestuvėms besiruošianti pamergė ar pabrolys (arba jais besirūpinanti jaunoji) ras visą reikalingą informaciją: pamergių suknelės ir jų naujausios mados tendencijos, pamergių puokštės, prie ko jas derinti, pabrolio kostiumas, kokios spalvos ar stiliaus rinktis, pamergės bei pabrolio pareigos. Ko gero, daugiausiai rūpesčių sukelia pamergės suknelės pasirinkimas iš tokios gausybės siūlomų, tačiau, mielosios, kiekvienu atveju yra tam tikros nerašytos taisyklės, o atsižvelgus į jas, suknelės pamergėms pasirinkimas tampa šiek tiek paprastesnis.

Registruokis kataloge

Jeigu Jūsų verslas susijęs su vestuvėmis, parašykite savo telefono numerį ir mes Jums paskambinsime. Kartu nuspręsime, kuo šis vestuvių katalogas gali būti naudingas Jūsų verslui ir klientui.
Tel.:
* duomenys saugus. zr.: privatumo politika
Facebook draugai rekomenduoja